register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : jõulupuu vajab Sinu abi!   1 2 3 4 5  
Poster Message
smr
jõulupuu vajab Sinu abi!
Poisid, poisid mõnusaks OTks läheb siin.

et oma posti õigustada, paning mingi raha ka jõulupuule alla, eks kümme õlut ikka saab, et lõbusam ehitada oleks ;)
30.10.2002 at 18:19
urmas
jõulupuu vajab Sinu abi!
Ma ei taha muud öelda, kui et piiratud rahalise ressursi korral tuleks raadiomodemitest loobuda. Sorri...
30.10.2002 at 18:31
LaSa
 
Moderator
jõulupuu vajab Sinu abi!
asi ei pea ju tingimata modem olema.
30.10.2002 at 19:32
jaanus
 
jõulupuu vajab Sinu abi!
Ehh, whatever.

Esimene, kes teist viitsib oma mõtte lõpuni mõelda saab kingituse omanikuks.
30.10.2002 at 20:14
urmas
jõulupuu vajab Sinu abi!
quote:
LaSa: asi ei pea ju tingimata modem olema.
Nimetame asja kuidas tahes. Antud juhtumi korral on tegemist mingi purgiga, millel on antenn peal ja mis kasutab signaaliedastuskeskkonnana raadioeetrit. Võib-olla saab seda teemat jätkata, kui keegi viitsiks uurida maksuvabasid sagedusi ja nendest tulenevaid ohtusid. Töötava signaaliedastuse matemaatika huvitaks ikka ka. Sateli saatjatest veel niipalju, et selle tarbitav võimsus on vastuvõtul ca 4W ja saatmisel üle 6W. Loogiliselt tulevad sinna mingid akud, lisaks tuleb akusid aeg-ajalt laadida, lisaks mured, et mõni aku sobival hetkel ära kooleb. Siis tuleb idee aku laetuse taset tsekkida ja see saatja kaudu edastada; tulevad mingid ebastandardsed lisavidinad. Kogu see jura tuleb monteerida kaubanduslikku kasti. Lõpptulemusena tuleb ühe punkti hind kõrge. Kui nüüd keegi rajalt välja sõidab ja paar purki surnuks niidab, tekivad suured kahjud.

Ehk oleks siiski õigem kaabli variandi juurde jääda.

Kalju-Jaanus-Laas: Leiame selle aja, istume kokku, tehke mulle asi matemaatiliselt "puust ja punaseks" selgeks ja ma leian mingi võimaluse projekti toetamiseks andurite osas. Olen üle 20.a. tegelenud elektroonika ja automaatika seadmete väljatöötamise ja tootmisse juurutamisega ja mul on siiber osaleda tehniliselt/finantsiliselt/teostuslikult ulmelistes ja nõrkades projektides. Tasapisi on tekkinud tunne, et jõulupuust hakkab asja saama :)
30.10.2002 at 21:06
tfr
 
jõulupuu vajab Sinu abi!
quote:
Mustang GT 94: Võib-olla saab seda teemat jätkata, kui keegi viitsiks uurida maksuvabasid sagedusi ja nendest tulenevaid ohtusid.

Ma arvan, et vabasagedust (2.4GHz) siin senimaani mõeldud ongi. Selle ainus oht on vast see, et eeter on juba täis, aga kui neid võistlusi kusagil linnast väljas lennuväljadel (Haapsalu, Raadi, Tapa) pidada, siis see pole vast eriti tõenäoline.
30.10.2002 at 22:09
LaSa
 
Moderator
jõulupuu vajab Sinu abi!
quote:
Mustang GT 94: Sateli saatjatest veel niipalju, et selle tarbitav võimsus on vastuvõtul ca 4W ja saatmisel üle 6W. Loogiliselt tulevad sinna mingid akud, lisaks tuleb akusid aeg-ajalt laadida, lisaks mured, et mõni aku sobival hetkel ära kooleb. Siis tuleb idee aku laetuse taset tsekkida ja see saatja kaudu edastada; tulevad mingid ebastandardsed lisavidinad.
jup, meil k2iski pointidepeal asi pisikestel m6nekymneAH akudel. V2ga ilusti pidas vastu pool 66d testimist+ p2evotsa v6istlust. Muidugi konkreetsete kasutatud akude hind ainuyksi oli ise ca. 1.5 k per aku :D, aga see ei ole hetkel oluline. Kasutatava aku saaks ca 500 eesti raha eest.
quote:
Kogu see jura tuleb monteerida kaubanduslikku kasti.
see on hetkel veel siiski optional; palju olulisem on see, et asi oleks tuule, vihma ja niiskusekindel. Ilmselt pole muidugi ka mingi akulahmakas rajapeal kah hea lahendus kui turvalisuse aspektile m6elda.
quote:
Lõpptulemusena tuleb ühe punkti hind kõrge. Kui nüüd keegi rajalt välja sõidab ja paar purki surnuks niidab, tekivad suured kahjud.
Punkti hind tuleb k6rge nii-ehk-naa :( kui s6idetakse 1 raadiol k2iv purk katki, on kadudeks 1 purk; kui on kaabliga toimiv versioon, siis on kadudeks purk + ilselt katkil2inud kaabel, mis v6ib t2hendada sujuvalt poolelij22nud v6istlust :(
quote:
Ehk oleks siiski õigem kaabli variandi juurde jääda.
noooh, kui Sa teaks mida see 1.5 km kaabli kokkukerimine t2hendab, siis Sa vbolla r22giks natuke teist juttu... ;) Eks loomulikult tuleb kaabel odavam, samas j22b kaabel selliseks hilisemaks pidevaks kulumaterjaliks, mis l2heb katki/kulub jne. Meil OLI asi muidugi suht n6medalt lahendatud kah, et kaabel oli k6ik yhes pikas jupis (ehk siis kaks rajapikkust kaablipundart); palju mobiilsem/mugavam oleks kasutada punktidevahelisi kaablijuppe.
quote:
Kalju-Jaanus-Laas: Leiame selle aja, istume kokku, tehke mulle asi matemaatiliselt "puust ja punaseks" selgeks ja ma leian mingi võimaluse projekti toetamiseks andurite osas. Olen üle 20.a. tegelenud elektroonika ja automaatika seadmete väljatöötamise ja tootmisse juurutamisega ja mul on siiber osaleda tehniliselt/finantsiliselt/teostuslikult ulmelistes ja nõrkades projektides.
hea meelega, sel teemal ilmselt privas m6tekam edasi jaurata.
quote:
Tasapisi on tekkinud tunne, et jõulupuust hakkab asja saama :)
uhh, 2ra hirmuta :)
31.10.2002 at 13:20
Kalju
jõulupuu vajab Sinu abi!
Mina olen kaabli kasutamise poolt.
01.11.2002 at 00:46
jaanus
 
jõulupuu vajab Sinu abi!
quote:
Kalju: Mina olen kaabli kasutamise poolt.
Kaablit kasutame ainult juhul, kui sa ka seda kerima tuled.
Jaanus@näeb siiani õudukaid kaablikerimisest
01.11.2002 at 00:48
Jutulind
jõulupuu vajab Sinu abi!
quote:
jaanus:
quote:
Kalju: Mina olen kaabli kasutamise poolt.
Kaablit kasutame ainult juhul, kui sa ka seda kerima tuled.
Jaanus@näeb siiani õudukaid kaablikerimisest

Ja mitte ainult Jaanus ;)


____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
01.11.2002 at 14:44
LaSa
 
Moderator
jõulupuu vajab Sinu abi!
huvitav, miks ka minul samad probleemib :D ;)
01.11.2002 at 15:11
meintz
jõulupuu vajab Sinu abi!
OT: äh, mis te edvistate, õlle kõrvale vaheldust ka veidi ja minusugusele mittesportlasele tõhus trenn. Kuigi peale võistlusi väsinuna kokku lappamine oli siiski tunduvalt tülikam kui enne võistlust värskena laiali laotamine.

Disclaimer: ärge seda võtke nyyd kui soovi järgmisel hooajal üksi bussi taga jalutada, loodaks ikka saatjate peale...

Meintz@ka.paar.korda.kaablit.lapand
01.11.2002 at 18:54
Kalju
jõulupuu vajab Sinu abi!
Kaablikerimise trenažööri tegema ........
01.11.2002 at 21:39
jaanus
 
jõulupuu vajab Sinu abi!
Väike update siia kah.
Teatavasti olid eelmine hooaeg põhiprobleemid justnimelt anduritega. Küll nemad vahtisid päikest, lillesi, lindusi ning vahetevahel avastasid mõne auto ka... Et nüüd see probleem elimineerida, on katsetamisel ntx selline pudinas -
Tegemist on Omron E3G anduriga, mis toimib vastu reflektorit.
Loomulikult, kui keegi midagi halba teab selle anduri kohta, siis oleks hea seda juba varakult teada saada.
13.01.2003 at 20:40
urmas
jõulupuu vajab Sinu abi!
quote:
jaanus: Loomulikult, kui keegi midagi halba teab selle anduri kohta, siis oleks hea seda juba varakult teada saada.

Loodad nüüd, et keegi asjatundja tuleb ja kohe avalikult midagi rahvale köhatab? :evil

urmas@müüb.konkureeriva.firma.tooteid
13.01.2003 at 21:03
jaanus
 
jõulupuu vajab Sinu abi!
quote:
Mustang GT 94: Loodad nüüd, et keegi asjatundja tuleb ja kohe avalikult midagi rahvale köhatab? :evil
urmas@müüb.konkureeriva.firma.tooteid
Hee, sinupoolset tagasisidet just ootasingi :)
Samas on sul taas võimalus teha omapoolne pakkumine sarnastele vidinatele. (aga ainult hea pakkumine siis, eks)
13.01.2003 at 21:13
urmas
jõulupuu vajab Sinu abi!
quote:
Mustang GT 94: Kalju-Jaanus-Laas: Leiame selle aja, istume kokku, tehke mulle asi matemaatiliselt "puust ja punaseks" selgeks ja ma leian mingi võimaluse projekti toetamiseks andurite osas.
Pakkusin millaski. Hind oleks lähenenud nullile. See pakkumine enam ei kordu, sorri..

13.01.2003 at 21:25
jaanus
 
jõulupuu vajab Sinu abi!
quote:
Mustang GT 94: Pakkusin millaski. Hind oleks lähenenud nullile. See pakkumine enam ei kordu, sorri..
Aga nüüd olen ma veidi hämmeldunud olekus, minu parima teadmise kohaselt puudub inf nullilähedaste hindade kohta. - jätkan privas
13.01.2003 at 21:33
Fog
 
jõulupuu vajab Sinu abi!
Lugesin seda fleimi täis teemat ajav6tust kus probleemiks tabloo. Sähvatas silmeees korra linnaliini busside numbrinäidikud, äkki tasub uurida, neid busse juustuks sõidetud küllaga tallinna/tartu bussikoondises. Just need u -80 aastate soomest-rootsist toodud loksude mehhaanilised näidikuid mõtlesin. peaksid suht hästi loetavad olema.

Edu.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
24.02.2003 at 00:18
reo
jõulupuu vajab Sinu abi!
Lugesin topicut motorexist. Kannan nüüd pileti + natuke sõiduraha jõulufondi :) Palju seda just pole muidugi :rolleyes aga suvi tulemas ja küll siis palavate ilmadega seegi asja ette läheb.

Edit: viimast lauset palun mitte kahtlustamise/süüdistamisena võtta!
21.03.2003 at 13:26 Last edited 21.03.2003 at 13:29 by reo
LaSa
 
Moderator
jõulupuu vajab Sinu abi!
thx, peab toetajate listi updatema hakkama.
21.03.2003 at 16:20
foke
 
jõulupuu vajab Sinu abi!
Jaksu!

383 krooni :)
21.03.2003 at 16:49
HUS
jõulupuu vajab Sinu abi!
Loodetavasti edastasin peatse hooaja alguse puhul oma sümboolse panuse ikka õigesse kohta. See fond ikka eksisteerib veel, eks?
09.05.2003 at 09:43
LaSa
 
Moderator
jõulupuu vajab Sinu abi!
jah ikka.
09.05.2003 at 20:57
LaSa
 
Moderator
jõulupuu vajab Sinu abi!
Ülalnimetatud rahakogumiskampaania käigus toetasid aktsiooni alljärgnevad inimesed, nimekiri siis täiesti suvalises järjekorras:

Erkki
arxx
ZimV8, nüüdne anti
Marx
Plyval64
KPHsalo
Andres69Stang
Olds
vkx
reimo
Incerror
sallu
margus61
Bluestang
spinner
meintz
diesel
EtsKets
Heiti
smr
reo
foke
eikeegi
HUS
mynte
pine


Varasematest aegadest väärivad veel spetsiaalset äramärkimist sellised isikud ja jur. isikud nagu on:

Erkki
Peep
Ain (S2000)
TM (Kaido)
Indrek
Zimv8

Special thanks: Top Parts, Satel

Tänud teile kõigile! Kui keegi siit nimekirjast puudu jäi, siis andke teada, parandan ära..

NB! Ja seoses minu (omal soovil) lahkumisega CTree Teamist, palun seega minu arveldusarvele enam kuusepuu toetussummasid mitte kanda!!!
23.10.2003 at 13:03
tqhq.ee foorum : Vaba teema : jõulupuu vajab Sinu abi!   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.