register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Rock Race 2004   .. 5 6 7 8 9 10 11 ..  
Poster Message
tull
Rock Race 2004
Kahjuks kogu üritust ei jõudnud näha. :( Kohale jõudsin superfinaalide ajaks. Üritus oli parim ,mida siinmail nähtud.
Meeldejääv hetk minu jaoks ka oli Saapolate telgis toimunud pudelimäng. (ilmselt sai üks nitropudel kuidagi oma sisust suht kähku lahti. )

____________________________
cavalier 91
26.07.2004 at 16:50
IceUul
 
Rock Race 2004
quote:
partel:
quote:
IceUul: No tore üritus oli igatahes, kuid peale alastaros nähtut erilist vaimustust see ei tekitanud, uus eesti pinnal sõidetud rekord 8.4 on muidugi tore aeg :)

Tegelikult oli Super Comp dragster selleks võistluseks päris ideaalne aparaat.

Indeks on neil 8.900 sek, aga nad on tavaliselt oluliselt kiiremateks aegadeks võimelised, vahe teeb tasa throttle-stop.

Neil on raskuskese suht taga ja rehvid ülemäära suured, et tagada ideaalne pidamine stardis.
raskematel autodel ei tundunud see rada sobivat eriti, Fiat 127, turbo bike ja sc dragsteril tulid sõidud päris hästi välja, kui enamus lihtsalt uisutasid rajal. Chevy II ja valianti sõidud olid kah päris tublid, mingi 0.5seki kaotus liimirajal sõidetud ajale.

Järgmisel korral peaks millegi muuga rahvast üllatama, TF või TM funny cari päris kohale ei kannata tuua (eestis pole ka sobivaid radasid neile), kuid näiteks Jaska Salakari TF harley oleks küll omaette asi. Pro Mod ja Pro Stockile on ka meie rajad sobimatud, kui mõned kergemad dragsterid saaksid meil kindlasti päris edukalt sõita.
26.07.2004 at 17:05
partel
  
Rock Race 2004
Veel, et on tulnud igati õigustatud kriitikat kihutamise kohta.

Eks meistki kihutas nii mõnigi mööda, avalikel teedel on küll kõvad tegijad, aga kui võistlustel joonele panna, siis...

Kihutajate üksikasju ei oska öelda, kuna nendel euro-japsidel on isikupära sama palju nagu mikrolaineahjudel.

Ma arvan, et tasub maksta osavõtutasu ja end ametlikel võistlustel välja elada, avalikel teedel kihutamise eest saadav trahv on palju suurem...

____________________________
_
26.07.2004 at 17:43
Quattro
  
Rock Race 2004
Omamoodi imelik oli aga mõnede põhjanaabrite tiimide suur joogihimu. Eriti lahe oli see, kui punase Firebirdi tiimi tegelane tõmbas peale viimast ebaõnnestunud starti, boksis auto scoobist välja katte, mis on mõeldud scoobi kinnikatmiseks. Ilmselt seal see väljasuremise põhjus oligi:)


____________________________
Passat,R1100GS
26.07.2004 at 18:03
Gsinut
Rock Race 2004
Kirjutaks siis enda muljed ka. Reede õhtul sai Pärnu sõitma hakatud u. pool kuus õhtul ,et noh nii enam-vähem jõuab tehnilisest läbi veel käia. Halinga juures otsustas penavoolik lõhki minna ja sõit jätkus slepis Pärnu poole. Siinkohal tänud vendadele Postidele ,kes lubasid lahkelt garaaži kasutada ja vajaliku kiirremondi läbiviia. Jõudsin veel ilusti tehnilisse ka. Laupäevane eesmärk ei olnud võita ega saada ka esikolmikusse , vaid sõita kasvõi üks sõit alla 14 sekundi. Esimene sõit leeduka Civicu vastu ja kohe aeg 13,97. Arvatavasti olin sel hetkel rõõmsam kui soomlane 3K taala üle. Asjade edenedes tuli lõpuks ajaks 13,91 ja teine koht.
Tahan tänada Laki Tuningu teami eesotsas Kaimo ja Eeroga , kes nädal otsa kõvasti tööd tegid ja ka Veikot ja Raidot , kes ei pidanud paljuks minuga poole ööni garaažis istuda.
Kaheliitrine kone ja auto koos juhiga 992kg!!!!(konkurendid kaalusid samal ajal 800 ja 700+) 13,91 ei ole paha.
Üritus ise oli parim ,mis seni tehtud siinamail. Thnx Peep ja kõik teised ,kes asja korraldasid ,aint ärge järgmine kord ilmataadile niipalju pappi andke.
Ma olen lihcalt niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii happy praegu. Jäänud veel üks eesmärk sellel hooajal: sõita aeg, mis teeks minu opljääst Eesti kiireima kaheliitrise auto kiirendusrajal ehk siis eesmärk 13,7:D

P.S Olds sry et sulle finaali pärast peale kargasin. Oma viga ,et reegleid ei tunne tegelt. Hetke vihapurse ,sest see oleks olnud 13,8 sõit. Ära viha pea.
26.07.2004 at 18:50
vvt
  
Rock Race 2004
quote:
Quattro: Omamoodi imelik oli aga mõnede põhjanaabrite tiimide suur joogihimu. Eriti lahe oli see, kui punase Firebirdi tiimi tegelane tõmbas peale viimast ebaõnnestunud starti, boksis auto scoobist välja katte, mis on mõeldud scoobi kinnikatmiseks. Ilmselt seal see väljasuremise põhjus oligi:)


Sa Soomes õlut oled ostnud? Huipuhinnaga alla 4% uriini, mida seal millegipärast "koff-üksi" nimetatakse. Eks inimlikult mõistetav. Seda ekstra ei jälginud, kas sõitjad ka õlised olid, aga "dont race and drive" eeskujust oli asi kaugel.

Omamoodi mõistatus oli ühe tiimi mootori klapivahede kontroll, mida siis täie tõsidusega mingise kõige kitsama Biltema kaliibriga tehti (mõtle kui lai on sellise race V8 alunookur). Ennast pani natuke muigama:)

Kõige vähem muretses auto pärast selle Cossu mootoriga Fiati meeskond. Tundub siiski, et EFI hooldevabam asi on-auto juures polnud näha kedagi. Vaid lauavent töötas omasoodu ja ju siis crew kuskil Rocki manustamas oli:)

Mis õlut puudutab, siis päeval sai ära käidud ka mere ääres ja kohalikust kaubandusest Pärnu õlletehase eksootilist toodangut soetatud. Miks ikka maksta poolsooja 0,5 topsi eest 25 eeku, kui poest sai liitri 13ga:)
Pärnu tehas teeb päris head õlut, mida millegipärast Tallinnas eriti saada pole (kui turud välja arvata).

Aga edaspidi sellistel võistlustel võiks hakata väiksemate klasside autode arvu piiramisele/kvalifikatsioonilati tõstmisele. Neid 16 sekundiga venivaid romusid pole huvitav kellelgi vaadata. Soomlaste ja meie puna-musta duo peale tõusis rahvas tagajalgadele. Ka võiks autod olla vähe esteetilisema väljanägemisega - paks rooste allpool stanget (see 320i) või vineer akna ees??? ühel Opelil võiks olemata olla.


____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
26.07.2004 at 19:13
Hylas
Rock Race 2004
quote:
vineer akna ees??? ühel Opelil võiks olemata olla.


ei pole mitte vineeri ja mööblikombinaadi toode :), käisin ja uurisin isegi seda nähtust ligemalt. Tegemist siiski õhukese klaasplastiga mis vääga õhukese musta spray värvi kihi peale saanud.
26.07.2004 at 21:16
ylovoitka
Rock Race 2004
Aitähh tiimipealik AstroSS'le pooleteise ööpäeva ohverdamise eest.

Aitähh Pärtlel'le abistava käe eest käigukasti remontimisel.

Aitähh korraldajatele kauaks meeldejääva elamuse eest.

Minu isiklik rekord paranes 0.4 sec.

:hail

Edit: Maailma megam nali juhtus võistlupäeva õhtupoole. Mu tüdruk magas boksialas El Camino kastis, tekk üle pea tõmmatud. Teki peale oli kirjutatud "Mighty Morphin- Power Rangers" ja lisaks veel eri värvides võistluskunstide esindajad.. Autost möödus kogu aeg külastajaid, kes pidevalt kommenteerisid autot jne.. Ükskord jõudsid auto juurde kaks noormeest, kellest üks ütles teisele: "Vaata, pidurdusvari on kastis!" :D:D:D
Teine kutt sõnas selle peale:" See ei ole vari, keegi magab seal all!" :D:D:D
Siis patseerisid spetsialistid auto tagaosa vaatama ja üks neist teadis rääkida, et see vari tuleb hoopis auto alt tagaosast välja :D:D:D

Teine koom on see, et öösel AstroSS'ga El Caminol käigukasti vahetades tuterdas meie juurde Jutulind, ehk teatud ringkondades tuntud ka nime all all Snake (SnakeAssNigga :D) ja hoidis käes kuskilt leitud nastikut. Vaene loom sisises tal pihus ja oli ennast ümber Jutulinnu käe keeranud. Sunnik pigistas nii kõvasti, et käsi hakkas juba lillaks minema.. Snake- õige nimi sul :D:D:D
26.07.2004 at 21:16 Last edited 26.07.2004 at 21:35 by ylovoitka
tacco
 
Rock Race 2004
Et siis minugi poolt mõned pildid.
http://www.dragracing.ee/pictures/rockrace04/

Edit: link parandatud

26.07.2004 at 22:06 Last edited 26.07.2004 at 22:44 by tacco
Royale
Rock Race 2004
quote:
tacco: Et siis minugi poolt mõned pildid.
http://www.dragracing.ee/pictures/rockrace04/
" target="_blank">http://www.dragracing.ee/pictures/rockrace04/



Õige link siis :)
26.07.2004 at 22:19
kalev35
  
Rock Race 2004
quote:
tacco: Et siis minugi poolt mõned pildid.
http://www.dragracing.ee/pictures/rockrace04/
" target="_blank">http://www.dragracing.ee/pictures/rockrace04/


hea pilt :D

____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
26.07.2004 at 22:23
peep
 
Moderator
Rock Race 2004
Tulemustele lisatud võistlejate parimad ajad:

http://www.rockrace.ee/main.php?lang=est&m=164&sm=0&a=0&gip=0

Superfinaal oli klassika...:) Sealjuures võitja pääses üldse osalema tänu ühe võistleja loobumisele.
26.07.2004 at 02:46 Last edited 27.07.2004 at 03:06 by peep (Moderator)
max
Rock Race 2004
Eriti kehvad ajad... Ega need ometi reaktsiooniga pole?
27.07.2004 at 10:01
_martin_
  
Rock Race 2004
quote:
max: Eriti kehvad ajad... Ega need ometi reaktsiooniga pole?
jäärada ...

____________________________
'97 Mark VIII
27.07.2004 at 10:08
peep
 
Moderator
Rock Race 2004
Arvestades ilmastikuolusid ja rada on ajad ootuspärased. Pole mõtet võrrelda aegadega mida sõidetakse Alastaros. Hyvinkääl sõideti samas suurusjärgus aegasid kui Pärnus.
27.07.2004 at 11:18
Raceboy
 
Rock Race 2004
Manta ja Allani esinemine on igatahes impressive, kõige enam aga koht lõppjärjestuses.
Seda enam, et tema puhul on tegemist esimese 1/4 miili võistlusega, ja teise võistlusega üldse (esimene oli Speedest).
Suur kummardus......

____________________________
www.vems.ee
27.07.2004 at 11:27
priidik
 
Rock Race 2004
quote:
kalev35:
quote:
tacco: Et siis minugi poolt mõned pildid.
http://www.dragracing.ee/pictures/rockrace04/
" target="_blank">http://www.dragracing.ee/pictures/rockrace04/


hea pilt :D

ja võidujooks algab!!!
27.07.2004 at 11:29 Last edited 27.07.2004 at 11:30 by priidik
max
Rock Race 2004
quote:
peep: Arvestades ilmastikuolusid ja rada on ajad ootuspärased. Pole mõtet võrrelda aegadega mida sõidetakse Alastaros. Hyvinkääl sõideti samas suurusjärgus aegasid kui Pärnus.
Soomlasi ma loomulikult ei võrrelnud, pidasin silmas Eesti kiiremaid autosid. Ootused olid suuremad, kuna Pärnu rada (vähemalt üks pool) pidi väga hea pidamisega olema.
27.07.2004 at 12:14
PlyVal64
Rock Race 2004
Ma pean juba eos Allan Tevise ees vist vabandama, kuid viga, mis lipsas sisse uude Autolehte, ei ole väga minu süü. Nimelt oli eile, kui leht trükki läks, pandud B-klassi võitjaks Clioga sõitnud Siim Vips. copi-pasta Rockrace'i ametlikult kodukalt nägi välja selline ja sellisena ta ka neljapäeval ilmub, sest oli see ju ainus mulle teadaolev koht, kus tulemused kirjas:
B-klass tulemused, 2001 - 3000 cm3
I koht Siim Vips Renault Clio V6
II koht Janno Kusman Nissan 200 SX
III koht Airo Telvik Ford Taunus

Seega suured vabandused, kuid tõesõna kommentaatorina ei suuda ja ei olegi võimalik absoluutselt kõike meelde jätta. Aga usutavalt on Allanil tonni taala üle rohkem heameel, kui selle klassivõidu üle. Eks järgmisesse lehte panen vabandused sisse ja sään õigluse jalule;)
Kes tunneb-näeb Allanit, võib vabandused juba eos edasi anda, sest kas Allan ka siin figureerib, ei oska ma ju öelda. On Manta-mehi(ahjaa, ma lähen vaatan neid oravasabasid:D) siin, kuid ???
27.07.2004 at 12:29
erik
Rock Race 2004
quote:
max: kuna Pärnu rada (vähemalt üks pool) pidi väga hea pidamisega olema.
Ühe rajapoole hea olemise jutt käis ainult selle raja kohta, mida eelmise aasta Streetflight'i 1/8 miilil kasutati, too on natukese teise koha peal sellest, kus viimane üritus toimus.

Ka sel võistlusel kasutatud raja pidamist ühel Erki Sport üritusel selle hooaja algupoole kiideti just tänavarehvi poole pealt - pidi parem olema kui kusagil mujal, aga slickidele ei tahtnud see hästi oma libeduse tõttu sobida. Mine võta kinni, kui tõene (või loogiline) see jutt on, aga oleks midagi sellist justkui meelde jäänud.

edit: typod
27.07.2004 at 12:59 Last edited 27.07.2004 at 13:38 by erik
Raceboy
 
Rock Race 2004
quote:
PlyVal64: Ma pean juba eos Allan Tevise ees vist vabandama, kuid viga, mis lipsas sisse uude Autolehte, ei ole väga minu süü. Nimelt oli eile, kui leht trükki läks, pandud B-klassi võitjaks Clioga sõitnud Siim Vips. copi-pasta Rockrace'i ametlikult kodukalt nägi välja selline ja sellisena ta ka neljapäeval ilmub, sest oli see ju ainus mulle teadaolev koht, kus tulemused kirjas:
B-klass tulemused, 2001 - 3000 cm3
I koht Siim Vips Renault Clio V6
II koht Janno Kusman Nissan 200 SX
III koht Airo Telvik Ford Taunus

Seega suured vabandused, kuid tõesõna kommentaatorina ei suuda ja ei olegi võimalik absoluutselt kõike meelde jätta. Aga usutavalt on Allanil tonni taala üle rohkem heameel, kui selle klassivõidu üle. Eks järgmisesse lehte panen vabandused sisse ja sään õigluse jalule;)
Kes tunneb-näeb Allanit, võib vabandused juba eos edasi anda, sest kas Allan ka siin figureerib, ei oska ma ju öelda. On Manta-mehi(ahjaa, ma lähen vaatan neid oravasabasid:D) siin, kuid ???

Allanit siin (esialgu veel) ei figureeri, kuid annan su sõnad talle edasi:)

____________________________
www.vems.ee
27.07.2004 at 13:11 Last edited 27.07.2004 at 13:12 by Raceboy
BlueStang
 
Rock Race 2004
quote:
priidik:
quote:
kalev35:
quote:
tacco: Et siis minugi poolt mõned pildid.
http://www.dragracing.ee/pictures/rockrace04/
" target="_blank">http://www.dragracing.ee/pictures/rockrace04/


hea pilt :D

ja võidujooks algab!!!


Huvitav palju vennale aega ette anti...:D

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
27.07.2004 at 14:04
Parody
Rock Race 2004
Et ei oleks pärast kellelgi pretensioone siis on mul selline küsimus, et kas ma võin siin teemas avaldatud piltide/videode lingid postitada Challengeri foorumisse?
Kuna ma veidi laisk ka siis pole eriti viitsimist ükshaaval kõiki autoreid küsitleda. Kes fotomeestest/naistest on nõus, palun kinnitage seda sõnaga "Jah".

Vägagi ette tänades,
Unistaja kes loodab sealt foorumist järgmiseks aastaks kedagi siia meelitada... ;)
27.07.2004 at 19:54
tfr
 
Rock Race 2004
Internet on avalik koht ja lingi postitamist ei saa vist keegi keelata. Teine asi on piltide kopeerimine kuskile mujale serverisse/lehele juba.
27.07.2004 at 20:02
Madman
 
Rock Race 2004
Autoritel ja nende õigustel ei ole fantaasiast puudus ja väga paljud on end juba ogaraks fantaseerinud. Kuskil skandinaavias oli üks kohtuasi kunagi kus arutati selle üle kas on õigus linkida otse ühe ajakirja artiklile netis. Kohtuotsusega jäi linkija süüdi ja sai trahvi, otsuses lubati linkida küll ajakirja veebilehele aga mitte otse artiklile. Olen selle teemaga lähedalt seotud olnud ja vähemalt niipalju kui mina tean Eesti autorite ühingute (neid on mitu) tegelasi siis respekti ei vääri neist ükski. Aga usun et USA raua seltskond on hoopis teisest puust. Minu pilte võib vabalt igaüks võtta niipalju kui kulub ja teha nendega mis tahab, see mind vaesemaks küll ei tee. :D

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85
27.07.2004 at 21:09
tqhq.ee foorum : Üritused : Rock Race 2004   .. 5 6 7 8 9 10 11 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.