register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal   1 2 3  
Poster Message
vvt
  
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
Lõpetage need ...versus.... arutelud palun ükskord. Muidu süüdistab jälle mõni kodanik siis auto.ee-s ja kompleksides.

Tulge, võtke, sõitke ..... hetkel oli veel 40 vaba kohta. Kuigi mingite 360 hp ralli-imprezadega amaotööride ringrajaüritustel võitmas käimine on ise juba kompleks mu arust....

Ma eile õhtu kruvisin natuke ringi....ja võin vähemalt öelda, et eileõhtuse jahedapoolse asfaldiga never ma Mustangile ei panustaks. Isegi mina oma 250 hobujõuga ja 3,07 LSD sillaga ei saa manöövrist välja kiirendades esimesega rohkem kui 1/3 ja teisega rohkem kui 2/3 gaasi vajutada, muidu läheb ukselink kõige ees:(

Subarul on powerit vähem, aga selle teele kandmine on kaks kui mitte kolm korda efektiivsem ja gaasi põhja saab panna KOHE.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
02.09.2004 at 16:09 Last edited 02.09.2004 at 16:10 by vvt
Kaido
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
vvt viimases lauses on point sees.

Rada on valmis ja Rustang saab homme harjutada.

Mina veaks kihla slikkidega FWD autole (näit Mini Cooper S Works).

Ja see, et UM jagab tasuta 17" slikke, on mulle uudiseks. Mina küsiksin neid osta näiteks Saksa Auto AMKst või siis rallimeeste käest - rallislikk on tänavasprindis praktilisem ja mahub hädaga ka reegltesse.
02.09.2004 at 16:23
rustang
  
Moderator
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
Kaks 17st (minu endist) Potenza "tänavaslikki" on äkki veel saadaval Silveri käest???
02.09.2004 at 16:32
PlyVal64
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
quote:
Kaido: vvt viimases lauses on point sees.
Rada on valmis ja Rustang saab homme harjutada.
Ehh, ei viitsi vaielda:) Mina lähtun viienda rattaga registreeritud graafikust. Peale stardi ma seal muud paremust ei näe, kusjuures STi testiilm oli +35 kraadi, musklitel +19.
Aga eks siis kaen ka homme raja ära;) Ühesõnaga, saame Rustangiga seal kokku:D
02.09.2004 at 16:40
Indrek
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
quote:
BlueStang: - küsisin juba mõni aeg tagasi siin abi 17" rajaslikkide osas?


17" rajaslikke pakub näiteks Bridgestone, mudel Potenza RE55S ja Potenza RE540S
Siin on mõõtude tabel, vajadusel saan aidata selliste rehvide hankimisel.
02.09.2004 at 17:02 Last edited 02.09.2004 at 17:06 by Indrek
vvt
  
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
quote:
PlyVal64: kusjuures STi testiilm oli +35 kraadi, musklitel +19.

Siia see kala maetud ongi. STI-l vett pritsisite katsete ajal???


____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
02.09.2004 at 19:50
5.0
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
quote:
vvt:
quote:
PlyVal64: kusjuures STi testiilm oli +35 kraadi, musklitel +19.

Siia see kala maetud ongi. STI-l vett pritsisite katsete ajal???

et siis rehvid peavad nagu paremini ja seega paremad kurviajad või?
mis kalast see jutt siis ka käib?
02.09.2004 at 19:56
vvt
  
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
Targad subarumehed rääkisid kord, et palava ilmaga võtab subaariku võhmale, kuna vahejahuti ei jahuta, vaid soojendab. Kuskil seal keskkonsoolil üks nupuke mis aktiveerivat vee pritsimise, mis sisselaskeõhku jahutab. Ja siis kiirendusgraafikud on midagi muud.....ja efekt pidada pepuga tuntav lausa olema.

Sellest oligi jutt;)

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
02.09.2004 at 20:27
PlyVal64
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
Aare, meil olid selle autoga kaasas proffid Mariinest ja see veepritsimine toimub sellel aparaadil lausa automaatselt. Kõik toimub alati nii, nagu asi ette nähtud:D
02.09.2004 at 23:00
Kaido
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
Priit, profid kirjutatakse ühe f-iga ja vee pritsimine käib siiski nupust :-)

Tegelikult piiras vanemate mudelite puhul suutlikust cooleri radika asukoht ja selle mõõtmed. Uute mudelitega tehti radiaator ja scoop oluliselt suuremad.

See veepritse on rohkem feelingutekitaja - ei usu hästi, et see Sauga väikesel ringil tulemust kardinaalselt mõjutaks.
02.09.2004 at 00:13
PlyVal64
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
quote:
Kaido: Priit, profid kirjutatakse ühe f-iga ja vee pritsimine käib siiski nupust :-)
Iseenesest ei ole vahet, kas ta on profid või proffid, kuigi jah, tegelikult peaks ta kott-tüüpsõnaline sõna olema, ehk siis proff, profi, proffi jne koos vältevaheldusega. Kuid kuidagi imelik tunub mitmuse sisseütlevas proffidesse(3. välde) asemel lubatud professe(1. välde) kirjutada. Aga see polegi oluline:)

Loe nüüd ja saa aru:"Selle veepritsimise süsteemi automaatses toimimises uskusin pimesi professe." Keeleliselt absoluutselt õige ... aga täielik jura ju??? Keda ma siis uskusin, poolikuid professoreid?

Ehk kõik, mida keeleteadlased välja mõtlevad, ei ole veel kuld, sest ta ei hiilga. Kellelgi "profil" on lihtsalt nii tundunud ja ühe f-iga kirjutades võib see sõna tekitada tänases anglo-ameerika sugemetega keelekeskkonnas lausa valesti arusaamist. Proff on proff ja seda kahe f'iga:D Või oli see tegelinski hoopis vigane ingliskeelne profiil?

Nii mõnus on targutada, onju:D Ja kuigi keeleliselt on õige profid, siis mina kirjutan ikka ja alati isuga proffid. Sest mulle lihtsalt meeldib nii;)
02.09.2004 at 01:04
tfr
 
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
quote:
vvt: Kuskil seal keskkonsoolil üks nupuke mis aktiveerivat vee pritsimise, mis sisselaskeõhku jahutab.
See nupp ei ole keskkonsoolis, vaid armatuuri vasakus servas, kus enamusel autodel kõiksugu tulede lülitid on. Kuna mul turbot ei ole, oli seal tühi auk, sai sinna lisakaugtulede lüliti pandud.

Ma peale tulede installi paar korda maanteel igavusest proovisin läheneda nii, et vastusõitva auto korral kõigepealt maha võtta lisakauged ja siis hiljem tavalised, a sellele nupule sealt pihtasaamine osutus nii tülikaks protseduuriks, et sai üsna kähku loobutud isegi igavusehetkedel. :)

Kui keegi suudab mingi sportlikuma sõidu ajal sealt nupust vett pritsida IC peale, siis müts maha selle mehe ees.
02.09.2004 at 01:06 Last edited 02.09.2004 at 01:09 by tfr
wax
 
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
quote:
tfr:
quote:
vvt: Kuskil seal keskkonsoolil üks nupuke mis aktiveerivat vee pritsimise, mis sisselaskeõhku jahutab.

Edit: tfr-il õigus - Subaru nupp asub tõesti vasakul, laternalülitite juures. Evo8-l on see keskkonsoolis, käsipidurinupust 10cm vasakul, näpuulatuses :)
03.09.2004 at 09:07 Last edited 03.09.2004 at 09:20 by wax
BlueStang
 
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
quote:
rustang: Kaks 17st (minu endist) Potenza "tänavaslikki" on äkki veel saadaval Silveri käest???
Ole hea, pane mulle kontakt privasse:)



____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
03.09.2004 at 11:28
Cardo
 
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
quote:
PlyVal64:
quote:
Kaido: vvt viimases lauses on point sees.
Rada on valmis ja Rustang saab homme harjutada.
Ehh, ei viitsi vaielda:) Mina lähtun viienda rattaga registreeritud graafikust. Peale stardi ma seal muud paremust ei näe, kusjuures STi testiilm oli +35 kraadi, musklitel +19.
Aga eks siis kaen ka homme raja ära;) Ühesõnaga, saame Rustangiga seal kokku:D



Minupoolt siis homme vaheaegadega rajatemperatuurid ....@ et asja põnevamaks teha :)
03.09.2004 at 21:00
Jutulind
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
Aga minul ja minu helekollasel Kombil jääb siiski tulemata :( Tervis vedas alt ja peale 39.3 palavikuga ärkamist vist ikka rallit ei sõida :(

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
04.09.2004 at 05:41
rabbit rider
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
...huvitav ma arvasin, et see ikka Ameerika autode foorum on....või on Streetrace siia üle kolind.....?
04.09.2004 at 12:00
Jutulind
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
quote:
rabbit rider: ...huvitav ma arvasin, et see ikka Ameerika autode foorum on....või on Streetrace siia üle kolind.....?
Streetrace ? Ametliku ürituse, millest ka usakad osa võtavad ja millest ka mitteusakatega mitmed foorumitegelased osa võtavad ( hoolimata sellest, kas nad usakat KA omavad ) teema sobib siia küll minuarust igate hästi. Ehk siis - nimi ei riku meest.

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
04.09.2004 at 13:29
Märt
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
kuidas läks?
milline raud on siis see kiirem:p?

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
04.09.2004 at 18:18
vvt
  
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
Tulin enne lõppu ära, aga tundub, et Subarud. Devilc mahtus vahepeal nende vahele ja ülejäänud tulid tagapool.
Rada oli ise selline, et 2 wd autoga, mis on üle 200 hj ja üle 4,5 pikk pole sinna üldse mingit mõtet ronida. Mina sõitsin ainult teise käiguga ja gaasiga meelitades, umbes 1/3 rajast oli :burnout. 400 hp Mustang oleks veel hullem olnud.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
04.09.2004 at 18:58
Cardo
 
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
vvt selleks et ratas tühja ei käiks tuleb harjutamas käiia sellistel üritustel nagu http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=11324 ja hea oleks sind ka kohal näha :)
04.09.2004 at 19:07
devilc
Moderator
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
Murakas võitis kõiki viie sekundiga. Järgneva nelja sekundi sees olid ülejäänud mitsud-subarud ja mina (lõpuks kuues). Siis jälle vahe ja ülejäänud.

Teine koht jäi 2.2 s kaugusele. Eks ametlikud tulemused tulevad kah peagi.
04.09.2004 at 19:15 Last edited 04.09.2004 at 19:16 by devilc (Moderator)
vvt
  
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
Arvestades arbuuside eelarvet sellele sõidule ja kogu trianglit mis seal käis oleks võinud devilc 5 preemiasekundit ajast maja saada. Õnneks seekord rehvisoojenduskotte kohal polnud, aga see eest käidi kogu aeg kraadiklaasi ja käega rada ja kumme kraadimas:lol

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
04.09.2004 at 21:50
_Muhv_
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
quote:
vvt: aga see eest käidi kogu aeg kraadiklaasi ja käega rada ja kumme kraadimas:lol

Jah, aga see-eest neil erilisi pidamisprobleeme polnud kah. ;)
04.09.2004 at 21:55
RNT
BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal
Pilte leiab www.raudroos.ee/pildid alt.
07.09.2004 at 09:38
tqhq.ee foorum : Üritused : BMW Autocrossing 2004 laupäeval Sauga ringrajal   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.