register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Valge Mustang convertible  
Poster Message
wax
 
Valge Mustang convertible
Eile töölt koju minnes vurast minust treileri seljas mööda üks valge Mustang. Alguses vaatasin, et Marguse oma, mis pimedas tundus helesinise asemel valgena. Kuid silma teritades nägin et katus oli valge ja tundus convertible olevat :-/
Numbreid küljes polnud - kes tunnistab omaks? :D
Tore kui uusi vanu Forde juurde tekib :hail
07.01.2004 at 11:12
eikeegi
Valge Mustang convertible
See järsku?
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=8017


____________________________
V8
07.01.2004 at 12:13
pisike99
Valge Mustang convertible
Ei, eile sadamas nägin. Üpris raibe on, täielik projekt. Kutt, kes selle ise oli USA-st kaasa toonud oli ka seal kohal.

____________________________
Süüdi vähemalt sajas episoodis, mis puudutavad Ameerika rauda Eestis...
ilmar.pukk@hotmail.com tel. +372 56 155 999
07.01.2004 at 14:56
wax
 
Valge Mustang convertible
Lähen mina pool tundi tagasi korraks garaazi - jalutan bokside vahel ringi ja mida ma avastan - ühest boksist selle valge stangi :lol Uksed-tiivad-kapott küljest, auto ümbrus tööriistu täis - asi on arenemisjärgus :) Kui omanikku trehvan, eks siis juhatan ta lahkelt TQHQ-sse :D
04.02.2004 at 20:28
urmas
Valge Mustang convertible
wax on ise stangi ostnud ja nüüd siin udutab rahvale!
04.02.2004 at 20:35
Ets
Valge Mustang convertible
quote:
wax: Lähen mina pool tundi tagasi korraks garaazi - jalutan bokside vahel ringi ja mida ma avastan - ühest boksist selle valge stangi :lol Uksed-tiivad-kapott küljest, auto ümbrus tööriistu täis - asi on arenemisjärgus :) Kui omanikku trehvan, eks siis juhatan ta lahkelt TQHQ-sse :D
Et siis omanikku nagu ennast polnudki kohal?? Ainult stang garages, uksed lahti, võtmed ees, kedagi pole jne...?
04.02.2004 at 22:44
Kalju
Valge Mustang convertible
quote:
EtsKets:
quote:
wax: Lähen mina pool tundi tagasi korraks garaazi - jalutan bokside vahel ringi ja mida ma avastan - ühest boksist selle valge stangi :lol Uksed-tiivad-kapott küljest, auto ümbrus tööriistu täis - asi on arenemisjärgus :) Kui omanikku trehvan, eks siis juhatan ta lahkelt TQHQ-sse :D
Et siis omanikku nagu ennast polnudki kohal?? Ainult stang garages, uksed lahti, võtmed ees, kedagi pole jne...?
Isiksuse kahestumine :uhoh?

____________________________
'63 M-21 L; '87 IŽ-412IE
04.02.2004 at 22:48
5.0
Valge Mustang convertible
quote:
EtsKets:
quote:
wax: Lähen mina pool tundi tagasi korraks garaazi - jalutan bokside vahel ringi ja mida ma avastan - ühest boksist selle valge stangi :lol Uksed-tiivad-kapott küljest, auto ümbrus tööriistu täis - asi on arenemisjärgus :) Kui omanikku trehvan, eks siis juhatan ta lahkelt TQHQ-sse :D
Et siis omanikku nagu ennast polnudki kohal?? Ainult stang garages, uksed lahti, võtmed ees, kedagi pole jne...?
asi ju lihtsalt selles, et Wax ise omanik ja kui omanik garaazist välja läheb siis võib ju nii ollagi, et seal kedagi pole.
05.02.2004 at 09:05
wax
 
Valge Mustang convertible
:lol naljamehed
meil lihtsalt ultramoodsad läbipaistvad garaaziuksed (loe: kanakuudi võrk), et kõik on näha ;)
05.02.2004 at 10:46 Last edited 05.02.2004 at 10:47 by wax
urmas
Valge Mustang convertible
wax!

Vabastan sind needusest, sest puhtjuhuslikult sain teada, kes auto omanik on. Sina see kohe kindlasti (veel) ei ole :) Omanik on väge täis ja tahab auto kevadeks sõitma saada.
08.02.2004 at 21:55
hents99
  
Valge Mustang convertible
j2lle kevadeks :lol , aga tegelikult edu auto omanikule.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
09.02.2004 at 17:19
Fire
Valge Mustang convertible
Nagu ikka hobi-autonduse juures tavaks, et kevadeks, ainult pole teada millise aasta kevadeks :D

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
09.02.2004 at 17:29
wax
 
Valge Mustang convertible
quote:
urmas:Vabastan sind needusest, sest puhtjuhuslikult sain teada, kes auto omanik on. Sina see kohe kindlasti (veel) ei ole :) Omanik on väge täis ja tahab auto kevadeks sõitma saada.
Ma polegi väitnud, et mina selle omanik olen. Kiibitsen lihtsalt seda masinat pea iga päev "oma" garaazis. :lol
09.02.2004 at 17:41
bodyrocker68
Valge Mustang convertible
niisis! 68 conv 289 cui AT! WAX pean kurvastama, et see auto enam sinna garaaži ei jõua! Ning urmas.. Kes sa oled ja kust sa tead mind?
Igastahes läheb paar kuud aega enne kui ta kere korda saab ja mootori tuksuma, aga päris korda saab ta vist alles järgmiseks aastaks! Kuna tööd on seal rsk palju!
16.03.2004 at 19:34
urmas
Valge Mustang convertible
quote:
bodyrocker68: urmas.. Kes sa oled ja kust sa tead mind?
Timo rääkis :)
16.03.2004 at 20:03
wax
 
Valge Mustang convertible
:) jäi eile linna peal silma

20.07.2005 at 09:15 Last edited 17.01.2006 at 21:56 by wax
mr. RocknRoll
 
Valge Mustang convertible
Sügisel oli üks Leivategija juures tegemises, ehk sama?

____________________________
44269
20.07.2005 at 10:14
race
Valge Mustang convertible
Ei ole see kindlasti see masin mis Mati juures seisab, sest see auto tuli sinna otse konteineris ja lombi tagant. Ja siin räägitud auto saab kindlasti enne valmis, sest olen seda hüürus olevat masinat näinud ja võib öelda et selle raha eest mis see osteti ei ole seal küll midagi mida taastada, aga no see on omaniku probleem.
20.07.2005 at 11:28
wax
 
Valge Mustang convertible
Müügis :)
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/095/auto_php-id=283095-www_auto24_ee.html
27.09.2007 at 20:45
kaups
Valge Mustang convertible
Minu arust on see auto juba pikkaaega nettiautos müügis olnud.
27.09.2007 at 20:56
qwerty
Valge Mustang convertible
Kas meelehetel omanik? Tahab iga hinna eest lahti saada :)
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/095/auto_php-id=283095-www_auto24_ee.html
28.09.2007 at 17:08
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Valge Mustang convertible  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.