register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli   1 2 3 4  
Poster Message
vr_
  
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
quote:
veekaheksa: Läänemaale jääv Vatla nõuka aegne liikluseks avatud varulennuväli, mille pikkuseks olen kaardilt mõõtnud ca 4 km. See on Pärnu poolt Saaremaale minejale ABX Shortcutina, ja sellepoolest saab ka ümbersõidu tavamaantee kaudu suunata. Antud jupi peal on tee laius ma pakun sama lai kui tavalisel lennuväljal( kaugelt rohkem kui 4 realine tee üheks liidetuna).

olen korra juba mainind http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=17419&spid=173994#173994

____________________________
Imperialist 71
30.05.2006 at 09:32
peep
 
Moderator
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Tulemused absoluutarvestuses samuti väljas.
30.05.2006 at 11:06
forced2race
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Peep, maksim tahtis küll tulla kolmapäeval , aga turbiini uus õli voolik osutus lekkivaks kui me suprat teisipäeva öösel käivitasime . Teistest päevadest ma isegi ei räägigi , töö töö töö :)
Spoiler läks jah , sellest et maksim jah ei tutvunud rajaga ja kui nägi ees neid koonuseid siis hakkas vaikselt paremale kalduma ja sõitis ühest üle; ja vedrustus oli kah madal natuke . Meie viga .
Ja ega ma vabandan siin , Sam. See oli rohkem sarkasm minu poolt , sest sa oled juba mitu korda meiega rahul pole .
Ma saan lubada et me proovime õigeks ajaks tulla järgmine kord aga kui ei tule , no siis ei osale :) Auto tervemaks jääb :)

____________________________
Save The Wave (vette 91 )
30.05.2006 at 13:14 1 edit. Last edited 30.05.2006 at 13:32 by forced2race
forced2race
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Ja veel , Peep . "Pro driving" sellepärast et viperil ja supral on tohutu moment TAGA ratastel kiirenduse ajal , kui sa seal hakkad roolima ja samal hetkel mingit ebatasasust püüad siis on suur võimalus autost üle kontrolli kaotada .
Ja supral kusjuures momenti nats rohkem kui viperil .
(täpselt ei mäleta 500 viper ja umb 860 supra ...?)
Väga hea näitus sellest on , need kes inglise keelt jagavad hästi ja Gumball-i vaatasid , see viper mis mitu kukerpalle tegi seal Marokkos ebatasasel teel . Väike hüpe kiirendamise ajal ja külglibisemine .
Ja mis sinu bensiinist puutub , Sa ju tõesti nautisid seda 290+ edasi tagasi oma RS iga sõitmist :) Mina oleks:)

____________________________
Save The Wave (vette 91 )
30.05.2006 at 13:31
wader
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Viperil siiski stockis ~650 NM väänet. Antud Viper on takkaotsa veel kompressoriga, mis kindlasti positiivselt väändele mõjub.
30.05.2006 at 13:38
forced2race
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
650 ? nujah , seal oli ju GTS , aga kompressori momendi kõver on tasasem kui eriti suure turbo oma .

____________________________
Save The Wave (vette 91 )
30.05.2006 at 14:34
apuracing
  
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Ei kahju jah. et pidin suht kindla 3-nda koha 17-nda koha vastu vahetama aga ega see ju mootorisport ja minu kohta kehtis ütlus, et ega küünlad hoia tulles :D
Nüüd varuga uusi olemas :D

Aga korraldajatele suured suured tänud ja kahjuks ilma vastu me ei saanud ja ei tahtnud ka tüdrukuid ära külmetada, muidu oleks silmailu ka ikka korralikult saanud ;)

Tänades ja uut üritust oodates
Äpuracingu pere
30.05.2006 at 21:03
max
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
quote:
forced2race: 650 ? nujah , seal oli ju GTS , aga kompressori momendi kõver on tasasem kui eriti suure turbo oma .
http://www.superchargersonline.com/product_detail.asp?PartNumber=PAX1201810
Siin on üks link GTS-i Paxtoni kompressorile, mis teeb originaal 660Nm-st 800Nm (490 ft-lbs -> 589 ft-lbs). Ma ei tea, mis kompressor konkreetsel Viperil oli, aga vaevalt et vahed suured on.
30.05.2006 at 21:39 1 edit. Last edited 30.05.2006 at 21:39 by max
Raceboy
 
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Muide, üks küsimus tekkis.
Nimelt ei ole konkreetne Viper ARK'is arvel ning jäelikult puudub tal ülevaatus ja teedel sõita ei tohi.
Kas tal oli BHRA tehnilise ülevaatus, et ta starti lubati?

____________________________
www.vems.ee
03.06.2006 at 18:22
peep
 
Moderator
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Viperiga on kõik ok ja BHRA ülevaatus on tal ka. Tegu mitte vähem streetlegal autoga, kui enamik sellel võistlustel osalejad. Detailid miks ta momendil registris pole, ei ole avaliku foorumi teema, helista mulle, kui tahad juurde küsida.
03.06.2006 at 19:47 2 edits. Last edited 03.06.2006 at 20:08 by peep (Moderator)
Raceboy
 
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Eih, seda miks ta ei ole, ma tean :)

Seda, et tal BHRA üv on, ei teadnud. Peace.

____________________________
www.vems.ee
03.06.2006 at 20:11
peep
 
Moderator
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Kui Sa seda autot tead, siis ei tohiks nagu küsimust tekkida, et miks ta osales ? Kui see pole tänavasõiduauto, siis mis veel on ?

Edaspidise jaoks natuke selgituseks, mis on OMC filosoofia:

Osale sellega mis Sul on ja looda, et seda on piisavalt ! Kui selgus, et polnud piisavalt võitmiseks aga kangesti tahaks, siis ära virise, vaid mine garaazhi tagasi ja areta jõudu juurde.

Peaasi, et korraldajad tunnistavad Su sõiduki piisavalt turvaliseks ja ta mahub subjektiivse mõiste "tänavasõiduauto" alla. Nii võikski reeglites kirjas olla, kuid tundub, et korraldaja kaitse (turva ja juriidika) on tugevam tänu ülevaatuse nõudele. Võin eksida muidugi. Kindlasti pole tegu konkurentsi ühtlustava reegliga.

Muuseas, korraldajad tegid pätti ka, lasid peale osaleja, kelle auto ei olnud võimeline ülevaatust läbima puuduva katalüsaatori tõttu.
03.06.2006 at 22:17 2 edits. Last edited 03.06.2006 at 22:19 by peep (Moderator)
Hylas
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
sellekohapeal tõmbaks kriipsu
punkt üks: korraldajal on õigus!
punkt kaks: kui on kahtlus vaata punkt üks !

Ärgem hakakem jälle jaurama teemal mis, kes, kus ja kuidas, see ei vii kuhugi !
03.06.2006 at 23:57
peep
 
Moderator
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Õnneks momendil keegi veel ei jauragi, Raceboy küsis ilusti ja sai vastuse ka. See ülejäänud jutt oli nii igaks juhuks, et kõik aru saaks mis on antud ürituse põhimõte.
04.06.2006 at 07:38
Raceboy
 
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
quote:
peep:
Osale sellega mis Sul on ja looda, et seda on piisavalt ! Kui selgus, et polnud piisavalt võitmiseks aga kangesti tahaks, siis ära virise, vaid mine garaazhi tagasi ja areta jõudu juurde.


Osalesingi, 2001.a., ja ei olnud piisavalt :) Seepärast toimisingi täpselt selle soovituse järgi.
Ennast huvitas asi ka seepärast, et ilmselt võib minulgi see TÜV-probleem tekkida.

____________________________
www.vems.ee
04.06.2006 at 07:45
peep
 
Moderator
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Loodetavasti leiame mingi koha ka selle ürituse jaoks järgmiseks aastaks...
04.06.2006 at 08:14
veekaheksa
One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli
Tore oleks jah, nii mõnelgi on nüüd hammas verel, kuna 'õige kiirus' jäi saavutamata.
04.06.2006 at 23:49
tqhq.ee foorum : Üritused : One Mile Challenge, 27 mai, Pärnu lennuväli   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.