register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Kas bensiinist?  
Poster Message
tambet
  
Kas bensiinist?
Ehk on kellelgi siin listis olijatel olnud sarnane viga>(auto on Chevy Camaro 5.7L ,pritsung).Rahulikul sôidul,madalate pööretega,kipub jônksutama.Vähe kôrgematega käib paremini.Tühikäigul kord käib,siis jälle seiskub.Kui sôites äkitselt gaasi vajutada,siis mootor hakkab jônksutama,detoneerima,aeglasel vajutamisel kiirendab mingil määral.Ka sooja mootori taaskäivitamine on probleemne.
Kogu see jama hakkas peale Neste Männiku tankla külastamist.Nii,et ilmselt on bensiinist.Aga ehk oskab keegi ytelda,kas on tôenäoliselt bensus vett vôi madal oktaaniarv vôi midagi muud?
04.04.2002 at 02:36
peep
 
Moderator
Kas bensiinist?
Osta järgmine kord mingit normaalset bensiini ja saadki teada, kas viga selles. Ega siin neti kaudu keegi neste bensu analüüsi vist teha suuda.:)
04.04.2002 at 02:39
tambet
  
Kas bensiinist?

Keegi vôiks siis anda teada,kus kohast saax "normaalset"
bensu?
04.04.2002 at 02:50
peep
 
Moderator
Kas bensiinist?
quote:
tambet:
Keegi vôiks siis anda teada,kus kohast saax "normaalset"
bensu?


Igasugu foorumites ja listides postitamise reegel nr. 1, enne loe ja siis postita - Sa ise natuke aega tagasi postitasid siia threadi:

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=1591

kas lugesid enne mis seal kirjas oli ?
05.04.2002 at 03:01
Olds
  
Kas bensiinist?
Soovitan Texaco`t ehk eestikeeli UnoX. Viimsepeal kütus ja odav hind!
05.04.2002 at 16:40
LaSa
 
Moderator
Kas bensiinist?
mnjah, mina olen pigem kuuld, et unox on sitt kütus & auto ei tööta normaalselt.

odav on ta küll jah....
05.04.2002 at 16:45
gets
Kas bensiinist?
Ise seal pidev kunde (92 kütus) ja probleeme pole olnud.
05.04.2002 at 16:48
Olds
  
Kas bensiinist?
Mina olen selle firma klient juba teist aastat- No problemas at all. Väga hea jook mootorile. See-eest Neste on täielik s``` (enda kogemus)
05.04.2002 at 17:17
max
Kas bensiinist?
Mul jälle Nestega OK kogemus, aga olen kuulnud automehaanikute suust, et UnoX-st tangitud kütusega kattuvad küünlad mingi erilise pa*ahunnikuga.

tambet: pane hea pena sisse ja vaheta penafilter ära - aitab. Sümpomid on küll täpselt sellised...
05.04.2002 at 19:05
unistaja
Kas bensiinist?
Olgu kohe öeldud, et ei oma Z28, seega täpselt ei tea. Aga vaevalt keegi täpselt teab.
Kõige tõenäolisem variant on jah bensuprobleem.
Aga mis aastast sul on (kui vana)? Ise maadlesin sarnase probleemiga ja viga selles et sai "lisa" õhku st., kummilõdvik, mis filtrist pritsungisse oli ajajooksul mõranenud. Kusjuures seda ei saa arugi eemalt silmaga vaatlusel. Kõige parem võta küljest ara ja uuri ning venita igat pidi, kas on kuskil läbivaid mõrasid.
05.04.2002 at 19:36
mrtn
Kas bensiinist?
ma sõidan autoga päris palju, võtan pentsu nii nestest, statoilist, shellist kui hydrotexacost. mitte mingit vahet ei ole, välja arvatud see paari aasta tagune HT jama maximarketi juures ja 1 rapla neste paagitäis, mis detoneeris nagu kuulipildur. olles informeeritud ka bensiini teekonnast tanklatesse (õe exmees töötab kütuselaboris), siis võin öelda, et see ongi üks ja seesama bensiin, mida kõik oma londiga võtmas käivad.
05.04.2002 at 19:50
2koma8
Kas bensiinist?
Normaalne bena on Statoili 98ultima mida tangin põhiliselt lasnamäe kanali otsast ja Viimsist. Ükskord sain Viimsist solki (1.5 aastat tagasi), nüüd pole probleeme olnud. Seda võin küll öelda et 95 on igas jaamas paras põhk.
07.04.2002 at 16:46
udu
 
Kas bensiinist?
tambetil on 87 aasta IROC-Z 5.0 (ilmselt) TPI - minu vana camaro

mul oli sarnaseid muresid thunderbirdil, kui halba bena võtsin, lasin kvaliteetset peale ja läks ise korda :)

____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
07.04.2002 at 19:43
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Kas bensiinist?  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.