register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära   1 2  
Poster Message
Nuclear
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
quote:
Sachem: Tulemustest nii palju, et eile õhtul panime lõpuks üles ka eliminaatori tulemused. Kui keegi pole veel näinud, siis: http://www.car.ee/speedest.2004/tulemused/


Pudeliloopijate näod on tegelikult fotol olemas! Kui kedagi huvitab, võin siia üles panna! Vennad sattusid üritusele ilmselt täisesti kogemata...

Suletud artexpert'i võlgnevuse tõttu Wavecomile!
Closed due to artexpert's dept to Wavecom!

Kui kedagi huvitab lehe toetus siis mu poott 25-kas ikka ;)
Oma servu rent 100.- kuus

tfr aga, milles sa oma viimases postis NALJA nägid ?:D
haiglaslik pugemine kellegile siin :S
tfr, kui rattal pole 16 polti, siis sul on võrr :D
aina haiglasemaks läheb miski pärast ....
08.06.2004 at 02:02
Sachem
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
To Nuclear: Wavecom-il oli tõesti mingi tehniline probleem olnud öösel- neil vahetus admin hiljuti. Lubati, et rohkem seda ei juhtu...

Pudelivennad on aga siin :( -



09.06.2004 at 10:17
alarmees
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
Ehtsat Lasnamäe tõugu põmmpead...
09.06.2004 at 10:49
bastion
 
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
OT:

kesiganes seda car.ee domeeni haldab soovitan wavecomist ära kolida. kuna firma on surma ning pankrotiäärel. see katkestus oli sellest et toplevel teenusepakkuja keeras võlgnevuste tõttu magistraalid kinni. admin vahetus neil aastaalguses juba.

aga speedesti kohta niipalju et üritus oli lahe. enda lemmik oli siiski ikkagi riivo taunuscossie. eriti ilus oli siis kui auto oli stagetud ja tagumised rattad käisid kohapeal ringi rahulikult :p
09.06.2004 at 12:01
Silwer
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
quote:
alarmees: Ehtsat Lasnamäe tõugu põmmpead...


Paluks mitte teha üldistusi Lasnamäe ja ka teatud rahvuste kohta. Debiilikuid on igal pool ja igas rahvuses - ei usu, et neid Lasnamäel protsentuaalselt rohkem oleks kui muudes Tallinna linnaosades...

Ma nagu elupõline Lasnamäelane aga ei käi millegipärast rajale pudeleid loopimas...

Nii, et paluks rohkem mitte ajada sellist mula...

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
09.06.2004 at 12:06 Last edited 09.06.2004 at 12:07 by Silwer
PlyVal64
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
quote:
Silwer666: Ma nagu elupõline Lasnamäelane aga ei käi millegipärast rajale pudeleid loopimas...
Elupõliseid Lasnamäelasi, kui üldse on, siis väga väikesel arvul. Kui eraldada Pae uulitsa ümbrus ehk nn."Vana Lasnamäe" uuest rõvemagalast nimega Lasnogorsk, siis ei jää vist kedagi järele. Viimsedki talud Jõelähtme valla maadelt, mis praeguse Lasnogorski ja tema eelkäija sõjaväe lennuvälja alla jäid, juba ammu kadunud.
Seega tuleks mõiste "elupõline" muuta mõiste vastu "sünnipärane". Kahte põlvkonda ei ole veel kindlasti kasvanud-elanud-surnud Lasnas. Vast kolmas põlv saab ennast alles elupõliseks nimetada.
Priit@elupõline Nõmmekas, kuid ühte jalga pidi ka selle valla ja Kallavere päritolu.
09.06.2004 at 14:28 Last edited 09.06.2004 at 14:29 by PlyVal64
Taavi
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
quote:
PlyVal64:
quote:
Silwer666: Ma nagu elupõline Lasnamäelane aga ei käi millegipärast rajale pudeleid loopimas...
Elupõliseid Lasnamäelasi, kui üldse on, siis väga väikesel arvul. Kui eraldada Pae uulitsa ümbrus ehk nn."Vana Lasnamäe" uuest rõvemagalast nimega Lasnogorsk, siis ei jää vist kedagi järele. Viimsedki talud Jõelähtme valla maadelt, mis praeguse Lasnogorski ja tema eelkäija sõjaväe lennuvälja alla jäid, juba ammu kadunud.
Seega tuleks mõiste "elupõline" muuta mõiste vastu "sünnipärane". Kahte põlvkonda ei ole veel kindlasti kasvanud-elanud-surnud Lasnas. Vast kolmas põlv saab ennast alles elupõliseks nimetada.
Priit@elupõline Nõmmekas, kuid ühte jalga pidi ka selle valla ja Kallavere päritolu.

Mina kui "sünnipärane" Lasnamäe elanik arvan, et selles linnaosas on nii päris talutavaid kui ka koledamaid rajoone. Sinu väljend rõvemagala läheb sinna samasse kategooriasse "N.Liidu autotööstus - kunagine maailmastandard" väidetega. Ka Nõmmel on hulganisti haisevaid pehkinud puit-tondilosse, minu jaoks maja kõrval kasvav männipuu seda pinda palju elamisväärsemaks ei tee.
09.06.2004 at 16:48
alarmees
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
quote:
Silwer666:
quote:
alarmees: Ehtsat Lasnamäe tõugu põmmpead...


Paluks mitte teha üldistusi Lasnamäe ja ka teatud rahvuste kohta. Debiilikuid on igal pool ja igas rahvuses - ei usu, et neid Lasnamäel protsentuaalselt rohkem oleks kui muudes Tallinna linnaosades...

Ma nagu elupõline Lasnamäelane aga ei käi millegipärast rajale pudeleid loopimas...

Nii, et paluks rohkem mitte ajada sellist mula...
Jah, vabandan kehva sõnastuse pärast. Ei olnud mõttes kedagi solvata nende elukoha pärast.
09.06.2004 at 17:03
PlyVal64
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
No Taavi, tule leia TÄNA Nõmmelt mädanevaid puit-tondilosse!!! Vaata selle elurajooni IGA tänavat, nurgatagust ja enamust majadestki tean ja tunnen VÄGA HÄSTI. Eriti puudutab see maju ja rajoone, mis ehitet kuni 1995, uuemad suured rajoonid mind ei huvita. Hetkel hakkab isegi Mahla uulitsa tagumine lõpp ilmet võtma. Vanemuise barakkide urkast pole midagi järgi, sama käib Hirve ja Põdra tänavate kohta. Lootuse-Kerese-Astri on alati korras olnud. Naaritsa-Rebase kant Raba peatuses on muutumas oluliselt peale prügila sulgemist. Ja ka Põllu tänava lõpp Pääskülas on juba ammu muutunud barakkidest eliitrajooniks. Kõik, rohkem pole kunagi probleemseid rajoone Nõmmel olnudki. Ma võiks Sulle vist ÜKSHAAVAL hakata üles lugema Nõmme korrast ära maju.
Aga see, et mõnes Lasnogorski urkas vähem röövitakse ja tapetakse, ei tee seda rõvemagalat veel elamisväärseks keskkonnaks. Männid ja eramajad ei puutu siin üldse asja ja ei puutu ka siia nendes mesitarudes asuvate korterite korrasolek. Slumm on slumm ja üha hullemaks ta muutub. Ja ei ole mõtet hakata mingi Lasnogorski headest omadustest rääkima, sest NEID EI OLE OLEMAS. Me ise ei ole selles süüdi, kuskohas meid ilmale tuuakse ja elama sunnitakse väiksena. Ja ka selles, kui mingis kohas, tänu objektiivsele võimaluste puudumisele, täiskasvanuna elama peame. Aga objektiivsus on ka see, et pees elurajooni selle nimega nimetada. Lasnogorsk on täis toredaid inimesi aga kahjuks nende tegevus, hääl ega nägu ei paista mitte ühestki otsast välja, sest inimsaasta on seal liiga palju.
Muuseas, Tallinna kõige ilusam elurajoon loodusliku ilu poolest on Kopli Liinidel. Aga kes tahaks seal elada??? Äkki 20 aasta pärast, kui kinnisvaraarendajad sinna eliitrajooni ehitanud on. Saab Kopli pargis jalutada ja lapsed kunstikooli õppima panna...
09.06.2004 at 17:14
Vanaisa
  
Moderator
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
Mehed-vennad. Teema on ju muust, kui Tallinna elurajoonidest.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
09.06.2004 at 17:47
Nip
 
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
ee ... kas eelpool olev teema on ka kuidagi SpeedEst -i järelkajaga seotud või alustame uut topicut vabas teemas "Elupõline või Sünnijärgne tallinnlane" :)

____________________________
SUBARU IMPREZA STI
GSM +372 51 27 916
MSN: perillus@hotmail.com
09.06.2004 at 19:56 Last edited 09.06.2004 at 19:57 by Nip
Raceboy
 
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
quote:
Nip: ee ... kas eelpool olev teema on ka kuidagi SpeedEst -i järelkajaga seotud või alustame uut topicut vabas teemas "Elupõline või Sünnijärgne tallinnlane" :)

:D tea, milleni teema lõpuks hargneda võib....

____________________________
www.vems.ee
09.06.2004 at 23:07
madis
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
PlyVal läheb iga kuuga tigedamaks. Mis viga ?
Nõmmel on päris palju peldikuid kus elavad rotid, kes tuima näoga vaatavad iseenda maja katuse sissekukkumist ja joovat õlut kõrvale. Ja siis molutavad ristteedel ja vahivad lähenevaid autosid idioodi pilguga, oletades et need peavad kindlasti pidurdama. Ja hüppavad päris kiiresti kõrvale ka kui vaja ;)
09.06.2004 at 23:41
PlyVal64
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
Vaata, Madis, ma ei viitsi eelmise aasta Hiiumaa ürituse kommentaare otsida, kuid seal kiideti taevani ülimõnusat publikut. Polnud vist isegi traataedasid vaja ja kaasaelamine oli mõnus. Aga Lasnogorskis toimuvate üritustega on alati mingi jama ... lõpust ärme parem räägi. Ju ikka on inimestel ja inimestel väga suur vahe. Ja muuseas, mul kogemused vanade autodega ümber Eesti sõitmisest. Jubedaimad mälestused Tartu Annelinnast ja kogu Tallinnast. Need on kohad, kus elavad vastikud ja pahatahtlikud kiilaspäised mõttetud inimesed. Suur hulk toredaid ja mõnusaid inimesi selles roppuses silma ei paista ehk ei prevalveeri.
10.06.2004 at 09:46
LaSa
 
Moderator
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
Speedestiga on tõesti alati mingid jamad. Üle tee jooksvatest loomakarjadest ei tasu üldde rääkida, natuke närb tunne on küll autosid rajale lubada, kui rahvas teemeapel jookseb.. aga %¤#"%.

Sel aastal vist boksides midagi nii värvikat ei toimunud, aga üle-eelmisel aastal (vist? või eelmisel?) varastati sel suurepärasel Speedestil Erkkil autost telefon ära ja Corvusel kapotialt mingit ninni-nänni läks kaduma.

Niiet Speedest Lasnamäel ja põmmpead käivad kahjuks alati koos :(
10.06.2004 at 10:04
hundu
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
quote:
Muuseas, Tallinna kõige ilusam elurajoon loodusliku ilu poolest on Kopli Liinidel. Aga kes tahaks seal elada Äkki 20 aasta pärast, kui kinnisvaraarendajad sinna eliitrajooni ehitanud on. Saab Kopli pargis jalutada ja lapsed kunstikooli õppima panna...



Muuseas, väliskülalistega olen korduvalt linna tudvustades sõitnud suunal Lasnamäe-kesklinn-Kopli liinid. Te ei kujuta ette hämmingut inimeste nägudes ja sõnades. Üks mees isegi küsis, et mida värk, rahvas elab slummis, linnas sõidavad ainult millised autod ja kerjused elavad kuurides millel on kahemilline vaade? Püüa siis neile seletada, et rahval on väärtushinnangud "väheke" paigast ära...

____________________________
beetle ´66
deville ´97
10.06.2004 at 10:32
Silwer
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
Mõttetu teema...
Ja PlyVal64 kommentaarid on kah väga mõttetud.

Teen ettepaneku see teema lukku panna ja las inimesed elavad oma illusioonides edasi... :)

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
10.06.2004 at 10:54
Jutulind
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
quote:
LaSa:Sel aastal vist boksides midagi nii värvikat ei toimunud, aga üle-eelmisel aastal (vist? või eelmisel?) varastati sel suurepärasel Speedestil Erkkil autost telefon ära ja Corvusel kapotialt mingit ninni-nänni läks kaduma.
Eksid LaSa, eksid - see aasta jalutasid korraldaja telgist minema videokaamera ja fotokas - kusjuures kuna koguaeg keegi ka telgis oli siis nähtavasti pisteti lihtsalt telgi serva alt käpp sisse.


____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
10.06.2004 at 12:05
Nuclear
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
quote:
Silwer666: Mõttetu teema...
Ja PlyVal64 kommentaarid on kah väga mõttetud.

Teen ettepaneku see teema lukku panna ja las inimesed elavad oma illusioonides edasi... :)

jagan siis teemas arvamust, BTW pole see minu tehtud teema.
Teema algataja võiks ka oma nimega alustada seda jama siin, nigu lasteaed respectib üksteist siin ja tehakse "nalja" :D
Sick ...
Nüüd leidub mõni tarkpea, kes jälle "oma kodufoorumist" soovitab lahkuda, tegu siiski avatud lehega... Kui ei meeldi kriitika ses suhtes, siis peitke ära ja kutsuge vaatajaid kommenteerijaid emaili kaudu oma foorumisse ...
10.06.2004 at 12:29
Lembit
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
quote:
Nuclear: BTW pole see minu tehtud teema.
Teema algataja võiks ka oma nimega alustada seda jama siin, nigu lasteaed respectib üksteist siin ja tehakse "nalja" :D
Sick ...
Kas sa võiksid ehk selgelt öelda, mis sind häirib?
Kas selle teema esimene post ei ole sinu kirjutatud?
Kui sa selle "Sick..."-ga mõnele haigusele vihjasid, siis ma tunnen küll kaasa, aga ei ole arst ja ei oska aidata.
10.06.2004 at 12:45
Nuclear
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
quote:
Lembit:
quote:
Nuclear: BTW pole see minu tehtud teema.
Teema algataja võiks ka oma nimega alustada seda jama siin, nigu lasteaed respectib üksteist siin ja tehakse "nalja" :D
Sick ...
Kas sa võiksid ehk selgelt öelda, mis sind häirib?
Kas selle teema esimene post ei ole sinu kirjutatud?
Kui sa selle "Sick..."-ga mõnele haigusele vihjasid, siis ma tunnen küll kaasa, aga ei ole arst ja ei oska aidata.

Häirib see et mina siukest teemat ei viitsiks teha jah, aga praegusel hetkel see mulle pähe määritud ja sick = nõme ;)
10.06.2004 at 12:47
Lembit
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
quote:
Nuclear:Häirib see et mina siukest teemat ei viitsiks teha jah, aga praegusel hetkel see mulle pähe määritud ja sick = nõme ;)
See on juba OT teemaski OT, aga saan sust isegi aru. Mind häirib ka aeg ajalt see, et ma midagi ei viitsi teha. Praegu mind näiteks häirib see, et ma eile ei viitsinud muru niita. Tuleb vist täna niita.

Samas pean tunnistama, et ei ole sattunud mina veel situatsiooni, kus ma midagi teha ei viitsi, siis selle ikkagi ära teen, ja siis sellega rahul ei ole, et ma seda tegin.

Kui selle teema esimene post ei ole sinu kirjutatud, siis pöördu oma arvuti administraatori poole. On väike turvaprobleem.

Sick != nõme.
Sõnaraamat annab sellise seletuse:
sick -- haiglane, haige
10.06.2004 at 12:58
Jutulind
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
quote:
Nuclear:Häirib see et mina siukest teemat ei viitsiks teha jah, aga praegusel hetkel see mulle pähe määritud ja sick = nõme ;)
Ma ei mõista miks Sa seda foorumit loed ? Sulle ei meeldi siinse enamiku maailmavaade, Sulle ei meeldi enamik teemasid, Sulle tundub ka mitte meeldivat enamiks siinsetest "autoriteetidest". Miks pead Sa siin käima inimesi ärritamas ? Otsi omale teine liivakast, kus on Sulle meeldivat värvi liiv ja mängi seal mitte ära tule teiste omasse ku*ema kuna Sulle liiva värv ei meeldi. Pähe ei määri Sulle keegi ühtegi teemat - kui tahad loe, kui ei taha, ära loe. See on vabatahtlik. Samuti ka kommenteerimine - Sa EI OLE KOHUSTATUD igas teemas mis Sulle vastukarva sõna võtma.


____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
10.06.2004 at 13:04
hundu
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
Hästi paned Lembit!
Aga selliseid igalpool virisejaid muidu vaikima ei saa kui ainult ignoreerides. Vanaemagi õpetas kunagi, et ära Sa sitta puudu, võib haisema minna.....

____________________________
beetle ´66
deville ´97
10.06.2004 at 13:06
Nuclear
Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära
tüüpiline :D Sain aru juba ;)
ma ei räägi ESIMESEST POSTIST vaid TEEMA ALGATAJAST kui aru veel ei saanud ! MINA pole seda algatanud, kas NÜÜD on selge ?
Mujal foorumites ma sellist käitumist pole küll näinud ....
ja sick = tõesti haiglane, mida saab VÄGA eduliselt defineerida ka NÕMEDAKS, kui her Lembitul arusaamisega raskusi ...
Aga lahe on nokkida "oma liivakastis" eksole ? :D
See teema võiks sama hästi kui kadunud olla ...
10.06.2004 at 13:06
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Lasnamägi ja muu OT Speedesti teemast ära   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.