register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Dragrace: hooaja 2005 tulemused   1 2  
Poster Message
tfr
 
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
2005. hooaja lõpptulemused siis nüüd siin:
http://www.autopunkt.ee/dragrace/2005
26.09.2005 at 17:03
vr_
  
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
Selline küsimus, et mille alusel Timmerman tabelist kõrvaldatud on?

Milline bhra varem teatavaks tehtud võstlusjuhendi punkt seda ette näeb?



____________________________
Imperialist 71
26.09.2005 at 17:21 Last edited 26.09.2005 at 17:22 by vr_
peep
 
Moderator
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
Palju õnne võitjatele !

Ja super töö, et need punktid ja rekordid on nüüdseks ilusti ritta ja jooksma pandud !
26.09.2005 at 17:27
Andrus BHRA
 
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
quote:
vr_: Selline küsimus, et mille alusel Timmerman tabelist kõrvaldatud on?

Milline bhra varem teatavaks tehtud võstlusjuhendi punkt seda ette näeb?


Väga kahetsusväärne lugu on hr. Timmermaniga tõepoolest juhtunud. Olime väga suure dilemma ees, kuna pretsedent puudus. Kuna avalikkusele on serveeritud seda õnnetut coolerijuttu nii, nagu see oli hädavajalik hr. Timmermani auto arendamiseks, et saavutada autospordis paremaid tulemusi ning hr. Timmerman seda ka ei eita, siis sellega riivas Ta autospordi huvisid ja eesmärke. EAL ja alakomitee ei saa ükskõikselt jälgida kõrvalt sellist jama ning seepärast tehtud ka otsus - Jätta hr. Timmermanile alles tema punktid tabelis, kuid Eesti Meistrivõistluste esikolmikust välja arvata.
Kõiki maailma asju ei saa ega peagi bhra võistlusjuhend ette nägema. Selleks on olemas Rahvusvahelised Võistlusmäärused. Vastava punkti leiate EAL'i aastaraamatust RV XI peatükk nimega: Karistused, punkt 151, lõige C.
26.09.2005 at 18:50
sam
  
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
kas need on ametlikud Eesti MV hooaja 2005 lõputulemused või on tegemist mingi karikasarjaga vms?
Kui tegemist esimese variandiga, kas siis auhinnalised Eesti MV kohad saavad osaliselt Soomlased?
26.09.2005 at 21:22
Ets
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
Need on ametlikud Eesti MV hooaja 2005 lõpptulemused ja meie meistrivõistlused on lahtised. Ehk siis kutse EAL`i hooaja lõpupeole saavad kõigi klasside toodud kolm paremat.
26.09.2005 at 21:30
sam
  
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
sel juhul ütleksin, et sõitjad on suhteliselt eri tingimustega rajal. Seda siis ennekõike tänavaklassides, kus lisaks BHRA tehnilistele tingimustele, peavad masinad vastama ka oma riigi tehnilistele tingimustele. Erinevused tunduvad isiklikult minule ilmselged ja antud hetkel just Soomlaste kasuks. Ise sellel aastal ei sõitnud ja ka järgmisel ilmselt veel mitte, kuid huvist ala vastu tunnen vähe muret.
26.09.2005 at 21:45
Andrus BHRA
 
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
Noh, kui sam tunneb muret, siis äkki pakud välja ka mingi lahenduse antud probleemile? Soomlaste autodel on tehnilised passid ja kehtivad ülevaatused. Soomes võivad nad osaleda ja osalevadki tänavaklassides. Ohutustingimustele nad vastavad - indeksikohaselt on paigaldatud puurid, istmed, rihmad jm.! Kes on tähele pannud, siis on meestel ka homologeeritud kombed, kiivrid, sussid, kindad, isegi pesu!
27.09.2005 at 09:22
vr_
  
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
quote:
Andrus BHRA: Väga kahetsusväärne lugu on hr. Timmermaniga tõepoolest juhtunud. Olime väga suure dilemma ees, kuna pretsedent puudus. Kuna avalikkusele on serveeritud seda õnnetut coolerijuttu nii, nagu see oli hädavajalik hr. Timmermani auto arendamiseks, et saavutada autospordis paremaid tulemusi ning hr. Timmerman seda ka ei eita, siis sellega riivas Ta autospordi huvisid ja eesmärke. EAL ja alakomitee ei saa ükskõikselt jälgida kõrvalt sellist jama ning seepärast tehtud ka otsus - Jätta hr. Timmermanile alles tema punktid tabelis, kuid Eesti Meistrivõistluste esikolmikust välja arvata.
Kõiki maailma asju ei saa ega peagi bhra võistlusjuhend ette nägema. Selleks on olemas Rahvusvahelised Võistlusmäärused. Vastava punkti leiate EAL'i aastaraamatust RV XI peatükk nimega: Karistused, punkt 151, lõige C.

Avalikkus on lammas, samamoodi võib suures lambluses välja lugeda ja pasundada et mees ikak õige on sest ei saanud ta ju coolerit.
Ja sellepärast mees oksa tõmmata, et keegi serveeris avalikkusele midagi kuidagi - no comments.
Kas Timmermani ise ka ära kuulati eal ja alakomitee poolt enne otsust?
nimetatud raamatu lõige see ja see pole kahjuks avalikkusele kättesaadav laialdaselt(mõtlen internetis), seega ei oska kommenteerida..

NB, Timmermani ma ei tunne ja tegelikult pole tema punktidest mul ei sooja ega külma.. st ma ei virise otsuse vastu, tahaks teada lihtsalt millistel alustel..

Suht 3 korda mõtleks muidu ise kas osa võtta või mitte.. pärast võetakse kõik punktid veel ära sest vabakal jäin valesti parkimisega vahele sest tahtsin uue cooleri tarbeks raha kokku hoida.

____________________________
Imperialist 71
27.09.2005 at 09:59 Last edited 27.09.2005 at 10:02 by vr_
Ahwen
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
Vaadates kehtivaid eesti rekordeid, kas mitte B klassi rekord ei peaks kuuluma Indrek Andole? (BHRA Final üritusel sõidetud aeg on parem, kui Maxim Solotarjovi 10.9... ?)
27.09.2005 at 10:23
Andrus BHRA
 
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
Kuule vr_ , kui sul midagi asjalikku öelda on, siis palun tee seda, aga ära plähmerda! Mees on KOHTUS süüdi mõistetud, cooleri jama on ta ise avalikkuse ette toonud, tunnistatud, kiirendussport on asjasse segatud! Kedagi ei ole oksa tõmmatud, lihtsalt jäetakse vahelejäänud varas autasustamata. Kui varastad ja sehkendad, siis vahelejäädes ei ole vaja öelda, et tegin seda spordi nimel!?
Ja mõtle tõesti suht 3 korda!
27.09.2005 at 10:25
Raceboy
 
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
quote:
Ahwen: Vaadates kehtivaid eesti rekordeid, kas mitte B klassi rekord ei peaks kuuluma Indrek Andole? (BHRA Final üritusel sõidetud aeg on parem, kui Maxim Solotarjovi 10.9... ?)

Maksim sõitis 10,6xx ajasõitudes.

____________________________
www.vems.ee
27.09.2005 at 10:37
vr_
  
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
quote:
Andrus BHRA: Kuule vr_ , kui sul midagi asjalikku öelda on, siis palun tee seda, aga ära plähmerda! Mees on KOHTUS süüdi mõistetud, cooleri jama on ta ise avalikkuse ette toonud, tunnistatud, kiirendussport on asjasse segatud! Kedagi ei ole oksa tõmmatud, lihtsalt jäetakse vahelejäänud varas autasustamata. Kui varastad ja sehkendad, siis vahelejäädes ei ole vaja öelda, et tegin seda spordi nimel!?
Ja mõtle tõesti suht 3 korda!

10neni lugeda 3 korda sisse välja hingata ja mõttega uuesti lugeda..

Mis on selles halba, et ma tunen huvi mingi määruse punkti vastu. Kas ma kraaksusin, et andke vennale koht tagasi?

aga kui see nimetet eal määrus on nii suur saladus siis - sitta kah las see selgitus lõpeb siiasamasse.

NB Fia regulatsioonid on küll veebis olemas aga miskipärast ei saa kätte neid.

____________________________
Imperialist 71
27.09.2005 at 10:41
Andrus BHRA
 
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
Antud määrus ei ole EAL'i poolt välja mõeldud, see on rahvusvaheline ning mitte ei ole salajane. Võta kätte, sõida EAL'i, Vabaduse pst.13, osta omale Aastaraamat ja loe! Vaata, kõiki maailma asju netist kahjuks kätte ei saa!
27.09.2005 at 10:50
peep
 
Moderator
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
Eks Ets oskab täpsemalt neid rekordeid kommenteerida aga nagu siin juba kuskil mainiti, fikseeritakse rekordid FIA reeglite kohaselt ehk tuleb teha backup start samal üritusel, mis jääb 1% sisse. Kui erinevus suurem, siis võetakse arvesse nõrgem tulemus.

vr_ ehk aitab nüüd, milleks seda teemat risustada ? Kas mina olen ainuke, kes arvab, et need mehed, kes esikohad said on väärt pigem õnnesoove, kui järjekordset sõnamulinat siin teemas ? Ajaloo esimesed ametlikud Eesti meistrid kiirenduses, minu arust väga kõva sõna !
27.09.2005 at 10:51 Last edited 27.09.2005 at 10:51 by peep (Moderator)
Raceboy
 
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
quote:
peep:
Kas mina olen ainuke, kes arvab, et need mehed, kes esikohad said on väärt pigem õnnesoove, kui järjekordset sõnamulinat siin teemas ? Ajaloo esimesed ametlikud Eesti meistrid kiirenduses, minu arust väga kõva sõna !

Ühinen arvamusega, et mehed väärivad õnnesoove. Ja IMO ka Timmermann. Ennist siin mainiti, et kohus on ta süüdi mõistnud, siis see ongi õige, ning kõik muud sanktsioonid (kolmandate isikute poolt) on topeltkaristamine. On ju meie väikesest kiirendusemaailmast muidki värvikaid persoone läbi käinud, seni on neil veel autasud alles. Aga jah, mis siin enam jahuda :P


____________________________
www.vems.ee
27.09.2005 at 13:43 Last edited 27.09.2005 at 13:43 by Raceboy
Mell
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
PS!Õnnitlusi ja tähelepanu väärt on mu arust ka need mehed,kes selle hooaja EMV tasemel läbi viisid...et tänu neile ju üldse on praegu "ajaloolised" esimesed eesti meistrid,kellele õnne ja jõudu soovida :D

____________________________
Kaubalift 3,0 ja/või 4,0
27.09.2005 at 13:56
Andrus BHRA
 
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
Kuulge, ehk aitab juba? Keegi ei võta kelleltki mingeid autasusid ära! Lihtsalt ei anta selle hooaja eest enam juurde!
Omaltpoolt õnnitlen kõiki, kes sellel hooajal edukalt esinesid ja seega tegid ka Eesti autospordi ajalugu! Olla esimene Eesti Meister on kõva sõna ja seda enam teised järgi teha ei saa! Kui ennem ei näe, siis EAL'i hooaja lõpetamisel surume kätt ja naeratame kaameratesse! Sel puhul saadetakse Teile laiali ka kutsed.
Tänan ka kõiki teisi võistlejaid, sest ilma Teieta meil Dragracing'ut ei oleks!
27.09.2005 at 14:08
Ets
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
Pisut vastuseid spontaansetele küsimustele:

1) EAL`i aastaraamatust: Rahvusvahelised võistlusmäärused (FIA Spordikoodeks), paragrahv XI "Karistused", punkt 151. Määruste rikkumine.
Tsiteerin: "Lisaks juba eelpoolmainitud määruste rikkumistele loetakse määrusterikkumisteks ka järgnevad tegevused: c) igasugune tahtlik tegu, mis riivab võistluse või autospordi huvisid."
Palun sellel teemal avalikus foorumis enam mitte arutleda. Asjaosalised saavad seda vabalt privas teha.

2) B-klassi hetke rekord on Maksim Zolotarjovi 10,924 RockRace`ilt.
Maksim sõitis Finalsil 2 sõitu: 10,612 ja 11,071. Vastavalt FIA reeglitele peab rekordiks kandideeriv aeg jääma ajaliselt järgmisega 1% sisse. Või juhul kui ei jää 1% sisse, siis läheb arvesse kiiruselt järgmine (kui ta on kiirem kehtivast rekordist). See välistab igasugu juhuslikud kärgatused ja nii süsteemi- kui inimlikud vead. Aktsepteeritud enamikes maailma alaliitudes. Ja töötab ka meil. Kiirusrekorditega on sama lugu.
10,612*1,01= 10,718! Ehk seda ei saa rahvusliku rekordina arvestada. Aeglasem 11,071 on aga niigi aeglasem kui kehtiv rekord.

3) Indrek Ando kaks kiiremat aega Finalsil: 10,826 ja 10,942. Kiire peastarvustus: 10,826*1,01= 10,934! Ei jää 1% sisse. Ja kiiruselt teine aeg on aeglasem kui kehtiv rekord.
Toodud kiiremad ajad võivad sõitjad lugeda isiklikeks rekorditeks.

Asjalikud küsimused on alati teretulnud.
Ets
27.09.2005 at 19:10
Martin460
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
Palju inimesi käis vaatamas selle aasta meistrivõistluste sarja?Mingi number huvitaks kasvõi umbeski...?50000?100000?

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
27.09.2005 at 21:13
peep
 
Moderator
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
Pakun 25 000. See on puhtalt minu arvamus, konkreetseid andmeid ei oma.
27.09.2005 at 22:03 Last edited 27.09.2005 at 22:04 by peep (Moderator)
rsp
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
peep, andrus_bhra, ets

kahju, et olete need mind puudutavad negatiivsed asjaolud kiirendusmaailma toonud. ma ei ole mulle esitatud kysimusi vältinud, seega ei ole olnud põhjust tagaselja selliseid otsuseid teha. minu telefoninumber on osadel teil olemas, teistele ei ole raskesti leitav.

et tahan mainitud teemad minevikku jätta siis olen avalikkuses igasugust kommenteerimist vältinud. kuid kuna kiirendusest olen viimasel aastal tõsiselt positiivseid emotsioone ammutanud, siis pean paarile korduvalt esitatud imelikule kysimusele vastama.

1. olen oma autod ostnud ja arendanud kaugelt enne ebaõnnestunud aastat riigitööl (sygis2003-2004). supra 2000-2001 paiku. peaks tolle aja kiirenduse ja tippkiirusvoistlusest ometi silma jääma.

2. minu kokkuleppe kinnitamisel kohtus loeti maha palju soppa, mida eri asjaosalised raskes olukorras kokku olid mõelnud. cooleri jmt jutud neist väikseimad. ma ei ole kusagil öelnud et sellised jutud on tõsi ning olen imestunud, kui seda nii voetakse

lõpetuseks. käesolev kommentaar ei ole mõeldud protestina. bhra finalsil oli minu registreerimisel kirja pandud eesmärk kiirendusspordis soita tänavasoidu autoga 11 sekundit. selle saavutasin.

H
27.09.2005 at 23:10
ervin
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
quote:
rsp: peep, andrus_bhra, ets

kahju, et olete need mind puudutavad negatiivsed asjaolud kiirendusmaailma toonud. ma ei ole mulle esitatud kysimusi vältinud, seega ei ole olnud põhjust tagaselja selliseid otsuseid teha. minu telefoninumber on osadel teil olemas, teistele ei ole raskesti leitav.

et tahan mainitud teemad minevikku jätta siis olen avalikkuses igasugust kommenteerimist vältinud. kuid kuna kiirendusest olen viimasel aastal tõsiselt positiivseid emotsioone ammutanud, siis pean paarile korduvalt esitatud imelikule kysimusele vastama.

1. olen oma autod ostnud ja arendanud kaugelt enne ebaõnnestunud aastat riigitööl (sygis2003-2004). supra 2000-2001 paiku. peaks tolle aja kiirenduse ja tippkiirusvoistlusest ometi silma jääma.

2. minu kokkuleppe kinnitamisel kohtus loeti maha palju soppa, mida eri asjaosalised raskes olukorras kokku olid mõelnud. cooleri jmt jutud neist väikseimad. ma ei ole kusagil öelnud et sellised jutud on tõsi ning olen imestunud, kui seda nii voetakse

lõpetuseks. käesolev kommentaar ei ole mõeldud protestina. bhra finalsil oli minu registreerimisel kirja pandud eesmärk kiirendusspordis soita tänavasoidu autoga 11 sekundit. selle saavutasin.

H
siit moraal - ei ole mõtet kedagi hakata poriga loopima kui asjast selget pilti pole.
28.09.2005 at 15:55
sam
  
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
quote:
Andrus BHRA: Noh, kui sam tunneb muret, siis äkki pakud välja ka mingi lahenduse antud probleemile? Soomlaste autodel on tehnilised passid ja kehtivad ülevaatused. Soomes võivad nad osaleda ja osalevadki tänavaklassides. Ohutustingimustele nad vastavad - indeksikohaselt on paigaldatud puurid, istmed, rihmad jm.! Kes on tähele pannud, siis on meestel ka homologeeritud kombed, kiivrid, sussid, kindad, isegi pesu!
Paistab, et vähemalt probleemi olemasoluga ollakse nõus. Aga eks ma siis üritan teha ettepanekuid, iseasi kuipalju minu ettepanekud vastuvõetavad on.
Kuna tehnilised passid ja ülevaatused on saadud Soome seaduste alusel, mis annavad minuteada hobiauto ehitajale vabamad käed(? - vähemalt vaadates neid autosid jääb selline mulje) = suuremad võimalused kiirema auto ehitamiseks seaduslikult(!), siis las nad võistlevad niipalju kui tahavad oma riigi kiirendustel, kus kõik osalejad ongi võrdses seisus. Juhul, kui soovitakse sõita dragracingut eestimaa pinnal, siis sõitku näiteks outlaw klassi (mida enamus autosid ka on), või "soome" klassi, või "demo" klassi või misiganes klassi, kus ei oleks em eelist.
Mõned kõige eredamad näited tänavaautodest mida Eesti tingimustes ei saaks(?) seaduslikult registrisse ega tehnilist ülevaatust:
http://tmac.gotdns.com/gallery/albums/bhrafin05/137_3742.JPG
http://tmac.gotdns.com/gallery/albums/bhrafin05/138_3829.JPG
http://tmac.gotdns.com/gallery/albums/bhrafin05/137_3738.JPG
kas tõesti mõlemad tänavaautod: http://tmac.gotdns.com/gallery/albums/bhrafin05/138_3860.JPG
Saan aru muidugi ka sellest, et osad soome masinad "meenutavad" natuke rohkem tänavaautosid. Siit tuleb juba järjekordne probleem - kuidas siiski neid liigitada.
Ja mis varustusse puutub, siis ka Eesti võistlejad panevad "homologeeringuga trussikud", kui seda nõudma hakatakse. Minuteada vastavat nõuet ei ole, mis tundub ka üsna loogiline tänavamasinaga sõitmise kohta.
PS! keegi teab mis vahe on musta vs valge reg.nubriga autodel Soomes?
28.09.2005 at 21:01
Jesper
 
Dragrace: hooaja 2005 tulemused
Must number on Museorekisteri tunnus, peaks nagu olema sarnaselt meie musta numbriga taastatud autode tähis, aga tundub, et seal käiakse nendega veidi vabamalt ringi :)

Musta numbriga võib tänaval sõita piiratud arvu päevi aastas (vist oli 30 päeva) ja maksud on väiksemad.
28.09.2005 at 21:13
tqhq.ee foorum : Üritused : Dragrace: hooaja 2005 tulemused   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.