register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : '06 GTO Eestis   1 2 3 4 5 6  
Poster Message
askeldaja
 
'06 GTO Eestis
quote:
VeixES: askeldaja, oled mõelnud aux sisendi lisamisele originaalmakile?
http://www.ls1gto.com/forums/showthread.php?t=182271 siin pikk teema kuidas DIY, jootekolb peab olema sõber.
Mul ei ole, seega huvitaks kas keegi teeks selle viisaka summa eest ära kuna hetke auto niikuinii seisab (käigukasti remont)

Üks link (võibolla üldsusele juba ammu teada, aga panen siia ikkagi), kus ärgitatakse raadiole bassi peale kruvima.

LINK

quote:
3. Now turn the box upside down. On the other side you will see a black knob with a + sign. I am assuming you will turn it up. I turned mine up about 2 or 3 notches below maximum level.
.

Ise ma seda toimingut vast ette ei võta, aga kui keegi soovib seda võimalust proovida, siis kuulaks kommentaare, kas oli tuntavaid muutuseid? :)

Ahjaa, 19.06 sai nüüd siis 5 aastat GTO-d, loodan juulikuiste päikeseliste ilmadega massiivse 13tkm läbisõidupiiri saavutada või selle koguni ületada...

Peaks pigieemalduse tegema ja uue vaha peale sättima ning kaaluma kõikide mahlade vahetust. Piduriõli ju ka nüüdseks 5+ aastat. Teha enne vahatamist & Co´d üleüldine inspektsioon ja ilmselt AB-sse minema.

Hetkel jääb kõik originaali ja midagi muutma ei hakka, milleks rikkuda värsket ja toimivat tervikut. Mootor hingab ka juba täie kopsuga (sõidust tulles, müristab juba üsna lahkete toonidega).
24.06.2011 at 05:30
tqhq.ee foorum : Minu auto : '06 GTO Eestis   1 2 3 4 5 6  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.