register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Tauruse esitule reflektori taastamine?   1 2  
Poster Message
MitsuPower
 
Tauruse esitule reflektori taastamine?
sõbral siis mure, et esitulede reflektorid suht surnud....ja need plastmassist...(ilmselt siis mingi peegelduv materjal kantud plastmassi pinnale)
siit siis ka küsimus...kas seda saab taastada kuidagi või aitab ainult uue tule ostmine?

ette tänades
05.11.2003 at 16:16 Last edited 05.11.2003 at 16:16 by MitsuPower
ylovoitka
Tauruse esitule reflektori taastamine?
Kas see tuli lahti käib ültse?
05.11.2003 at 16:17
MitsuPower
 
Tauruse esitule reflektori taastamine?
vot selles ma kindel küll pole kui aus öelda....aga hea tähelepanek...peale vaadates vist ei käi....
tundub, et vastus on käes...

uurisin siiski sõbra käest...nimelt on need tuled vist korra juba lahti käinud ja sama mure pärast...aga kas meil siin või Usa- seda ei tea...nüüd käivad klaasid metallklambritega kinni!!!
05.11.2003 at 16:21 Last edited 05.11.2003 at 16:23 by MitsuPower
Vanaisa
  
Moderator
Tauruse esitule reflektori taastamine?
Ega seal ilmselt suurt peale puhastamise teha ei saa...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
05.11.2003 at 16:24
ylovoitka
Tauruse esitule reflektori taastamine?
Kas mingit läikivat nikkel värvi peale pritsida ei anna viimases hädas?
05.11.2003 at 16:26
MitsuPower
 
Tauruse esitule reflektori taastamine?
saan aru, et asi pole must vaid, et plastmassi pind ei peegelda enam piisavalt valgust st tähendab, et oleks vaja katta uuesti sama materjaliga....nii olen mina aru saanud....aga ju siis üsna lootusetu...
05.11.2003 at 16:27
ylovoitka
Tauruse esitule reflektori taastamine?
Viimases hädas, kui ikka kattekiht täiesti maas on, saab ju kõigepealt matistada ja siis üritada peale kanda mingit läikivat värvi. Ma nagu mäletan, et müüakse täpselt selliseid reflektori toonis värve..
05.11.2003 at 16:33
MitsuPower
 
Tauruse esitule reflektori taastamine?
selge annan nõuanded edasi aga eks see katseeksimismeetodil proovitav ilmselt on...

igatahes tänud soovituste eest
05.11.2003 at 16:37
Jutulind
Tauruse esitule reflektori taastamine?
Värviga ei usu et hea saab ... Ise pigem prooviks naljapärast nikeldada asja :)

Ehk siis matt - grafiit - nikeldusvann ... Vist käis nii elektrit mittejuhtivate asjade nikeldamine :) Vähemalt miskist ca 1950 aastast pärit targast galvaniseerimisraamatust meelde jäänud ...

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
05.11.2003 at 18:17
rain333
Tauruse esitule reflektori taastamine?
Bensukas olen näinud müügil miskit nikkel värvi moodi sprayd.Oli vist motip-i toode kui õigesti mäletan.Proovisin ka mingi papi tüki peal ja läikis küll.Kas see värv aga kuuma ka kannatas seda ei mäleta.

____________________________
Ford F-150 85'
05.11.2003 at 23:48
ylovoitka
Tauruse esitule reflektori taastamine?
Ma usun küll, et see värv peaks seal pidama, kui aluspind korralikult töödelda
06.11.2003 at 12:04
Vanaisa
  
Moderator
Tauruse esitule reflektori taastamine?
Kui järgi proovid, anna siis teada ka, mis tulemused olid - hea endalegi "kõrva taha" panna :lol

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
06.11.2003 at 12:07
MitsuPower
 
Tauruse esitule reflektori taastamine?
eks ikka annan aga ilmselt proovida võiks sõber küll.))
06.11.2003 at 12:37
epsum
Tauruse esitule reflektori taastamine?
Mina kunagi proovisin, oma Persedese peal, kaabakud tahtsid reflektorite eest mingi ~ 2.5k saada(tudengi värk:)), ostsin värvi (Motipi toode), ja matistasin aluspinna ära ja värvisin üle. Aga, hoolimata uuest väljanägemisest ja ilusast läikest, need tuled küll eriti midagi paremini ei näidanud. Ehk oli asi oskamatuses, aga mina enam proovida ei taha. Kui ei meeldi pimedas sõita ja uusi tulesid pole osta raha, osta kaks komplekti lisatulesid( pool- ja täistuled) ja sõida nendega ja kogu raha uute tulede ostuks.
Muideks, selline imelik koht nagu
http://www.autobodypartsonline.com/cgi-bin/webc.cgi/st_prod.html?p_prodid=14069&p_catid=961&sid=77CBJv0mcEhs3j2-29103525496.3a

pakub suht soodsalt nn B-kati tulesid, mina oma Regalile ostsin ja isegi näitavad..


Tom@


____________________________
srx '07
06.11.2003 at 12:50
Jesper
 
Tauruse esitule reflektori taastamine?
Huvitav kuidas see värv dekoratiivosade jaoks sobib, kas tuleb esimese lapitõmbega maha või peab kauem ikka vastu?

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
06.11.2003 at 12:59
Mõmmi
Tauruse esitule reflektori taastamine?
Sama materjaliga katmine on metalliseerimine. Normas kaetakse samal meetodil välklampide reflektoreid. Plastmass peab kannatama 80kraadi kuuma, tule reflektoriga seda probleemi ju pole. Uuri sealt, kindlasti tegelevad asjaga praegugi.
Motipi värv on VÄGA pehme. Kardab igasugust kraapimist ja nühkimist. Ohtra klaasipesuvedelikuga niisutatud lapiga kannatas puhastada küll. Ei ole ilmastikukindel, see peab paika, kuuga tuhmub ära ja hiljem muutub tumehalliks(väljaspool salongi). Lakkimisel muutub veljehõbedaga samasuguseks. Kuulujuttude järgi salongi vidinate värvimisel ei pidavat pool aastat probleem olema.
06.11.2003 at 21:10
lucifer
Tauruse esitule reflektori taastamine?
mina värvisin oma auto veljed sellega ära. nii kaua kui ei pese peab ilusasti vastu, kui pesed siis järgmine kord lisad juba ka värvi. mul juba päris paks kiht seal seda värvi :)
08.11.2003 at 02:39
928boy
Tauruse esitule reflektori taastamine?
Olen selle "kroomspreiga" esitule reflektorit värvinud - lihtsalt ülevaatuselt oli oma võsakulguriga läbi vaja saada. Peale vaadates eriti vahet ei ole, kuid reflektorina see asi küll enam ei toimi. Kuna teine tuli korras reflektoriga, siis on mul hea võrdlusmoment - kui üks tuli heidab välja konkreetse ja ereda valgusvihu, siis teine väljastab üksnes mingit hajusat intiimvalgust. Siit moraal - peegelpinnaga reflektoritele ära seda pane. Küll aga on autol hulgaliselt muid reflektoreid, millel juba tehasest analoogne tuhmim alumiiniumikarva kate peal nagu tagatuled, sidemarkerid jne - sinna sobib küll päris hästi.

Ehk on Sulle abi aga järgnevast: jäi kunagi silma üks kuulutus, millel firma pakkus reflektorite taastamise ja tuleklaaside remondi (kildude kokkuliimimise?) teenust. Kasutasid mingit USA päritolu tehnoloogiat ning asusid vist kusagil Tallinna ARK kandis. Kahjuks on see kõik, mis mul meeles ning mu enese katsed taasleida trükist, milles too reklaam asus pole siiani vilja kandnud. Kuid keegi siin foorumis on kindlasti nende teenust pruukinud, ehk annab teada.
09.11.2003 at 00:46
lauri
Tauruse esitule reflektori taastamine?
quote:
928boy:Ehk on Sulle abi aga järgnevast: jäi kunagi silma üks kuulutus, millel firma pakkus reflektorite taastamise ja tuleklaaside remondi (kildude kokkuliimimise?) teenust. Kasutasid mingit USA päritolu tehnoloogiat ning asusid vist kusagil Tallinna ARK kandis. Kahjuks on see kõik, mis mul meeles ning mu enese katsed taasleida trükist, milles too reklaam asus pole siiani vilja kandnud. Kuid keegi siin foorumis on kindlasti nende teenust pruukinud, ehk annab teada.
ARK-i juures on küll mingid venekeelsed tüübid, kes neid reflektoreid taastavad. Töökaaslane käis nende juures oma auto esituledega ja tulemus üsna hea. Reflektorit lähedalt vaadates on näha kohati väikseid täpikesi (nagu liivaterad?), aga see on ka kõik, mis mehaanilise poole pealt häirib.
Kuid hoolimata heast läikest, ei pidanud need uute tulede tulemust välja andma. Raha taheti saada paarisaja ringi vist.
Kui huvi, võin üritada kontaktandmeid leida.


____________________________
Porsche 944 '85
09.11.2003 at 01:44
kusjuures
Tauruse esitule reflektori taastamine?
Need spreid on absoluutne m6ttetus, nendega v6id kodus käbisid ja j6ulukaunistusi pritsida. Kork peegeldab küll ilusti aga tegelikkuses ei saa sa kunagi nii ideaalset aluspinda ja tulemuseks on mingi eba6nnestunud metallik niiet paha on vaadata. Tase on sama nagu vene ajal sai nitrolakki alumiiniumpulbrit segatud ja ereliukase raame värvitud. Auto ligi ei tohi nende Motipitega mingil juhul minna- k6ik hapupiima baasil. Kui v6imalik tasub ikka uued lambid tellida v6i romulast kontrollida, see aeg ja ise nikerdamine antud olukorras läheb sama kalliks aga tulemus... nojah.
10.11.2003 at 16:33
MitsuPower
 
Tauruse esitule reflektori taastamine?
koht iseenesest leitud.....sõber lubas ka midagi siia foorumisse üles panna...kontaktid või midagi...ja pildi ka, et kuidas jäi!
11.11.2003 at 15:53
tahe
Tauruse esitule reflektori taastamine?
ALIVANTE,Mäealuse 10,055 48 676(6267439),autoklaaside,esiklaaside remont.Isiklik kogemus puudub,kuid tõesti vene mehed tegelevad seal sellega.Mul oli esiklaas kojamehe kriipse täis ja käisin kusimas kas nad saaksid sellega hakkama.Midagi väga head ei lubatud-sügavamad kojamehe kriipsud pidid alles jääma ja kivitäkseid ei saa välja võtta.Dodge esiklaasi poleerimise eest küsiti 1000 kr.Samas küsimus,kas kellelgil on kogemusi esiklaasi poleerimisega ja kuidas on tulemusega rahul?
14.11.2003 at 17:30
tanel
 
Tauruse esitule reflektori taastamine?
Mure leidis lõpuks ka lahenduse. Peale Normasse meili saatmist suunati mind sellisesse kohta nagu AUG OÜ mis asub Harku järve taga. Seal oli selline tore mees Jaak (05116598) kes töö hea meelega ette võttis ja 250 EEK-i eest sai tulemus selline:

http://www.album.ee/?o=201032825
http://www.album.ee/?o=201032826
http://www.album.ee/?o=201032827

Külge pole veel jõudnud panna, aga peale vaadates tundub päris hea töö.
Tegelevad nad seal konkreetselt plastdetailide kroomimisega.

Aitäh infi eest!



____________________________
1994 LT1 Caprice
14.11.2003 at 18:48
mihkel39
Tauruse esitule reflektori taastamine?
see küll väga vana teema, kuid huvitaks, kas see töö annab ka mingit effekti? kas reflektor muutub jälle reflektoriks? koondab tuledevihku jne. või lihtsalt läigib ilusti?
10.01.2005 at 01:38
MitsuPower
 
Tauruse esitule reflektori taastamine?
antud autol mille reflektorid siis taastatud said oli ainuke probleem see, et ühest kohast oli reflektor jooksma lastud ja sellega seoses on tuledevihus ka üks heledam täpp!!!
Aga eks tuled näitavad sama halvasti kui Tauruse tuled nagunii kuid paremini kui enne taastamist mingil määral!
Taurusele ilmselt odavam ja mõtekam lisatulede paigutamine;)
13.01.2005 at 12:02
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Tauruse esitule reflektori taastamine?   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.