register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Irmscher Senator meil Eestis?   1 2  
Poster Message
Mell
Irmscher Senator meil Eestis?
Olen nii siit kui sealt aegajalt kuulnud,et üks selline pidi juba ammu Eestis olema...?

Huvitaks just 4,0 24v 90- isend (neid tehti ka 3,6 12v mootoriga)

Kas siinsetest keegi teab midagi kindlamat öelda,kasvõi ARK vanade andmebaaside kaudu,mida kuuldavasti erakätes liigub :D
Senised jutud siiski "ala naised saunas rääkisid..." Otsingumootor neti isegi pakkus mingit Carrating linki,kust võis aimata,et keegi sellisega eputab,aga linki klikates tuli ette tühi leht...et nagu kustutatud teema või midagi.

Kui selline siiski siinmail liikvel,siis huvitaks just auto hetke seisukord ja ka omaniku kontakt oleks teretulnud.




____________________________
Kaubalift 3,0 ja/või 4,0
14.12.2004 at 03:19
PlyVal64
Irmscher Senator meil Eestis?
Mell, üks 4,0 Irmscer Senator, hall ja miskiste huvitavate elektriliselt liigutatavate Recaro nahkistmetega, on Eestis olnud. Seal oli veel mingeid naljakaid lisasid, mis autole sellise käsitööndusliku või isegi kehva tuuningu maigu man andsid. Seega vähemat üks, mida oma silmaga uurinud, käega katsunud ja pisukese tiirugi Kadaka uulitsa müügiplatside vahel teinud. Aga oli juba siis ront ning mootor ei käinud korralikult. Isegi hinda ei mäleta, sest see võis olla kusagil 1997-98.
14.12.2004 at 03:51
13piisab
 
Irmscher Senator meil Eestis?
quote:
Mell:Otsingumootor neti isegi pakkus mingit Carrating linki,kust võis aimata,et keegi sellisega eputab,aga linki klikates tuli ette tühi leht...et nagu kustutatud teema või midagi.

just - seal üks vahepeal üleval oli. Sealne "eputaja" oli toona äsja selle omanikuks saanud (aeg oli aastat pool kuni terve tagasi). Kui mälu ei peta, siis oli eraldi pilt ka Irmscheri poolt kere peale lajatatud "serialist" (nagu Bertonegi neid külge kleebib) - ning see polnud teps mitte WOL-algusega. Kuna seal "targutasid" mitmed ka antud masina eelmisest omanikust jne, siis mina küll ei kahelnud masina olemasolus... Motoks lubas eksponeerija 4.0.

teet,
reprodutseerib lahkesti võhivõõraste inimeste juttu, kes saunas naistelt ühtteist kuulsid:D

____________________________
vanem on parem
14.12.2004 at 09:00
Maik
  
Irmscher Senator meil Eestis?
See http://www.carrating.ee/car.php?4092 on muidu omanik, alles hiljuti oli auto tõesti tema käes... 200kw :)
Tumepunast värvi.

auto ostuhind oli vist mingi 60k .
Minu msnis on tal msn aadress ryblick@hotmail.com aga vb nüüd on uus mis carratingus kirjas.

Tema sõnul töötas auto hästi...
Minul on olnud siis algselt 3.6l mootoriga auto, ajul serial numbrid peal ja puha, istmed on elektrilised kohe originaalis neil.. lisaks suht palju lisasid jne...

Üks 4.0 kompressoriga monza pidi ka eestis olema...

carratingust on pildid tõesti hetkel kadunud :(
PS. Auto asukoht oli Tartu vist.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
14.12.2004 at 10:35 Last edited 14.12.2004 at 10:38 by Maik
wax
 
Irmscher Senator meil Eestis?
quote:
Inferno:Üks 4.0 kompressoriga monza pidi ka eestis olema...

Kui neid mitu pole, siis peaks olema see auto :)


14.12.2004 at 10:43
PlyVal64
Irmscher Senator meil Eestis?
quote:
Inferno: Üks 4.0 kompressoriga monza pidi ka eestis olema...
Ja üks Manzel Monza. Ka see uhkelt üle 3-liitri ja sigailus:)
14.12.2004 at 12:37
vvt
  
Irmscher Senator meil Eestis?
Kas see auto sõidab ka selle turbomootoriga veel? Rahvajutud rääkisid, et sellel olla boosti all klapipesad läbi kapoti lennanud ja edasi ei pidavat seda tehtama???

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
14.12.2004 at 13:34
crossfire
Irmscher Senator meil Eestis?
olen kunagi sõitnud Irmcher Senatoriga,millele oli vahele solgitud tavaline 3.0,kuna 3,6 lasti laiali.See oli ka hele nahk Recaro ja igatepidi el.juhitavad,aga auto ise oli juba täiesti surnud.
14.12.2004 at 13:42
Astro-97
  
Irmscher Senator meil Eestis?
quote:
wax:
quote:
Inferno:Üks 4.0 kompressoriga monza pidi ka eestis olema...

Kui neid mitu pole, siis peaks olema see auto :)




kas see pole mitte see mida märjamaal ehitati? üks taoline oli seal garaazis mootoritimmingus aegu tagasi...
14.12.2004 at 18:23
Kaido
Irmscher Senator meil Eestis?
See auto on olnud vahelduva eduga ka märjamaal timmingus (aegu tagasi), kuid Irmscheri tükke on selle küljes vaid üks.
14.12.2004 at 19:57
Mell
Irmscher Senator meil Eestis?
Ühte valget Monzat näidati mullegi juba mitumitu aastat tagasi ka kuskil Märjamaa "laudahoonetöökojas"...räägiti ka ulmevõimsustest,mis kompressori abiga tulema hakkavad.Aga kuna sellel autol nähtud töö kvaliteet (vähemalt tol ajal...) oli suht jube ja seda autot kuskil tegusid tegemas pole täheldanud...siis vist ka selline projekt,kus jutud käivad autost eespool :)

Aga ennast huvitaski just,kas see meie 4,0 24v,kui ta reaalselt eksisteerib,ei hakka juba kellegi käes "ära väsima" või pole varuosade $$$ ja sellest tingitud"külaseppade"tõhusa töö tulemusena kuhugi aianurka seisma jäänud...?

Tegelikult neid Irmscheri 4,0 Senatore vist ka Lotus Omega ja Omega EVO500ga samas suurusjärgus seeriana toodetud ?
Et kas autoajaloo seisukohast oleks suur kuritegu sellisele enam/vähem komplektsele ja sõidukorras autole rellakas sisse vajutada?

____________________________
Kaubalift 3,0 ja/või 4,0
14.12.2004 at 01:08
vvt
  
Irmscher Senator meil Eestis?
Mina olen kuulnud linnalegende sellest ajast, kui see auto veel komopressori-eelses:D perioodis oli ja probleeme jagus juba tollal - vähemalt lähemalseisnud teadsid rääkida, et pärast radikaalset plokikaane ehitamist olla saavutatud sama võimsus mis stock mootoril. Hilisema perioodi jutud räägivad, et kuskil trassil 260 pealt :uhoh olla mootor põhjalikult pilbasteks lastud.

Eestis on kahjuks väga palju rariteetseid sõidukeid palju raha, aga vähe mõistust ja teadmisi omavate jõmmide poolt lihtsalt suusaks sõidetud.

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
15.12.2004 at 10:08 Last edited 15.12.2004 at 10:10 by vvt
siberimees
Irmscher Senator meil Eestis?
ON KÜLL !! -siuke senaator eestis ja 4 liitrine

asub tema tartus-edasi käib jah nagu vana loom!!!

palju tal tavalise senaatoriga ühist on mootori poolest-seda ma ei tea
aga salong on nahast ja hoopis teistsugune-samuti ka armatuur ja välimus-värvus tume hall(must)

kui soovid seda looma näha vai sõita,-ta omanik mul hea tuttav

annan ta numbri privas.
vai kirjuta : varuosad@eleven-auto.ee mulle.
15.12.2004 at 10:57
indrek ilves
  
Irmscher Senator meil Eestis?
quote:
Mell:Et kas autoajaloo seisukohast oleks suur kuritegu sellisele enam/vähem komplektsele ja sõidukorras autole rellakas sisse vajutada?
4.0 "kaubalift" ?


____________________________
El Camino '85
300C '04
15.12.2004 at 11:54
Maik
  
Irmscher Senator meil Eestis?
Selline näeb välja muidu...
http://www.opelclubkrefeld.de/html/sven_gotzl.html

Päris palju neid 4.0 mootoriga opeleid siin eestimaa pinnal siis... :S

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
15.12.2004 at 12:58
kuccu
Irmscher Senator meil Eestis?
Q to VVT: "et sellel olla boosti all klapipesad läbi kapoti lennanud"
Kuule tarkpea kuidas see nagu puht füüsiliselt võimalik on.
15.12.2004 at 19:32
Mell
Irmscher Senator meil Eestis?
4.0 "kaubalift" ? miks mitte...

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=11773

sellest teemast on näha,et reeglid paigas ja neid ei muuda,eks siis tuleb autosid muutma hakata ;)

ps!siber,saatsin meili.

____________________________
Kaubalift 3,0 ja/või 4,0
17.12.2004 at 03:57
Mell
Irmscher Senator meil Eestis?
Õnnestus siis selle eesti "ainukese" omanikuga telefonitsi vestelda.

Et mingi raha eest on kõik müüa,aga tema oma pidi kompvek olema ja alla 5000€ pole mõtet unistada.Aga tegelikult ta ei taha üldse seda müüa ja et soovitas Mobilet piiluda,sealt 4000-5000€ vahemikus suuskasid pidi liikuma...mingi ilma tagaotsata(räige paugu saanud poolde keresse välja) oli mingi aeg tagasi lausa 3000€ eest müüdud.Tundub vist hea auto olema,kui pea 15a vanad Oopelid sellist raha maksavad :D

See Tartu isend siis omaniku sõnul "vollausstattung",mida tehtud ainult 36tk,kui õieti aru sain.Et nende elektriliste Recaro nahksadulatega ja nivomaadiga jne...
Samas niipalju kui mina tean,on sellised Irmscheri Senad kõik täislisadega,lihtsalt on kas:
"sportvariant"-sport/el nahkistmed,tavaline spido kuni 300kmh,käsikast
"comfort"-diivanilaadsed nahkistmed,LCD spido,atm.kast
3astmelised nivomaat amordid peaks neil kõigil olema
...aga eks omalajal kui pappi oli,eks Irmscher pani vastavalt tellija soovile neid igas variandis kokku.

Autol aastaks siis 91 ja eelmine omanik väidetavalt ainult "poes piima järgi"käinud sellega...läbisõit pidi olema 246000+ km...et kunagi oli km lugeja 246000 peal saba andnud ja nii see siiamaani,aga palju ei tohiks olla vahepeal sõidetud ;) Aga tehniliselt muidu kõik väga hea.

Kerest niipalju,et Oopelile tüüpiliselt tagakoopa ääred läbi...korra juba mingid aastad tagasi tehtud,aga tahaks vist uuesti tegemist.Muidu roostet pole...ja paar aastat tagasi oli rekka sisse tagurdanud,kaks ust olid sassis,aga neid siluma ei hakatud,olid välja vahetatud (ilmselt jah Sena uks lammaris odavam kui plekksepa töötund )

Ühesõnaga olemas siis selline meil siin on...aga 5000+ euri ikka liiast mootori eest...seega ilmselt minust selle auto järgmist omaniku pole
samas terve autona?olen praeguse omanikuga päri,et sellist mugavuse/mineku suhet on tänapäeva miljon maksvatest tippautodestki raske leida...aga noh,seda mugavuse värki proovime siis,kui aastaid 40+ ja õllekõht ees :D


____________________________
Kaubalift 3,0 ja/või 4,0
17.12.2004 at 21:18
Son
Irmscher Senator meil Eestis?
quote:
wax:
quote:
Inferno:Üks 4.0 kompressoriga monza pidi ka eestis olema...

Kui neid mitu pole, siis peaks olema see auto :)




See masin pesitseb Pääskülas. Kapoti alla pole näinud, aga häält teeb see masin küll ja väljast näeb väga kompvek välja.
17.12.2004 at 22:48
vvt
  
Irmscher Senator meil Eestis?
quote:
Mell: Ühesõnaga olemas siis selline meil siin on...aga 5000+ euri ikka liiast mootori eest...seega ilmselt värki proovime siis,kui aastaid 40+ ja õllekõht ees :D


Küsida võib ju kõike. Hinnast niipalju, et ise olen mobile.de-s näinud müügis Alpina B10 biturbo mootorit, mille hinne oli 7500 eurot. Tehnilises mõttes mitte eriti erakondse Opeli mootori eest on muidugi 5000 selge ülepakkumine.


____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
18.12.2004 at 11:32
Mell
Irmscher Senator meil Eestis?
Jepiii :)

Jõuluvana võttis soovi kuulda ja alates eilsest minu garaazis järgmine aparaat:





Et nagu transiitnumbrist näha,siis auto pärit vennasvabariik Leedust.Hinnaks oli algselt 12000Lt,aga siiski õnnestus maksta 10000Lt ehk 45000eek...selle raha sisse õnnestus veel siis 16" Vauxhall Elite veljed kaubelda,kuna originaal Irmscher 16" oli suvel ära varastatud.
Autost ja tehnikast lähiajal lähemalt,kui endal pilt selgem.Hetkel sai kohe vahetatud kõik filtrid ja õlid,kaasaarvatud käimakastis.Liigub küll ;)

PS!Suurimad tänud siinkohal heale sõbrale Ardo Sõstarile,kes hetkel rahaliselt õlga alla pani ostu õigel ajal hea hinnaga võimalikuks tegi!

PPS!Ärge palun ainult kiskuge fleimi ülesse,et *** mootor palju parem või palju odavam.
Kui auto kasvõi osadena maha müüa või sinna 3,0 24v tehnika asemele panna,saaks minu arust 2/3 hinda tagasi...ja u.15000eek küll nüüd sellise kapotialuse eest palju ei tohiks olla.
Aga igaühel loomulikult oma jumalused,mida kummardada...lihtsalt kui võimalik,ärge suruge seda teistele peale,sest elu on näidanud,et taba on kiire tulema.

Ja loomulikult:
HÄÄD JÕULU TEILE KÕIGILE!

____________________________
Kaubalift 3,0 ja/või 4,0
25.12.2004 at 20:53 Last edited 25.12.2004 at 21:16 by Mell
Maik
  
Irmscher Senator meil Eestis?
Uh, kadedaks teeb :)

Ja isegi odavalt said, suhteliselt haruldase auto kohta...
Suunad tee valgeks :P



____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
26.12.2004 at 15:17
ryblik
Irmscher Senator meil Eestis?
ai sa sigudik,ikka nilliti ära see ainukese staatuse omamine:P
noh mis teha.kuid siiski on neil kahel autol vahed olemas,sul on nagu opeli orig rooli moodi ja kiri keskel mul on sportrool by irmscher,sul on istme keskosa nahk mul on mingi imekõva riie,tagumik higiseks ei lähe,ning jah kahju küll et sul auto ilma õigete velgedeta on.need annavad väga palju tollele autole juurde,ning veel sul on elektro spido,mul tavaline irmscheri kiri keskel..igatahes palju õnne!welcome to club:D
26.12.2004 at 16:00
ryblik
Irmscher Senator meil Eestis?
ps nagu pildilt näha on istmed ka käsitsi,mitte elektrilised.edasi kärab vist hästi küll:d
26.12.2004 at 16:04
kassu
Irmscher Senator meil Eestis?


150km/h ja 3000 pööret, ökosõit:)

Kuidas on praegu sõita 4.0 mootoriga, automaatkastiga ja ilma igasuguste veojõukontrollideta ?
26.12.2004 at 19:01
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Irmscher Senator meil Eestis?   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.