register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Rock Race 2004   .. 6 7 8 9 10 11 12  
Poster Message
marikene
 
Rock Race 2004
noh, ei läinud nädalatki. aga parem hilja kui vara.
fotokokkuvõte siis www.pilt.ee/marioeoe
30.07.2004 at 10:45
Raceboy
 
Rock Race 2004
quote:
marikene: noh, ei läinud nädalatki. aga parem hilja kui vara.
fotokokkuvõte siis www.pilt.ee/marioeoe

piltide all on lahedad lühikommentaarid..:D

____________________________
www.vems.ee
30.07.2004 at 11:13
Vanaisa
  
Moderator
Rock Race 2004
Peep, korraldajad - mis siis skoor jäi, palju oli rahvast kohal? Täitsa huvi tekkis....

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
30.07.2004 at 11:15
marikene
 
Rock Race 2004
quote:
Vanaisa: Peep, korraldajad - mis siis skoor jäi, palju oli rahvast kohal? Täitsa huvi tekkis....

Rodeo pühapäevane pressiteade rääkis enam kui 10 000 inimesest.
30.07.2004 at 12:40
priidik
 
Rock Race 2004
üle 10 000 oli publikut.
30.07.2004 at 13:41
timmukas
Rock Race 2004
Ikkagi küsin veel, ehk mõni korraldaja kommenteerib seda. Alljärgnev on copy paste rockrace juhendilt.
Karistused

Võistleja kuulub kohesele diskvalifitseerimisele alljärgnevatel juhtudel:
...
- Kiirendusrajal vastupidises suunas sõitmine;
...
Ma arvan, et kõik nägid, et Chevrolet Chevy II sõitis vähemalt kaks korda rajal vastupidises suunas.
Ja nüüd siis küsimused
1. Kas on siis miskid kirjutamata reeglid, et võitja tohib rikkuda kehtestatud reegleid? (esimene kord sõites polnud ta veel võitja)
2. Kas kommentaatorid ei ole tutvunud reeglitega? Kommentaaris oli, et kes soovib võib protestida. Koheselt minu arust tähendab ikkagi koheselt.
3. Kes peab üldse seisma hea reeglite täitmise eest?
4. Miks üldse siis koostatakse reeglid, kui neid ei täideta?
Ma ei taha iriseda aga milleks siis koostada reegleid ja panna sinna selliseid punkte mille täitmist ei järgi mitte keegi. Ehk mõni korraldaja võtab vaevaks vastata. Äkki oleks siis ikkagi mõistlik reeglid üle vaadata ja ära muuta, mitte kirjutada selliseid asju mida ei täideta. Minu arust olete te loonud pretsedendi, et reegleid ei pea järgima. Või?
01.08.2004 at 09:07
peep
 
Moderator
Rock Race 2004
Ma pakun, et kui Sa järgmisel võistlusel mingeid lollusi tegema hakkad või ohuolukorra tekitad, pole mõtet allkirjeldatule viidates loota, et disklahvist pääsed.

Juhul, kui Sa üldse võistleja oled....
01.08.2004 at 10:07
timmukas
Rock Race 2004
quote:
peep: Ma pakun, et kui Sa järgmisel võistlusel mingeid lollusi tegema hakkad või ohuolukorra tekitad, pole mõtet allkirjeldatule viidates loota, et disklahvist pääsed.

Juhul, kui Sa üldse võistleja oled....

Ei ole võistleja. Aga vastus ikkagi puudub? Kas ei oleks mõistlik siis need punktid eemaldada määrustikust?
01.08.2004 at 10:15
peep
 
Moderator
Rock Race 2004
Teeks nii, et kui Sul on küsimusi, siis võta ühendust ürituse kodulehel olevate kontaktandemetel, lepi kokku kohtumine, mine Rodeo kontorisse ning räägi mure ära. Ma ei arva, et Rodeo inimesed ja mina oleme aruandekohuslased suvalisele anonüümsele netikommentaatorile. Seda põhjusel, et netis võib üks inimene rohkem küsida kui sada tükki jõuavad vastata. Konkreetsel case'l olid oma põhjused, kui tahad neid teada tule kontorisse ja leitakse need 10 minutit Sinuga suhtlemiseks.

Juhendit muuta ei ole mõistlik.
01.08.2004 at 13:12 Last edited 01.08.2004 at 13:15 by peep (Moderator)
vvt
  
Rock Race 2004
Lausa imekspandava visadusega ilmuvad taas välja igasugused teismelised vingurid, kes risustavad foorumit mingi mõttetu kriitikamölaga ja kes vist ei oska mutrivõtitki pihku võtta, rääkimata ürituse korraldamisest või seal sõitmisest. Huvitav, kas igasugu jututubadest vähe on???

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
01.08.2004 at 22:54
LaSa
 
Moderator
Rock Race 2004
teismeline või mitte - aga siinkohal olen ma 100% nõus kod. timmukaga.

See, et toimub reeglite kohapealt pidev ja stabiilne 'läbi sõrmede' vaatamine, on minumeelest lihtsalt masendav. Kui karistusi ei järgne lolluste tegemisele, ei hakkagi midagi kunagi paremaks muutuma. Oleme Oldsiga seda korduvalt omavahel arutanud ja ka peakohtunikele maininud, aga muutunud pole si**agi: heal juhul tehakse hoiatus, kui sedagi. Kasvõi näiteks starterite märguannetest pidev möödavaatamine mõne võistleja poolt...

Minujaoks oli tõsiselt negatiivne üllatus, et too 'põder' (aga nii ma teda NIMELT nimetan, prof võistleja ometi nii ei käitu!!!) keeras otsa ringi ja vuras suvaliselt radamööda tagasi, seejuures siis muuhulgas ka rõõmsalt üle ajavõtukaablite paarutades... Rääkimata sellest, et vana kippus ennast kohati üsna suvalisel ajahetkel stagema. Oleksite te seda ette kujutanud, et Alastaros keerab võistleja raja lõpus otsa ringi ja vurab rõõmsalt tagasi??? I GUESS NOT!!! Või on meil tõesti mingi debiilikute streetrace siin, kus mingid reeglid ei kehti?

Aga jah, kui need üksikud negatiivsed seigad välja arvata, siis üritus oli tõepoolest super, Peebule ja Rodeole :hail :hail :hail
02.08.2004 at 12:37
kalev35
  
Rock Race 2004
quote:
vvt: risustavad foorumit mingi mõttetu kriitikamölaga ja kes vist ei oska mutrivõtitki pihku võtta, rääkimata ürituse korraldamisest või seal sõitmisest. Huvitav, kas igasugu jututubadest vähe on???
...
quote:
Võistleja kuulub kohesele diskvalifitseerimisele alljärgnevatel juhtudel:
...
- Kiirendusrajal vastupidises suunas sõitmine;

et mis siis põhjenduseks oli? Hakkas mindki huvitama!
Vaatasin , et kas tõesti võib siis vastassuunas sõita... :eek
Tegelane ju sõitnud kui palju (eeldatavasti) ja reegleid rikkus ! aga oli nii vägevalt mutreid varem keeranud, et paljudele oli see muljet avaldanud ja pigistati silm kinni - #I?
Ma ootaksin ka seda kümme minutit kestvat vastust - jutu saab ju kirja pannes koomale võtta ja põhjenduse ära tuua! Või on häbi?
Ma leian, et korraldajale või kellele iganes see juhtum plussina kirja ei lähe, kuni seletust pole.
Ja vastust tahaks teada saada!


____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
02.08.2004 at 12:38 Last edited 02.08.2004 at 12:39 by kalev35
peep
 
Moderator
Rock Race 2004
Kalev35, kui on mure tule kohale ja räägime. Netis on kõik kõvad mehed seletama aga tule ja selgita oma probleem ära silmast silma korraldajaga koos laua taga istudes. Mind täitsa huvitaks palju Sinu sõnaosavusest ja teravmeelsusest alles jääb reaalelus suheldes. Kui ei viitsi tulla siis sorry, siin netis ei hakka ei mina ega korraldaja kellegile selgitusi jagama ega aru andma. Kui ei ole rahul siis ela selle rahulolematusega edasi ja kui üritus ei meeldi siis ära enam rohkem külasta seda.

quote:
Oleme Oldsiga seda korduvalt omavahel arutanud ja ka peakohtunikele maininud, aga muutunud pole si**agi:

Kuna Olds on järgmise ürituse peakorraldaja siis on temal volitused instrueerida peakohtunikku, et see järgiks reegleid 100% printsipiaalsusega ja ei koonerdaks diskvalifitseerimistega. Ehk kõik võimalused hästi teha on olemas.
02.08.2004 at 14:37 Last edited 02.08.2004 at 14:38 by peep (Moderator)
vvt
  
Rock Race 2004
MInumeelest võiks selle teema kinni panna. Kui rikkumises polnud midagi sellist, mis mõjutab kaasvõistleja tulemust või ohutust, siis pole siin midagi tuututada. Meenutagem kasvõi seda, et taoliselt näpuga järge ajades võiks kõik kiirendajad dsklaffida - milline street klassi masin vastab Eestis kehtivatele tehnonõuetele? Oluline tehno puhul on aga ohutus -et tuled põleks, pidurid töötaks, sarniirid välja ei hüppaks jne.

Iga ürituse kohta on mingi lõputu saagimine, milleks see vajalik on. Eriti kummaline on, et enamus kommentaatoreid ei ole vist elusees ühtegi üritust teinud, autot ehitanud või ise osalenud. Vahe on OLULISUSES.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
02.08.2004 at 15:01
diesel
Rock Race 2004
well, mis siin ikka targutada. täiesti selge on see, et kui viimse kopikani paberi peal näpuga järge ajada, siis võistlust üldse ei toimugi. valdav enamus rahvast ei pääseks startigi.
põhjusmõtteliselt on ju kritiseerijatel õigus, aga puht inimlikult lähenedes on mõistlik kummi venitada seal kus sellest rohkem kasu kui kahju on.
eks see üritus ju siiski rohkem meelelahutus on. no nigu tsirkus näituseks. kui nüüd korraldaks miskise tsirkusetuuri ja kui siis sääl elevant valest väravast lavale tuleb, kas siis on õigem elevant kohe "maha lasta" või pigem lasta etendusel edasi minna, et rahvas oma ostetud piletitele ikka katet ka saaks. võib-olla siis elevant tuleb tuleva aasta ka tuurile ja siis tal väravad ka ehk selgemad ja äkki kutsub lõvi ja kaelkirjaku ka kaasa.
:)
edit: nääh, aare juba jõudis sama sorti mõtte kirja panna.
02.08.2004 at 15:04 Last edited 02.08.2004 at 15:05 by diesel
rustang
  
Moderator
Rock Race 2004
quote:
peep: järgiks reegleid 100% printsipiaalsusega ja ei koonerdaks diskvalifitseerimistega

Mulle meeldib rallimeeste reeglites punkt, mis "ebaoluliste" rikkumiste puhul kehtestab rahatrahvi. Viimasel RS rallil olid trahvid muuhulgas kiiruseületamise eest rajaga tutvumisel aga ka nt. müranormide ületamise eest. Iga asja pärast diskvalifitseerida ei ole ju mõtet. Kiirendusel saaks sama põhimõtet rakendada nt. juhtmetest üle sõitmise, boksialas kiiruseületamise jms eest. Kui raha ei taha maksta, siis diskval.
02.08.2004 at 15:07
peep
 
Moderator
Rock Race 2004
quote:
Kas poleks lihtsam 1 kord siin ammendav vastus anda kui ükshaaval kõiki pikalt saata?

Ei ole. Ja pikalt pole kedagi saatnud, kellel janu, sellel jalad.

Tuletan siis meelde: tegemist oli spordivõistlusega, kus peakohtunikul oli õigus kästa, puua ja lasta vastavalt reeglitele ja oli olemas ka protestimise võimalus juhuks kui kohtunike tegevusega rahul ei olda. Võistlejate poolt proteste ei tulnud protestiaja jooksul ja pealtvaatajate arvamusega ei pea teatavasti ühegi spordiala kohtunik arvestama. Paljudel spordialadel ei ole isegi sportlasel protestimise võimalust.

Jah, kohtunikud eksivad aga see on elu, palju õnne neile kes kunagi ei eksi ! Ma täitsa usun, et netikommentaatorid peavad ennast elust suuremaks aga see on nende traagika.

Btw. ma ei arva, et konkreetse võistleja oleks pidanud disvalifitseerima ja õnneks on minu arvamus määrav ehk nii jääb !

Sellega teemakäsitlus minu poolt lõppenud. Kes tahab veel oma nördimust avaldada siis andke minna, ma ei soovi Teid takistada.:)
02.08.2004 at 15:15
peep
 
Moderator
Rock Race 2004
quote:
rustang: Mulle meeldib rallimeeste reeglites punkt, mis "ebaoluliste" rikkumiste puhul kehtestab rahatrahvi. Viimasel RS rallil olid trahvid muuhulgas kiiruseületamise eest rajaga tutvumisel aga ka nt. müranormide ületamise eest. Iga asja pärast diskvalifitseerida ei ole ju mõtet. Kiirendusel saaks sama põhimõtet rakendada nt. juhtmetest üle sõitmise, boksialas kiiruseületamise jms eest. Kui raha ei taha maksta, siis diskval.

Hea mõte, annaks kindlasti rakendada !
02.08.2004 at 15:18
timmukas
Rock Race 2004
Võtaks nüüd oma arvamuse kah kokku:
1. vvt - ei tasu niisama kah lahmida, võimalik, et sina kiikusid veel kolmveerand meetri kõrgusel kui mina juba mutrivõtmega ringi suutsin käia ja ega see kriitika nii mõttetu polegi.
2. tsirkuse kohta niipalju, et lõvi võetakse kaasa ja lastakse kogemata lahti, eks? Kuna keegi on reegleid rikkudes puuriukse riivi lahti jätnud? Ausaltöeldes mina küll siis tsitrkusse ei kipu:D
3. äkki oleks ürituse külastajal ikkagi õigus teada, mis põhjustel reegleid rikutakse, järgmine kord ehk lastakse purjus sõitjad rajale? 1000 hobujõudu ja purjus juht???
4. selline saladuslik oma teada hoidmine äkki tekitab kõikides kummalisi mõtteid a'la soome nänn vai noor tütar, tõsise põhjuse võiks ju välja tuua.
5. "peakohtunikul oli õigus kästa, puua ja lasta vastavalt reeglitele", reegel oli "Võistleja kuulub kohesele diskvalifitseerimisele", tähendab peakohtunik võib ka reegleid muuta ja tühistada. Milleks siis reeglid on?
Tegelt on küll tobe nii iriseda, aga milleks siis on olemas reeglid? kui selline asi oleks olnud mingi esimest korda rajal oleva sõitjaga, kes ei tea mida teeb arvatavasti ma siis polekski hakanud seda juttu kirjutama aga tegu oli ju piisavalt staazika sõitjaga ja suhteliselt ülbe reeglirikkumisega.
02.08.2004 at 17:30
vvt
  
Rock Race 2004
On aeg taba ette panna :devil

Kod Timmukas, kindlasti hakatakse Sinu arupärimistele rohkem vastama, kui Sa võtaks vaevaks natuke selgitada, kes ja mis tegija sa täpsemalt oled. Senini oled kahjuks anonüümse kommentaatori staatuses, keda on siit läbi käinud kümned, driverist killeriteni. Kahjuks on anonüümse kommentaatoriga vaielda sama tark tegu kui öösel Nõmme tänaval koju minnes kõigi haukuvate koerte peale ise käpuli lasta ja läbi aia vastu uriseda.

Mitte midagi isiklikku, lihtsalt selgitasin miks asjad nii on.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
02.08.2004 at 17:55
5.0
Rock Race 2004
quote:
timmukas: .
Lihtsalt näiteks: jalgpallis on ka näiteks mängu aeg ära määratud, aga ikka paneb kohtunik suvalise numbri mängu lõpus juurde, sest ta on kohtunik ja temal on vääramatu õigus.
Edasi loe eelnevad Sulle ja teistele antud vastused läbi ja kui pole ammendavad, siis on ammendavate saamise koht kah ära öeldud.
02.08.2004 at 18:04
HUS
Rock Race 2004
quote:
vvt: Kod Timmukas, kindlasti hakatakse Sinu arupärimistele rohkem vastama, kui Sa võtaks vaevaks natuke selgitada, kes ja mis tegija sa täpsemalt oled.
Laskumata küll konkreetse juhtumi asjaoludesse, ma siiski ei pooldaks ega propageeriks sellist suhtumist, et küsimusi võivad esitada vaid need, kelle näod-nimed üldtuntud on, tegemist siiski avatud foorumiga...
02.08.2004 at 20:16
kalev35
  
Rock Race 2004
quote:
vvt: MInumeelest võiks selle teema kinni panna. Kui rikkumises polnud midagi sellist, mis mõjutab kaasvõistleja tulemust või ohutust, siis pole siin midagi tuututada.

Vahe on OLULISUSES.

Kas mõlemad Saapolad stardis ja vennike põrutab vastassuunas oli siis ohutu või!
HEA, et märkas tagasi keerata - sellega vedas kõigil! Kas see pole siiski ohutuse teema?

Kuis siis suu oleks pandud?

Üritust siin kiidetud ilma minutagi... Tuleb kiitjatega ühineda.

Pange siis teema lukku, ega siin vist vastajat ei ole!

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
02.08.2004 at 22:22
peep
 
Moderator
Rock Race 2004
Kalev, augusti lõpus toimub Haapsalus üks üritus. Kui Sa seal oled, siis ma tahaks Sinuga mõne sõna vestelda. Aktiivsus on karistatav ehk ma loodan, et Sinust on reaalelus ka sama palju asja, kui siin foorumis. Ürituste korraldamise juures on alati abi vaja ja kindlasti saad Sa aktiivse kaasamõtlejana kuidagi kasulik olla dragracingu arengu koha pealt.

Aga ära häbene Rodeo kontorisse tulemast, kui Haapsaluni oodata ei soovi.

Timmukat kahjuks ei tunne ja ei oska otsida, muidu räägiks temaga ka juttu. Ehk ta tuleb ise ligi ja tutvustab ennast ja oma tegemisi ning ideid kuidas paremaid üritusi korraldada ?:)
02.08.2004 at 22:38
Henz82
Rock Race 2004
Piiksuks ka siis kaasa veidi.

Mis nagu toimub? Ma saan aru et kogu see asjaajamine väsitab ja mõjub närvidele halvasti aga kui keegi kritiseerib siis peab kohe kokku saama ja silma siniseks lööma? Vähemalt tekstist tuleb nii välja.

Prooviks ikka vennalikult läbi saada ja ühiselt ala edasi arendada. Võiks eraldi teema teha kus kõik saaks kaasa rääkida, muredest ja rõõmudest. Nii sõitjad korraldajad kui ka pealtvaatajad.

Peep
loomulikult on nüanse mis jäävad kõrvaltvaatajale märkamatuks.

Ja ärge nüüd kohe valusalt näkku lööge.
02.08.2004 at 22:47
tqhq.ee foorum : Üritused : Rock Race 2004   .. 6 7 8 9 10 11 12  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.