register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2005   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Poster Message
hypertyyp
American Beauty Car Show 2005
Ülisuper kiirendusüritus oli, võistlejad olid super, kommentaatorid olid super, üleüldse oli kõik vägev, kui välja arvata see Chevy Nomadi juhtum...
Kuidas selle omanik suutis oma käsi paigal hoida, aru ma ei saa, minul oleks küll kops väga üle maksa läinud, loodame, et auto väga kannatada ei saanud!

Lisaks sai tähele pandud üht kaunis koomilist pilti, kus kodanik PlyVal selle võrii moodi asjandusega üritas kummi sutsetada ja siis peaaegu kogu kohtunike gäng ümberringi seisis ja pealt vaatas...:P

Teine juhus oli, kui mu väike sugulane käis sõitude vaheajal boksis autosid uudistamas ja tagasitulles peale väikest mõttepausi ütleb mulle väga mõtlikult "Küll sellel mustal autol on suur mootor!" (Mõeldud siis Kuriksi Camarot) :)

Lisaks sellele tekkis tal hiljem arutelu, kumb auto, kas Kuriksi Must või Soomlase Sinine, kumb valjemat häält teeb!
Võta siis kinni, mis seda last siis huvitab:)

Väga kena oli ka vaadata naissoost võistlejaid ja eriti Corvette-ga sõitvad naisterahvast, kes väga häid reaktsioone rebis!

Üleni ja üdini hea üritus, thumbs up korraldajatele ja loodame järgmisel aastal sama hea tasemega üritust kui mitte paremat:P

____________________________
Fordi omanik...
01.08.2005 at 11:24
rusty
American Beauty Car Show 2005
kahju et finaalsõidud ära jäid ma lootsin et lauri oleks veel eesti rekordit veel parandanud:)
01.08.2005 at 11:35
MitsuPower
 
American Beauty Car Show 2005
esimest korda üritusel ja kõik väga viis minuarust;)
Maandusime oma seltskonnaga juba reede öösel paikka ja olime võiduka lõpuni:P
Kiirendusüritusel ajas üks asi küll kopsu üle maksa...nimelt meeskonna vormis kodanik arvas , et Chevrole Caprice vist polegi ameeriklane ja suunas meie auto esimese hooga euro-japsi parklasse:( samas enamus usa rauda sai sõita ikka sinna ette platsile!!!!!
Alguses parkisin auto ära ja läksin väravast küsima, et wtf! Ja öeldi, et misassja...usakad kõik ikka siia! Läksin siis tõin auto ära ja küsisin meeskonna tüübi käest, et kas sa ikka USA autodel ja teistel vahet teed?;) ning sõitsin tast mööda lihtsalt!
Igatahes järgmine aasta loodab ka platsis olla uuesti!
Tänud veelkord korraldajatele!
01.08.2005 at 11:44 Last edited 01.08.2005 at 11:45 by MitsuPower
Vanaisa
  
Moderator
American Beauty Car Show 2005
Sügav kummardus korraldajatele!
Näitus oli vägevam, kui kunagi varem ja muidugi Leningrad Cowboys.....siiani hääl ära.
:hail

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
01.08.2005 at 12:07
kalev35
  
American Beauty Car Show 2005
pilte siit ->



____________________________
96 Lincoln Town Car
We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
01.08.2005 at 12:54
Kummipuru
 
American Beauty Car Show 2005
Olin ka üks neist paljudest kes juba reede õhtuks ennast kohale vedas... ja ei pidanud kahetsema. Vastupidi! Viimase aja üks parimaid üritusi oli, niiet korraldajatele suured tänud, müts maha ja lõppu veel üks mehine virtuaalne käepigistus.

Negatiivset niipalju, et kui reedeõhtusel kruiisil oli autol kõik korras ja tütarlaps sai ka oma elu esimesed kummipõletamised teha, siis laupäevase "rongkäigu" ajaks, kui oleks ise tahtnud rahvale showd teha ja auto ümber kummisuitsu levitada leidis üks silindritest, et on aeg puhata. Nii ma siis töristasingi seal rivis lõpuni välja. Olgu mainitud, et murphy seaduste kohaselt taastus lennuvälja parklas mootori normaalne töö...

A sellegipuulest megalahe üritus... ootan pikisilmi järgmist taolist!


____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud
01.08.2005 at 13:16 Last edited 01.08.2005 at 13:18 by Kummipuru
tfr
 
American Beauty Car Show 2005
Nagu lubatud:





Kõik pildid: http://www.autopunkt.ee/fotoreportaaz/29
01.08.2005 at 14:03
Raceboy
 
American Beauty Car Show 2005
Üritus oli täitsa vahva, näha sai väga huvitavaid autusid, enim meeldisid BelRay ja 'Cuda.
Negatiivset? Krdi kohalikud näpumehed! Naise autol kangutasid tagaratta küljest Porsche märgi ära!!! :kill

BTW: mis Lauri aeg täpselt oli? 9,6xx, aga mis täpselt?

____________________________
www.vems.ee
01.08.2005 at 15:51
Ets
American Beauty Car Show 2005
9,614@237,04km/h
Teine samal võistlusel sõidetud kiireim aeg oli Lauril 9,694@233,4km/h ja kuna ajad üksteisest üle 1% ei erine siis võib kiirema võtta aluseks ametliku rekordi kinnitamisel. NB! Võistlus oli ka vastavalt nõuetele regatud EAL-is!
Eesti rekord veerandmiili lõppkiiruse osas on Lauri RR05 sõidetud 237,42km/h!
E: inf lõppkiiruste kohta lisatud!
01.08.2005 at 16:01 Last edited 01.08.2005 at 16:31 by Ets
newton
 
Moderator
American Beauty Car Show 2005
EDIT: Tänud Etsile ka minu poolt :)
01.08.2005 at 16:03 Last edited 01.08.2005 at 16:34 by newton (Moderator)
Raceboy
 
American Beauty Car Show 2005
Tnx!

____________________________
www.vems.ee
01.08.2005 at 16:04
elektrik
American Beauty Car Show 2005
quote:
kasp: üks näide, et eestlane on täis peaga ikka täitsa loll.

kiltsi lennuväljal seisid chevy nomadi kõrval kaks täis kutti. üks ütles teisele, et see on minu auto ja et sellel on plekk väga kõva. mine proovi, hüppa kapotil. mees läkski ja hüppas kapoti veits kõveraks...politsei kohal ja puha, ei tea mis edasi sai

Edasi sai see, et see JOBU, kes sinna kapotile ronis oli kahuks üks minu seltskonna kaaslane. Pelase seda tuli ettevõtta reis politseisse tuttavale järgi 3000 EEKu auto omanikule, pooltundi tuttava eest vabandamist ja sõpradena laiali. Teinevend aga jäeti sinna õhtut veetma ja oma karistust ootama.
Minu jaoks väga ebameeldiv situatsioon. Loodan väga et sellist asja enam ei kordu ja tuttav enam sinna ei tule. Sellist jama pole enam vaja!
täitsa loll ikka...


enda pildid/viedod kas homseks või ülehomseks ülesse...
01.08.2005 at 16:49
ketz
American Beauty Car Show 2005
Ülikõva minu meelest.Tõesti sügav kummardus korraldajatele.Lauri tegi ka ikka korraliku sõidu.Ei saanud ariu kas siis viimase sõidu ajal nitrot ei kasutanudki?
01.08.2005 at 17:05
DJ Seebimull
  
American Beauty Car Show 2005
et siis jah üritus oli taas kord meelikirgastav. Sai ka oma auto ära katsetatud. Sellest Olds juba suts jutustas. Tänavarehvidega rajale asja ei ole. Samuti on tarvis korralikku käimarit, just viimane lõpetas pärast burnauti töölepingu.

____________________________
FULL THROTTLE CLUB
http://usaraud.ee/?id=4_65_27_6436 (reklaam)
01.08.2005 at 17:48
PlyVal64
American Beauty Car Show 2005
Nagu alati, siis oli tegu USA-raua fänni jaoks aasta tippsündmusega. Kõike sai, üliilusaid autosid, hääd rocki, cruisinguid, õlut-viina ja peavalu, dragrace´i ja muidugi teiste omasugustega koos olla. Nüüdseks juba taastunud:D
Aga kuidas siis lugupeetud rauafännidele bracket tundus? Päris põnev ja tasavägine, kas pole? Kuidagi peaks saama ka tulemuste kuvamise mõnele suurele ekraanile, finishikaamera pilt oleks muidugi tipptase;) Seekord oli ju veel ka superfinaal, mistõttu nutikamad:D klassisõidus viimast välja ei pannud, kuid tavavõistlusel võiks bracketile kohta küll olla. Seda just võrdse võiduvõimaluse tõttu. Kui kunagi aastate eest hakati halama, et "me tahame ju täiega panna", siis elu näitab, et sinna maagilise alla-12-sekundini on jõudnud alles üksikud. Praeguse Eesti autotaseme juures on kõigil teistel peale mõne erandi paras just bracketit sõita.
Enda suurim lemmik nii näituselt kui dragilt oli siiski Ford-A pickup, 12.1 aeg 73 aastat vana autoga ... ok, tehnika "ainult" 30-40 aastat vana:D Ja see mõnus rotikalik välimus. Üli cool masin, millesarnast Eestis pole.
01.08.2005 at 17:55
Raceboy
 
American Beauty Car Show 2005
quote:
PlyVal64:
Enda suurim lemmik nii näituselt kui dragilt oli siiski Ford-A pickup, 12.1 aeg 73 aastat vana autoga ... ok, tehnika "ainult" 30-40 aastat vana:D Ja see mõnus rotikalik välimus. Üli cool masin, millesarnast Eestis pole.

Selliste autode nimetuski ju rat-rod

____________________________
www.vems.ee
01.08.2005 at 18:05
Gsinut
American Beauty Car Show 2005
Leningrad Cowboy's rokkis sada miili tunnis! Minu suurimad tänud Etsile ja Jaanusele, esimesele selleeest et andis oma stangi ja teisele selleeest et andis kiivrit. Kahju oli ainult sellest mis inimesed mu reaktsiooniaegade halvamiseks eelmistel päevadel tegid:D Lemmikuks oli lossiaiast väljaspool seisnud Cuda - krt kui ilus mõni auto võib olla!
01.08.2005 at 21:13
partel
  
American Beauty Car Show 2005
quote:
PlyVal64:Kui kunagi aastate eest hakati halama, et "me tahame ju täiega panna", siis elu näitab, et sinna maagilise alla-12-sekundini on jõudnud alles üksikud. Praeguse Eesti autotaseme juures on kõigil teistel peale mõne erandi paras just bracketit sõita.

Bracket ongi ju täiega panemine, kuidas muidu oskad stabiilset aega sõita? OK, lõpujoone kandis võib piduritega mängimist olla.

Ajad vist segamini heads up Super klassidega (Super Comp 8.900 sek, Super Gas 9.900, Super Street 10.900 sek), kus starditakse Pro Treega koos, siis throttle stop "pidurdab".

Bracketis on full tree, iga sõitja valib omale dial-in aja vastavalt oma isiklikule ilmajaamale ja kogemustele ning starditakse eraldi, kui just sama dial in pole.

Ja bracket ei tähenda üldsegi aeglaselt sõitmist. Seoses Pro Stock/Pro Mod tehnoloogia odavnemisega on üks kiiremini tõusvamaid klasse Top Sportsman, mis on sisuliselt bracket Pro Mod (tegelikult ongi Pro Modi isa).

Seal jt fast bracket klassides saavad eliminaatorisse 8, 16, 32, 48 vms kiiremat. Mootoril pole praktiliselt mingeid piiranguid, vaata ainult, et piisavalt rammu oleks!

Üks näide:
http://www.ihra.com/raceresults.php?eventid=547&classcode='TS'

Ja kiirem auto on igal juhul kasulikum ka bracketis:

1. Aeglasem auto stardib esimesena ja võib seega "punase" võtta.
2. Taganttulijal (kiiremal) on finishijoone kandis konkurent silme ees ja võimalus järsult pidurdada kui vaja.


____________________________
_
01.08.2005 at 21:14 Last edited 01.08.2005 at 21:23 by partel
mikk
  
American Beauty Car Show 2005
Üritus oli viimase peal.Aga kiirendusel ei lastud limpsiga sisse see oli küll nõme.mõned pildid.http://community.webshots.com/user/nukk1

____________________________
chevrolet scottsdale 81; chevy van g20 `85 ;chevy van g20 starcraft 90;chevrolet silverado c30 84a.
01.08.2005 at 21:47
mr.zeed
 
American Beauty Car Show 2005
Uh oh palju häid sõnu on juba eelkõnelejad kribanud, tänud minugi poolt korraldajatele. Igati õnnestunud üritus mida võib tõepoolest aasta peasündmuseks nimetada. Kahju aint, et tänu oma lollusele ei saanud oma rauaga kohal olla :(
Nüüdseks probleem lahendatud!

____________________________
Lincoln Mark VIII '97 LSC
01.08.2005 at 22:35
Astro SS
American Beauty Car Show 2005
quote:
PlyVal64: Aga kuidas siis lugupeetud rauafännidele bracket tundus? Päris põnev ja tasavägine, kas pole? .
Bracketit sõideti ju ainult A-klassis ???.(selle juurde tulen hetke pärast tagasi)

Üritus ise oli super :hail ja Leningradi vennad rokivad täiega, arusaamatuks jäi ainult ,miks nad oma vanu ja kuulsaid lugusid ei mänginud.
Nagu ka eelmine aasta, oli ka sel korral Lossihoovist väljas palu rohkem ilusaid ja huvitavaid masinaid.

Ise jõudsin kohale alles laupäeval väikeses kolonnis ,mille moodustas : minu must Ram, Wagoneeri punane Ram ja Ylovoitka must Celebrity.
Väike tiir lossihoovis ja peale seda lennuväljale G-tehi ja Ram'e testima/tuunima (tänud korraldajatele ja Kaitseliidule, kes andsid meile loa lennuväljal kihutamiseks)
Üllatus-üllatus meie mõlema ram'id osutusid võrdseteks (g-teh näitas 1/4 korral 18.5 aegasid) jäi veel loota ,et pühapäeval jõulupuu mõõdaks sarnaseid numbreid.
Pühapäev Kiltsi lennuväljal pärast cruisi:
Sai võetud väiksed grillviinerid ja need ära tarbitus aga üllatus-üllatus prügikaste netu ???, ja tegelased MEESKONNAST ei osanud isegi vihjeid anda kuhu prügi pista. Need tegelased paistsid rohkem piletikontrolöride moodi ,kui ürituse korraldajate.
Parim aeg aja sõitudes tuli 17.9 , mis 3200 KG :eek (enne võistlust käisin kaaludel) diisel kastika kohta päris hea, hinge ainut kriipis see,et kaotasin oma klassis sõitnud tüdrukule (loe:MAX'i naisele K5 Chevyga) 0.5 sekundiga.
Mul oli ka pisut õnne,et pääsesin eliminaatorisse.
Eliminaatoris tuli minu vastaseks Cherokee,kes oli sõitnud 16.2 aegasid , mul parim 17.9.
Kuna Wagoneer ei pääsenud eliminaatorisse ,siis sai tema masinalt üks väike vidin maha kruditud,mis võlub mootorisse mõned lisa hobused (loe: tammised Eesti tööhobused).
Üllatus pärast starti oli suur,kui mind ja Cherokeed (loe :1.7 sek kiiremat) lasti koos minema .Kuhu braket jäi ? ???
Cherokee tegi hea sõidu ja võitis 16.1 ajaga , mina aga tegin Diisel Kastikate uue rekordi : 16.9 :burnout , ei ole paha 3200 kg kohta ja veel diisliga (peeglist vaadates tundus kõik 402 meetrit suitsuga kaetud olevat :D)
Pärast juhendit lugedes selgus :bracket ainult a-klassis , see jäi segaseks isegi pealtvaatajatele, et miks osa autosi lasti ennem minema ,samas järgmine sõit oli start koos.

edit: väike best run video ka : http://www.tehnovik.ee/pildid/astross.AVI
" target="_blank">http://www.tehnovik.ee/pildid/astross.AVI

edit2: lHp kalulaator annab 135 km/h lõppkiiruse ja 3200 kg korral tagaratta hobesteks 326hp :eek , tehase andmed on :180 HP mootorist ;), täpselt saab teada tegelikud hobused alles pärast dünos käimist.

Tänud Wagoneerile (loe: Raivo) abistamise ja tehnilise toe eest ;)
Järgmine aasta jälle ! :burnout




____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
01.08.2005 at 22:46 Last edited 01.08.2005 at 22:59 by Astro SS
Ets
American Beauty Car Show 2005
quote:
Gsinut: Kahju oli ainult sellest mis inimesed mu reaktsiooniaegade halvamiseks eelmistel päevadel tegid:D
Kes oli siis see kurjam, kes Su kõrist vägijooke alla kallas?
01.08.2005 at 22:51
PlyVal64
American Beauty Car Show 2005
quote:
Astro SS:Üllatus pärast starti oli suur,kui mind ja Cherokeed (loe :1.7 sek kiiremat) lasti koos minema .Kuhu braket jäi ? ???
Koopiapasta kiirendusvõistluse juhendist:"Et anda erinevatele Ameerika autot omavatele ja kiirendusspordist huvitatud inimestele võrdne võiduvõimalus ning propageerida kiirendussporti, toimub A-klassi võistlus bracketi põhimõttel (v.t. www.bhra.ee/content/view/44 ). Erinevalt tavavõistlustest ei tohi A-klassi autod olla kiiremad, kui 12 sekundit.

B, C ja D klasside võistlus toimub klassikalisel heads-up põhimõttel."
Kas tõesti on võistlejatelt liiga palju tahetud, et nad juhendi kordki elus enne võistlust LÄBI LOEKSID. Järgmine samm oleks siis sellest aru saamine!
Siit tuleneb ka järgmise Talveralli, kui ma seda ikka viitsin teha, esimene ülesanne: võistlusjuhendi tundmise eksam.

Kuid, Gsinut, Sa kurask ronisid ju magama juba kell 00.00??? Pigem ikka see aastane võistluspaus:D
01.08.2005 at 23:11
Astro SS
American Beauty Car Show 2005
Ply võistlejate koosolekul peakohtunik (Ets) ütles : täna sõidame bracketi põhimõttel.


____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
01.08.2005 at 23:14
Ets
American Beauty Car Show 2005
Ei, ma ütlesin: " A-klass, täna sõidame bracketi põhimõttel!"
Ma järgisin juhendit ja kui juhendis oleks teisiti siis oleks see ka võistlejate koosolekul arutelu alla sattunud! Alguses ma paari lausega tutvustasin raja ja ürituse üldiseid ohutusreegleid ja siis võtsin ette kõigepealt A-klassi, kui teistest pisut erineva (bracket + suur osalejate arv = 16. auto eliminaator) ja siis läksin üle ülejäänud klasside eliminaatoritele! Kui mingi teise klassi võistleja kogemata sattus küsima bracketi tingimuste kohta, siis ka sai vastatud, teadmata, et tegemist ei olnud bracketi võistlejaga!
Küsimused A-klassi võistlejatelt tulid peamiselt bracketi tingimuste põhised, seega ei olnud ka nemad reegleid lugenud!
Aga see, et ainult A-klass sõidab bracketit sai selgelt välja öeldud!
No ja puhtisiklikust seisukohast: need igavad kolm pirni üksteise järel ülalt-alla (sportsman) annavad ju piisavalt infot, et NÜÜD on ikkagi start!!!?
Ehk peaks mõnel võistlusel AINULT PRO TREED kasutama, et võistlejad jalad kõhu alt välja võtaksid?...
E: üks "i" ikkagi puudu...
01.08.2005 at 23:35 Last edited 01.08.2005 at 23:38 by Ets
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2005   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.