register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Car Show vol.2   1 2  
Poster Message
unistaja
American Car Show vol.2
To Mustang GT 94, kunagi "kurtsid" ;) oma auto üle http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?. Millega Sa nad nüüd nii pöördesse said? Asjalik fotikas? :D
04.04.2002 at 23:05 Last edited 04.04.2002 at 23:07 by unistaja
urmas
American Car Show vol.2
Tulemused on selgunud:http://www.fhra.fi/fin/index.php?cmd=117,xxxx

Mulle meeldis 57 Chevy Pick Up kõige rohkem. 468 cid, BDS 8-71 Blower ja 900hp peaks olema piisav igapäevaseks kasutamiseks :)
06.04.2002 at 14:04
urmas
American Car Show vol.2
www.paalupaikka.com
quote:
Tuningharrastus on nykyään se IN juttu, onhan se nuorten miesten keskuudessa itsetyydytyksen jälkeen suosituin harrastus. Kävimme tietenkin ihmettelemässä myös näitä tuunattuja autoja, joissa on mm. korinväriset kahvat. Opimme myös paikalla olleen selostajan ansiosta että tuning lausutaan thyyyning, aina sitä oppii uutta kun vanhaksi elää. Lisävarustekauppiaalla oli myynnissä tankinkorkkitarran lisäksi mm. pakoputkeen asennettava pilli, joka saa aikaan turbomaisen vihellyksen, kevään hittituote!

:D


22.04.2002 at 00:28
varumees
American Car Show vol.2
Ei sa mainimata jätta, et Te olete ikka mõnes mõttes liialt ennasttäis kamp. Nii kui pole tegu ameeriklasega, mootor on alla 3 liitri : nii kohe et rämps.
Mulle ka näiteks suured ja kandilised ameerika kolakad ei meeldi(leidub küll erandeid!), aga ma ei hõõru seda yheski foorumis ega muus vestlusringis kellelegi nina alla.
Muidugi on tore, et Eestis leidub austajaid erinevatele n.ö. koolkondadele, aga katsuks ehk kuidagi mõistvamalt ja delikaatsemalt suhtuda üksteisesse?
Samas Sait on Teil kyll hea ja informatiivne(parim eestikeelne selle-alane iatahes.)
26.04.2002 at 12:26
ervin
American Car Show vol.2
quote:
varumees: Ei sa mainimata jätta, et Te olete ikka mõnes mõttes liialt ennasttäis kamp. Nii kui pole tegu ameeriklasega, mootor on alla 3 liitri : nii kohe et rämps.
Mulle ka näiteks suured ja kandilised ameerika kolakad ei meeldi(leidub küll erandeid!), aga ma ei hõõru seda yheski foorumis ega muus vestlusringis kellelegi nina alla.
Muidugi on tore, et Eestis leidub austajaid erinevatele n.ö. koolkondadele, aga katsuks ehk kuidagi mõistvamalt ja delikaatsemalt suhtuda üksteisesse?
Samas Sait on Teil kyll hea ja informatiivne(parim eestikeelne selle-alane iatahes.)

antud juhul on tegemist ju ameerika autode teemalise saidi/foorumiga, seda ei maksaks ju ka unustada :)
26.04.2002 at 12:48
urmas
American Car Show vol.2
quote:
varumees: ... liialt ennasttäis kamp ... rämps ... ma ei hõõru seda yheski foorumis ega muus vestlusringis kellelegi nina alla ... mõistvamalt ja delikaatsemalt suhtuda üksteisesse
Sinu avaldus on viimase aja üks räigemaid. Enamik meist kasutab igapäevasteks sõitudeks mitte-ameeriklasi ja reeglina ei sae oksa, millel ise istuvad. Kui ei meeldi siin räägitu, ära loe seda. Tee, mida iganes, aga ära mürgita tqhq foorumit.
26.04.2002 at 12:52
varumees
American Car Show vol.2
quote:
antud juhul on tegemist ju ameerika autode teemalise saidi/foorumiga, seda ei maksaks ju ka unustada

No ega ma ei unustagi. Samas mõned siit ajavad ka SR foorumis oma kangekaelset txt-d. Aga no olgu mis on, kui üks asi meeldib, siis piisab selle kiitmisest, mitte alternatiivse variandi mahategemisest.
26.04.2002 at 12:53
arxx
American Car Show vol.2
quote:
varumees: Ei sa mainimata jätta, et Te olete ikka mõnes mõttes liialt ennasttäis kamp. Nii kui pole tegu ameeriklasega, mootor on alla 3 liitri : nii kohe et rämps.
Mulle ka näiteks suured ja kandilised ameerika kolakad ei meeldi(leidub küll erandeid!), aga ma ei hõõru seda yheski foorumis ega muus vestlusringis kellelegi nina alla.
Muidugi on tore, et Eestis leidub austajaid erinevatele n.ö. koolkondadele, aga katsuks ehk kuidagi mõistvamalt ja delikaatsemalt suhtuda üksteisesse?
Samas Sait on Teil kyll hea ja informatiivne(parim eestikeelne selle-alane iatahes.)
esimene post ja kohe korda looma ???. julgen arvata, et siinne "ennasttäis kamp" on vägagi tolerantne ja vaoshoitud (ka "erinevatele n.ö. koolkondade" suhtes) + arulagedat tatipritsimist pole ka nagu kohanud. soovitan soojalt lehega põhjalikumalt tutvust teha ... ja kui ei sobi, siis alati on ju ka teisi foorumeid: ee.auto, vms. :)
26.04.2002 at 13:07
Taavi
American Car Show vol.2
Sõnavabadus on ühe asja nimi!
Kui minu arust on igasugune sticker-sinisetulukese-käigukanginupu-tuuning naeruväärne ja äärmiselt totter, siis seda ma ka välja ütlen.
26.04.2002 at 13:10
varumees
American Car Show vol.2
quote:
Sõnavabadus on ühe asja nimi!
Kui minu arust on igasugune sticker-sinisetulukese-käigukanginupu-tuuning naeruväärne ja äärmiselt totter, siis seda ma ka välja ütlen.

Nonäed. Hakkab pihta. Vabadus on muidugi hea ja tore asi, aga seda peaks oskama ka õigesti kasutada, muidu asjast head nahka ei tule. Minu nägemuse kohaselt ei ole vaja seda välja öelda, olgugi et Sa mõtled tõesti nii.
Muideks see et mul esimene post on ei tähenda veel ,et ma siia esmakordselt sattusin.
Aga kokkuvõõtes, pole mõtet seda asja siin arendada edasi, parem lõpetame ja paneme poe kinni.
Eks ma katsun ennast siit siis eemal hoida, kuigi aeg-ajalt tahaks ka siit tarkust ammutada ja kui siis juhtub ette mingi selline txt jälle(nagu ma enne kirjeldasin), tekib kange tahtmine tõepoolest "korda luua".
OK, Peace.
26.04.2002 at 13:25
Georg79Fire
American Car Show vol.2
Vabadus on tunnetatud paratamatus!

Enamik selle foorumi liikmetest tunnetab paratamatust fännida võimsaid autosid (enamuse jaoks siin foorumis on need suurekubatuurilised usa rauad) aga keegi meist ei tee muid autosid maha ainult sellepärast,et nad on väiksema mootoriga (ise sõidan igapäev 1,3 Corollaga) . Tihtipeale on mahategemise objektiks ülepakutud "disainiga" isendid (isegi usa raud)
Meie foorumis on palju neidki,kellel puudub usa auto (nt.Joel,Ats,Iff,tfr,jne...) ning ega keegi nendesse siin siis halvasti ei suhtu ja vaevalt,et nad ennast siin kehvasti tunnevad!
Peace! :)
26.04.2002 at 14:07
varumees
American Car Show vol.2
Ok veelkord siis : PEACE !
26.04.2002 at 14:12
tqhq.ee foorum : Üritused : American Car Show vol.2   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.