register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : OKC VI etapp - tulemused  
Poster Message
tfr
 
OKC VI etapp - tulemused
Kvalifikatsioon:
1. r.i.h.o. 36.875
2. devilc 36.939
3. Viktoria 36.965
4. RNT 36.976
5. Peep 36.989
6. Matukas 37.144
7. Cardo 37.436
8. t-spark 37.674
9. Hirax 37.695
10. Tull 37.758
11. Draal 37.835
12. Brg 37.862
13. tfr 38.067
14. EtsKets 38.220
15. Raul 38.306
16. AvoR 38.546

Finaal:
1. RNT 37.067
2. t-spark 37.005
3. Peep 37.273
4. Matukas 36.686
5. devilc 37.544
6. r.i.h.o. 37.751
7. Viktoria 37.431
8. Cardo 37.682
9. Hirax 37.501
10. Brg 37.372
11. tfr 37.556
12. Raul 37.520
13. AvoR 38.122
14. Tull 38.363
15. EtsKets 37.639
16. Draal 37.968
13.03.2004 at 15:56
matukas
  
OKC VI etapp - tulemused
Nagu lubatud, sai seekord A finaalis kuhjaga äktsonit. Eriti lahe oli Peebuga trügida. Vastastikune komplimentide andmine käis pidevalt. Keegi üritas minu kardist risti üle sõita ja üleüldse olid vist esimesed 10 ringi väga agressiivsed. Enne tagumist kurvi oli isegi situatsioon, kus minu ees 3 karti ühe joone peal kurvi kihutasid. Tulemus oli ka vääriline sasipundar. Vist Peep ja mina saime pealtvaatajatena paremini sealt tulema. Lõpu poole sai paar-kolm ringi devilc selja taga poole gaasiga sõidetud enne kui väheke aktiivsemad võtted möödumiseks appi võtsin. Lohutama jäi see, et tänase päeva kiireima mehe tiitel OKC-l tuli minule:)

Türi-Alliku variant viimase etapi kohaks on minu arust üsna hea. Ehk saab sealgi äktsonit.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
13.03.2004 at 19:17
RNT
OKC VI etapp - tulemused
On aeg vist vabandama hakata ... See on lihtsalt ebanormaalne kuidas mul jälle õnnestus konkurendid selja taha jätta.
Seekord oli esimene kord, kus mulle hakkas meesmehe vastu nügiv sõit meeldima. Eriti meelitav oli start kus tänu minu taga startinud kõrgema kaalukategooria mehele (Peep) õnnestus hoida oma stardikohta esimese kurvini. Tavaliselt olen ma selleks ajaks ühe kuni kaks kohta kaotanud juba ette :( Kohe algul õnnestus kuidagi Victoriast mööda saada, kes vist kellegi "abistava käe" abil parklasse juhatati. Edasi jäin ootama, et ees toimuv esikoha duell pöörata kõige tulisemal hetkel salakavalalt enda kasuks, aga jõudes teiseks näidati kiirelt mulle koht kätte ja olin kolmas tagasi. Kuna sponsorid ei ole olnud huvitatud enda embleemide kleepimisest, siis ei oma ma ülevaadet kellega oli mul au kohti jagada, igal juhul "punastega". Teadagi on iga meessoost indiviid kardiroolis püha võitlusvaimu täis ning kuna kaaskodaniku selja taga olemine just eneseväärikusele hästi ei mõju, siis õige pea toimus eespool järjekordne aus duell, mille suitsurohu pilvest läbi jõudes avastasin ennast esikohalt. Rajal ringi laaberdades õnnestus ringi jagu rünnakuid pareerida kuni selgelt pettunud kaaspõristajad otsustasid hoopis omavahel asjad klaariks teha. Pulss tegi vonksti jõnksu allapoole. Kiivri visiir hakkas juba juubeldustest uduseks muutuma kui tagantpoolt äkki sädemeid lendama hakkas. Eelmistest kordadest püha viha ja kättemaksuhimu täis tuubitud Matukas oli alustanud suurt ajujahti. Kohe oli selge, et see närune sirge jagu edumaad täna ei päästa kui just kart endas varjatud ressursse ei leia. Algas paaniline punnimine, mis vastavalt silmamunade eemaldumisele koljust väljendus ka suuremate numbritena rooliekraanil. Masendav. Üks nitropudel või kiirendusnupp kuluks marjaks ära. Ja siis äkki .... olid jälitajad maha jäänud ... jebedijeeeeee. Nagu hiljem selgus ikka selle eestlase uhkuse pärast, mis ei lase kaasmaalasest kehvem olla ...
13.03.2004 at 20:36
spark
 
OKC VI etapp - tulemused
... kui kogemata poodjumile satud siis autasustamist ei tehtagi :*(
13.03.2004 at 21:41
tull
OKC VI etapp - tulemused
Nüüd peaks siis ametlik osa talvisest jõuproovist läbi olema-esines siis kes kui hästi tahes-viimane osavõistlus-kokkusaamine peaks ees veel olema. Kuna pole sellist eraldi üritust veel olnud ,et terve lehekülg kokku saaks ,siis teekski ettepaneku,et äkki oleks kevade alguses võimalus kokku saada ja teha üks sõbralik istumine-vaadata näost näkku ja lüüa kokku mõni kann.
Kõik ettepanekud teretulnud.


____________________________
cavalier 91
14.03.2004 at 04:25
hirax
  
OKC VI etapp - tulemused
Nojah, mul lihtsalt vedas jälle :p Tulles ajasõidust ei jõudnud õieti oma aegagi teada saada kui aeti kohe jälle sõitma :) ja oma suureks üllatuseks juhatati mind esimesele stardikohale. Mõtlesin, et oi-oi nüüd läheb esimestes kurvides pukslemiseks nagu alati on olnud ja seekord siis leian mina end rajapiiretes :) Aga oma hea koha pärast pean vist tull-i tänama. Ise küll ei näinud, aga mulle tundub, et tänu oma kergemale kaalule sain ma stardist kiiremini ja kaugemale minema ja tagantpoolt tulijaid hoidis tull "kinni". Edasi tuli ainult korralikult lõpuni sõita. Lõpupoole hakkasin juba üsnagi ära väsima - kaks sõitu ühe soojaga :) Mõned ringid veel ja brg oleks mu kinni püüdnud.

Ja kannusid võiks kuskil kokku lüüa küll :)

____________________________
Mercury Cougar 86
C10 1981
14.03.2004 at 18:41
r.i.h.o
OKC VI etapp - tulemused
sattusin siis ka esimest korda pole positionilt startima ja eks ta õige oli ,et võita pole enam midagi kuid kaotada on palju ja nii ka läks.ei taha enam jahuda kartide ebavõrdsusest kuid lihtsalt finaalis olnud kart ei sobinud mulle.väidetavalt olid nad eelmine päev just kart testinud ja ajad olid neil seal putka seina peal üleval ja pea kõikide ajad jäid alla 37 seki paari kümmnendi sisse.
sõidust siis nii palju et esimesed 3ringi vist õnnestus teisi seal troppida ja mõned ärevamad momendid tekitada ja siis sein sõita,ning kiirematele rada vabastada.selleg asai kõik lõbus otsa ja edasi oli vaid rahulk cruisamine ja enda süüdistamine.
türi-alliku etapp on tore võimalus ka aasta soojem pool avada ja samas ka tore koosviibimine läbi viia.
seega poolt!

____________________________
1,2 liitrit puhast powerit
15.03.2004 at 14:49
Noobel
OKC VI etapp - tulemused
quote:
r.i.h.o:
türi-alliku etapp on tore võimalus ka aasta soojem pool avada ja samas ka tore koosviibimine läbi viia.
seega poolt!

Juhul kui rahval on tõesti huvi minna lõpetama OKC II hooaega Veskisillale, siis võiksin ehk teatud aja pärast juba uurima hakata ürituse võimalikkust seal.
Arutada tuleks kindlasti kuidas minnakse, millised on soovid kohapeal peale sõidu (nt. õlletamine, grill - juhul kui mätas kuiv:) jne).
16.03.2004 at 17:03
matukas
  
OKC VI etapp - tulemused
Näen, et tabeliseis on ka uuendatud.

http://www.tqhq.ee/okc2003/

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
22.03.2004 at 10:27
BlueStang
 
OKC VI etapp - tulemused
No seda tabelit on vist aeg uuendada selliselt, et õks halvim tulemus maha arvata - annab parema pildi seisudest enne viimast etappi:)

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
22.03.2004 at 18:51
tfr
 
OKC VI etapp - tulemused
Lingina olevas Exceli failis on selline arvestus olemas, kus kaks halvimat etappi on maha arvestatud. Veebi pole jah jõudnud teha.
22.03.2004 at 19:01
tqhq.ee foorum : Üritused : OKC VI etapp - tulemused  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.