register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Chrysler Voyager  
Poster Message
Broncist
Chrysler Voyager
Tere

Mida arvavad teadjamad sellisest riistast nagu Chrysler Voyager 3,0 sissepritse, automaat, aastast 1990. Mis on head ja vead. Kas tasuks endale muretseda kui selle eest küsitakse 25 tuh. eeku. Iga inf teretulnud.

ATS
22.09.2003 at 09:08
Astro SS
Chrysler Voyager
Mootoriks on tal Mitsu 6G72, sama mida Sigma kasutab.
Kui huvitub upgrade siis siin oleks võimalik kombinatsioon:
6G72T (3,0 doch ja turbo), doonoriks oleks vaja MItsu GT3000.
Uprgrade on Bolt ON aga päris kallis.


____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
22.09.2003 at 11:23
MitsuPower
 
Chrysler Voyager
olen sellisega sõitnud ise ja just 90 a ja 3,0 mootoriga..päris hea oli sõita ja küttekulu polnud võrreldes minekuga üldse väga hull!
ega see mis müüa on pole tumesinine.....?
23.09.2003 at 13:33
mr. RocknRoll
 
Chrysler Voyager
quote:
Astro SS: Mootoriks on tal Mitsu 6G72, sama mida Sigma kasutab.
Kui huvitub upgrade siis siin oleks võimalik kombinatsioon:
6G72T (3,0 doch ja turbo), doonoriks oleks vaja MItsu GT3000.
Uprgrade on Bolt ON aga päris kallis.



Jah. Viimase kahe päeva peateemaks on igasugu swapid üüratute hj ja nm.

____________________________
44269
23.09.2003 at 18:46
Broncist
Chrysler Voyager
quote:
MitsuPower: olen sellisega sõitnud ise ja just 90 a ja 3,0 mootoriga..päris hea oli sõita ja küttekulu polnud võrreldes minekuga üldse väga hull!
ega see mis müüa on pole tumesinine.....?
On ikka tumesinine. Ehk tead sellest masinast midagi täpsemalt. Inf igati tervitatav.

ATS
24.09.2003 at 08:48
MitsuPower
 
Chrysler Voyager
kui see harjumaal ja kosel siis kirjuta mulle annan inffi...
25.09.2003 at 09:37
Jörm
 
Chrysler Voyager
mul oli 3.3 ja 92 aasta. Igati mõnus auto, aga differ lendas laiali, see maksis üle 1k$ pluss kasti remont. See mitsu mootor küll remontimist ei kannata, jube kehva metalliga, nuka tikkpoldid läevad järjest katki juba lahti keeramisel.

____________________________
Amper Racing
25.09.2003 at 11:35
IFF1749
Chrysler Voyager
Olen mitmest kohast kuulnud, et Chrysler Voyageri näol
pidi tegemist olema sõidukiga mis pidevalt laguneb.
Kuskil, kas autolehes või TM oli ka tabel sakslaste
uuringust autode töökindluse kohta,
Voyager oli seal viimane ja edestas teisi autosid mitmekordselt.
25.09.2003 at 12:07
MitsuPower
 
Chrysler Voyager
kui see on ikka see konkreetne massin siis millest jutt siis sellel küll mingeid erilisi muresid ei olnud...arvestades seda, et omanik keda mina tundsin oli suht raske jalaga vend....(kuid nüüd on see auto juba teise omaniku käes ja tedagi tunnen)
ja käis antud isendiga kogu aeg ukrainas ja mujal reisus!!!! isegi küttekulu autopiloodiga kõige vähem mis ta sai oli 7,7 l /100km...
aga sellest järgmise mudeli kohta olen küll kuulnud, et pidavat lagunema ....ja remont kallis jne!!
kuid eks palju sõltub ikka sellest kes ja kuidas autot hooldanud on....
kui inimene ikka ütleb, et on 4 a ringi kimanud ja ainult õli ja piduriklotse vahetanud siis ilmselt on oodata suuri väljaminekuid...
25.09.2003 at 12:40 Last edited 25.09.2003 at 12:41 by MitsuPower
Broncist
Chrysler Voyager
quote:
MitsuPower: kui see harjumaal ja kosel siis kirjuta mulle annan inffi...
See isend liigub lõunaeesti teedel, aga inf ikkagi oodatud.
ATS
25.09.2003 at 13:56
rain333
Chrysler Voyager
millises linnas täpsemalt
25.09.2003 at 23:44
Broncist
Chrysler Voyager
quote:
rain333: millises linnas täpsemalt

Momendil valgas ja Tartus.
26.09.2003 at 09:11
rain333
Chrysler Voyager
see isend mis valgas liigub oli mingit aega minu käes.siis tal mootor natuke suitses(ilmselt klapisääre tihendid)ja esisild kolises ja kont ei tööta.silla tegin korda(moned puksid ja pidurisadulad sai vahetatud)aga üldiselt oli päris soidetav.kere oli ka üldiselt roostevaba aga suht palju mölke aga no 25k-eest päris hea liiguti arvestades seda et börsis hakkavad selliste hinnad alates 40k ja ega noodki ei ole probleemi vabad.PS-kui see on ikka see isend mis oli minu käes,minu oma oli plymouth voyager.

____________________________
Ford F-150 85'
28.09.2003 at 20:40
Broncist
Chrysler Voyager
quote:
rain333: see isend mis valgas liigub oli mingit aega minu käes.siis tal mootor natuke suitses(ilmselt klapisääre tihendid)ja esisild kolises ja kont ei tööta.silla tegin korda(moned puksid ja pidurisadulad sai vahetatud)aga üldiselt oli päris soidetav.kere oli ka üldiselt roostevaba aga suht palju mölke aga no 25k-eest päris hea liiguti arvestades seda et börsis hakkavad selliste hinnad alates 40k ja ega noodki ei ole probleemi vabad.PS-kui see on ikka see isend mis oli minu käes,minu oma oli plymouth voyager.
Ilmselt on see sama riist, sellel ka kiri plymouth.
29.09.2003 at 16:02
rain333
Chrysler Voyager
quote:
Broncist:
quote:
rain333: see isend mis valgas liigub oli mingit aega minu käes.siis tal mootor natuke suitses(ilmselt klapisääre tihendid)ja esisild kolises ja kont ei tööta.silla tegin korda(moned puksid ja pidurisadulad sai vahetatud)aga üldiselt oli päris soidetav.kere oli ka üldiselt roostevaba aga suht palju mölke aga no 25k-eest päris hea liiguti arvestades seda et börsis hakkavad selliste hinnad alates 40k ja ega noodki ei ole probleemi vabad.PS-kui see on ikka see isend mis oli minu käes,minu oma oli plymouth voyager.
Ilmselt on see sama riist, sellel ka kiri plymouth.
kui rohkem huvi tunned helista 05542424


____________________________
Ford F-150 85'
29.09.2003 at 23:57
mika1
Chrysler Voyager
Jah, see voyager, mis liigub siin lõuna eesti teedel on nüüd minu valdustes. Sinine on ta ka veel tõesti. Ja kui kellelgi auto vastu huvi on ja seda endale tahab on ta teretulnud mulle helistama: 052 38 486 või kui see ei vasta siis 058099951... Praegu julgen arvata, et on olemas ka vahetusvariant, kui keegi midagi head ja asjalikku pakub
03.10.2003 at 19:08
eku
Chrysler Voyager
Kas kellelgi selle Voyageri kohta pilti ei ole?


____________________________
Taurus 3,0 ´92
08.10.2003 at 15:10
tqhq.ee foorum : Autod : Chrysler Voyager  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.