register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)   1 2 3  
Poster Message
elnino
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Annan siis teada ,et kuskil pooleteise kuu pärast pakun Eestis ainulaadset kroomimis võimalust.Nimelt saan siis kroomida üks kõik mis materiali põhiomõtteliselt ja lisaks veel toonimis võimalus näiteks kuldsek ,punaseks siniseks jne.Hinnast hetkel nii palju ,et kindlasti tuleb odavam ,kui galvaaniline kroomimine.Ka üks pilt siis ,milline jääb http://www.album.ee/?o=289935372

Seniajani ,kui mina aparatuuri saabumist ootan ,võite teie vabalt küsimusi esitada.
03.08.2005 at 22:08 Last edited 28.12.2005 at 11:39 by elnino
Madman
 
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Kuidas oleks Chrysleri origin. valuvelgedega? Ja kas nendega pärast kruusateel ka sõita kannatab üldse?

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85
03.08.2005 at 22:12
elnino
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Tugevus jääb nagu lakialusel autovärvil.Kui sinna ikka piisavalt lakki peale uhada ,siis miks ei peaks kannatama.Võib olla tuleb neid siis vaid aeg ajalt üle lakkida ,kui kivitäkkeid ikka väga täis läheb.
03.08.2005 at 22:17
LaSa
 
Moderator
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Mis on siis eeliseks galvaanilise kroomimise ees?
Kuidas on lood pinnakatte vastupidavusega?
03.08.2005 at 22:18
elnino
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Eelised peaks esimeses postis kirjas olema.
Vastupidavus nagu ütlesin täpselt nagu lakialusel autovärvil.
Tegu siis põhimõtteliselt keemilise protsessiga ,mille tulemusel kaetakse pind õhukese metalli kihiga.Kaitsvaks kihiks lastakse peale lakk.
03.08.2005 at 22:24
Madman
 
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Kui palju ta kuuma ta kannatab? Ja mis lakk sinna peale läheb?

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85
03.08.2005 at 22:33
elnino
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Esimene lakikiht on spets.Sellele võid juba peale panna ükskõik ,mis normaalset HS lakki näiteks.
Kui sa mõtled kollektorit kroomida ,siis nii palju kuuma ei kannata ,aga tule reflektorite taastamiseks sobib küll.
03.08.2005 at 22:39
Hylas
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
räägi ka hindadest ,
plastmassi kroomijaid nagu juba on tallinnas ja tulemusi olen näinud. loodan, et kohapeal saab sul olema suur valik näidiseid jne. muidu nagu väga ei usalda esimesest paugust.
03.08.2005 at 22:49
elnino
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Hind ilmselt tuleb kuskile sinna 30 EEKu kanti ruut dets koos eeltööga.Kallim ei tohiks tulla ,pigem odavam ja eks enne kui ma hakkan selle eest raha võtma ,teen töö omale korralikult selgeks.
Algul kindlasti oodatud väiksemad tööd ja esimestele tahtjatele saab ka ilmselt väikse hinnaalanduse teha.

Palju neid plastiku kroomijaid siis Tallinnas on? mina tean ainult seal kuskil Harku järve kandis keegi teeb ?!

Usaldamise koha pealt arusaadav.Ka mina olin ikka suht skeptiline enne seda ,kui sai koolitusel käidud ja ausalt öeldes ma pidin ikka kohapeal perseli kukkuma.

Muideks täpselt selle sama värviga värvitud F1 meeste kroomkiivrid.

Lisaks veel tulemas näiteks kameeleon värvid ,mis on vähemalt poole odavamad ,kui praegu Eesti turul saada on ja igast muid vägagi erilisi värve.

Selline asi kah veel ,et kui keegi teeb või teab ,kes teeb korralikke neti lehti ja mitte väga kallilt ,siis kontakt oleks teretulnud.
03.08.2005 at 23:04 Last edited 03.08.2005 at 23:14 by elnino
Vanaisa
  
Moderator
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Ootame siis huviga, millal saab järjekorda võtta...

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
03.08.2005 at 23:15
elnino
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Eks ma annan teada kui asi reaalselt kohal on.
03.08.2005 at 23:21
Martin460
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Täpsustaks siis et tegemist on metalliseerimisega ja kui ma ei eksi siis täpsemini vaakummetalliseerimisega(?)Seda teevad jah Tallinnas 2 kohta siiani.Siin foorumis oli ennem ka seoses reflektorite taastamisega sellest tehnoloogiast juttu.
Traditsiooniline terase galvaaniline kroomimine on natu teine teema(vask+nikkel+kroom)
Selle asja eeliseks on muidugi see,et igat asja mida saab lakkida saab ka metalliseerida(näiteks kasvõi kuivanud leivatükki-nii selle ala inimesed oma tööd mulle reklaamisid)
Muidugi see erinevate toonide jutt on päris huvitav-sellest pole enne kuulnudki.

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
04.08.2005 at 14:58 Last edited 04.08.2005 at 15:00 by Martin460
elnino
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Minu pakutava asja puhul pole vaakumiga midagi pistmist.Tegemist siis täiesti keemiaga ,mille põhikomponent on hõbenitraat.Pinnale kantakse värvipüssiga mitut erinevat keemiat ,mille reageerimise tulemusel tõmbub pind sõna otseses mõttes peegliks.
Toonitan veel ,et tegu Eestis ainulaatse asjaga!!!
04.08.2005 at 22:11
Martin460
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Selge värk!Kõlab huvitavalt.Hoidke siis inimesi kursis,et millal uus teenus toimima hakkab.Ikkagi oleks veel üks küsimus,et kas see pind jääb vastupidavuselt nagu lakk või nagu metall?

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
04.08.2005 at 22:23
elnino
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Valetama ei hakka ja ütlen ,et pigem nagu lakk.Tegu ongi rohkem nagu alternatiiviga ja ega ma õiget kroomi sellega välja suretada ei kavatse.Lihtsalt point selles ,et võimalusi rohkem ja ka kindlasti taskukohasem.Ja usun ,et kindlasti võimalus ka koostöö tegemiseks galvaanilise kroomi pakkujatele.Kus nemad hätta jäävad ,saan ehk mina aidata.
04.08.2005 at 23:02 Last edited 04.08.2005 at 23:03 by elnino
japanspeed
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Kas sellega on siis võimalik nii ka et osaliselt nagu kroomida et mingi triip mingile detailile peale saada näiteks ?
04.08.2005 at 23:18
elnino
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)

Jep.Täiesti võimalik.Lisaks siis veel nagu öeldud toonimine ja miks ka mitte ühelt toonilt teisele üleminek.
04.08.2005 at 23:36
raimo_r
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
ma võin prooviks tuua tulederõngad. ise "kroomeffekt värviga" tehes ei olnud lõpptulemusega rahul ja neid on mul 2 komplekti nagunii.

kui ise pinna ettevalmistusele kaasa aidata, siis teha võimalikult haljaks ?

____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
05.08.2005 at 08:49
Absolut
 
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
kiiver või peegli kate on üks asi, kuid kui erinevad suured veljetootjad ei suuda saranaste tehnoloogiatega teha vastupidavat "kroom" katet veljele (olenemata tootjast kõik nad kooruvad suht kähku), siis mismoodi suudab mees eestist midagi nii kindlat väita vastupidavuse kohta.

EI SAA ARU

____________________________
Corvette C5 `01
05.08.2005 at 09:59
elnino
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
quote:
raimo_r: ma võin prooviks tuua tulederõngad. ise "kroomeffekt värviga" tehes ei olnud lõpptulemusega rahul ja neid on mul 2 komplekti nagunii.

kui ise pinna ettevalmistusele kaasa aidata, siis teha võimalikult haljaks ?

Piisab kui sa 800 vesipaberiga nad uuesti matiks lased.
Aga nagu öeldud saabub see asi mulle kuskil pooleteise kuu pärast.
Momendil reaalselt olemas ka üks värv mul (sama firma toodang) ,aga sellega jääb tulemus kuskile sinna poleeritud alu ja kroomi vahele.http://www.album.ee/?o=289735512 see kiiver nüüd tehtud selle värviga ,mis natuke kehvem jääb.Aerosoolkroomist on ta ikka tugevalt üle.
05.08.2005 at 10:00
hents99
  
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Väga huvitav, jääme ootama.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
05.08.2005 at 10:25
wax
 
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
Jään kah ootama :D Eesti teedele sellist projekti :)
http://ueba.com.br/forums/index.php?showtopic=12751
05.08.2005 at 10:30
Gsinut
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
kuidas kollektoritega on? kas see kraam kuuma kannatab?
05.08.2005 at 11:22
jjanno
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
quote:
Gsinut: kuidas kollektoritega on? kas see kraam kuuma kannatab?
quote:
elnino:Kui sa mõtled kollektorit kroomida ,siis nii palju kuuma ei kannata ,aga tule reflektorite taastamiseks sobib küll.
05.08.2005 at 11:25
elnino
Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)
quote:
kiiver või peegli kate on üks asi, kuid kui erinevad suured veljetootjad ei suuda saranaste tehnoloogiatega teha vastupidavat "kroom" katet veljele (olenemata tootjast kõik nad kooruvad suht kähku), siis mismoodi suudab mees eestist midagi nii kindlat väita vastupidavuse kohta.

EI SAA ARU


Palun too üks näide ,kus ma väidan ,et tegu on vastupidavama asjaga ,kui galvaaniline kroom.Korraga võiksid ,siis panna juba kontaktandmed firma või isiku kohta ,kes teostab Eestis velgedele galvaanilist kroomi.
Ma ju igas foorumis väitnud ,et vastupidavuse poolest NAGU LAKIALUNE AUTOVÄRV.

Mul nagu tekib küsimus ,et millest sina aru ei saa???Äkki kardad lihtsalt ,et nüüd tekib võimalus suht odavalt velgi kroomida ja sinu käest ei osta enam keegi.On juba minu juures käinud inimesed originaal kroomvelgedega ,millel peale 1 aastast sõitu nigu pask see kroomikiht eemaldub.
Äkki pole mõtet iga kahe aasta tagant omale tervet jooksu uusi velgi osta ,kui on võimalik anda märksa odavamalt neile uus väljanägemine.
Ja üleeldse ,kui asi ei püsiks ja esimese nädala jooksul maha tuleks ,siis ma seda ju ei pakuks - ega ma surma ei taha saada ,kui kõik rahulolematud kliendid oma raha hakkaks tagasi nõudma.Nii ,et kindlasti tuleb ka tootele garantii.Kui sina ei taha pole hullu ,sest 10 teist inimest ikka tahavad ja nad ei pea kahetsema.


quote:
Jään kah ootama Eesti teedele sellist projekti
http://ueba.com.br/forums/index.php?showtopic=12751

See M3 muide tehtud täpselt selle sama asjaga ,mida mina pakkuma hakkan.
05.08.2005 at 12:02
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Kroomimine (nüüd ka kameeleonvärvid)   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.