register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Arvamused suusabokside kohta  
Poster Message
mrtn
Arvamused suusabokside kohta
y0,

leidsin sellise eesti suusaboksitootja webilehe.

on siit keegi nende toodangut kasutanud? samade mõõtmetega Thule maksab üle 2x rohkem, antud box on 3800,-. kas hinna vahe on ainult marketingikuludes või kvaliteedis?

tänan ette.
23.12.2003 at 15:04
urmas
Arvamused suusabokside kohta
Neid peaks saama laenutada ka. Head boxi nii odavalt ei saa ja siis peab disain autoga sobima ja üle tuleb ka värvida (nagu ikka süües kasvab isu).
23.12.2003 at 15:07
mrtn
Arvamused suusabokside kohta
just disain ja värv sobikski... mul on must HR-V
23.12.2003 at 15:10
Indrek
Arvamused suusabokside kohta
Kui Mont Blanc`i järgi isu tekib, siis saan pakkuda, värvid must ja hall.
23.12.2003 at 15:52
tfr
 
Arvamused suusabokside kohta
Rentimise ja paljude tootjate soodsalt müümisega tegeleb Peeter Nooni nimeline tegelane (laiemale üldsusele vast tuntud PETS1 numbriga bemari järgi :)). www.suusad.ee. Olen rahulolev klient, nii rentinud kui ostnud.
23.12.2003 at 15:53
porge
Arvamused suusabokside kohta
suusaboxide tootmisega tegeles aastad tagasi mu onu, nagu ikka läks 100% toodangust Scandinaaviasse

kõik oli muidu kvaliteetne, 100% patendi alusel ja nende materjalidega. Välja arvatud, et konstruksioon oli kavandatud liiga nõrguke, tunda andis just see pikematel variantidel, nimelt kippusid mõne aja jooksul(paar kuud) pikuti lääpa vajuma

üks boks sai lastud endale teha ja sellega oli hiljem igavene jama, pidime mingid erilised talad sisse paigutama jne....

ei kujuta ette kuidas nad neid seal müüsid, või läksid kõik praaki
23.12.2003 at 16:40
mrtn
Arvamused suusabokside kohta
Peeter Nooni käest ma just pool tundi tagasi raamid ostsingi. ta rääkis sama juttu, mis porge, selle Effectline'i kohta, et pidada kõveraks minema, kui täpselt õiges asendis ei hoia - klaasplastikust tingitud viga. aitäh info eest. Indrek, võtan pakkumise arvesse.
23.12.2003 at 17:58
mikihiir
 
Arvamused suusabokside kohta
tervitus

thule eelised effectline'i ees: kergem (saab üksi peale panna), avaneb küljelt (ei pea üle pagasniku ronima), kinnitused on korralikud (nii effectline kui ka teised klaasplastbokside tootjad ei suuda ju midagi paremat kui roostetavast terasest u-raudu komplekti panna. Paaril kasutuses olnud klaasplastboksil asendasin need peale esimest külma ilma, mil nad kinni jäätusid, thule või mont blanci omadega). Peale selle sobivad need kinnitused üldjuhul vaid tavalise musta talaga, laiemale aerotalale või usa autode originaalraamile (samas ka renault, peugeot jne originaalraamidele) ei saa neid kasutada.
Veekindluse seisukohalt on boksid võrdsed. Nagu porgegi ütles, lähevad klaasplastboksid aja jooksul vormist välja kui neid halvasti hoida, nõuavad ideaaljuhul täissiledat riiulid vms.
Effectline'i eeliseks on muidugi hind, seda eriti just laiade bokside puhul. Kitsal ei tohiks hinnavahet olla.
Kõik Thule ja Mont Blanci boksid nagu alati saadaval www.suusad.ee lehel. Alati vähemalt 10% soodsamalt kui mujal, detsembris MB omad sellele lisaks veel 200-400 krooni odavamad.
Jupid, kinnitused, varuosad ka.

Peeter Nooni alias mikihiir (selles foorumis siis nii)
24.12.2003 at 04:11 Last edited 24.12.2003 at 04:11 by mikihiir
rrrr
  
Arvamused suusabokside kohta
lisaks siia veel Raasikul valmistatavad PACKLINE suusa/reisiboksid

____________________________
1994 Lumina Minivan
2001 Camaro Convertible
1968 Opio 600
ja doonorid
24.12.2003 at 05:18
mikihiir
 
Arvamused suusabokside kohta
packline ju sama mis effectline ju tootmise osas. parem on tal aga kuju ehk siis mahutab oluliselt rohkem.
24.12.2003 at 19:21
porge
Arvamused suusabokside kohta
sorry panen natuke OT -d aga ma pole eriti sellest boxi mõttekusest aru saanud

kui endal oli siis eriti teda ei kasutanidki, kuna sinna sisse ei mahu suurt midagi, peale suuskade ja mõne pehme koti(mida kannatab kokku litsuda)

tuuletakistus on aga suur, -bensukulu tõusis lakke ja tollel ajal 1,6 se volksu muutis jõuetuks -eriti kui vastu tuul oli

nüüd on mul universaal ja kogu majandus mahub ilusti sisse :)
26.12.2003 at 10:58
mrtn
Arvamused suusabokside kohta
seda on vaja siis, kui auto väga väike on, nagu nt HR-V, millel on sisuliselt olematu pakiruum, kuigi on universaakerega. ühekorra transportisin sellega 3 inimest ja 3 lumelauda, jube kitsas oli. kui nüüd arvestada, et sellega tuleb neljakesi norrasse sõita koos lumelaudade ja ühe paari suuskadega, siis ei saa seda kabiiniga lahendada.
26.12.2003 at 12:55
mikihiir
 
Arvamused suusabokside kohta
kui sa 7 päeva oled mäel kogu oma autotäiega (5 inimest) ja iga õhtu sulle 5 märga ja lumist suusapaari salongi visatakse kuivama (no täiesti puhtaks ei saa neid ju kloppida ) siis hakkad varsti boksi igatsema. Ja üldse lapimaale on jube sitt sõita kui tagaiste on alla lastud ja autos veel peale eesistujate tüüpe on.
26.12.2003 at 17:48
Kapakoi
Arvamused suusabokside kohta
Packline'i katusekastide kohta vaata ka www.hot.ee/packline
19.02.2004 at 19:49
kaku
Arvamused suusabokside kohta
Kaevaks korraks siis vana teema välja. Nimelt oleks huvitatud reisi jaoks soodsalt suusaboksi rentimisest või ostmisest.
Mõõtudega ~2200 x 500 või 600 x kuni 400mm.

Nagu ma eelnevast jutust aru sain, siis packline'i tooteid ostes riskin ma sellega, et need vajuvad kõveraks? Või on need
tugevamad kui effectline?

Thule/Mont Blanc bokside kohta tahaks teada, kas kellegi kasutatuna ei vedele sellist? Ning ega üle värvida neid vist
niisama lihtsalt ei saa?
01.06.2004 at 16:56
tfr
 
Arvamused suusabokside kohta
Saab üle värvida. Mul endal on Mont Blanc värvitud auto värvikoodi järgi samasuguseks, imho näeb väga hea välja. :)
01.06.2004 at 17:19 Last edited 01.06.2004 at 17:20 by tfr
kaku
Arvamused suusabokside kohta
Kalliks selline värvimine umbes läheb?
01.06.2004 at 17:22
tfr
 
Arvamused suusabokside kohta
Korralikult tehes suurusjärku 2-2.5k.
01.06.2004 at 17:52
mikihiir
 
Arvamused suusabokside kohta
saab nii osta kui rentida mult.

müük siin http://www.suusad.ee/boksidemyyk.html

rent siin http://www.suusad.ee/rattahoidjarent.html

kasutatud Mont Blanc 551S saab 1500ga (mõned praod, uuena 4990), kasutatud Thule Red Magic 3000-4000 (uuena 12000, laius 70 cm), kasutatud Mont Blanc 556 Lillehammer (tagant avatav, korra-kaks kasutatud, 5500, uuena 7100). Kõik muud boksid ka hea hinnaga.

5113650

P.S. Näiteks RedMagic ja teised värvitud boksid kõlbavad ülevärvimiseks perfektselt - eeltöö ehk siistehasevärvimine on tehtud, pind on sile ja läikiv.
04.06.2004 at 12:28 Last edited 04.06.2004 at 12:33 by mikihiir
Royale
Arvamused suusabokside kohta
Nonii, nüüdsest üks rahulolev klient juures ;) Kel sedalaadi kraami vaja - soovitan :beer
07.06.2004 at 19:33
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Arvamused suusabokside kohta  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.