register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid   1 2 3  
Poster Message
autodusa
  
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
no reinr kas nüüd hakkame vaidlma teema mida mõeldi kunsttiinimese all? Võin kohe öelda, et need väga ilusti restaureeritud autod on ka minu jaoks kunst. Ma usun, et sa ei taha vaielda teemal mis asi on kunst. See on vist sajandite teema, kust piirist hakkab kunst. Aga antud konseptsioonis oli minu arust mõeldud, et mees vast oskab asja teha aga majandusliku mõtlemisega on kehvasti. Nii on väga paljude inimestega. Ega kõik ei saagi direktorid olla, töömehi on ka ju vaja. Ja selgituseks veel, et minu mõte oli see, et ma ei aja taga mingit meelist vaid ükskõik keda, kes on osav auto ehitamises, kellel on aega liialt käes ja rahanatukesest ka ära ei ütle. Praegu on ca 80 000 töötut kui ma ei eksi, kindlasti on seal hulgas palju väga võimekaid autoinimesi.
02.12.2009 at 10:16
anryo
  
Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid
Tunned isiklikult? Vist mitte. Muidu ei räägiks nii... :)

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
02.12.2009 at 10:30
tqhq.ee foorum : Hooldus ja remont : Autoremondikohad (Tam Garage Oü) kommentaarid   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.