register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : jõulupuu vajab Sinu abi!   1 2 3 4 5  
Poster Message
jaanus
 
jõulupuu vajab Sinu abi!
quote:
madis: Ja ma ei saa sinu ülespuhutud pessimismist aru.

Pool aastat tagasi olin veel optimist ;) Hetkel aga peab tõdema fakti, et pessimist = hästi informeeritud optimist.
quote:
Muu süsteemi olete ju peaaegu valmis saanud ??
Paneme selle 04 ülesse eks siis on näha, kas uued täiendused on abiks.

edit: Seda veel, et ehk aitad need tablood valmis teha. Esialgu oleks hea näha skeeme ning ära siis unusta ka rs232 - 422 liideseid ning ledikupatuse juhtimist ascii charseti numbritega. Kui oled nõus tegema/aitama, jaurame privas edasi.
28.07.2002 at 03:32 Last edited 28.07.2002 at 04:44 by jaanus
jaanus
 
jõulupuu vajab Sinu abi!
quote:
Blu Divil:63K eeku????
Kõige odavam (loe: täiesti mõttetu) 1/4 miili süsteem + 1 tabloo raceamericast = 72089,98 eeku. Esimene sobiv stardikomplekt, ilma scoreboardi ja lisavidinateta, on 104718,97 eeku. Kogu vajalik kupatus = (valus hakkab) eeku

Mitte, et ma tahaksin nüüd sinu tuhinat pidurdada aga enne, kui hakkad kellegagi pabereid määrima, uuri parem järele, mida üks nõuetekohane ajavõtusüsteem endas sisaldama peab.
28.07.2002 at 04:01
Blu Divil
jõulupuu vajab Sinu abi!
Väga hästi tean mida sisaldama peab ja see on esimesena töökindlus.

Võib olla läheb tuhin yle, aga ootan sealt täpsemat vastust, Race America on yks suuremaid pakkujaid ning kahjuks ka kallimaid aga on ka teisi tootjaid - kellelt ootan kirjaliku vastust.

Siiamaani on kuidagi ikka hakkama saadud, tänu teile, aga eks te ka ise näete kuidas on välja kukkunud.

Äkki oleks aeg juba midagi muuta?
28.07.2002 at 23:59
jaanus
 
jõulupuu vajab Sinu abi!
quote:
Blu Divil: Äkki oleks aeg juba midagi muuta?
You're so Right!
Kasulikku kirjandust ka veidi - http://www.hot.ee/kapu/karu.htm ;)
29.07.2002 at 10:08
partel
  
jõulupuu vajab Sinu abi!
Kuusepuu töökindluse üle vingujatele: Amsterdami börs jooksis kokku. :)
13.08.2002 at 13:11
max
jõulupuu vajab Sinu abi!
Kuidas siis ajavõtuseadmete hankimisega läänest jäi? Seadmed teel või diil katki?
19.08.2002 at 10:25 Last edited 19.08.2002 at 10:25 by max
peep
 
Moderator
jõulupuu vajab Sinu abi!
Sellega läks nagu alati - jutumehed oleme me kõik...
19.08.2002 at 10:36
Blu Divil
jõulupuu vajab Sinu abi!
Selleks aastaks kyll - lihtsalt liig kiire on praegu, et asjaga tegeleda.

Aa lootus ju jääb - äkki järgmiseks aastaks saab Jõuluvana abiga ka jutumehest asja ja äkki kui õige hästi läheb saab ka palju enamat :) ;) :)
19.08.2002 at 11:34
peep
 
Moderator
jõulupuu vajab Sinu abi!
MA ei tahtnud midagi halvustavat öelda - igati positiivne on, et inimesed üldse viitsivad huvi tunda ja midagigi liigutada.:)
19.08.2002 at 13:52
max
jõulupuu vajab Sinu abi!
Mis siis juhtus, käidi liiga vara vekslid välja, ilma et oleks enne korralikult maad kuulatud?
19.08.2002 at 14:58
LaSa
 
Moderator
jõulupuu vajab Sinu abi!
et siis suured t2nud k6igile kuusetoetajatele!

kes kohal oli, see n2gi, et NightRaceíl uus kuusk juba osaliselt s2ras (kahjuks kyll sel korral kyll ilma stage ja prestage-optsioonita :*()
19.09.2002 at 11:40
BlueStang
 
jõulupuu vajab Sinu abi!
Jõulupuu oli küll viimasepeal viimasel Raadi üritusel. :hail tehijatele. Heameel, et ka oma väikese panuse sellesse sain anda:)

Lisan siia ka veel ühe threadi, mille ühe muu topicu alla hiljuti panin:
quote:
BlueStang: Jah, väärtegudest üldse - enne 1. septembrit olen sel aastal toetanud Eesti Liikluspolitseid kokku 5160.- krooniga, kusjuures 1 kord turvavöö (360eek) ja 3 korral kiirusega, kusjuures kiirus pole kunagi olnud üle 80km/h.

Tagantjärele mõtled, et kas oleks pidanud panema kohe täie rauaga, et trahvid oleksid nagu asja eest (mis on väga loll mõte) või oleks jätnud kiiruse hoopis ületamata ja kandnud kasvõi poole summast hoopis JÕULUPUU fondi.
Uute trahvide taustal tundub asi veelgi värvikam.
Ehk siis mõte järgmine - ära kihuta, toeta parem JÕULUPUUD või muud mida ürituste paremaks korraldamiseks vaja:)
Või kui kiiresti sõitmata ei saa, siis tee seda kaasliiklejate suhtes turvaliselt ja ära jää vahele - raha JÕULUPUULE võid ikka anda:D


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
19.09.2002 at 11:59 Last edited 19.09.2002 at 12:04 by BlueStang
LaSa
 
Moderator
jõulupuu vajab Sinu abi!
quote:
BlueStang: Jõulupuu oli küll viimasepeal viimasel Raadi üritusel. :hail tehijatele. Heameel, et ka oma väikese panuse sellesse sain anda:)

fak :( ei olnud viimasepeal ju :(

viimasepeal olemiseks oleks pidanud olema asjale ka esteetiline v2limus lisatud ja stagemine kah t66le pandud :(

nuh.. aga v2hemalt vist k6ik n2gid fooritulesid sel korral ja lisafeatuurina n2gid ka stardist tagapool olev public foori :)
19.09.2002 at 13:02
BlueStang
 
jõulupuu vajab Sinu abi!
Küll tal stage ka käima läheb ja välimus tekib. Mina tegijaid teades selles üldse ei kahtle:)
Imestan tegelikult nende meeste pingetaluvust ja altruismi. Kobisevad rohkem alati need, kes ise ei tee ega tegemist toeta.

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
19.09.2002 at 13:08
Pojapoeg
jõulupuu vajab Sinu abi!
Küsisin ühe raadioelektrooniku arvamust asja kohta....:

Mu arust saatjas tuleb kasutada laserdioodi ja optikat, vastuvõtjas varjukiga objektiivi ja vastuvõtuelement kiire ja spektraaltundlik. Sellele lisaks kõige tähtsam: laser moduleeritud kasvõi 100Mhz sagedusega, vastuvõtjas kasutada PLL sündiga sama faasimurdosa täpsusega kandevsagedust (eeldab eraldi näit. wireless linki saatja-vastuvõtja vahel). Kui siis saatjast vastuvõtjasse kiir katkeb, loetakse ära, mitu impulssi tulemata jäi, kuni kiir taastus. Üks sajamiljondik sekundit mõõtetäpsuseks peaks ju sobima!? Eks seda seadet on muidugi raskem valmis ehitada, kui võimalike talitluspõhimõtete üle teoretiseerida...
23.09.2002 at 14:33
jaanus
 
jõulupuu vajab Sinu abi!
quote:
Pojapoeg: Küsisin ühe raadioelektrooniku arvamust asja kohta....:
Ja mitu korda on see "raadioelektroonik" käinud uurimas hetkel kasutatavat andurite ehitust?


Kõik soovitused on loomulikult teretulnud, kuid enne paluks siiski kasutada google otsingumootorit, lugeda läbi kõik vastavat teemat käsitlevad artiklid, tööd, etc. Ning, kui peale kõikide linkide läbilugemist tundub, et on midagi soovitada, siis laske aga tulla ;)
23.09.2002 at 15:43 Last edited 23.09.2002 at 15:49 by jaanus
BlueStang
 
jõulupuu vajab Sinu abi!
quote:
jaanus:
quote:
Pojapoeg: Küsisin ühe raadioelektrooniku arvamust asja kohta....:
Ja mitu korda on see "raadioelektroonik" käinud uurimas hetkel kasutatavat andurite ehitust?

Minu maksimalistlik pakkumine on, et 0 korda:D


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
23.09.2002 at 15:52 Last edited 23.09.2002 at 15:53 by BlueStang
Pojapoeg
jõulupuu vajab Sinu abi!
quote:
BlueStang:
quote:
jaanus:
quote:
Pojapoeg: Küsisin ühe raadioelektrooniku arvamust asja kohta....:
Ja mitu korda on see "raadioelektroonik" käinud uurimas hetkel kasutatavat andurite ehitust?

Minu maksimalistlik pakkumine on, et 0 korda:D

0x just - ma lihtsalt palusin tal kommenteerida siit ühe teksti põhjal mulle, et ma ka aru saaks mis toimub.

Sorry - mõtlesin et oli abx lihtsalt.

24.09.2002 at 14:21
Ets
jõulupuu vajab Sinu abi!
sattusin mingil põhjusel streetace`i foorumit lugema ja ena: poisid olid kah seal raha kogumas kuusekese jaoks, kui LaSa nende uimlemise viisakalt ära lõpetas:hat
Ilus oli vaadata kuidas LaSa poiste kõrge eneseteadvuse peale astus ja nad vaikselt kõrvale tõmbusid :hail
27.09.2002 at 13:08
LaSa
 
Moderator
jõulupuu vajab Sinu abi!
nojah, ma ei viitsinud seda suurt juttu ja lubamist seal enam lugeda.. :D

27.09.2002 at 13:22
tfr
 
jõulupuu vajab Sinu abi!
Antud juhul olen ma kusjuures sunnitud SR poolele asuma.

See on selge, et SR seltskonna keskmine sissetulek võrreldes TQHQ omaga on teisest klassist. Kumma kasuks, arvake ise. Ja kui Sa postitad sellise küsimuse umbes 25ndal kuupäeval, siis on täiesti arusaadav, et inimestel ei pruugi enne järgmist palgapäeva sellise heategevuse jaoks vabu ressursse olla.

Ja ma arvan, et nii mitmedki oleks peale järgmist palgapäeva toetanud ka, kui Sa 2 päeva hiljem poleks neid maatasa materdanud selle eest, et nad kohe oma viimast söögi- ja bensiiniraha (või vastupidi, kui prioriteetide järjekorda panna) Sinu arvele ei kandnud.

SR toetuse läbikukkumise võib küll puhtalt Sinu attitude arvele kirjutada.
27.09.2002 at 14:42
Ets
jõulupuu vajab Sinu abi!
SR toetuse läbikukkumise võib küll puhtalt Sinu attitude arvele kirjutada.

Olen nõus et LaSa pisut kärsitu oli, olen nõus! Aga samas peab tõdema, et pisut naljakas oli jälgida reaktsiooni, et "saab tqhq omi toetada"! Poisid läksid algul küll ikka pisut pöördesse ja iga mees hakkas oma olematuid sajalisi loopima ja kui siis lõpuks LaSa tuli ja selgitas kui palju tegelikult SRist laekus siis tuldi maa peale tagasi. Ei ole poiste süü, et nad rohkemaga toetada ei saanud, küll on aga nende teha et nad nõnda palju energiat kekslemiste, lubamiste ja "üle oma varju" hüppamiste peale ei raiskaks...
27.09.2002 at 15:01
LaSa
 
Moderator
jõulupuu vajab Sinu abi!
Olin jah kärsitu, täitsa nõus.ja ei vaidlegi vastu :)

Samas, mina tegin sellise lihtsalt veidi iroonilise märkuse, mispeale hakkasid fakid jmt vahvad asjad lendama.
27.09.2002 at 16:17
spinner
jõulupuu vajab Sinu abi!
Kuna teema on pikemat aega maas olnud, siis tekkis üks loll küsimus. Kas rahaline abi jõulupuu ehitamiseks on ikka veel suht kuum teema ?
27.09.2002 at 17:21
LaSa
 
Moderator
jõulupuu vajab Sinu abi!
kuum on ta ikka jah,

kui keegi annaks 40k raha, siis saaks osta uued 'päris' andurid, siis veel ca. 20 k et andurite ja kontrolleri vahele raadioside tekitada.
27.09.2002 at 17:35
tqhq.ee foorum : Vaba teema : jõulupuu vajab Sinu abi!   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.