register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kalamaja liiklusidioodid   1 2  
Poster Message
madis
Kalamaja liiklusidioodid
Mul on üleskutse kõikidele Kalamaja tublidele hipsterissidele ja emmedele !

Olge mureta, kui teie 3-4-5 aastane oma roosa jalgrattaga teist 10m tagapool kõnnitee servas sõidab ! Vahtige oma telefoni ja lakkuge 6 eurost lattet, see teeb teist erilise inimese ! Uus kultuur, kommuun, öko ja pask.

Sest kui see väike tegelane vääratab ja keerab sõiduteele, vastassuunda, kuskohast läheneb BLRT poole sõitev rekka, siis

EI JUHTU REKKAGA MITTE MIDAGI !

Väike roosa kiiver ei tee mitte midagi ei rekka rattale ega pamperile !

----------

Kommentaariks, ma vist varsti hakkan kohapeal karistama neid idioote, ma IGA KURADI NÄDAL näen neid ignoratseid idioote, ma olen ajanud "noori hipsteriemmesid" minema kes tolgendavad lapsevankriga, nina telefonis, tagurdavate rekkade vahel, hipsterissisid kelle 3 aastane võsuke paneb 100 m eespool tõuksiga üle ristmiku, jne jne.

Mis kuradi tablette neile idikatele söödetakse et elementaarsetki ohutunnet ja vanemainstinkti ei ole ?
Ma sellest parem ei räägigi mis toimub mereäärses "kultuurmaastikul" kui emmedissid kokteile lakuvad ja 5 aastased poisikesed 2m kai ääres üksi ukerdavad...
29.05.2022 at 14:30
franz125
Kalamaja liiklusidioodid
Ma vist väga kahtlen kas siin kirjutatu sihtgrupini ulatub,aga jutt iseenesest õige.
29.05.2022 at 15:18
matu1988
 
Kalamaja liiklusidioodid
ära muretse
ma tean seda
seda on nii pärnus kui viljandis kui türil kui võhmas kui vändras
seda on tõesti igalpool
kuna nemad on ju jumalad ja kõige targemad

viimane kohtumine oli viljandis kui 2 sellist 12 aastast omaarust tibi sõitsid tõuksiga kahekesi ühe peal ja ei jäänud palju puudu kui küljelt sees
sai küsitud viisakalt et kas teate et kahekesi ei tohi ühel tõuksil sõita
siis vastus oli lihtne et jah teame
ja sõit jätkuski



lihtne
neid lolle lapse ja emmesi ja issisi jätkub
senikaua kui ei kontrollita neid
ja ei karistata



____________________________
chevi van G20 5.7 smallblock 1988
Subaru forester xt 2.5 turbo
skoda praktik(töö auto)
CB kanal 8am kutsung MATU

http://www.s-tuning.ee
http://www.rodzu-ranzo.ee
http://www.kardaan.ee
29.05.2022 at 16:19
PhilipJFry
 
Kalamaja liiklusidioodid
quote:
franz125: Ma vist väga kahtlen kas siin kirjutatu sihtgrupini ulatub,aga jutt iseenesest õige.
Teema edasi jagatud vastavasse FB gruppi :)

https://www.facebook.com/groups/kalamaja/permalink/10160304042044180/

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
30.05.2022 at 09:18 2 edits. Last edited 30.05.2022 at 12:46 by PhilipJFry
kprints
Kalamaja liiklusidioodid
No file was uploaded.
Madis: muidu autokooliga sujub kõik normaalselt või?

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=49933


quote:
madis: Mul on üleskutse kõikidele Kalamaja tublidele hipsterissidele ja emmedele !

Olge mureta, kui teie 3-4-5 aastane oma roosa jalgrattaga teist 10m tagapool kõnnitee servas sõidab ! Vahtige oma telefoni ja lakkuge 6 eurost lattet, see teeb teist erilise inimese ! Uus kultuur, kommuun, öko ja pask.

Sest kui see väike tegelane vääratab ja keerab sõiduteele, vastassuunda, kuskohast läheneb BLRT poole sõitev rekka, siis

EI JUHTU REKKAGA MITTE MIDAGI !

Väike roosa kiiver ei tee mitte midagi ei rekka rattale ega pamperile !

----------

Kommentaariks, ma vist varsti hakkan kohapeal karistama neid idioote, ma IGA KURADI NÄDAL näen neid ignoratseid idioote, ma olen ajanud "noori hipsteriemmesid" minema kes tolgendavad lapsevankriga, nina telefonis, tagurdavate rekkade vahel, hipsterissisid kelle 3 aastane võsuke paneb 100 m eespool tõuksiga üle ristmiku, jne jne.

Mis kuradi tablette neile idikatele söödetakse et elementaarsetki ohutunnet ja vanemainstinkti ei ole ?
Ma sellest parem ei räägigi mis toimub mereäärses "kultuurmaastikul" kui emmedissid kokteile lakuvad ja 5 aastased poisikesed 2m kai ääres üksi ukerdavad...
30.05.2022 at 12:09
PhilipJFry
 
Kalamaja liiklusidioodid
quote:
kprints: Madis: muidu autokooliga sujub kõik normaalselt või?

Evert P., sina v6i? :) Poleks uskunud, et sa nii tulihingeline oled. Tore, et meiega liituda said! Aga palun ole meheks ja loe teemasid, mida jagad, mitte 2ra tulista puusalt. Esimesed postitused, mis sa sinna Kalamaja gruppi panid, need on kiirendusv6istluste kohta - kinnisel rajal, seega t2itsa legit teema nende meeste poolt. FB grupist vist said juba teada mis sinu mainitud TQHQ teemas kirjas on.

Aga muidu p2ikest ja rahu :)

T6estame, et yhe eestlase s88giks ei ole teine eestlane.

Alustuseks v6iks lugeda, millega meie foorum tegeleb ja alustada v6iks pealehest: http://www.tqhq.ee/

____________________________
V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.
30.05.2022 at 12:43 1 edit. Last edited 30.05.2022 at 12:51 by PhilipJFry
madis
Kalamaja liiklusidioodid
Nojah, ma klikkasin seda FB linki ja lugesin.

FUBAR.

Vist ei saa keegi poindile pihta. Peab kirjutama ilma allegooriata lihtlausetes.

1) Auto sõidab 30 km tunnis
2) Laps sõidab mööda äärekivi temale vastu
3) Laps vääratab
4) Laps keerab äärekivilt alla autoteele
5) Auto sõidab üle lapse
6) Auto võib sh olla ka Prius.
30.05.2022 at 14:59
madis
Kalamaja liiklusidioodid
Ja stiilinäide sealt grupist, mis selgitab probleemi olemust.
.....
Jaa, Jaapanis saavad kaheaastased teekonna üksi läbitud! Hoidev ühiskond on tegelikult ka paljude siin kurjustajate eesmärgiks, tore oleks see lihtsalt sõbralike ja lahkete vahenditega süsteemselt saavutada
.....

Proovin siis nii

Kallid emmedissid. Teie lilleke ei kannata veoauto alla jäämist ! Päikest !
30.05.2022 at 15:01
desiderii
 
Kalamaja liiklusidioodid
Kahjuks selliste puhul on probleemiks elementaarse kujutlusvõime puudumine. Püüdsin kunagi ühele sellisele selgeks teha, et aedlinnas tuleb tänava-äärseid hekke ja puuoksi pügada ka 2.5m kõrguselt muidu Omniva jt kullerid lihtsalt ei sõida naabrile maja ette, ütlevad, et nemad tööauto kahjustamisega ei riski ja tule ise oma raskele pakile 50 meetrit tänava otsa järele. Lõpuks oli kodaniku vabandus mokaotsast "aga mul ei ole autot, ma ei oska sellistele asjadele mõelda."

Need Kalamaja lapsevanemad on arvatavasti sama pulga peal "ma ei ole kunagi veokit juhtinud, ma ei oska mõelda selliste asjade peale."

____________________________
kirjanik
97' Expedition, unistuste auto.
ex 94' Seville STS
ex 97' Mark VIII
30.05.2022 at 19:32 1 edit. Last edited 30.05.2022 at 19:33 by desiderii
madis
Kalamaja liiklusidioodid
Ega siis veok ei ole siin peategelane.

Sealsamas kõnniteedel on tavaks et täismehed, lollakas habe+nokamüts+õllekõht, KAHEKESI teineteise taga ja elektritõuksiga täie vaardiga jalakäijate vahel.

Jumala ok, öko ja päikest kõigile.

Ma ausalt imestan et inimesi surma ei saa sealkandis.
30.05.2022 at 21:05
dodge525
Kalamaja liiklusidioodid
Ei soovi just kellegile halba aga looduslik valik paneb asjad paika.
02.06.2022 at 09:04
olevtoom
 
Kalamaja liiklusidioodid
quote:
dodge525: Ei soovi just kellegile halba aga looduslik valik paneb asjad paika.
Üldiselt ei pane. Terveks ravitakse.

____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
02.06.2022 at 12:41
spark
 
Kalamaja liiklusidioodid
quote:
madis:

Proovin siis nii

Kallid emmedissid. Teie lilleke ei kannata veoauto alla jäämist ! Päikest !

Igakord, kui näed "üksikut" last jää seisma ja anna pikk signaal ... vaata, kas Latte lendab :)
Lõustaraamatus ei saanud kommenteerida ... Kõnniteed pole ammu enam jalakäijate omad, tänu 25km/h slaalomit sõitvatele tõuksidele. Kahjuks on alati enesealalhojuinstink suurem, kui soov see tüüp ümber lükata.


____________________________
Seitsekümmend Viis
02.06.2022 at 13:02 1 edit. Last edited 02.06.2022 at 13:03 by spark
madis
Kalamaja liiklusidioodid
Olen auto kinni pidanud ja küsinud allameetrimehe käest "kas oled üksi siin" (pauhti üle ristmiku ja rekkade vahel)

Selle peale 100m kauguselt mingi tola karjus "kas on mingi probleem või" ?
Jah on küll, pätakas paneb ihuüksi autoteel tõuksiga !
"No ja mis siis ?"
Kui sul on 2 last siis sa pead MÕLEMAD suureks kasvatama, mitte nii et üks on "tagavaraks"
"Dää mull mull" mingi pläma jätkus, sõitsin minema.

Suht masendav ja see ei ole üksikjuhtum.

Ilmselt maailmarekord hipsterluse päikeseemmede osas pärineb 12 a tagasi Lennusadamast kui 5 aastased ronisid krõbinal aia vahelt läbi ja mööda HETKEL KASUTUSELOLEVAT "akordiontõstukit" üles.
Selle peale mul sa hing täis ja ütlesin paar krõbedamat sõna, vihase näoga marsiti minema. Ilmselgelt aru saamata mis just toimus või mis oleks võinud juhtuda (amputatsioon, rindkere lömastamine, surm).
02.06.2022 at 14:39
diesel
Kalamaja liiklusidioodid
võib-olla peaks looduslikule valikule otsustusõiguse jätma?
02.06.2022 at 17:25
madis
Kalamaja liiklusidioodid
Ei tahaks küll et kellegi hingele jääks väikelapse allaajamine. Sõltumata sellest kes on süüdi. Laps ei ole ju süüdi !
02.06.2022 at 20:12
Jesper
 
Kalamaja liiklusidioodid
Madis, sry, aga kui sa viid oma maailmaparandamist läbi samal toonil nagu need postitused on, siis keegi ei kuula sind, iga inimene läheb lukku ja kaitseasendisse kui tema peale karjutakse, olgu jutt iseenesest nii tark kui tahes. Vbl hiljem kodus järgi mõeldes jõuab kohale, aga seda sina ju enam ei näe. Kui sa päriselt hoolid, siis hinga korra sisse-välja, jäta oma eelarvamused stiilis "hipsteremme" jne kõrvale ja selgita inimesele rahulikult ja konstruktiivselt ära, et vot selline tõstuk, liigub sedasi, sellised riskid. Edu tõenäosus on palju suurem.

Nii imelik kui see ka ei tundu, siis kõiki inimesi tõepoolest ei huvita kõik maailma asjad, see on alati nii olnud ja saab alati ka olema. On täiesti vabalt võimalik elada kogu elu, sattumata ühelegi tõstukile lähemale kui 10m. Ma olen näiteks pidanud muidu täiesti korralikele autojuhtidele korduvalt seletama igasugu tsikliteemasid, et miks nad sõidavad ja liiguvad nagu nad seda teevad - kui inimesel endal ei ole seda kogemust ja ta ka huvi ei tunne, siis ta ei saa aru ja ongi tulemuseks tükk mõttetut vihastamist ja saagimist, kuigi tegelikult on kõigil asjadel mingi mõte.

Mis puudutab looduslikku valikut, siis pooldan seda kahe käega tingimusel, et samasugust valikut rakendatakse ka inimeste suhtes, kes kurdavad et "ei oska foorumisse pilti lisada" ja "ei näe Facebooki üles pandud galeriid üritusest" ;)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
03.06.2022 at 11:02
madis
Kalamaja liiklusidioodid
Jutt õige, kuid närvikava on mul üldiselt raudne. Arvake ära mitu korda ma varasemalt hipsteriemmedele seletasin et olge ettevaatlikud ja palun ärge lubage lapsi ehitusplatsile.
Kõva hääl ja paar roppu sõna läheb käiku siis kui on kindel veendumus et muu ei aita...

Minu seisukoht jääb ikkagi samaks: lapsevanematel on täielik vastutus ja kohustus hoida lapsi vigastuste ja surma eest. Täielik, kompromissitu ja vaieldamatu.
03.06.2022 at 11:19
spark
 
Kalamaja liiklusidioodid
quote:
Jesper: . Ma olen näiteks pidanud muidu täiesti korralikele autojuhtidele korduvalt seletama igasugu tsikliteemasid, et miks nad sõidavad ja liiguvad nagu nad seda teevad - kui inimesel endal ei ole seda kogemust ja ta ka huvi ei tunne, siis ta ei saa aru ja ongi tulemuseks tükk mõttetut vihastamist ja saagimist, kuigi tegelikult on kõigil asjadel mingi mõte.

Ka mootorratastega ei pea alati autodest mööda sõitma, eriti kui need on seisma jäänud, et inimesi üle ülekäiguraja lasta. (Muidu sõitke kus tahate, kui ruumi on ja teisi ei sega)
Mitmed aastad tagasi oli ühel Africa Twin -il napikas ühe titekäruga :) - ülekäigurajal (mõned asjad jäävad meelde). Paar autot ülekäigurajast tagapool oli seda hirmus vaadata, kui paremalt minnakse titekäruga ülekäigurajale ja vasakult sõidab seisvatest autodest mööda, normaalse kiirusega mootorratas, kes kaubiku taha ei näe.

____________________________
Seitsekümmend Viis
03.06.2022 at 12:47
olevtoom
 
Kalamaja liiklusidioodid
quote:
Jesper:... Mis puudutab looduslikku valikut, siis pooldan seda kahe käega tingimusel, et samasugust valikut rakendatakse ka inimeste suhtes, kes kurdavad et ... "ei näe Facebooki üles pandud galeriid üritusest" ;)
Noh, minuni jõuab looduslik valik niikuinii õige pea, seetõttu võib Facebook rahulikult hingata.

____________________________
1956 Cadillac 62 hardtop coupé, 1991 Jeep Cherokee. Ja peres 1972 Buick Riviera
03.06.2022 at 13:39
Jesper
 
Kalamaja liiklusidioodid
quote:
spark:Ka mootorratastega ei pea alati
Kui ma oleksin soovinud teha üleskutse kirjutada ridamisi kõigist vaimsetest traumadest, mis igaüht tänu mõne mootorratturi eksimusele tabanud on, oleks ma nii ka kirjutanud. Parema meelega ei sooviks neist rohkem kuulda, aitäh :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
03.06.2022 at 14:46
max
Kalamaja liiklusidioodid
Tõotab tulla järjekordne teema, kus kõik soovijad saavad ennast mahalaadida :evil
03.06.2022 at 22:35
peep
 
Moderator
Kalamaja liiklusidioodid
Parem siin kui tänaval. Internet kannatab kõik välja ! :D
07.06.2022 at 07:43
lamp
Kalamaja liiklusidioodid
Hakkan ise ka möne nädala pärast Kalamaja pöliselanikuks. Seda teemat lugedes hakka vöi elupärast kartma :D
21.07.2022 at 13:02
ivoalaska
 
Kalamaja liiklusidioodid
Mina aastaid tagasi olin Kalamaja põliselanik ja siis olukord hull ei olnud. Uimerdasid ka siis hipid vokkidega ringi aga vähemalt mind ei häirinud.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
21.07.2022 at 14:37
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kalamaja liiklusidioodid   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.