register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid   1 2 3  
Poster Message
LaSa
 
Moderator
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Märt: TG@krediidiinfo.ee.

ps. Endal isiklik kogemus remondipoolega puudub.
06.05.2009 at 15:45
Madlobster
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
quote:
LaSa: Märt: TG@krediidiinfo.ee.

ps. Endal isiklik kogemus remondipoolega puudub.

Praeguses olukorras on krediidi võlg tekkinud väga paljudel nii suurtel kui ka väikestel ettevõtetel ja see ei näita veel suurt midagi. Kõige odavam varjant ongi olla riigile võlgu.
Kui aga ka arvete maksmine on muutunud probleemiks ja inkassode kätte antud siis tuleks raha asjades olla ettevaatlik (ettemaks vms).

Tegelikult suhteliselt halb kombinatsioon, et riigi võlg, inkasso firmadele võlg ning veel siit välja lugedes paljudel lubaduste ja usalduse probleem.
Selline asi kella küljes ei tee ettevõttele kindlasti head reklaami.
06.05.2009 at 16:06
mrtn
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
motors24.ee-s on veel reklaamvideo üleval.
06.05.2009 at 16:18
anryo
  
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Kõige "odavam" on jah riigile võlgu olla, kuid seda tehakse siiski viimases järjekorras. Keegi ei taha riigile võlgu olles jätta enda firmast halba muljet, sest see info läheb ju koheselt üles Krediidiinfosse ning osutub väga tõsiseks probleemiks edspidi kasvõi pangalaenu (liisingu) taotlemisel.
Olles võlgu mõnele teisele firmale, pannakse võlgnevus enamasti üles alles mitme kuu möödudes, kui tõesti enam kuidagi ilma inkassofirmate läbi ei saa.
Ühesõnaga, see kes on juba riigile võlgu on juba ka mujale ja mitte vähe!

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
06.05.2009 at 16:28 1 edit. Last edited 06.05.2009 at 16:29 by anryo
jass
 
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Riik küsib kõige suuremat intressi.
06.05.2009 at 16:43
tfr
 
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
quote:
jass: Riik küsib kõige suuremat intressi.

Ajatatud maksuvõlg on 11% aastas, pangast on ilma hüpoteegita paremat diili päris keeruline saada.
Aga see kisub juba offtopicuks siin.
06.05.2009 at 16:55
mikimouse
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
quote:
anryo: Kõige "odavam" on jah riigile võlgu olla, kuid seda tehakse siiski viimases järjekorras. Keegi ei taha riigile võlgu olles jätta enda firmast halba muljet, sest see info läheb ju koheselt üles Krediidiinfosse ning osutub väga tõsiseks probleemiks edspidi kasvõi pangalaenu (liisingu) taotlemisel.
Olles võlgu mõnele teisele firmale, pannakse võlgnevus enamasti üles alles mitme kuu möödudes, kui tõesti enam kuidagi ilma inkassofirmate läbi ei saa.
Ühesõnaga, see kes on juba riigile võlgu on juba ka mujale ja mitte vähe!

oleneb.
näiteks tehnikamaailmas siin banaanias on se ring nii väike, et kui korra hankijatele (teistele firmadele) võlgu jääda, siis on sellega suht ühelpool. riigivõlaga bisnessi võib hea kabetamise juures matsti vasta maakera lasta ja sisuliselt samas majas tööd jätkata mõne muu nime ja "omaniku" all. oleneb ikka valdkonnast arvan.
06.05.2009 at 17:54
reinr
 
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
quote:
mikimouse:
quote:
anryo: Kõige "odavam" on jah riigile võlgu olla, kuid seda tehakse siiski viimases järjekorras. Keegi ei taha riigile võlgu olles jätta enda firmast halba muljet, sest see info läheb ju koheselt üles Krediidiinfosse ning osutub väga tõsiseks probleemiks edspidi kasvõi pangalaenu (liisingu) taotlemisel.
Olles võlgu mõnele teisele firmale, pannakse võlgnevus enamasti üles alles mitme kuu möödudes, kui tõesti enam kuidagi ilma inkassofirmate läbi ei saa.
Ühesõnaga, see kes on juba riigile võlgu on juba ka mujale ja mitte vähe!

oleneb.
näiteks tehnikamaailmas siin banaanias on se ring nii väike, et kui korra hankijatele (teistele firmadele) võlgu jääda, siis on sellega suht ühelpool. riigivõlaga bisnessi võib hea kabetamise juures matsti vasta maakera lasta ja sisuliselt samas majas tööd jätkata mõne muu nime ja "omaniku" all. oleneb ikka valdkonnast arvan.

See jutt kisub nagu metsapoole. Ega see TamGarage OÜ miski ettevõte ole ega pole ka olnud. Juba 2007 oli tal võlgu rohkem kui vara 300,0 t. krooni eest. 2008.a. näitajaid veel pole avaldatud. Pankadesse poleks tal ka eelmistel aastatel asja ja Maksuamet ei võta ka sealt kus pole.
Mind ärgitas seda juttu üles võtma pigem see, et peale raha peaks ikka ka muid väärtusi olema. Muidugi kui äriideeks oligi lubaduste najal raha teenimine, siis ei aita siin ei inkassofirmad, Maksuamet ega Krediidiinfo.
Siin aitab ainult teiste hoiatamine ja "ärimehele" kellukese külgeriputamine nagu vanal ajal pidalitõbistele.

Ja neid lubadusi näib jätkuvat isegi pärast "kellukese külgeriputamist"


____________________________
58 Imperial Crown
69 Buick LeSabre
06.05.2009 at 21:44
partel
  
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Hobiautode omanikele lohutuseks, et on üks teine hobigaraazh ka olemas, finatsdistsipliini osas võib-olla vähem problemaatiline.

Tundub, et reklaami ei pea tegema, kõik teavad isegi, kuhu tulla...

Mis majanduslangus? Tööd on nii palju, et ei jõua äragi teha!

____________________________
_
07.05.2009 at 01:18
kaups
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
kusjuures Pärtliga samal meelel,eestit külastades ei saa aru küll kus see surutis olema peaks....
07.05.2009 at 02:28
meintz
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
/asi lahendatud/
07.05.2009 at 08:47 1 edit. Last edited 07.07.2009 at 22:19 by meintz
CEC66
 
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Tere.
panen siis siia lühidalt ka omad kommentaarid.
õnneks ei ole ma kunagi ühtki oma auto TG hoiustanud ja seega ei oska kommenteerida hobigaraazi tegevust, küll aga on olnud mõned kokkupuuted Meelisega.

Olin enne seda ( ja olen ikka veel ) arvamusel et meest sõnast härga sarvist.. paraku on kogemus näidanud et see alati nii ei ole.
Kogu meie äri siin põhineb usaldusel ja kui usaldust kurjasti ära kasutatakse ( loe: ei peeta lubadustest kinni ), siis tekitab see pettumust küll :(

täna olen siis olukorras, kus jah meil on Meelisega mõned rahaasjad vaja korda ajada - ehk olen liiga optimistlik kui arvan et see korda saab, mine tea.
Igal juhul sain väärtusliku õppetunni - ära usalda!

Kurb on muidugi ka see, et olin juu mina see kes Reinr Meelise juurde suunas ja soojalt soovitas, seega olen ka mina paljuski Reinule tekitatud probleemides süüdi ja vabandan Rein ees.

Margus


____________________________
Elcamino Classic 6.6 '75
Bel Air ' 58
08.05.2009 at 12:06
reinr
 
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
quote:
CEC66: Tere.
panen siis siia lühidalt ka omad kommentaarid.
õnneks ei ole ma kunagi ühtki oma auto TG hoiustanud ja seega ei oska kommenteerida hobigaraazi tegevust, küll aga on olnud mõned kokkupuuted Meelisega.

Olin enne seda ( ja olen ikka veel ) arvamusel et meest sõnast härga sarvist.. paraku on kogemus näidanud et see alati nii ei ole.
Kogu meie äri siin põhineb usaldusel ja kui usaldust kurjasti ära kasutatakse ( loe: ei peeta lubadustest kinni ), siis tekitab see pettumust küll :(

täna olen siis olukorras, kus jah meil on Meelisega mõned rahaasjad vaja korda ajada - ehk olen liiga optimistlik kui arvan et see korda saab, mine tea.
Igal juhul sain väärtusliku õppetunni - ära usalda!

Kurb on muidugi ka see, et olin juu mina see kes Reinr Meelise juurde suunas ja soojalt soovitas, seega olen ka mina paljuski Reinule tekitatud probleemides süüdi ja vabandan Rein ees.

Margus





Kusjuures Margus, sa ei ole ainuke, keda mesijutuga on liimile tõmmatud. Mõni on lihtsalt varem taibanud ja mõni jälle usub inimestesse rohkem nagu minuga juhtus.
Vabandused vastuvõetud ja süüd sul selles kindlasti ei ole.

ReinR

____________________________
58 Imperial Crown
69 Buick LeSabre
08.05.2009 at 13:11
Ri-Q.
 
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
quote:
reinr:
quote:
CEC66: Tere.




Kusjuures Margus, sa ei ole ainuke, keda mesijutuga on liimile tõmmatud. Mõni on lihtsalt varem taibanud ja mõni jälle usub inimestesse rohkem nagu minuga juhtus.
Vabandused vastuvõetud ja süüd sul selles kindlasti ei ole.

ReinR
Kusjuures, tasub ettevaatlik olla, Meelis pole ainuke juhtum siin foorumis. Minul oli nt samalaadne jant tegelasega atomic.
Meele teeb kurvaks see, kui tuled inimestele vastu ja seda eriti kurjasti ära kasutatakse.
Samas pole ka mõtet liialt kurvastada - elu õpetab, tuleb järeldused teha ja järgmisel korral targem olla.

Meelis on vist selline kunstiinimene - ei osanud majandada ja sealt hakkasid probleemid kogunema.

____________________________
REC
BB
08.05.2009 at 13:36
Peeter82
 
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Mina sain õnneks täna sealt oma asjadega tulema pärast mitmenädalast juramist.
Soovitus - ärge uskuge selle inimese ühtki sõna ja hoidke eemale

____________________________
ex Camaro ´79, ´80, ´93
08.05.2009 at 16:01
meintz
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Seoses tööriistaotsimise topicuga vaba teema all tuli meelde et olen siinkohal võlgu ühe asjaõienduse. Nimelt sai minu keiss paar nädalat tagasi lahenduse, kui Meelis tõi mulle ära samasuguse mannesmanni tööriistakomplekti kui see mis garaasis "üldkasutatavaks" läks. Aega võttis aga asja sai. Lõppkokkuvõttes, mina olen rahul.
07.07.2009 at 22:18
ROKIPEER
 
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Ma isiklikult loodan et Meelisel uutes ettevõtmistes paremini läheb, olen ka mõningaid asju temaga ajanud
aga kokkuvõttes nuriseda küll ei saa.
08.07.2009 at 16:31
DevilDeVille
  
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Mina paneks oma kolm kopikat ka Meelise toetuseks, endal oli üks asi juba täitsa meelest läinud, kui helistati, meelde tuletati ja ära toodi.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
09.07.2009 at 10:43 1 edit. Last edited 15.09.2009 at 17:27 by DevilDeVille
reinr
 
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Mul on küsimus TamGarage endistele asukatele.

Kas kellelgi on üle või läinud vahetusse järgmised kroomliistud:

Tegemist on B-body keretüübiga Buick Lesabre 1969. L

Liistud, mis mul puudu on järgmised

1. Esiklaasi katvad ülemine kitsas ja alumine lai liist;
2. Karpide pikad katteliistud;
3. Esitiiva iluliist koos kummiribaga liistusoone sees.

http://live.hot.ee/gallery/show_image?id=1425427

Mul on olemas karpide katteliistud ja esiklaasi alumine liist ja ilmselt need on Cadillaci omad.

Või kui kellelgi on muidu sarnased liistud, mis võiksid sobida, siis andke palun teada.

Ettetänades

ReinR



____________________________
58 Imperial Crown
69 Buick LeSabre
15.09.2009 at 16:18
anryo
  
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Kas kellegil on mulle privas saata Meelise kehtivat telefoninumbrit? Või kui ise loed seda, helista mulle palun!
Tegemist ei ole üldse rahade teemaga - üks muu jutt hoopis. Aga väga oleks vaja rääkida...

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
16.09.2009 at 15:02 1 edit. Last edited 16.09.2009 at 15:02 by anryo
autodusa
  
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
tere,
minul on selline mure, et otsin inimest, kes mu auto kevadeks lõpuni valmis nokitseks. Tegemist siis puhtalt nokitsemise tööga ehk lõppviimistlusega (liistud, tihendid, tuled jne).
Ma loen seda juttu ja mõtlen, et kui on olemas selline mees (nagu öeldi "kunstiinimene") kes oskab head tööd teha auto kallal kuid kellel praegu on rahalised probleemid (kellel vahel ei oleks neid sellisel ajal) ja on ka kellegile võlgu siis äkki saaks mitu inimest korraga lahenduse miski sellise skeemiga, et mees kes oskab tööd teha teeb tööd ja saab võlga maskstud, mees kes tahab raha saab raha ja mees kes tahab autot korda saab ka auto kevadeks korda.
Ja igatahes ootan pakkumisi inimestelt kes oleks huvitatud minu auto kevadeks sõitma ajama. Mõistliku kokkuleppe summa eest. Endal lihtsalt puudub aeg seda tööd teha.
01.12.2009 at 11:16
Astro SS
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Inimesed 2 koda tavaliselt ühe reha ots ei komista ...................

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
01.12.2009 at 11:20
autodusa
  
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
? ma ei ole veel komistanud selle reha otsa. Kui kui sa mõtled et "tark õpib teiste vigadest" siis tegelikult on nii, et vahel asjad võivad lihtsalt kuhjuda. Kui mees on aga reaalselt teinud ka head tööd siis küll sellega ka uuesti hakkama saadaks, kõik oleneb kokkulepetest. Võibolla mõni teeks täna just tööd hoolsamini ja kindlasti ka soodsamalt. Tuleb ju vahel ikka anda uus võimalus ka.
01.12.2009 at 11:25
LaSa
 
Moderator
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Hiiul Tamgarage sellisel kujul ei tegutse enam juba päris pikka aega. Võibolla on kuskile mujale kontori püsti pannud, aga minuteada on Meelis Eestist hetkel päris kaugel.
01.12.2009 at 14:39
reinr
 
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
quote:
autodusa: tere,
minul on selline mure, et otsin inimest, kes mu auto kevadeks lõpuni valmis nokitseks. Tegemist siis puhtalt nokitsemise tööga ehk lõppviimistlusega (liistud, tihendid, tuled jne).
Ma loen seda juttu ja mõtlen, et kui on olemas selline mees (nagu öeldi "kunstiinimene") kes oskab head tööd teha auto kallal kuid kellel praegu on rahalised probleemid (kellel vahel ei oleks neid sellisel ajal) ja on ka kellegile võlgu siis äkki saaks mitu inimest korraga lahenduse miski sellise skeemiga, et mees kes oskab tööd teha teeb tööd ja saab võlga maskstud, mees kes tahab raha saab raha ja mees kes tahab autot korda saab ka auto kevadeks korda.
Ja igatahes ootan pakkumisi inimestelt kes oleks huvitatud minu auto kevadeks sõitma ajama. Mõistliku kokkuleppe summa eest. Endal lihtsalt puudub aeg seda tööd teha.



"Kunstiinimene" tähendab seda, et inimene tegeleb kunstiga, mitte mingite liistude, tihendite, tulede jms.-ga. Minu teada ei ole Meelis ise viimastel aegadel käsi õliseks teinud, seega on lootusetu sealt abi leida.

____________________________
58 Imperial Crown
69 Buick LeSabre
01.12.2009 at 16:04
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.