register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli   1 2 3 4  
Poster Message
BlueStang
 
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
quote:
peep: Ja osalejate koosolek, mis möödus publiku naerurõkatuste saatel, ning kus ei esitatud ühtegi küsimust peale minu pärimist, "kas kõik said aru ?" ainult kinnitas seda eksiarvamust.:(

:D no see oli selline hea peen inglise huumor ju tegelikult:

Rada on ok - no ainult, et shikaan on sees. No ja väike trampiin ka. Ja siis veel see, et pidurdusmaa peal on ka shikaan ja üldse see on ebatasane ja lühike. No ja need maandumistuled maksavad 4000.- raha tükk, niiet vaadake ette, et põldu ikka nende vahelt sõidate:D

Edit: See on mõeldud kui meelelahutuslik vahepala, peace:)





____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
29.05.2006 at 10:52 2 edits. Last edited 29.05.2006 at 10:57 by BlueStang
taaniel
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Kommentaatoritele ja korraldajatele 5+. Väga hea töö. Nipetnäpet see finishi märgistus ainult.
Järgmine aasta võiks vabalt teha nii, et tehniline 11-ks ühelpool (see aasta umbes nii ta ka lõppes), siis koosolek, peale seda proovida rada üks kord, ja siis võistlus. Kusjuures raja läbimine hanerivis kiirusel 30-50 ei anna piisavat infot. Kiirus võiks jääda tuuri 80-100 ma pakun.

Selles suhtes ühel meelel, et igal aastal on palju sõitjaid, kellele on see esimene kiirendus ja uue auto proovilepanek. Üks sõitja näiteks võttis peale esimesi andureid hoo maha, kuna mõtles, et finish :)

Suured tänud ilusa nädalavahetuse eest. Kahju, et vihma tuli. Oleks kiirusrekordi USA raua kätte saanud :)
29.05.2006 at 10:53
peep
 
Moderator
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
quote:
BlueStang:
quote:
Rada on ok - no ainult, et shikaan on sees. No ja väike trampiin ka. Ja siis veel see, et pidurdusmaa peal on ka shikaan ja üldse see on ebatasane ja lühike. No ja need maandumistuled maksavad 4000.- raha tükk, niiet vaadake ette, et põldu ikka nende vahelt sõidate:D

Mnjah, siin oli kommunikatsioonihäire, kuna kõik see jutt oli tõsi. Oli shikaan, oli trampliin, oli teine shikaan aga rada oli põhim. ok.:) Kes kuulas ja kaasa mõtles, sellel probleeme ei tekkinud. Lihtsalt paljud ei kuulanud ega mõelnud kaasa, kuna mõtlev inimene saab aru, kui ta aru ei saa ja küsib üle. Küsimusi kellegil ei olnud...

Raja läbisõit on kahtlemata teema, kui veel peaks korraldama mittesirgel distantsil. Selleks kulub ca. tund aega.
29.05.2006 at 11:43
sam
  
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
quote:
peep:
Lihtsalt paljud ei kuulanud ega mõelnud kaasa, kuna mõtlev inimene saab aru, kui ta aru ei saa ja küsib üle. Küsimusi kellegil ei olnud...


ja mõni staar ilmub kõigest mingi 2h hilinemisega kohale, kui kõik koosolekud ammu läbi.
Muidu rajaskeemist paberil/plakatil/betoonil käepäraste vahenditega kujundatuna v misiganes oleks ka kõvasti abi ilmselt ;)
29.05.2006 at 12:13 1 edit. Last edited 29.05.2006 at 12:13 by sam
peep
 
Moderator
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
quote:
sam:ja mõni staar ilmub kõigest mingi 2h hilinemisega kohale, kui kõik koosolekud ammu läbi.
Muidu rajaskeemist paberil/plakatil/betoonil käepäraste vahenditega kujundatuna v misiganes oleks ka kõvasti abi ilmselt ;)

Õigus, alati on kaks poolt, selge, et ka mina oleks saanud paremini teha.

Mis teha, et mul nii hea süda on, et ei raatsinud kedagi ukse taha jätta, kuigi kõik kes tulid peale 11, oleksid pidanud juba pealtvaatajad olema. Omad vitsad...järgmine kord olen targem ehk teeb isegi sama regamise süsteemi mis OT puhul - money talks, bullshit walks.
29.05.2006 at 12:45
Lembit
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
quote:
peep: Mis teha, et mul nii hea süda on, et ei raatsinud kedagi ukse taha jätta, kuigi kõik kes tulid peale 11, oleksid pidanud juba pealtvaatajad olema. Omad vitsad...järgmine kord olen targem ehk teeb isegi sama regamise süsteemi mis OT puhul - money talks, bullshit walks.
Kurat seda teab, kas eelregamise ja ette äramakmisega süsteem jälle ei tekitaks sellist situatsiooni, kus paljud maksnud sellid ajastavad oma kohelejõudmise ca 11.00'ks. Sest tegelikult nõuab kella üheksaks Pärnusse/Tapale/Haapsallu jõudmine hiljemalt kella seitsmest luukide lahtilöömist Tallinnas. Puhkepäeva hommiku jaoks ei ole see ilmselt väga paljudele harjumuspärane tegevus.
Aga kui valdav osa osalejatest jõuaks kohale alles 11.00, siis ei jõuaks tehnilist ära teha.

Saan aru, et eks seda oleks raske realiseerida, vaadates seda, kes reeglina hiljaks jäävad, aga vist oleks jäiga osalejatearvu seadmine üks kõvemaid distsiplineerivaid faktoreid. Eriti, kui mõni staar korra pealtvaatajaks jääks ;)
29.05.2006 at 13:09
BlueStang
 
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
quote:
peep:

Õigus, alati on kaks poolt, selge, et ka mina oleks saanud paremini teha.

Mis teha, et mul nii hea süda on, et ei raatsinud kedagi ukse taha jätta, kuigi kõik kes tulid peale 11, oleksid pidanud juba pealtvaatajad olema. Omad vitsad...järgmine kord olen targem ehk teeb isegi sama regamise süsteemi mis OT puhul - money talks, bullshit walks.

Ega liiga hea süda võib tervisele kahjulik olla küll - http://www.sloleht.ee/

Mina olen üks nendest, kes hilja tuli ja tänu korraldajate vastutulelikkusele peale sai. Ometi olin võistlejate koosolekul ning arusaamatuks ei jäänud küll midagi. Kes kuulas, see sai aru. Raja läbisõit oleks olnud ajalises mõttes liigne lõbu ning nagu oma esimeses postis mainisin, ei olnud mingeid probleeme - rajaskeem seinal oleks ehk kellegile kasuks tulnud.

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
29.05.2006 at 13:19 1 edit. Last edited 29.05.2006 at 13:21 by BlueStang
forced2race
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Palun siin vabandust eelkõige Sam-i ees et hilinesime nii palju . Ja tahaks tänada Peebu ja korraldajad et vastu tulid ja lasid osaleda . Muideks , äitah komplimendi eest , saavutasime nyyd staari staatuse , meeldiv .
Kui ma oleks korraldaja , siis ma ka laseks haruldased , paljulubavaid autosi osaleda , mis siis et nats hilja tulid . Rahvas tahab neid "staare" ikka näha .
Mitte et me meelega teeme nii, elu ei ole ju ainlt garaazis elatud , on ju laps , naine , töö ... ja hobby mis nõuab palju jõudu ja jaksamist .
Järgmine kord kui hiljaks jääme , keelake meid , et õppiksime oma tunni ära üks kord... siis virisejad ei viirise enam , see virisemine pidi tervisele kahjulik olema :)

Koosolekul ei käind jah , aga rajaseletust saime Peebust .
ja kui 200 peal on kerge seal shiiikaaanerida , siis juba peale 250 on juba teine maailm
Siitkohast kummardus Viperi driveri ees. Pro driving .


____________________________
Save The Wave (vette 91 )
29.05.2006 at 13:36 1 edit. Last edited 30.05.2006 at 09:44 by forced2race
peep
 
Moderator
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Ma ei tea, kuipalju "Pro-driving" ? Erinevus pigem selles, et Viperi omanik käis rajaga eelnevalt tutvumas aga Maksim seda ei teinud. Ma väljendasin talle korduvalt oma muret, et kuidas ta sõidetud saab, kuna rada pole kõige parem. Samas antud raja variant oli parim võimalik, läbisin seda rada kümneid kordi 250+ kiirusel eri variatsioonides ja kulutasin kõvasti autot ning bensiini.

Saan aru, et tal olid põhjused, miks kolmapäeval tulla ei saanud nagu oli kokku lepitud aga miks ta siis eelmisel õhtul ei tulnud, kuigi veel ise seda välja pakkus ? Või samal päeval hommikul vara, siis oleks ka veel testida saanud. Ma olin ikka väga mures selle pärast tegelikult, kuna juba Tapal oli Supra juhitavus probleemiks. Tea kas see tuleneb pehmest kerest või isetehtud spoileritest ?

Vaatasin ka, et esispoiler läks, kas vedrustus oli kõrge või madal ?
29.05.2006 at 14:06
tonny_ac
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Pprz-i postitus audiklubi foorumist:
quote:
Kõik on vist juba öeldud, jäi lisada ainult paar pilti.


29.05.2006 at 14:26
sam
  
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
supratiim, Te ei pea vabandama ega veelenam ironiseerima. Pigem võtke märkus endale õppimiseks. Kõigil on pered, magamata ööd garaazhis ja muud põhjused jne. Kõigil on võrdsed ajagraafikud. Austus korraldajate ja kaasvõistlejate vastu on väga teretulnud.
29.05.2006 at 14:32
peep
 
Moderator
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Hea pilt "trampliinist".

290+ kiirusel polevat seda üldse enam tunda olnud. Seega, liiga aeglaselt sõitsime !:D
29.05.2006 at 14:47
riisiveski
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
quote:
peep: Hea pilt "trampliinist".

Tagaratas maast lahti. Kas siin on käiguvahetuse hetk või on sõitjate suhtumine selline, et suurtel kiirustel ei pea kahe käega rooli hoidma?

____________________________
Be smart. Drive safe. Stay legal.
29.05.2006 at 15:07
hundu
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Pprz-i pildid on ikka megad!
Paaril esiveolisel on selgelt tagarattad maast lahti ja paaril japsil on isetehtud spoilad kohe-kohe küljest rebenemas jne.

____________________________
beetle ´66
deville ´97
29.05.2006 at 15:15
Jõuvanker
 
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
http://pildid.audiclub.ee/yritused/2006_05_27_omc/pages/IMG_6022%20copy.htm

Nagu näha, jäi sinna "trampliini" minu "kaariku" mootoriruumi põhjakate. Ah, mis ikka, oligi teine natukene must ja kriimu:D
Veelkord: korralduse poolepealt üritus igati 5+. Üks AGA, ja see on, RADA...!

____________________________
alati jääb väheks. Kunagi ei ole piisavalt - ülelaaderõhu müstiline mõju.
29.05.2006 at 15:19
peep
 
Moderator
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Paneme siia ka otsimiskuulutuse:

WANTED !

Piisavalt sile/lai teelõik, tee serv vaba takistustest (puud, kraavid, kivid jne.), ei ole palju ristmikke ega kohti kus rahvas saaks teele sattuda, peab olema võimalik korraldada ümbersõit (kiirtee teine rida ei kõlba, sest siis ei jää turvaala), mingi parkimisvõimaluse olemasolu. Vajalik pikkus ca. 3 km.

Kui keegi oskab soovitada füüsikalistelt parameetritelt sobivat lõiku kuni 150 km. Tallinnast siis palun pange privasse kiri. Edasi sõltub juba, kas seda saaks ka mõistliku raha eest kasutada ?
29.05.2006 at 15:36
PlyVal64
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Peep, priva vast ei olegi kõige õigem? Kindlasti on siin palju lugejaid, kes oskaksid peast kohe ühe või teise pakutud koha miinused välja tuua.
Aga ma teen siis otsa lahti Järvamaaga. Kaks sellist lõiku sealkandis on. Parim on Piibe maantee Aravete ristist(Pärnu-Rakvere mnt pealt) Orgmetsani. Piisavalt lai uue kattega tee, ümbersõit Ahula-Orgmetsa Paidest tulles ja Rakvere-Käravete poolt Rava-Orgmetsa. Teede ristumisi ei ole, vist on kaks või kolm maja. Algus on metsavahel, edasi läheb lagedamaks. Et uuema aja teetamm, siis ei kõigu üles-alla väga palju. Muidugi, mis toimub kiirusel 300 km/h on omaette teema. Lõik ise 3 km pikk.
Teine lõik on Pärnu.Rakvere maanteel vahetult enne Amblat. Seal on Aravete poolt tulles peale bensujaama pikk kurv ja selle järgi algab peaaegu 4 kilomeetrine sirge, mis lõppeb lageda välja peal. Kui alustada metsavahelt, siis 200 on sees kiirematel just ajal, kui jõuaks kraavideta lagedale. Vahetult enne Amblat hakkab tee kergelt tõusma. Maju ja kõrvalteid ei ole, liikluse saab suunata vanale maanteele läbi Sipelga ja Käravete. See kevad ei ole sõitnud, talvel naeltega on ju kõik teed siledad. Kahjuks vanakooli teetamm 80test, mälu järgi pisut lainetab.
Kui Kirde-Eestis või Lõunaosariikidest just midagi välja ei uju, siis Mandri-Eesti nii pikad sirged teelõigud peaks olema sellega üles loetletud. Ülejäänud on juba kas kahesuunalised kiirteed, metsavahed või selgelt mittekõlbliku kattega niidikesed.
PS: Pikim sile ja rige teelõik asub Peterburi teel Loksa ristist Valgejõeni. Sai talvel seda GPSiga mõõdetud, noolsirget lõiku oli 6,5 km.
29.05.2006 at 16:45
Raunz
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Enne Amblat on tee ikka väga väga kehv, siis tasub juba uuesti minna üle Tapa lennuväljale. Ilusasti sirge on küll aga ääretult kehv, muidu veel paar aastat tagasi oli esal väga hea tee.

Aga kas Tapa rada oli ikkagi kehvem Pärnu omast?
Kas ei oleks mõeldav uuesti võistlust Tapal pidada?
29.05.2006 at 19:56 1 edit. Last edited 29.05.2006 at 21:21 by Raunz
BlueStang
 
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
oT, aga kus varasemate aastate OMC tulemusi näeb 2001-2003?

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
29.05.2006 at 20:15
newton
 
Moderator
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
http://www.tqhq.ee/dir.php?id=50
29.05.2006 at 21:23
Ivalo
 
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
quote:
Raunz: Aga kas Tapa rada oli ikkagi kehvem Pärnu omast? Kas ei oleks mõeldav uuesti võistlust Tapal pidada?
Tapa rada on ikka kõvasti kehvem, vähemalt mis puudutab betoonplaatide ühenduskohti. Pärnu oma oli selle kõrval väga ok, kui see väike reavahetuse vajadus välja arvata.
29.05.2006 at 22:45
epsum
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Ämari lennuvälja olete uurinud?

seal peaks olema ka 3.2km betoonrada ja päris korralikud edasi-tagasi sõitmise võimalused. Probleemiks on ilmselt pealtvaatajad, kuna tegemist ikkagi militaarterritooriumiga.

Ja kas on mingi põhjus, miks Piibe mnt algus ei sobi, see varulennuvälja koht, sinna just uus asfalt peale saanud.



29.05.2006 at 23:14
veekaheksa
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Läänemaale jääv Vatla nõuka aegne liikluseks avatud varulennuväli, mille pikkuseks olen kaardilt mõõtnud ca 4 km. See on Pärnu poolt Saaremaale minejale ABX Shortcutina, ja sellepoolest saab ka ümbersõidu tavamaantee kaudu suunata. Antud jupi peal on tee laius ma pakun sama lai kui tavalisel lennuväljal( kaugelt rohkem kui 4 realine tee üheks liidetuna).
29.05.2006 at 23:31 1 edit. Last edited 29.05.2006 at 23:33 by veekaheksa
vvt
  
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Ämarisse ei saa kindlasti, see on ikkagi suletud maa-ala ja töötav sõjaväe lennuväli. Muide praegu stardivad seal juba sinimustvalgete märkidega kõuelinnud :smokin

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
30.05.2006 at 07:35
ervin
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
quote:
veekaheksa: Läänemaale jääv Vatla nõuka aegne liikluseks avatud varulennuväli, mille pikkuseks olen kaardilt mõõtnud ca 4 km. See on Pärnu poolt Saaremaale minejale ABX Shortcutina, ja sellepoolest saab ka ümbersõidu tavamaantee kaudu suunata. Antud jupi peal on tee laius ma pakun sama lai kui tavalisel lennuväljal( kaugelt rohkem kui 4 realine tee üheks liidetuna).
see ümbersõit tuleks päris pikk ja lisaks sellele veel mööda kruusateed.
30.05.2006 at 09:28
tqhq.ee foorum : Üritused : One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.