register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Suvelõpu safari maastikuautodele  
Poster Message
Indrek
Suvelõpu safari maastikuautodele
Äkki teeks peale maastikuautode juttu ühe väikese suvelõpu safari nädalavahetusel, kas siis laupäev või pühapäev. Pakuks välja kas Pakri poolsaar/Klooga või Soodla veehoidla kant.
Huvilisi on?
27.08.2003 at 16:56 Last edited 27.08.2003 at 16:58 by Indrek
PlyVal64
Suvelõpu safari maastikuautodele
Täna võiks kiirelt ühe "mudamaadluse" küll teha. Tahaks ikka teada, kuhuni see Sorento suudab minna. Kus oleks lähim koht, kus võib muda olla? Soodlasse ei viitsi sõita, just ju tulime sealt:) JA miks tagasi tulime - sest too Rextoni paak hakkas tühjaks saama. H2 on selle juustu kõrval ökonoomsusime(mida ta tegelikult ju on kah).
Ndlavahetus setumaal ja "4WD" tuleb vähe teisiti;)
27.08.2003 at 17:55
ervin
Suvelõpu safari maastikuautodele
ply, ära ole siis kitsi sorentot ka siin kiitmast/laitmast ;)
27.08.2003 at 22:27
sirr
 
Suvelõpu safari maastikuautodele
peale saaremaa ööorienteerumist, kus lahkus jeebi esivedu, on kuidagi nukker tunne... ja ainult tagaveoga pole vist safaril midagi teha ???
27.08.2003 at 23:22
BENBEN
  
Suvelõpu safari maastikuautodele
Ma arvan ka, et võiks teha, olen juba kaks õhtut järjest avastanud ennast männiku liivaluidetel. Päeva suhtes mul vahet pole.
27.08.2003 at 23:58
mrtn
Suvelõpu safari maastikuautodele
paistab Päris Safari tulema?

eks ma ootan oma liftkiti ja A/T kummid ära enne kui sappa jõlkuma tulen.
29.08.2003 at 12:00
BENBEN
  
Suvelõpu safari maastikuautodele
No kuis siis on? Kes, kus ja millal? Homme või ülehomme?Ma oleks käpp!
29.08.2003 at 14:47
tfr
 
Suvelõpu safari maastikuautodele
Lapplander on selles seisus, kus projektiautod enamasti ikka on, aga kui keegi viitsib aja/koha mulle piisava varuga teada anda (050 17621), et ma Haapsalust kohale jõuan, siis seltskonda ja fotokroonikat tegema tuleks küll meeleldi.
29.08.2003 at 16:29
BENBEN
  
Suvelõpu safari maastikuautodele
Kannatus katkes ja helistasin Indrekule, selgus, et tal arvutit läheduses pole. Indrek arvas siis , et võiks teha safari pühapäeval, kl 11.00. Oleneb osavõtjatest ja tehnikast kuhu sõitma läheme. Kui rohkem maastureid siis Soodla, kui vastupidi e. rohkem kõrgendatud sõiduautosi, siis Pakri :) Nüüd siis nobedalt, kes oleks tulijad?
29.08.2003 at 21:32
mrtn
Suvelõpu safari maastikuautodele
mina olen 75% tulija. 25% on force majeure.
kõrgendatud civikuga muidugi.
29.08.2003 at 21:39
raix_
Suvelõpu safari maastikuautodele
quote:
BENBEN: Kui rohkem maastureid siis Soodla, kui vastupidi e. rohkem kõrgendatud sõiduautosi, siis Pakri :) Nüüd siis nobedalt, kes oleks tulijad?

kas nö natuke kõrgema tänavasõiduautoga kannataks kah tulla?
IX'iga...
29.08.2003 at 21:49 Last edited 29.08.2003 at 21:50 by raix_
tfr
 
Suvelõpu safari maastikuautodele
quote:
BENBEN:Indrek arvas siis , et võiks teha safari pühapäeval, kl 11.00.
Minule täiesti sobib.
quote:
raix_:kas nö natuke kõrgema tänavasõiduautoga kannataks kah tulla?
IX'iga...
Eks need, kes orgunnivad, otsustavad ja ütlevad oma arvamuse, aga ma isiklikult arvan, et IX-iga kohale tulles poleks ei Sinul eriti rõõmu ega ka teistel, kellel Sinu sabasrippumise tõttu huvitavamad kohad käimata jäävad.
29.08.2003 at 22:04
BENBEN
  
Suvelõpu safari maastikuautodele
Kui vahepeal midagi ei muutu siis saaks pühap. Keila Statoilis kl.1100 kokku e. Pakri ps.-le läeks siis.056691182
30.08.2003 at 11:05
BENBEN
  
Suvelõpu safari maastikuautodele
To raix: ma arvan, et kuna on valitud sõidusuund selle järgi, et rohkem linnakaid siis teeme lihtsalt päeva looduses, eine murul ja asfaldi pealt maha. Lõppkokkuvõtteks saab ju vaadata kohaletulnute järgi kuhu ja kui raske trass valida. Nii,et vedage end kohale!
30.08.2003 at 14:22
tfr
 
Suvelõpu safari maastikuautodele
No mul on küll ka Subarul nelivedu ja pantsereid all ilmselt rohkem kui siin enamuse Jeepidel, aga sellest hoolimata plaanisin ma ta siiski Keila Statoili jätta (lootuses, et keegi mu sinna pärast tagasi viskab) ja ühineda pärismaasturitega, et mitte trassi kruusateedega piirates teiste meeste kogu lõbu ära rikkuda.

Aga jah - kõige targem on koguneda ja kohapeal vaadata, kes kohal on, millega ja siis selle järgi trass otsustada.
30.08.2003 at 15:14
tfr
 
Suvelõpu safari maastikuautodele
Kurat, abikaasa tuletas just meelde, et tal on kell 17 autokool ja mul ei ole muid variante kui sel ajal last hoida. :(

Aga lõbusat safarit teile ja ükskord jõuab kätte ka selle aasta kevad, kus Lapplander valmis saab. :)
30.08.2003 at 19:35
mrtn
Suvelõpu safari maastikuautodele
nii.

esiteks, tänud Benbenile ja Indrekule organisatoorse poole eest.

mina, katkestanuna varem tagasi. teekond lõppes paldiskis, mere ääres, kus avastasin, et juba varem tagarehvis asetsev nael on hooga õhku välja laskma asunud.

üritus oli võimas. üsna pea selgus, et organiseerijate valitud teekond käib HR-V-le üle jõu, muuhulgas raudtee ületamine. kui varem oli HR-V hästi igalt poolt läbi turninud, siis niiske rannaliiv võttis munad kinni, pääsesin siiski tagasi kõvale maale. raju vaatepilt oli nina ees, risti kraavi sõitnud Indrek, esirattad õhus rippumas. kraav oli peaaegu vööni sügav, ma ei hakanud ise proovima... teisel katsel läks Indreku Wrangler lõdvalt läbi, Benbeni lehtvedrudega ja esilukuta Wrangler jäi samas kohas hätta, tagaratas maast meetrijagu lahti :) paari koha peal istusin kõhuli mättale kinni, aga sain siiski minema. raudtee jäi mulle ületamatuks, sorry, teised pidid uue tee leidma. kuri tädi, raudtee äärest lubas meile miilitsa kutsuda. ma ei saanudki aru, kas meid minema viima või üle raudtee aitama. vahepeal sadama hakanud vihm põhjustas mu autos sellise aurusauna, et väljavaade praktiliselt puudus, HR-V ventilatsioon on olematu. G/T rehvid kaotasid märjaga igasuguse pidamise..

see esispoiler, mida ma eelmise ürituse eel ära ei viitsinud kruvida, eraldus poole ulatuses iseenesest, kraavi kaasabil, väga hea, see oligi juba vana :)

pildid: http://mrtn.gt.ee/pix/2003/tqhq_suvel6pusafari/
31.08.2003 at 17:20
BENBEN
  
Suvelõpu safari maastikuautodele
mrtn, au ja kiitus! Oleks mul HR-V, poleks küll niikaua vastu pidanud ja veel maastiku slikkidega :). Meil jätkus põnevust kuni safari lõpuni...Eraldi tahan välja tuua rabas ekslemise, lahe oli autoaknast vaadata kuidas u. 1m kauguselt rattast vajub turvas kaasa, õnneks oli kuiv arvasin ma, kuni selle hetkeni, mil ma autost väljusin, et tooreid jõhvikaid maitsta. Nimelt sattusin mingisse mätastevahelisse auku, varvas igaljuhul tuge põhjast ei leidnud... Pärast seda õhetasid põsed kuni safari lõppemiseni ;)
Vot nii, järgmine kord olge julgemad osa võtmast!
01.09.2003 at 12:45
tqhq.ee foorum : Üritused : Suvelõpu safari maastikuautodele  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.