register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : GM 3.8 mootori head ja vead  
Poster Message
friik
 
GM 3.8 mootori head ja vead
Oskab keegi head halba rääkida nendest mootoritest? Töökindlus, probleemid? Mida vaadata? Kuidas see mootor käimakotiga läbi saab?

No ei suuda searchiga midagi leida.

Antud mootor peal sellel isendil.
16.10.2003 at 11:31
altraditional
GM 3.8 mootori head ja vead
Vähemasti Buick'i omad pidid küll mitte nii "adrenaliinirikkad" olema, aga töökindlus ja vastupidavus olla tasemel. Kui selle mootori kohta netist infot luurad, siis otsi "3800" nimega.
16.10.2003 at 11:38
bels
GM 3.8 mootori head ja vead
Buick'i 3,8 ja 3800 veic erinevad ikkagi aga head mootorid mõlemad. Minu Olds Delta88 on tulnud tehasest 3,8-se mootoriga. Peale kapremot pole aastake probleeme olnud v.a. kooles nukkvõlli andur. Jõudu on, minekul pole ka viga. Bena kulutab miski 8-9L/12-14L.

edit: aga '88 vist tulid juba 3800 motoga?
16.10.2003 at 12:41 Last edited 16.10.2003 at 16:01 by bels
mms
GM 3.8 mootori head ja vead
quote:
udu56: Vähemasti Buick'i omad pidid küll mitte nii "adrenaliinirikkad" olema
Kas Buicki motod on millegi poolest siis teistest GM 3,8-test erinevad?

____________________________
Buick Electra Estate 86
16.10.2003 at 14:59
altraditional
GM 3.8 mootori head ja vead
Esialgu mõtlesin ma ka, et üks GM, 1 mootor. Ploki poolest ja muidu ka suures osas peakski nii olema, aga siiski millegipärast tehakse neil vahet, ja vähemalt sealmaal rääkides nimetatakse ka divisjon ära. Erinevus peaks ka seal tunda andma, et eri mootorid ei pidavat 1:1 teiste kastide otsa sobima. Samal ajal mõningad sobivad ka.
Meenub kunagi loetud lugu, kus kliendid olla GMi kohtusse kaevanud, kuna nad olla 80-datel mingisse Oldsuseeriasse Pontu mootoreid pannud (või oli see vastupidi), sellest ostjale mainimata.
Jutt põhineb minu mälul/arvamusel, mis ei pruugi see kõige õigem olla, nii et äkki keegi kinnitab?
16.10.2003 at 16:45
blood
 
GM 3.8 mootori head ja vead
isegi käinud seda Buicki vaatamas. Tundus veits kallis selle autu kohta. esi vedrustus on läbi - ja sinna kaasarvatud ilmselt ka amordid ja muu sinna kuluv. Küll aga käimakott on täielikult korda tehtud jne Aga mudu oli zeff autu istud nigu arvuti taga - ull elekter jne. Aga 3800 mootor on igati nurmull, töökindel asi- nii räägib raffa suu. Ja mis peamine saab ligi eluks vajalikke asjadele - küünlad jne. Ise sõidan ilmselt sama laadse asjaga küll aga 3300 - väemalt nii on kaane peal :-P Ja olen rahul
17.10.2003 at 10:19
rastva
GM 3.8 mootori head ja vead
Endal sama isendi kaksikvend. Raua küljest pole nagu midagi läind. Aint rihmaratas, mille asendasin pontiaci omaga. Elektroonika on küll näkku sukkinud. Paljuski vist eelmise omaniku ajuvabaduse tõttu. Ning enda kodulinnas pole ühtegi diagnostikameest, kes asjaga midagi ette oskaks võtta. Olen vahetand päris palju andureid ja elektrividinaid. Nii buickil, pontiacil, oldsil on nad identsed olnud (88-93a). Nende aastate mootorite tähistuses käib läbi ühend VIN-C. Olen ka tähele pannud sellist asja, et rivieral ning toronadol on küljes rohkem performance juppe, mis on kallimad kui n.t. bonneville või park avenue omad. Need ka omavahel asendatavad. Esiamordid polnd ka kirved a´1,5-1,8K, kui õieti mäletan.
17.10.2003 at 17:02
mms
GM 3.8 mootori head ja vead
Ei ole searchiga suurt targemaks saanud, vähemalt selget infot mitte, äkki teadjad aitavad.

Kas Pontiaci ja Chevi 3800 tähisega mootorid on põhimõtteliselt identsed? Buick? Kas "tuned port injection 3800" -tüüpi mootoreid (näinud Buicki peal) toodeti ka enne 1992? Mis on selle võimsus stockina?

See et erinevad aastad erinevad ja eri modifikatsioonid eri mutelitel võivad erinevad olla, see on selge.

____________________________
Buick Electra Estate 86
17.02.2004 at 16:48
newton
 
Moderator
GM 3.8 mootori head ja vead
Midagi leiad siit:

http://engine.firebirdv6.com/3800history.html

Ei oska öelda, kuivõrd erinevad FWD ja RWD 3800-d on.
17.02.2004 at 16:58
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : GM 3.8 mootori head ja vead  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.