register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Üleval uus lugu Power Big Meet 2003-st  
Poster Message
newton
 
Moderator
Üleval uus lugu Power Big Meet 2003-st
Rohkem küll pildialbumiga tegu, aga ei saa ju ilusaid pilte ainult omale hoida :)

http://www.tqhq.ee/dir.php?id=103
30.09.2003 at 21:51
Vanaisa
  
Moderator
Üleval uus lugu Power Big Meet 2003-st
:hail - ilus ja õpetlik lugu!

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
30.09.2003 at 22:23
peep
 
Moderator
Üleval uus lugu Power Big Meet 2003-st
Väga hea ! Selle kirjutamine polnud ilmselt niisama sõnade arvutisse toksimine vaid tuli ka eeltööd teha info kogumisel. Minu üks lemmikuid, see sinine 2-gen on endisest kurjema välimusega.:)

Nagu siin ühes teises teemas mainiti, ohhetamist ja ahhetamist Alastaro võistlustel käijate klaverist on siin saidil nõrkemiseni nähtud aga erinevalt Bigmeedist pole selle ürituse tutvustamisega laiemale publikule veel keegi suutnud/tahtnud hakkama saada. Ju ta siis tegelikult pole suurem asi ja tutvustamist väärt... ;)
01.10.2003 at 09:43
Ets
Üleval uus lugu Power Big Meet 2003-st
Hehe, asjad tegelikult hoopis vastupidi: Alastaros käinud teavad, et EI ole olemas selliseid sõnu/pilte/midaiganes, mis suudaks objektiivselt edasi anda seal toimunut. Mingi mannetu ülevaatejutt+ mõningad pildid a la "sellel pildil lendab õhku Mäkelä mootor"....., nu komoon! öäk!
Ikka ise jalad selga ja kohale:D
01.10.2003 at 10:18
peep
 
Moderator
Üleval uus lugu Power Big Meet 2003-st
Mannetut juttu poleks tõesti vaja, kirjutada võiks nii, et teistelgi huvitav lugeda oleks. Siiamaani pole kahjuks isegi mannetut juttu lugeda saanud. Ja objektiivsus pole oluline, subjektiivsest hinnangust piisab täiesti - me ei tegele siin teadusega.

Lihtsalt kõik ei jõua kunagi sinna võistlustele ja paljudel pole momendi seisuga ka asja vastu erilist huvi, kuna nad pole seda kogenud mis seal käijaid nii pöördesse ja ohhetama ajab. Ehk jõuame selle saidi põhieesmärgi juurde, USA autode ja dragracingu populariseerimine. Usun, et paljud peavad tõdema, et nende huvi teema vastu on suurenenud tänu siit loetule aga kindlasti pole siin veel kõik ära öeldud. Loomulikult on siia jutu kirjutamine rangelt vabatahtlik, nagu ka on juba siin olemasolevad jutud vabatahtlikult kirjutatud eesmärgiga aidata ala populariseerida. Ja sama loomulikult on lihtsam mitte kirjutada, kuna pole aega, ei oska jne. Ehk kes tahab see aitab...oma panusega hea asja tutvustamiseks laiadele rahvamassidele.

Näiteks kindlasti on ka tikutooside kogumine ülivinge ja ülilahe asi mida ei saa sõnadega kirjeldada ja sellepärast enamik inimesi vaatabki neid kollektsionääre kui friike, kuna pole netis Eestikeelset saiti mis kirjeldaks selle ala võlusid.;)
01.10.2003 at 10:36 Last edited 01.10.2003 at 10:37 by peep (Moderator)
Ets
Üleval uus lugu Power Big Meet 2003-st
to prr: kas viitsid kätte võtta ja ühe korraliku traileri kokku panna? Oleks alustuseks hea küll:)
Mina sain kilgi pähe just 2002. kohalolnute videot vaadates!
01.10.2003 at 10:43
max
Üleval uus lugu Power Big Meet 2003-st
quote:
peep: Mannetut juttu poleks tõesti vaja, kirjutada võiks nii, et teistelgi huvitav lugeda oleks. Siiamaani pole kahjuks isegi mannetut juttu lugeda saanud. Ja objektiivsus pole oluline, subjektiivsest hinnangust piisab täiesti - me ei tegele siin teadusega.
No eelmise aasta omast mingi mannetu jutt sai ju tehtud...
01.10.2003 at 11:14
urmas
Üleval uus lugu Power Big Meet 2003-st
quote:
peep: Minu üks lemmikuid, see sinine 2-gen on endisest kurjema välimusega.:)



01.10.2003 at 18:51
newton
 
Moderator
Üleval uus lugu Power Big Meet 2003-st
Olen vist Peebule, ülejäänud seltskonnale ja eriti Maxile selgituse võlgu selle 2002 Alastaro loo kohta.

Max tõesti kirjutas siia foorumisse Alastarost loo ja hiljem saatis selle veel eraldi mulle, ja ma ei ütleks, et see just mannetu oleks olnud.

Kuna käes oli peaaegu 2003. a. juuni ja lugu oli foorumis rahvale niikuinii lugeda ja pildid ka näha, siis ei hakanud ma seda artikliks kantima; my bad, et ma seda Maxile ja teistele moderaatoritele ei maininud ja hiljem kogu asja üldse meelest lasin minna.

Kummalisel kombel on see topic, kuhu Max oma loo postitas, üsna jäljetult kadunud - mul õnnestus see ainult viimasest foorumi backup'ist üles leida. Pildid on endiselt olemas ja kvaliteetsed:

http://www.zone.ee/alastaro/alastaro/

Kui rahvas arvab, et võiks asja siiski artikliks vormistada ja asjaosalised veel mäletavad natuke pilte kommenteerida, siis võiks ju selle töö nüüdki ära teha - ei lähe asi vähemalt kaduma ja on ka laiemale üldsusele edaspidi leitav.
01.10.2003 at 21:57
prr
 
Üleval uus lugu Power Big Meet 2003-st
kuradi urgitsejad :)

okok, ma täna süvenen, teen fotode ja filmi põhjal väikese kokkuvõtva ja õpetliku loo.
aga sellegipoolest, peep - pipart sulle keelele! ;)

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
01.10.2003 at 22:12
peep
 
Moderator
Üleval uus lugu Power Big Meet 2003-st
Hmm, need pildid postitas max siia:

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=3333

kas siis oli veel mõni teine thread ???

Seda max'i lugu kahjuks ei mäleta aga kui olemas on, siis võib ju üles lükata.

Anyway, see kõik oli 2002 aga kes 2003 loo kirjutab ?:D
01.10.2003 at 22:31 Last edited 01.10.2003 at 22:32 by peep (Moderator)
prr
 
Üleval uus lugu Power Big Meet 2003-st
quote:
peep:aga kes 2003 loo kirjutab ?:D

krt, ma ei saa nii ruttu. kannata vähe, enne kukelaulu valmis ;)

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
01.10.2003 at 22:41
Jutulind
Üleval uus lugu Power Big Meet 2003-st
quote:
prr:
quote:
peep:aga kes 2003 loo kirjutab ?:D

krt, ma ei saa nii ruttu. kannata vähe, enne kukelaulu valmis ;)
OT: Mis kell Sul kuked laulavad ? :)

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
02.10.2003 at 14:02
prr
 
Üleval uus lugu Power Big Meet 2003-st
quote:
Jutulind:OT: Mis kell Sul kuked laulavad ? :)

kuked laulnud ja lugu valmis, tacco va PD ei viitsi pilte valida ja ära commentida :p

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
02.10.2003 at 17:00
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : Üleval uus lugu Power Big Meet 2003-st  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.