Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/viewtopic.php on line 29

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/viewtopic.php on line 30
tqhq.ee foorum - mis ma leidsin
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/func.php on line 153
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/func.php on line 191
mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : mis ma leidsin  
Poster Message
Caddy73
mis ma leidsin
Kuna enda auto Haapsalu ürituseks valmis ei saa, siis üritan seda http://www.album.ee/?o=300049700 sõbra garaazis seisvat oldsu Haapsallu meelitada. See auto on mõned aastad seisnud. Mida peaks tegema enne nii kaua seisnud auto käivitamist?

____________________________
convertible 500cid
18.08.2003 at 23:14
tohoh
 
mis ma leidsin
Klaasid puhtaks?

____________________________
Ford Mustang ´96
Põrnikas `69
Dodge Avenger ´08
GAZ 24 ´84
18.08.2003 at 23:38
79capri
 
mis ma leidsin
Selline tunne, et nägin eile samasugust Tallinnas liikumas, aga vist kahe uksega.
19.08.2003 at 08:19
Caddy73
mis ma leidsin
Puhtaks niikuinii. Tegelikult pidasin rohkem silmas seda, et kas õlid peaks vahetama enne või pärast esimest käivitamist? Autot pole üle kolme aasta kordagi käivitatud.

____________________________
convertible 500cid
19.08.2003 at 09:47
Vanaisa
  
Moderator
mis ma leidsin
quote:
Caddy73: Puhtaks niikuinii. Tegelikult pidasin rohkem silmas seda, et kas õlid peaks vahetama enne või pärast esimest käivitamist? Autot pole üle kolme aasta kordagi käivitatud.
Õli ja filter ikka enne - vana õli ongi ilusti alla vajunud.
eriti ülbe oleks veel jagaja august drelliga õlisurve ka üles ajada - jagaja võll peaks käitama ka õlipumpa.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
19.08.2003 at 10:05
capricorn
 
mis ma leidsin
suu hakkas vett jooksma, miks millegagi nii ilusaga siis ringi ei sõideta. Kas ta ülevaatust ei peaks enne Haapsalu minekut läbi saama?
19.08.2003 at 23:26
tfr
 
mis ma leidsin
BTW, mis aastast see instrument on? Nina tundub kuidagi 10 aastat uuem olema kui ülejäänud auto :)
19.08.2003 at 23:53
Vanaisa
  
Moderator
mis ma leidsin
260 mootorit tehti 76 - 82 - ju ta sealt alumisest aastate otsast on...
Ilus kere...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
20.08.2003 at 19:40
Caddy73
mis ma leidsin
76 Cutlass Supreme .Auto on eestisse toodud vene ajal miski 80 ndatel ja korra eestis põlemagi pandud. Aga peale salongi ja tagumiste uste klaaside mis on vene ajal Tartu füüsika instituudis teha lastud ,peaks auto ikka ühest tükkist olema. Haapsallu auto arvatavasti ei tule ,ei tohi neid õllekannu taga antud lubadusi liig tõsiselt võtta

____________________________
convertible 500cid
20.08.2003 at 19:45
Olds
  
mis ma leidsin
Oh need vallatud Oldsmobiled:)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
21.08.2003 at 14:24
tqhq.ee foorum : Autod : mis ma leidsin  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.