register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : 18.04.04 Haapsalus kiirendus (keegi tuleb kah?)   1 2  
Poster Message
udu
 
18.04.04 Haapsalus kiirendus (keegi tuleb kah?)
juhtusin paar nädalat tagasi Tartus sellisele üritusele.
Väga lahe oli! Just see ongi tore, et saad ise valida vastase ja panna joonele ja vaadata, kellel on pikem.
Kenasti oli korraldatud - mingi foor oli püsti ja starter, kes sättis masinad joone taha -
mingit hirmsat korralagdust seal küll ei olnud.
Meenub et ametlikel võistlustel saab teha paar ajasõitu ja siis paar sõitu ja oledki välja kukkunud ja pead kummardama koos teistega bigblocke jms mainstreami.
Ka suvalise kiire GTI ostnud noorem mees tahaks ikkagi võrrelda seda teistega ja selline üritus on väga teretulnud selleks.
tqhq hoiak on mõttetult ülbe ja üleolev.


____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
16.04.2004 at 09:27
PlyVal64
18.04.04 Haapsalus kiirendus (keegi tuleb kah?)
quote:
memphis: Sa ikka ei saa kohe...
Ei saa jah, kuigi onuSam'i loetletud autod on kõik täiesti tegijad masinad, eriti Fiat Coupe Turbo. Aga vat neid putukaid tahan ma näha ja vaadata kurvilisel teel sõitmas, mis nende koht ka on. Sirgelt sõitku ikka need autod, mis seda kenasti teevad.
Ply@pikalt võitles endaga, et mitte kollast turbota Couped osta. Et oleks, millega kiiresti kurvilist teed kah sõita.
16.04.2004 at 09:32 Last edited 16.04.2004 at 09:33 by PlyVal64
wax
 
18.04.04 Haapsalus kiirendus (keegi tuleb kah?)
quote:
udu:tqhq hoiak on mõttetult ülbe ja üleolev.

Ei maksa üldistada. Selline hoiak on vaid neil kes pole ise kordagi kohal käinud, kuulavad saunanaiste jutte ja usuvad seda möla mida linna peal aetakse.
Peep, Ahto, tfr, Hannes,... neid on mitmeid kes ise oma silmaga asja vaatama on tulnud - nende postidest ma küll ülbet ja üleolevat suhtumist välja ei loe ;)
16.04.2004 at 09:33
anti
 
18.04.04 Haapsalus kiirendus (keegi tuleb kah?)
Eelmisel laupäeval kui Full Throttle Club end asutas, siis käisime ka oma silma Raadil toimuvat kogunemist- kiirendamist vaatamas ja olin küll meeldivalt üllatunud, sest üllatavalt mõnus õhkkond valitses. Paar idiooti oli küll sekka ära eksinud aga neid tuleb ette ka meie nö ametlikel kiirendustel. Paar selli olla muidugi väravas ka kahtlaselt kalkvel silmadega olnud aga kui kõik seda aimavad ja sellega lepivad siis on see nende enda võetud risk. Mingi ameerika vs muu maailma autod vastasseis on ikka mõne pisikese riistaga mehe enda peas küpsenud vili. Enamasti on siingi foorumis halvustavat maiku ütlused olnud vastulaused mingitele rullnokkade rünnakutele.
16.04.2004 at 09:42
sancs
18.04.04 Haapsalus kiirendus (keegi tuleb kah?)
quote:
PlyVal64:
Kes normaalne inimene läheb järjekordset putukate kevadkiimlemist vaatama, kui samal ajal on võimalik õllekannu taga istuda, väga ilusaid ja võimsaid autosid kaeda, hääd rock*n*rolli kuulata(koleda tõngatõnga asemel) ja seda turboundamist vältida??? Oleks siis veel, et kohe mittesittagi teha poleks ... läheks hoopis muruniidukirallile:)
See polnud üleskutse, see oli tõdemus.

Ma tavaliselt ei võta siin foorumis sõna, kuna sõidan ka alles "teibituuninguga Calibraga" :P aga PlyVal64 otse sundis mind selleks.

Seni ma olen ikka vaadanud USA rauda igatseva pilguga, et ükskord ka minu õuele taoline veereb, aga kui lugeda eelpool kõneleja postitust, siis paneb mõtlema....
Äkki teeb USA raua ost ka mind kunagi nii üleolevaks ja kibestunuks. Tahaks ikka terve oma elu kõigisse inimestesse tolerantselt suhtuda. :) Need oli tõdemus ja lootus ühes koos.
16.04.2004 at 09:46
vvt
  
18.04.04 Haapsalus kiirendus (keegi tuleb kah?)
No rebjata, davaite zitt druzna :)

Rõõm tõdeda, kui seal Prisma parklas või Piibe lennukal on need ajupuudega juua täis tattide kihutamised lõppenud. Õnneks vist keegi surma ei saanud, aga nähtavasti sellest väga palju ka puudu ei jäänud.

Mis endiselt neid teibi ja nokateemade peale rahvast irvitama paneb ja mille pärast võib-olla mõni normaalne Golfi või Calibra omanik end pahasti tunneb on mõningate "liigikaaslaste" käitumine linnaliikluses, kus üritatakse endiselt trügida mööda läbi bussitaskute, teha ohtlike möödasõide ja üritada võidu vägistada igaühega, kellest vähemalt esmapilgul mootori power üle käib. Sorry mehed, aga see on haige :sick. Eriti hulluks läks asi siis kui ilmad ilusaks läksid. Kuskohast need kõik äkki välja ilmusid:uhoh

Käin vahetevahel oma autoga tööl ning varsti loobun sellest vist. Lihtsalt hakkab väsimus tulema igasugustest linnas tekkivatest "teemadest", kus nii mõnigi kord mõne kõva mehe sooloüritus kõrvalrajal eespool ohuolukorraga lõpeb. Kus striitrace-transis ahv surub adrenaliinipurske ajel täiest jõust oma gaasipedaali ja ei märka ees jalakäijaid. Varsti sõidab mõni külge ka. Edaspidi tuleb vist öösel sõita :sick

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
16.04.2004 at 10:10 Last edited 16.04.2004 at 10:12 by vvt
wax
 
18.04.04 Haapsalus kiirendus (keegi tuleb kah?)
quote:
vvt:Mis endiselt neid teibi ja nokateemade peale rahvast irvitama paneb ja mille pärast võib-olla mõni normaalne Golfi või Calibra omanik end pahasti tunneb on mõningate "liigikaaslaste" käitumine linnaliikluses, kus üritatakse endiselt trügida mööda läbi bussitaskute, teha ohtlike möödasõide ja üritada võidu vägistada igaühega, kellest vähemalt esmapilgul mootori power üle käib.
Annad oma pea panti, et mitte ükski usakas nii ei tee? Võin näite tuua eelmisel suvel Sauga OT-le sõidust, kus ühel Oldsmobilel ei jätkunud jaksu alustatud möödasõitu lõpule viia, ja sõitis siis vastutulevast bussist vasakut teepeenart pidi mööda. ;) Sellest nagu ei räägita teistes foorumites.

Küll aga kui jääb kellegile mõni sigatsev golf, bemm või libra silma, siis on kohe tqhq-s topic, et nää rullnokad tapavad meid :lol

Ma ei kaitse kedagi, vaid üritan asju näha erapooletult pinnalt. Tavainimeste jaoks on ühed rullnokad kõik, vahet pole kas sul on vette, H2 või E30 :)

Peace! :D
16.04.2004 at 10:21 Last edited 16.04.2004 at 10:22 by wax
tqhq.ee foorum : Üritused : 18.04.04 Haapsalus kiirendus (keegi tuleb kah?)   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.