register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : kuulutuste "tõstmisest"  
Poster Message
renee26
kuulutuste "tõstmisest"
mix on lukku pandud plymouth valare müügikuulutus?mida ma selle kuulutuse panemisel valesti tegin?
17.10.2003 at 20:20
diesel
kuulutuste "tõstmisest"
well, kui keegi valaret, hmm, osta tahab, küll siis searchi abil leitakse. pole vist paksu mõtet asja ülepäeviti uppida.
17.10.2003 at 20:22
peep
 
Moderator
kuulutuste "tõstmisest"
Momendil pole kindlat reeglit aga üldiselt ei vaadata üheski foorumis upitamise või TTT peale hea pilguga - see tegevus ju lükkab kõik teised teemad allapoole, mis omakorda tekitab soovi nende teemade algatajatel enda asja esimeseks kergitada ehk suletud ring. Ja mis kõige peamine, kõik need upitamised ei lisa juurde mingit olulist infot, miks peab 50-100 inimest nägema vaeva teema avamisega ja siis lugema sealt "up" vms.

Ehk, kui midagi uut lisada pole, n. "hind langenud", "täiendav info", "pildid" vms., siis niisama üles tõsta oleks soovitav vähe pikema ajavahemiku järel kui nädal või kaks.

Ja palun mitte nüüd tuua siia näiteid, kus keegi teine on sama teinud ja pole lukustatud. Esiteks hakkas see "haigus" siin hiljaaegu levima ja me koheselt ei sekkunud ning teiseks eks me tee oma tööd subjektiivselt nii hästi kui suudame, ehk kindlasti pole see täiuslik. Aga me püüame...

Väga jämeda reeglina võite arvestada, et neli kergitamist ilma olulist contenti lisamata on max. aga eks oleneb ka ajavahemikest. Kui olete kärsitud, võib varem lukku minna.

Ja parem, kui te seda üldse ei tee, minu postituse alguses mainitud põhjustel. Keda asi huvitab, leiab Teie kuulutuse ka teiselt või kolmandalt lehelt.
17.10.2003 at 21:21
renee26
kuulutuste "tõstmisest"
sorry siis ja ex ma võtan selle arvesse siis.kas see kuulutus tehakse lukust lahti või panen uue kuulutuse.
18.10.2003 at 18:43
tqhq.ee foorum : tqhq.ee : kuulutuste "tõstmisest"  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.