register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Chevrolet Suburban ´87   1 2 3  
Poster Message
Timo
  
Chevrolet Suburban ´87
Tekkis mõte siis enda sõidukist ka siin infot jagada, loomulikult, kui rahval huvi on. minumeelest on hea, kui kasutajaid panevad võimalikult palju infot oma autost üles ja hoiavad inimesi kursis, mis autoga toimunud on vahepeal.
Sai siis peale mitmeaastast higistamist endale ÕIGE auto soetatud. ja tegingi siis see aasta endale ilusa sünnipäeva kingi. Chevrolet Suburban 1987a väljalase, auto on eestisse toodud 2004 aastal rootsist, peale mida teostati kere ja värvimistööd. ülejäänud aja seisis auto õues palja taeva all. oligi soov saada mitte uus ja mitte päris vana USAkas vaid selline pigem vanemapoolne, millega talveti tegutseda saaks garaasis ja suvel ringi chillida. auto hind oli naeruväärne, võrreldes teiste taoliste hindadega. nüüd siis juba umbes 1000 km seljataga ja ise olen väga rahul ostuga. loomulikult on välja tulnud nii head, kui ka head. panen siis mõned pildid ka siia:

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
28.12.2006 at 01:25 2 edits. Last edited 28.12.2006 at 01:29 by Timo
FM02
 
Chevrolet Suburban ´87
väga chill pill
28.12.2006 at 01:35
Timo
  
Chevrolet Suburban ´87
rohkem pilte ja päevik usaraud.ee-s: http://usaraud.ee/?id=5_5_20_499

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
28.12.2006 at 01:37 1 edit. Last edited 28.12.2006 at 01:38 by Timo
zippo
Chevrolet Suburban ´87
auto nähtud ja kaedud-esimest korda kiiruga kaedud,ei uskunud et nii hästi säilinud isend(töö ilus ja auto ilusam veel),aga müts maha-kadeduse uss trügis hinge!Nüüd alati kui sinna kanti asja,siis silm ikka otsib seda"väikest"iludust.Edu ja jõudu!Ehk annab aeg ja saame kulgeda koos teel.
28.12.2006 at 05:27
Olds
  
Chevrolet Suburban ´87
Suht kena töö tehtud! Isiklikult ei meeldi mulle need tjüüning tagatuled seal, aga see puht minu arvamus;)

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
28.12.2006 at 11:30
Timo
  
Chevrolet Suburban ´87
zippo, kas me oleme isiklikult ka kohtunud. ja kus sa autot näinud oled, kas sa siitkandi mees

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
28.12.2006 at 17:23
Sebastien
Chevrolet Suburban ´87
Väga ilus aparaat. Ise olen antud isendit kohanud Järva-Jaanis ja pildilt on näha ,et ka kodu asub seal. Sõidan ise kaks korda nädalas sealt läbi ja pilgud otsivad alati vana head Suburbanit.
Aja siis mõnikord ilusa ilmaga vaatamiseks välja ka!:)
28.12.2006 at 17:45
Timo
  
Chevrolet Suburban ´87
Jaanis ta asub jah, aga liikumas on ta alles kevadel, ei raatsi talvel sõita lihtsalt.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
28.12.2006 at 21:40
zippo
Chevrolet Suburban ´87
Isiklikult kohtunud ei ole,aga liigun aegajalt töö käigus seal kandis.Aga eesti väike ja mine tea millal teed ristuvad.
30.12.2006 at 00:18
hunt
 
Chevrolet Suburban ´87
quote:
suburban: Jaanis ta asub jah, aga liikumas on ta alles kevadel, ei raatsi talvel sõita lihtsalt.

Meil siin talinas küll talve põle............ kuidas Teil seal ?


____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
30.12.2006 at 22:05
Timo
  
Chevrolet Suburban ´87
ei ole talvest haisugi, kruusateedel ainult kiilakas, muidu ei saa arugi, et talv.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
30.12.2006 at 22:07
Timo
  
Chevrolet Suburban ´87
sai siis kolmapäeval selle aasta esimesed sõidud tehtud. sõitsin terve nädalalõpu ja tulid välja mõned talvel tekkinud vead. näiteks ei võta starter kuuma mootoriga järgi, ootad 10 minti ja jälle ok( arvatavasti tõmberelee paisub kinni). samuti ei tahtnud esialgu kast peris hästi töötada, aga nati sõitmist ja nüüd asi jonksus. talvel tegemine läks suht aia taha, ei jõudnudki nagu miskit teha. tagadiffer sai ära vahetatud, armatuur käis maas, akna tihendeid sai kohendatud, genekas üle kontrollitud ja kapoti alla üht teist värskendatud. nii, et nüüd ta siis jälle liikvel. mõned uued klõpsud ka siis:






____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
10.04.2007 at 08:38 1 edit. Last edited 10.04.2007 at 08:50 by Timo
ERAK
  
Chevrolet Suburban ´87
nuon ilus massin jah. isegi sellist kunagi rootsis piilutud, siis aga juhuse tahtel hoopis kastikas soetatud sai.
Mõnusat USAautokevadet ja ...suve

Kus sai tehtud keretööd?

____________________________
kümblustünni rent
kaubikurent
sõidukid Rootsist
rehvide müük
10.04.2007 at 14:51
Timo
  
Chevrolet Suburban ´87
tänane kruiis siis minu jaoks täielik läbikukkumine:

1. eile õhtune süüte näppimine tähendas seda, et külma mootoriga auto lihtsalt ei käivitu. see asi sai siis hommikul korda.

2. tallinn-tartu peal ühel scorpal mis ees sõitis oli karter katki ja pasandas terve nina ja esi klaasi ilusti õliga üle.

3. kruiisi ajal ütles starter oma töölepingu üles, töötas ainult põhja alt otse pannes(võibolla keegi nägi, kui ma kesklinnas keset 3 realist liiklust auto alla ronisin ja keegi mu jalgadest üle tahtis sõita)

4. a le coq arena ees jooksis kast laiali ja sinna mu sõit lõppeski. hea oli kuulata kristiinest kostuvat kummivilinat, kui enda liikur lepingu lõpetas.
niisiis tuli kojujäänud Voyager kohale kutsuda ja chevy ära vedada. Mopar veab GM-i :rolleyes ;) sellist pilti juba iga päev ei näe
aga noh, ärgem kaotagem usku, mis sitasti see uuesti:D :D :D :D. lõpukruiisil kindlasti kohal, kui mitte varem.8-)

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
28.04.2007 at 20:16
KOLLA
Chevrolet Suburban ´87
Minu kaastunne !
Olen nimelt suur tSurbanite fänn ja tänagi tegin sinu masinast mitu pilti ! Mul endal vähe uuem isend , kuid endiselt plaksutan vaimustunult käsi , kui näen vanemaid isendeid . Mul on juba päris suur pildi kogu , et olen hakanud mõtlema lausa klubilise ühingu peale . Siit mõtlemis ainet - `kõigi maade tSurbanid ühinege´!
28.04.2007 at 22:06
Martin460
Chevrolet Suburban ´87
Hea tekst!:D
tsurbanid

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
28.04.2007 at 22:32
jaak
 
Chevrolet Suburban ´87
Ilus pill, aga mis juhtus esisillaga? Puha alt ära lennanud? Jänkid ka mõtetusi omal ajal teinud, selline auto ja tagavedu.
29.04.2007 at 16:52
Timo
  
Chevrolet Suburban ´87
paar pilti ka siis:


need väiksed poisid, kes auto tänava ääras seisavad, küsisid, et kas tulite kambaga venelasi peksma, eitava vastuse saades ütles üks, et sul ju hea suur auto, saad neist üle sõita.
loodan, et piltide autorid ei pahanda.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
30.04.2007 at 12:42
ervin
Chevrolet Suburban ´87
quote:
suburban: paar pilti ka siis:


OT: pildi järgi hinnates on viimased sündmused kõvasti viina hinda tõstnud :D
30.04.2007 at 15:57
Rekkamees
 
Chevrolet Suburban ´87
Läheb siis kasti remont tõesti nii kalliks, et mõttekam on ilusast autost loobuda?
30.04.2007 at 22:26
Timo
  
Chevrolet Suburban ´87
quote:
Rekkamees: Läheb siis kasti remont tõesti nii kalliks, et mõttekam on ilusast autost loobuda?

hing ei luba, aga mõistus käseb. kasti rem ei ole iseenesest eriti kirves (tehti pakkumine 10000eeku) ja kasutatud kasti koos muhviga pigistaks kuskil 5-7000 eeguga välja, aga lihtsalt hetkel on raha igale poole mujale nii ära paigutatud, et ei näpista kuskilt otsast seda välja. loomulikult ei ole see kõige mõttekam tegevus, aga hetkel lihtsalt möödapääsmatu. aga ega see siis veel ei tähenda, et ma selle asja hülgaks, tulevad uued rahad ja uued autod, tegelt ongi juba miskit silmapiril ja kraabib silma, aga tasa sõuad kaugele jõuad.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
30.04.2007 at 23:47
Timo
  
Chevrolet Suburban ´87
Nüüd siis autol uus omanik juba mitu kuud. tea mis tast ka saanud on, kas liigub ikka ringi juba. äkki on kellegile silma jäänud kuskil, mina viisin ta igatahes raasikule, aga tüüp muidu elas linnas vist. krt, kui pakutaks, ostaks tagasi ka vist. kole kahju ikka.

____________________________
Chevrolet Astro AWD 96 varuosadeks
Chevrolet Astro AWD 95
Fordson model N 1935
13.06.2007 at 12:43 1 edit. Last edited 13.06.2007 at 12:45 by Timo
Astro SS
Chevrolet Suburban ´87
Vähemalt eile veel ei liikunud ;)

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
13.06.2007 at 13:53
amatöör
  
Chevrolet Suburban ´87
Uus omanik pusib teda minumeelest vaikselt :)


Aga jah,kaugel subikas on?
13.06.2007 at 18:57
Astro SS
Chevrolet Suburban ´87
quote:
amatöör: Uus omanik pusib teda minumeelest vaikselt :)


Aga jah,kaugel subikas on?

Minu poolt vaadates tänava lõpus :D

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
13.06.2007 at 22:57
tqhq.ee foorum : Autod : Chevrolet Suburban ´87   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.