register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Autoorienteerumine   1 2 3  
Poster Message
allan76
Autoorienteerumine
quote:
sirr: Teisalt sõltub palju omaenese mõistusest, sest kui kaarti õigesti lugeda, ei tule ka ette olukordi, kus autot lõhkuma peaksid.

Aga Vääna võistlus on auto suhtes küllaltki mõistliku rajaga. St., et kui ilm ära ei pööra, on see ohutult läbitav mistahes sõiduautoga.


Ei vaidle vastu, sest pole ise kordagi roolis olnud autoorienteerumise puhul, aga kaarti olen lugenud mitmel korral ja seetõttu tean, et joonorienteerumise puhul võib ette tulla vägagi hulle teelõike. Kui toimus Männikul võistlus "Militaarmaastikud", pidi sõna otses mõttes põõsa tagant rada otsima, sest näha oli, et tähis on metsa vahel, aga rada ei ole näha, kust minna.

Aga miks on lootust seekord sõiduautosõbralikumale rajale kui Paldiskis? Kui leian mingi hea põhjuse leiaks, millega autoomanikule selgeks teha, et ma ei läheks sinna autot lõhkuma, siis äkki saakski võistlema. :)
12.01.2004 at 23:48
sirr
 
Autoorienteerumine
quote:
allan76: Aga miks on lootust seekord sõiduautosõbralikumale rajale kui Paldiskis?
Mul on käsi rajategemises sees nii, et dont worry :)
Samas paldiskis oli ka täiesti OK rada, kui ainult ilm poleks seda viimase 2 päevaga ära käkkinud.
12.01.2004 at 00:49
allan76
Autoorienteerumine
Nüüd siis võistlemine kindel. :)
quote:
5.17 Lisakatseteks on võistlusel legendi, fotovihjete, kaardile kantud otsimispiirkonna abil leitava või valikorienteerumise põhimõtete järgi kaardil tähistatud maastikule paigutatud kontrollpunkti läbimine. Iga lisakatse sooritamiseks on ekipaazil kasutada neutraalaeg 2 minutit, mida ei arvestata keskmise kiiruse arvutamisel.
Oleks küsimus, et mida kujutab endast ülalkirjutatud punkt võistluse reglemendis? Kas tuleb kaasa kiskuda tõsised orienteerumisrõivad või on vaja u 20-30 puude vahel tatsata? Ma nimelt kraardilugeja rollis.
15.01.2004 at 22:09
sirr
 
Autoorienteerumine
Ütleme nii, et võib lumes sumbata aga võib ka autoga punktini sõita. Enamus kohtades pole see siiski vajalik ja seal, kus tõesti võiks olla vajalik, võib see osutuda autole piisavalt karmiks katsumuseks. Seega tatsa terviseks :)
16.01.2004 at 13:04
allan76
Autoorienteerumine
Mida karmim seda parem. :) Minek on maasturiga ja offroad-kogenud autojuhiga, kellele ma siis hakkan autoorienteerumist seletama.
16.01.2004 at 16:45
marikene
 
Autoorienteerumine
aga tulemused?
17.01.2004 at 01:14
allan76
Autoorienteerumine
quote:
marikene: aga tulemused?
Arvatavasti ilmuvad mingi aeg Raudroosi kodulehel.
Ise saavutasime üllatavalt hea 3. koha.
17.01.2004 at 01:37
sirr
 
Autoorienteerumine
Tulemused.
Hiljem kolivad need Raudroosi lehele.
18.01.2004 at 13:26
allan76
Autoorienteerumine
quote:
sirr: Tulemused.
Hiljem kolivad need Raudroosi lehele.
Mind huvitaks, kuidas arvestatakse torke eest saadavaid karistuspunkte?
18.01.2004 at 13:41
sirr
 
Autoorienteerumine
Iga eksitud mm 1 punkt. Max 10 per AKP.
18.01.2004 at 13:46
PlyVal64
Autoorienteerumine
quote:
allan76: Mida karmim seda parem. :) Minek on maasturiga ja offroad-kogenud autojuhiga, kellele ma siis hakkan autoorienteerumist seletama.
Palju õnne siis kolmanda koha puhul, kuid mis tagasihoidlik jura "offroad-kogenud"??? Kirjutanud selgelt ja sirgelt, et sõidad hullu Sassiga Krokodillilt:lol Vana, kelle liiga kiire sõidu pärast vana ja väeti "väikese Lappakaga" tühistatakse Ladoga sõidul katse, pole mingi "kogenud" vaid lihtsalt hull...
18.01.2004 at 17:09
allan76
Autoorienteerumine
quote:
PlyVal64:
quote:
allan76: Mida karmim seda parem. :) Minek on maasturiga ja offroad-kogenud autojuhiga, kellele ma siis hakkan autoorienteerumist seletama.
Palju õnne siis kolmanda koha puhul, kuid mis tagasihoidlik jura "offroad-kogenud"??? Kirjutanud selgelt ja sirgelt, et sõidad hullu Sassiga Krokodillilt:lol Vana, kelle liiga kiire sõidu pärast vana ja väeti "väikese Lappakaga" tühistatakse Ladoga sõidul katse, pole mingi "kogenud" vaid lihtsalt hull...

Jah, hull värk selle Ladoga katsega, mul isa oli tal kaardilugejaks sellel võistlusel. Auto lagunes kogu aeg. Kõik difrid keevitati jäigalt kinni, vedrude asemel olid puupakud, aga rada sõideti ikka lõpuni.
Paistab, et talle igatahes autoorienteerumine hakkas meeldima. Järgmine kord, märtsis, vist jälle sõitma.
18.01.2004 at 21:36
RNT
Autoorienteerumine
Pildimaterjali leiab Raudroosi galeriist.
19.01.2004 at 18:58
marttiku
Autoorienteerumine
Vääna Talve õiged vastused leiad http://www.hot.ee/nix540/abi.htm
21.01.2004 at 13:49
sirr
 
Autoorienteerumine
Äratundmisrõõmu
24.01.2004 at 10:30
sirr
 
Autoorienteerumine
Järgmine võistlus - Kevadsprindi II etapp
09.03.2004 at 13:29
sirr
 
Autoorienteerumine
Järgmine võistlus (öine) - Kevadsprindi III etapp
08.04.2004 at 14:36
allan76
Autoorienteerumine
quote:
sirr: Järgmine võistlus (öine) - Kevadsprindi III etapp

Tuleb kiiresti hommikul gümnaasiumi lõpukirjand ära kirjutada ja siis võistlusele kihutada. :) Eksamijärgne õlletamine jääb siis võistluse nimel ära. Igatahes on plaan minna.
08.04.2004 at 15:13
sirr
 
Autoorienteerumine
Järgmine võistlus (öine) - Kevadsõit - karikavõistluse II etapp.
20.04.2004 at 14:06
sirr
 
Autoorienteerumine
Kevadsprindi IV (viimane) etapp
17.05.2004 at 00:16
diesel
Autoorienteerumine
krt, orienteerumistega paistab jäädavalt kööga olevat. kurb lugu küll.
18.05.2004 at 09:28
tfr
 
Autoorienteerumine
Jah, jätkub iga-aastane meeldiv traditsioon, et laupäeval on 3 üritust korraga ja pühapäev on tühi. :)


Indrek, laupäeval perekonna sunnil Kohtla-Järvel koertenäitusel
18.05.2004 at 13:11
vr_
  
Autoorienteerumine
quote:
tfr:
Indrek, laupäeval perekonna sunnil Kohtla-Järvel koertenäitusel


Irw.. see on indrekute tyypviga.. ma tean veel ühte kes pidevalt perekonna sunnil koertenäitustel..

ja rohkem ei tea neid..

seega ärgem pangem oma lapsele indrek nimeks kui te pole 100% kindel et tema koeraarmastaja ja näituselkäija on!
18.05.2004 at 13:46
diesel
Autoorienteerumine
hmm, mina ka indrek, a koertenäitustel ei käi mitte. ja oselada ei saa, kuna olen osaliselt torusse pandud. :(
18.05.2004 at 16:45
PlyVal64
Autoorienteerumine
quote:
tfr:Indrek, laupäeval perekonna sunnil Kohtla-Järvel koertenäitusel
Aga tead, palju hullem on see, kui Sa perekonna sunnil pead hakkama korapulmas moosekandiks käima ... jube palju pead jooksma.... Seega saada koerad omapäi näitusele!
18.05.2004 at 16:56
tqhq.ee foorum : Üritused : Autoorienteerumine   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.