register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : MC 39 Nightrace 20.august 2005.   1 2 3 4  
Poster Message
newton
 
Moderator
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
Nägin umbes pool tundi tagasi Saapola teamitrucki Liivalaiast Pärnu maanteele pööramas, ma loodan, et te teda vanast harjumusest Haapsallu või Pärnusse ei saatnud :)

____________________________
newton.tqhq.ee - fotod. Autodest.
19.08.2005 at 13:00 Last edited 19.08.2005 at 13:02 by newton (Moderator)
Olds
  
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
quote:
newton: Nägin umbes pool tundi tagasi Saapola teamitrucki Liivalaiast Pärnu maanteele pööramas, ma loodan, et te teda vanast harjumusest Haapsallu või Pärnusse ei saatnud :)
Saapola`d jah Tartu poole teel...:)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
19.08.2005 at 13:41
Märt
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
quote:
GixxeRon: Vabanda Navigator, et ma segan, aga Janek üritab siiski minuga võidu teha mitte vastupidi, sest praegune eesti rekord on ikkagi minu käes ja Janek jääb sellest 0.4 ühikut tahapoole.
Kommentaatorid võiksid kah selle fakti kõrvataha panna...
Kirjutad ehk tapsemalt? Maalt ja hobesega inimesed pole midagi kuulnud....

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
19.08.2005 at 15:28
Rain FTC
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
Saapola`d siis ilusti kohal ja meie hoovis paigas.
19.08.2005 at 20:04
GixxeRon
  
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
quote:
Olds:Kummaline on jah see, et mitte kusagil pole ära märgitud uut rekordit, mis Tartu "Full Throttle Drag 2005" võistlusel sõideti...milleks see mahavaikimine, aru me ei saa??
Praeguse Eesti rekordi sõitsin Rock Race'l milleks sai 9.53@230. Üks aeg kustutati ära kuna opponendi stage'i andur jupsis ning ta ei startinud, minu aeg oli 9,4. Seda ei saa ma aga tõestada, sest see tulemus kustutati kohe ära. Üldiselt enam ma selle pärast ei põe, sest Tartus sõidan selle aja suhteliselt kindlasti üle.
Lühidalt ja täpsemalt öeldes niipalju, et mina olen Ronny Kärner ja 9,53 on minu nimel olev üle 601ccm mootorrataste ja hetkel ka üleüldine ametlik Eesti rekord.
Inimesed teavad ainult nimesid nagu Janek Kompost ja Kostja. Samas pole kumbki neist ajaliselt sellel aastal välja paistnud(ma ei aja mingit isiklikku vaenu). Kivi lendab suure kaarega siinkohal kommentaatorite kapsaaeda, sest nad on teinud väga vähe või kas üldse mingit ettevalmistust, sest sõitjatest teatakse üldiselt väga vähe. Selle mula asemel mida pidevalt üritustel aetakse võiksid nad hoopis sõitjatest ja nende käsutuses olevast tehnikast rääkida. Aga noh, pole hullu... küll ka neile lõpuks kohale jõuab milline see kõige kiirem mootorratas on...

____________________________
9.349@244km/h
dragbike.ee
19.08.2005 at 21:10
Astro SS
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
quote:
GixxeRon:
quote:
Olds:Kummaline on jah see, et mitte kusagil pole ära märgitud uut rekordit, mis Tartu "Full Throttle Drag 2005" võistlusel sõideti...milleks see mahavaikimine, aru me ei saa??
Praeguse Eesti rekordi sõitsin Rock Race'l milleks sai 9.53@230. Üks aeg kustutati ära kuna opponendi stage'i andur jupsis ning ta ei startinud, minu aeg oli 9,4. Seda ei saa ma aga tõestada, sest see tulemus kustutati kohe ära. Üldiselt enam ma selle pärast ei põe, sest Tartus sõidan selle aja suhteliselt kindlasti üle.
Lühidalt ja täpsemalt öeldes niipalju, et mina olen Ronny Kärner ja 9,53 on minu nimel olev üle 601ccm mootorrataste ja hetkel ka üleüldine ametlik Eesti rekord.
Inimesed teavad ainult nimesid nagu Janek Kompost ja Kostja. Samas pole kumbki neist ajaliselt sellel aastal välja paistnud(ma ei aja mingit isiklikku vaenu). Kivi lendab suure kaarega siinkohal kommentaatorite kapsaaeda, sest nad on teinud väga vähe või kas üldse mingit ettevalmistust, sest sõitjatest teatakse üldiselt väga vähe. Selle mula asemel mida pidevalt üritustel aetakse võiksid nad hoopis sõitjatest ja nende käsutuses olevast tehnikast rääkida. Aga noh, pole hullu... küll ka neile lõpuks kohale jõuab milline see kõige kiirem mootorratas on...
Eks täida korralikult ära oma user profile ja pane oma liikurist pilt ka auto kujukese alla,link oma koduka ei teeks ka paha.

Mida rohkem endast infot ise annad, seda rohkem tekib ka ilmselt sulle küsimusi.
Ilma eelneva postita ma poleks iial teadnud,et sinuga võib juttu puhuda kiiretest motikatest ;)

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
19.08.2005 at 22:09
jaanus
 
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
quote:
Olds:Kummaline on jah see, et mitte kusagil pole ära märgitud uut rekordit, mis Tartu "Full Throttle Drag 2005" võistlusel sõideti...milleks see mahavaikimine, aru me ei saa??
Rekordeid ametlikustatakse vastavalt FIA reelglitele, mis näevad ette vähemalt 1% vahet erinevatel sõitudel ühel üritusel ja vastavalt võetakse, kas aeglasem või kiirem aeg ning seal oli veel terve pinutäis nüansse..

19.08.2005 at 22:33
PATS39
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
Ommik.Ilm on super,kuid soovitame siiski õhtuks midagi soojemat riiet kaasa võtta,sest kiirelt läheb jahedaks.Päevaks joogivett,krt neid toidumüüjaid teab,jagub neil joodavat peale õlle või ei.
20.08.2005 at 09:02
yakuza
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
tõesti ilm on soe, mitte ühtegi pilve, vaikne tuul. Ideaalne (me ei hakkab RockRace'iilma meenutama)
20.08.2005 at 10:46
riffus
 
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
Kes kohale tulla ei saa, jäävad mahukaid pildimaterjale ootama ja muidugi uusi Eesti rekordeid..
20.08.2005 at 11:34
Wikat
 
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
Vean ka kaamera kohale. Saab siis filmida ja ohtralt-ohtralt pilte!
20.08.2005 at 11:52
Ivalo
 
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
Kas kellelgi on infot lõpliku osalejate nimekirja kohta? Kasvõi osalejate arv kokku, kui klasside kaupa ei ole.
(Siiani ilutseb cartuningu lehel see 31 osalejat.)
20.08.2005 at 12:52
valge
 
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
Kell on praegu 20.00 ja võistlus käib-kes mõtleb minemise peale-kindlasti minna!!
20.08.2005 at 19:55
Stealth
 
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
Noonii, üritusel käidud ja rahul.
Nii varane tagasitulek oli tingitud vähestest riietest :p
Ilm oli tõesti hea.Taevas polnud seda nägugi et kasvõi üritakski sadama hakata.
Sõitudest niipaljukest et oli, mida vaadata.
Ka katkestajaid oli päris mitu tükki.

Igatahes nagu varematelgi kordadel näha, alates 1000-st hobujõust on see piir,kus täie võimsuse mahapanek meie "jääradadel" muutub küsitavaks.Sellepärast ka Lauri oma Camarol pedaali põhja väga ei vajutanud, Seppost rääkimata.
Noorem Saapola tegi oma dragsteriga väga head aega- 8,9 sekundit, kui ma ei eksi.
Vanem Saapola võttis, nagu ka eelmine aasta Rock Race-il, ühe õnneliku loosisaaja oma kõrvale ja niiöelda "tutvustas" talle natuke oma autot :p :D
Selle kaassõitja kommentaarid olid peale sõitu suht kesised millegipärast :D Kas otsis ta siis õigeid sõnu eesti keeles,millega ennast ja sõitu väljendada, või üritas kasvõi mingeidki häälikuidki kuuldavale tuua, ei tea :p

Ronnyle palju õnne uue tsiklite rekordi puhul, kuigi vahepeal ma ei saanud aru et mida need kommentaatorid seal bussi juures nii kiljusid, et uus rekord oli 9,35 ja sõidetud kellegi teise venna poolt.
Ühe oma esimestest sõitudest minu mäletamist mööda Ronny lajatas tabloole 9,4 ja järgmine laks oli kohe 9,3.
Aga eks Ronny pajatab ise kõigest lähemalt.

Lauri kaks sõitu(vähemalt niipaljukest kui mina neid sattusin nägema) olid pehmelt öeldes .... mnjah.
Esimene sõit koos Seppoga ei olnud just väga meeldiv, kuna Seppo peale starti vajutas vist liiga palju ja auto enam ei tahtnud rajal püsida.Igatahes Lauri seda ka silmanurgast nägi, et sellest sõidust ei tule midagi välja ja ka tema aeg oli üsna tagasihoidlik.(11 koma millegagi).
Teine sõit ja jälle mõlemad koos(siis juba Seppo koos oma "ohvritallest" reisijaga) oli jälle kivi Lauri mehhaanikute kapsaaeda.
Juba burnoutimise ajal oli kuulda et mootor ei tee õiget häält, mis demonstreeriks seda toorest jõudu, mis Lauri auto kollektoritest tavaliselt tuleb, vaid köhis ja paukus nagu ei tea misasi. Igatahes tagasi boksi ta lükati nii et Seppo viis oma "reisijast ohvri" uhkes üksinduses finišisse.
Mis Lauri autol juhtus, seda ei oska kommenteerida.
Niipalju öeldi diplomaatiliselt et "tehniline probleem" ja ei tulnud enam muud lisajuttu sealt karvavõrdki.
(Peale sõite igatahes näha oli et Lauri tiimil ja Seppol, kes sinna nende juurde juttu oli rääkima tulnud, igatahes väga igav ei paistnud olevat, vaid kõik paistsid Seppo jutu peale pigem naeru lagistada :p .Ilmselt Seppo siis jagas oma reisija reaktsioonidest muljeid :D ).

Tribüünimõte oli hea, kuigi ka siin oli üks hea asi juures ja üks halb asi.
Hea asi oli see et mingid, sõna otseses mõttes tatirullid oma koolutatud nokamütsides, lõugasid ja lärmasid niikaua seal tribüüni tagumises reas, kuni MC39 kaks meest tulid, tegid sõrmedega kutsuvaid viipeid ja transportisid need kotkaks joonud kaagid minema.
Halb asi oli see et tribüüni viimase rea inimesed,(enamasti olid nendeks jällegi kas siis õllest või kangemast kraamist julgust saanud mehehakatised) said olenemata piirdeaiast, vahetada aiataguste inimestega käepaelasid. Nii et mingid "omad" kes olid ostnud 100 eegused paelad, istusid üleval serva peal, tõmmasid käepaela maha ja viskasid alla, ootavatele tuttavatele, kes siis külma rahuga needsamad sinised paelad randme ümber panid ja siis tuima näoga tribüünialasse sisse marssisid.
Nii et siit saab jällegi natuke mõtteainet, mida järgmine kord muuta.

Tualette paistis jaguvat, samas ka toidu-joogitelkide ees ei paistnud eriti suurt tunglemist olevat.
Seda siis ka vaheaegade ajal.

Kokkuvõttes suur :hail korraldajatele ja sõitjatele samuti.
Eelkõige tänud aga Seppo tiimile, kes üldse viitsisid kätte võtta ja oma aega, raha ja teab mida veel, siiatuleku peale magama panna.
See on nende poolt meisse ja meie üritustesse juba selline teguviis või suhtumine, mida ei näe soomlaste puhul just mitte väga tihti (rääkimata eestlastest), nii et seda enam tasuks selliste inimestega nagu Saapola pere&Co. häid suhteid hoida ja samas meie endi väheste võimaluste juures püüda pakkuda neile nii muljete kui ka vastuvõtu/korralduse ja publiku koha pealt parimat :hail :)

Edit: kuna minu info on (ja oli) enamasti suht algeline, siis tasuks ära oodata ka nende inimeste kommentaarid, arvamused, kes sinna üritusele kauemaks jäid ja kes nii mõndagi rohkemat teavad rääkida.
Selle aja sees, mil ma esimest korda siia muljeid jagasin ja nüüd paar parandust tegin, võib nii mõndagi lennuväljal muutunud olla nii et jääme ootama värskemaid uudiseid :)
20.08.2005 at 22:26 Last edited 20.08.2005 at 00:57 by Stealth
tmz
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
Pildid ja videod võimalik laadida CarTuning.ee FTP serverisse

FTP aadress: cartuning.ee
kasutaja nightrace@cartuning.ee
parool: racenight

www.cartuning.ee/nightrace

Ruumi on piisavalt!
20.08.2005 at 02:13
Ets
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
Mõni kommentaar,mis südamel:
1) Kehtivate rekordite tabel klasside kaupa peaks lähiajal ilmuma BHRA lehel. Anname teada.
2) Pikim seisak oli tingitud Seppo väljasõidust ja kahe vasaku raja finishianduri (kiirus + E.T.) purunemisest, lisaks lõpukaabli ühendus 200-400m kaabliga (viimane 3/4 kulunud ajast). Andurid asendasime mõlema raja 60ft anduritega aga ühenduse mängisime ise kokku.
Kahju ümmarguselt 1000$ + transa.
3) Bracketi finaal. Aeglasem, kollane Ford Maverick võttis punase. Ja seejärel tegi seda ka kõrvalraja Audi! Vastavalt Bracketi reeglitele (olid väljas ka infotahvlil) võidab sõidu sellisel juhul vähem varastanu. Ja Maverick varastas vähem.
Tõesti ei tule võistlejate koosolekul alati meelde kõik võistluse nüansid ja seepärast neid ka seal ei mainita. Aga osaledes ühes või teises klassis palun, võistlejad, tehke selgeks võitmise tingimused. Hetkel olid võistluste jätkamist segavaks asjaoluks Audi juhi (sry, kui "juhi" osas eksin) emotsioonid teemal: "timeslip" ja "WIN" tähis tema auto kohal (kui parem E.T.)!
4) B-klassi poolfinaal: Indrek Ando vasak rada + Henry Timmerman parem rada. Võistlejad stagetud ja start antud: vasak saab punase enne kui liikuma hakkab ja parem põrutab rõõmsalt rohelisega lõpuni.
Vastavalt stardikohtuniku aruandele vasak rada ka tegelikult "ei liigahtanud", tegemist oli süsteemi veaga! Olin ka ise samakaugel stardist kui starter ja seetõttu ei kahtle ma tema sõnades.
Kordusstart: Indrek vasak, Henry parem rada! Henry on stages, Indrek läheb "deep stagesse", mis on reeglite järgi lubatud! Indrek seda aga ei tea ja tagurdab. Starter aga (vastupidiselt Indrekule) teab ja juba vajutab nuppu! Tulemus: Indrekule punane, Henry rõõmsalt lõpuni.
Moraal: Võtame need mõned leheküljed reegleid ette ja loeme need läbi.
Tänud,
e
21.08.2005 at 06:26
Raceboy
 
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
Liialdamata võib väita, et aasta kõige kõvem kiirendusüritus!
Tagasihoidlikele ootustele vaatamata oli võistlusel kõik olemas: hea ilm (kõige eeldus), suurepärane korraldus, dramaatika (I. Ando), show (Saapola-Kuriks) ja veelkord show: Eero ilma sidurita sõit ja klassi teine koht!! :lol
Super!

____________________________
www.vems.ee
21.08.2005 at 10:15
Dodge 93
 
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
Käidud, nähtud. Sellel aastal siis parim üritus.:hail:hail:hail
ilm-tubli
sõitjad-tublid
kommentaatorid-tublid (tehniliste pauside ajal oli infot nii toimuva, kui ka tagamaade kohta)
kuuldavus-võimendus -väga hea
toitlustus-tublid
tualett-piisav
tribüün-väga hea (tänu paigutatud prügikottidele ei olnud isegi ürituse lõpus harjumuspärast krõbinat kõndimisel kuulda ja silmale oli ka kuidagi esteetilisem. Ning seda kõike +50eeku eest)
turva-väga hea ("hilinenud puberteeti" ei kohusta küll mingi võim ega vägi teistega arvestama. Ja miks on TALLE vaja piletit üritusele või siis veel vähem tribüünile- TEMA eest maksab ju korraldaja! Turvad käituvad sellistega ehk liiga viisakalt?)
show-enneolematu
Kokkuvõtteks- kahju neist, kes ei saanud tulla aga tahtsid.
KAHETSEGE-kes ei tahtnud tulla.

____________________________

Mark VII LSC `89
21.08.2005 at 10:42 Last edited 21.08.2005 at 20:44 by Dodge 93
juss
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
Käidud ja ütleks ka paar sõna.
Nõus eelkõnelejatega, üritus oli super!

Tribüün oli väga hea aga üks miinuspool siiski: tribüünilt ei olnud näha burnout'i kuigi see on üks suur osa võistlusest. Võibolla aitaks, kui seda line up'i ja burnout'i ja stagemise ala tuua natuke sealt kitsast paneelidevahest edasi, sinna, kust see paneeliderida lainema hakkab? Siis oleks ka burnout tribüünirahvale ilusti näha.
Aga seda, et burnout'i näha ei olnud parandas hiljem see suur ekraan, mis oli üks VÄGA HEA asi!! Sealt oli kõik näha, isegi finišijoon, kui võistlejad seda ületasid. Super!

Mina olen väga rahul ja korraldajatele üks suur :hail selle eest!
21.08.2005 at 11:46
max
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
Kui Lauri auto burnouti ajal puterdas ja seejärel tagasi lükati, siis oli põhjuseks tühjenenud aku.
21.08.2005 at 13:16
Wikat
 
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
Täiesti vapustav üritus oli. Olen väga rahul ja süda peksab siiani 2 korda kiiremini.

Pildid üleval www.usaraud.ee

Lükkan siis cartuningu serverisse ka.
21.08.2005 at 13:19
Marko L
 
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
Parim mis siiamaani olnud - tänud korraldajatele!!

____________________________
Ford Mustang Club Estonia
66" Ford F600
96" Camaro Z28
21.08.2005 at 14:29
Wikat
 
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
Millegi pärast ei saa ma cartuningu ftp serverisse sisse. Teistel sama jama?
21.08.2005 at 15:16
rat_013
 
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
ma exploreriga küll sain

____________________________
impreza n/a
21.08.2005 at 15:19
tmz
MC 39 Nightrace 20.august 2005.
Pildid ja videod võimalik laadida CarTuning.ee FTP serverisse

FTP aadress: cartuning.ee
kasutaja: nightrace@cartuning.ee
parool: racenight


www.cartuning.ee/nightrace

Kõik peaks toimima kenasti!
21.08.2005 at 16:43
tqhq.ee foorum : Üritused : MC 39 Nightrace 20.august 2005.   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.