register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2005   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
LaSa
 
Moderator
American Beauty Car Show 2005
ajakava: http://www.american.ee/?aid=88
19.07.2005 at 22:57
monts
 
American Beauty Car Show 2005
Kõik, kes soovivad osaleda Cooper Cup kiirendusvõistlusel ja enne seda ka cruisingul, saavad tehnilist kontrolli teostada ka laupäeval lossihoovi esisel platsil 16.00-18.00. Kõikidel kiirendajatel palume pühapäevasel cruisingul sõita cruisingu eesotsas.

Kes soovivad kiirendusvõistlusel osaleda, palun registreeruda e-maili teel dragrace@american.ee. Registreerumiseks saata nimi, tel.nr, auto mark ja mudel, valm. aasta, mootori töömaht ja reg. nr.
20.07.2005 at 12:18
anryo
  
American Beauty Car Show 2005
Kruiisiga Tallinnast Haapsalu poole minek toimub reedel 29.juulil. Kogunemine kell 19:00 Laagri Statoili bensiinijaamas, start kell 20:00.

Lisainfo siia teemasse: http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=13951&page=9

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
20.07.2005 at 13:36
Fire
American Beauty Car Show 2005
Natuke hilja pole või?
Edit: Võiks olla nagu üleeelmisel aastal, et ca 17.30 kohale ja 18.00 cruisima. Tundi aega vast kogunemiseks vaja poleks ja suhtlemiseks pole ju ka nagu vaja, Haapsalus saab suhelda nii et vähe pole. IMHO

____________________________
I don´t care how much horsepower the newest Corvette wonders put forth, they still don´t shake the earth.

Corvette ´81
Bronco ´86
Town Car ´97
20.07.2005 at 14:36 Last edited 20.07.2005 at 14:39 by Fire
monts
 
American Beauty Car Show 2005
Võiksite küll hakata kruiisiga varem Haapsalu poole liikuma, sest esimene esineja Tanel Padar & The Sun läheb juba kell 20 lavale.
20.07.2005 at 15:09
kasp
American Beauty Car Show 2005
kes oleks nii kena ja pakuks mulle kohta haapsalust kiltsile(cruisi ajal)??
20.07.2005 at 20:16
Astro SS
American Beauty Car Show 2005
quote:
kasp: kes oleks nii kena ja pakuks mulle kohta haapsalust kiltsile(cruisi ajal)??
Ma võin su kasti panna!!


Mopari kasti ;)

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
20.07.2005 at 20:27
anryo
  
American Beauty Car Show 2005
quote:
Fire: Natuke hilja pole või?
Edit: Võiks olla nagu üleeelmisel aastal, et ca 17.30 kohale ja 18.00 cruisima. Tundi aega vast kogunemiseks vaja poleks ja suhtlemiseks pole ju ka nagu vaja, Haapsalus saab suhelda nii et vähe pole. IMHO
Kas kõik saavad palju varem minema? Kodust vaja läbi käia enne, asjad kokku panna. Minu poolest võib varem ka - aga see tuleb meil siin teemas siis paika panna. Kell 18:30 liikuma siis? See on vist enamusele sobiv? Ettepanekud? Tahaks ikka suure kambaga minna - eks need kes juba kolmest lähevad või palju hiljem, peavad ise hakkama saama.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
20.07.2005 at 20:55
kasp
American Beauty Car Show 2005
quote:
Astro SS:
quote:
kasp: kes oleks nii kena ja pakuks mulle kohta haapsalust kiltsile(cruisi ajal)??
Ma võin su kasti panna!!


Mopari kasti ;)



tavaii, oleme kokku leppinud
21.07.2005 at 19:37
anryo
  
American Beauty Car Show 2005
quote:
anryo:
quote:
Fire: Natuke hilja pole või?
Edit: Võiks olla nagu üleeelmisel aastal, et ca 17.30 kohale ja 18.00 cruisima. Tundi aega vast kogunemiseks vaja poleks ja suhtlemiseks pole ju ka nagu vaja, Haapsalus saab suhelda nii et vähe pole. IMHO
Kas kõik saavad palju varem minema? Kodust vaja läbi käia enne, asjad kokku panna. Minu poolest võib varem ka - aga see tuleb meil siin teemas siis paika panna. Kell 18:30 liikuma siis? See on vist enamusele sobiv? Ettepanekud? Tahaks ikka suure kambaga minna - eks need kes juba kolmest lähevad või palju hiljem, peavad ise hakkama saama.
Ehk siis, kell 19:00 hakkab rongkäik liikuma. Alustame siis tunnikese varem tänu rahva nõudmistele varem Haapsallu jõuda.

Anryo.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
25.07.2005 at 15:12
monts
 
American Beauty Car Show 2005
Annan teada, et enam pole palju jäänud - ABCS juba sel nädalal. Kõik, kes tahavad osaleda kiirendus- ja burnout võistlusel, soovitan ennast registreerida. Pärast on äkki hilja...
25.07.2005 at 23:06
Astro SS
American Beauty Car Show 2005
Kas kiirendus toimub ka vihmaga?
Kas sõidetakse kella või mees-mehe vastu ?

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
26.07.2005 at 20:59
tfr
 
American Beauty Car Show 2005
Laupäeval mingeid alla-295-krooniseid üheõhtupileteid ei ole? Ja isegi kui see osta, siis pühapäeval dragi jaoks tuleb eraldi pilet osta veel?

Nõme lugu, reede ja esimese poole laupäeva olen ma paraku mujal, laupäeva õhtul olen Haapsalus anyway, aga 2x295 krooni välja käimise peale Leningrad Cowboysi ja paari tuttava nägemise eest kipub ratsionaalne mina noomitust tegema.
26.07.2005 at 21:03
volvomees
American Beauty Car Show 2005
quote:
tfr: Laupäeval mingeid alla-295-krooniseid üheõhtupileteid ei ole? Ja isegi kui see osta, siis pühapäeval dragi jaoks tuleb eraldi pilet osta veel?

Nõme lugu, reede ja esimese poole laupäeva olen ma paraku mujal, laupäeva õhtul olen Haapsalus anyway, aga 2x295 krooni välja käimise peale Leningrad Cowboysi ja paari tuttava nägemise eest kipub ratsionaalne mina noomitust tegema.

Hei tfr - ei saa paraku Su probleemist aru?
3 tundi tagasi ostsin Statoilist 2 piletit a EEK 250 , mitte 295 ????? Piletid kehtivad nii reede kui laupäeva jaoks.

Samal ajal ise ka reedel ja laupäeva esimesel poolel kohale ma ei jõua - aga EEQ 250 per nose heade autode + Leningrad Cowboys nägemise eest on tegelikult ikka mega-ale ???
Tead ka, mida muidu mujal maailmas Leningrad Cowboys show maksab ?
Dragi jaoks tuleb loomulikult eraldi pilet osta, iga selline võistluse korraldamine nõuab omajagu rahasid.
Samal ajal - Sina kui vaataja saad ju oma emotsionaalse laengu kuhjaga kätte :)
26.07.2005 at 21:49
peep
 
Moderator
American Beauty Car Show 2005
Ma loodan, et korraldajad sellise madala piletihinna juures ikka kasumisse jäävad. Seda ilma igasugu irooniata, programmi arvestades on see hind väga ok.
26.07.2005 at 22:02
Astro SS
American Beauty Car Show 2005
Väike viheje ekonoomitajatele ehk kuida säästa 100 krooni ABCS ajal !!

Kiirenduse pilet maksab 100 krooni, samas kiirendusel osalemine on tasuta :D , nii et ise baranka taga olles säästatki 100 .- per masin.

Parkimine ei ole ka probleemiks (saat sõita kohe letti), rongkäigul saab eesotsas olla (vastaval kiirenduse eeskirjale, et enne teisi kohale jõuaks), nii lähedalt ei näe isegi VIP'id tõelist kiirendust.

Nagu Bikerman ütleb : ja nüüd vut-vut kiirendusele regama :burnout

edit: pileti hinnad on sellised : Seisupilet 50.-
Tribüünipilet 100.-


____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
26.07.2005 at 22:10 Last edited 26.07.2005 at 22:12 by Astro SS
capricorn
 
American Beauty Car Show 2005
Kuidas selle kiirendusega on, kas mingisugust osalevate autode nimekirja ka tehakse, et teaks kas tulla

____________________________
ex. Buick owner
Buick rocks
26.07.2005 at 22:15
Astro SS
American Beauty Car Show 2005
quote:
capricorn: Kuidas selle kiirendusega on, kas mingisugust osalevate autode nimekirja ka tehakse, et teaks kas tulla
nimekiri on peidus siin


____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
26.07.2005 at 22:23
PlyVal64
American Beauty Car Show 2005
quote:
Astro SS: Kas kiirendus toimub ka vihmaga?
Kas sõidetakse kella või mees-mehe vastu ?
Võtan siinkohal väikese õiguse tagamaid natuke valgustada. Seda kõike Karoliga kooskõlastatult. Tal lihtsalt on hetkel kordi rohkem tegemist.
Dragi ja burnoudi reeglite kohalt pekske mind. Burnout on puhas enda väljamõeldis, dragi asjades tunnete ära Eesti põhiürituse, RockRace'i, paremaid külgi. Kuid muudetud sai just vihmaohu ja loomulikult igale inimesele võimaluse andmise pärast klassijaotus ja osaliselt ka BHRA tavalised tehn.tingimused. A-klass peab sõitma bracketit ja seda tänavarehvidel(koos vastava mustri jääksügavusega) . DOT ehk ET Street EI OLE tänavarehv. Täna leppisime Karoliga kokku ka selles, et tavaklassi drag toimub ka kerge seenevihma või rajaniiskuse korral. Iseenesest olen ma Andrusega päri, et ohutuses ei saa tingida. Sestap ongi ET piir paigas, vesiliu vastu testitud rehv kohustuslik ja sõidetakse bracketit. Kui "truckidel" on ka all tänavarehvid, siis võivad nemadki sõita, kuid eks nad ise teavad, Jeepidel on siis megaedu heads-up võistlusel. Kuid kindlasti ei tohi rajal olla lompe ega sadada padukat. A-klassi iseenesest pisike libedus ei sega: kõigil on ju võrdsed võimalused täpselt sellel hetkel saavutatavale ajale lähedane dial-in panna. Reaktsiooniaega vihm ju ei mõjuta.
Sõita ei saa spetsmasinad aga neid seekord vast nii meeletus koguses pole ka. Kuidas vihma korral raha ära jaotatakse, otsustame kohapeal.
Kuid mis peamine: ilmataadiga on kokkulepe olemas ja ilm on reedest esmaspäevani pilvitu ja neid probleeme üldse ei teki;)
AS Tross'ile ehk AstroSS'ile nupukuse eest kümme tugrikut.
26.07.2005 at 22:41
prr
 
American Beauty Car Show 2005
noh, ply - kas kommertssõja saagat jätkame ;)

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
26.07.2005 at 22:46
peep
 
Moderator
American Beauty Car Show 2005
quote:
PlyVal64:A-klass peab sõitma bracketit ja seda tänavarehvidel(koos vastava mustri jääksügavusega) . DOT ehk ET Street EI OLE tänavarehv.

Pange see siis reeglisse niimoodi kirja, et ei ole lubatud osaleda ET Street või vastavate rehvidega. DOT rehve kui niisuguseid te ei saa ära keelata, sest valdav enamik US autosid just DOT rehvidel liigubki - mingit eurotähekest usa rehvidel ei ole.

Edit: alternatiivselt võib panna sinna, et on keelatud osalemine diagonaalrehvidega - teeb täpselt sama välja.
26.07.2005 at 22:51 Last edited 26.07.2005 at 22:52 by peep (Moderator)
PlyVal64
American Beauty Car Show 2005
quote:
peep:
quote:
Pange see siis reeglisse niimoodi kirja, et ei ole lubatud osaleda ET Street või vastavate rehvidega.
Edit: alternatiivselt võib panna sinna, et on keelatud osalemine diagonaalrehvidega - teeb täpselt sama välja.
Kohe näha, et "vana kala":D Bülletääni läheb vast ikka ET Street, diagonaalrehve keelustada ei taha väga lihtsal põhjusel: äkki kogemata mõni välismaalane tahab oma uunikumiga ka bracketit sõita. Sellisel juhul tuleb lisaks turvavöö probleemile ka rehviprobleemi lahendama hakata. Kuigi see on väga vähetõenäoline, siis mine tea....
26.07.2005 at 23:00
peep
 
Moderator
American Beauty Car Show 2005
Ok aga elu praktilise poole pealt soovitan asjatu jura vältimiseks korraldajale teadaolevaid vastava rehvi kasutajaid sellest asjaolust personaalselt teavitada, mailid on teil ju olemas. Näiteks nr. 11 ja 16 on eelnevatel võistlustel kasutanud spets rehvi. Vbolla nad muidugi loevad seda siit ka.:)

Ja veel üks ehk hilinenud mõttevälgatus - kui juhtub nii, et C klassi peale Lauri ühtegi võrreldavat kiirendusmasinat ei tule, siis see superfinaali süsteem ei tööta kahjuks. Bagi talle vaevalt konkurentsi pakub.
26.07.2005 at 23:15 Last edited 26.07.2005 at 23:19 by peep (Moderator)
PlyVal64
American Beauty Car Show 2005
quote:
peep: Bagi talle vaevalt konkurentsi pakub.
Avo on ise huvi tundnud siinsamas threadis. Ja usun, et Martingi loeb seda.
Aga seda, et bagi konkurentsivõimetu oleks.... ei ole. Vend väitis Karolile, et ta ei JULGE üle 200 meetri vajutada. Lõppkiirus olevat tal ligi 200 km/h aga siis pole ta juhitav. Küll olevat aga algkiirendus vägev, pole tal ju kaalu. Olemas tal ka spetsiaalsed rehvid dragiks, seegi ütleb midagi:) 9,1 on muidugi utoopia loota, kuid nägime ju Pärnus, kui lihtsalt võib Lauri auto risti minna. Ehk nagu autospordis ikka, võitja on see, kes on esimesena kohal!
26.07.2005 at 23:25
monts
 
American Beauty Car Show 2005
quote:
tfr: Laupäeval mingeid alla-295-krooniseid üheõhtupileteid ei ole? Ja isegi kui see osta, siis pühapäeval dragi jaoks tuleb eraldi pilet osta veel?

Nõme lugu, reede ja esimese poole laupäeva olen ma paraku mujal, laupäeva õhtul olen Haapsalus anyway, aga 2x295 krooni välja käimise peale Leningrad Cowboysi ja paari tuttava nägemise eest kipub ratsionaalne mina noomitust tegema.
--------------------------------------------------------------------------------


Hei tfr - ei saa paraku Su probleemist aru?
3 tundi tagasi ostsin Statoilist 2 piletit a EEK 250 , mitte 295 ?? Piletid kehtivad nii reede kui laupäeva jaoks.

Samal ajal ise ka reedel ja laupäeva esimesel poolel kohale ma ei jõua - aga EEQ 250 per nose heade autode + Leningrad Cowboys nägemise eest on tegelikult ikka mega-ale
Tead ka, mida muidu mujal maailmas Leningrad Cowboys show maksab ?
Dragi jaoks tuleb loomulikult eraldi pilet osta, iga selline võistluse korraldamine nõuab omajagu rahasid.
Samal ajal - Sina kui vaataja saad ju oma emotsionaalse laengu kuhjaga kätte


Tahtsin just sama kirjutada aga Volvomees jõudis juba ette:)
26.07.2005 at 23:33
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2005   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.