register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Kalnapilis Drag 2002   1 2  
Poster Message
peep
 
Moderator
Kalnapilis Drag 2002
Peab osalema:), kes on veel huvilised andku endast märku.

Kaks rida nende registreerimisvormilt:

quote:
fuel use for 100 km ______________
How much money spent for tuning _______________

:D

Võistluse ajakava on paljulubav, see viimane punkt nimelt: ;)

quote:
2002 06 22 Šeštadienis
10.30 Dalyviu susirinkimas (dalyvavimas butinas)
11.30 - 18.00 Kvalifikaciniai važiavimai
18.00 - 20.00 Finaliniai ir superfinalinis važiavimai
20.10 Apdovanojimas
20.30 Koncertas, diskoteka

03.06.2002 at 00:00 Last edited 03.06.2002 at 00:10 by peep (Moderator)
Hannes
  
Kalnapilis Drag 2002
Kahjuks tuleb minna pulma ja see üritus jääb vahele :(
Annad ehk mõne lingi,et lugeda asjast lähemalt?
Muidugi juhul,kui see ainult mingis segases keeles ei ole :P

____________________________
Kui Sa arvad,et su auto on eriline ja keegi seda ei taha,siis Sa eksid. Kuskil on kindlasti mõni pede,kes tahab su auto maha põletada...
04.06.2002 at 09:13
peep
 
Moderator
Kalnapilis Drag 2002
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=2727
04.06.2002 at 11:07
Mell
Kalnapilis Drag 2002
Nagu aru sain,siis esimene sõit Vilniuses,aga distantsi pikkus jäi arusaamatuks...

quote:
The distance of competition - 1/8 miles or 1/4 miles.

...et kumb siis?Kunagi jäi veel kõrvu selline asi,et Vilniuses oli rada 1/8 miili vastamäge??See ju mu esiveolise jaoks kõige nutusem variant :(

04.06.2002 at 12:00
peep
 
Moderator
Kalnapilis Drag 2002
Nende kodulehel on väidetud, et rada asub "Lukšio street, in front of “HyperRIMI” Vilnius" ja raja pikkus on 1/8 miili.

Kuna see üritus on vahetult enne jaani, siis ehk on realistlikum suurem crew kokku ajada 3 augustil Klaipeda üritusele. Leedu reis on rohkem fun kui tõsine kiirendamine, kuigi kui nad jõuavad selleks ajaks usast endale seadmed ära osta siis on lootust ka timeslip saada. Igatahes eelmise aasta kogemused olid küll igati positiivsed, just selle lõõgastuse koha pealt.:D

Mõned eelmise aasta pildid ka, kui keegi veel ei ole näinud:

http://www.mailer.ee/tqhq/Leedu/
04.06.2002 at 12:13
max
Kalnapilis Drag 2002
Mina oleks kah võib-olla isegi käpp. Mitte kiirendama, aga nagu Peep ütles, seal peaks pulli küll saama :)
04.06.2002 at 15:18
Mell
Kalnapilis Drag 2002
quote:
siis ehk on realistlikum suurem crew kokku ajada 3 augustil Klaipeda üritusele

See oleks tegelikult päris hea mõte,kuna seoses Leedust varuosade toomisega olen ise Vilniuses mingi 20x vähemalt käinud,aga Klaipedasse polegi veel sattunud...ja muidugi veel see asi kah,et Jaanipäev nõuab finantsi,millega hetkel ikka suht kitsas ja tutvusringkonnas planeeritakse üritusi juba 22 alates,seega jah oleks see 3.august igati bro,igalepoole ei jõua lihtsalt.
05.06.2002 at 10:56
peep
 
Moderator
Kalnapilis Drag 2002
Ma homme lähen Klaipedasse, eks siis vaatan koha üle.;)
05.06.2002 at 11:36
Ain S 2000
Kalnapilis Drag 2002
No nii,esimest korda siis foorumis.Lugenud küll,aga pole veel nina sisse toppinud.
Leedus oli eelmine aasta suht mõnus üritus-punt,kellega sinna kimasime oli mõnus,õlleke ei olnud kah kõige kehvem,rahvast oli võistlusel palju.Isegi väga palju!Ilm oli aga oma 2korda soojem kui meil.Puht fannimise pärast kannatab juba sinna minna.Hannes-pulmast otse tuld!Endale sai küll asi graafikusse märgitud.
05.06.2002 at 19:57
partel
  
Kalnapilis Drag 2002
Rõõm prominente siin näha!
05.06.2002 at 19:58
Ain S 2000
Kalnapilis Drag 2002
Tänan meelituse eest,aga see on liiast.Olen lihtsalt laisk ja ei viitsi kirjutada.Küll aga jälgisin hoolega diffri arutelu.
05.06.2002 at 20:11
peep
 
Moderator
Kalnapilis Drag 2002
Ajavõtuseadmed osteti siit: http://www.raceamerica.com/ , täislaks - kõik mis vaja aga katsetatud veel ole.

Kuuldavasti pidi Vilniuse võistluse peaauhind olema 15 000 LTL (ca. 68 000 EEK) eest tuuning ja performance kama omal vabal valikul ja ehk jagub teistelegi midagi. Täpsem inf lähipäevil nende saidil.

Asja tehakse tõsiselt ja natsa teiste eelarvetga kui meie "üritusturundajad" on harjunud.
09.06.2002 at 22:45
ats
 
Kalnapilis Drag 2002
Mis ajal keegi minema hakkab ja kas mingeid öömaja soovitusi ka on?
15.06.2002 at 13:38
peep
 
Moderator
Kalnapilis Drag 2002
Vaevalt, et siit keegi üldse minemas on - inimestel pole kas raha või huvi või mõlemat. Välismaale minek ka, see on ju kahtlane värk.;)

Registreerunuid saab vaadata nüüd eraldi lehelt:

http://www.lrytas.lt/dragrace/ "Pretendentai" alt.

Eelmisel aastal olime siin hotellis,

http://www.grotthusshotel.com/en/index.html

ilusad toad ja turvaline parkla siseõues. Aga hotelle on seal mitmeid, mh. Baltikumi parim Radisson.
16.06.2002 at 12:04
ats
 
Kalnapilis Drag 2002
Kui kõik toimib, siis Ain liigub neljapäeva õhtul ja mina liigun reede hommikul sinnapoole.
Ja Sina Peep? ;)
18.06.2002 at 18:15
peep
 
Moderator
Kalnapilis Drag 2002
Näidake siis neile.:)

Mulle seekord ajaliselt ei sobi, 03.08 võiks Klaipedasse küll minna. Elaks Nida's paar päeva ja vahepeal käiks võistlustel. Nida on ikka sigakena koht ja odav ka veel.
18.06.2002 at 18:24
LaSa
 
Moderator
Kalnapilis Drag 2002
irw!

mis te arvate, misasi ei tööta täna :devil ?

kolm korda v6ite pakkuda...

L@lyhiuudistega leedust

ps: pdaga saab ikka postida kah kudagi
22.06.2002 at 13:23
jaanus
 
Kalnapilis Drag 2002
Nii, eestlastel purgid peos.
Ats Vooglaidas, A klasse - I
Ainas Milleras, B klasse - III
Jaanus Palm, D klasse - III


Lisaks 1 asi mida ma endale niipea ei andesta: pudel ununes eliminaatoris kinniseks.
23.06.2002 at 21:56
ats
 
Kalnapilis Drag 2002
Naljakaid asju sai peale nitropudeli kinni unustamise sai veelgi tehtud.
Kuna Aini rajarehvidega peale ei lastud, siis peale igat sõitu vahetasime Ainiga rehve - aja peale loomulikult ;)
Kvalifikatsioon algas minu jaoks üllatusega - lugesin rahulikult tulede rütmi, et harjutada finaaliks - lähen minema - näen rohelist tuld - st et kõik on ok - tagasitulles kostab rahva vilistamine ja lärm - näpud all.
Kuna puu oli katki, siis loeti kval 2st sõiduks õigeks ainult need, mis olid õigel ajal starditud ning roheline tuli süttis igal juhul. Ehk siis sain ainult ühe sõidu teha, mis kirja läks. Seda, kas varastasid või mitte, vaatas inimene. Supralätlane hävis finaalis sellega, et luges tulesid ja startis nagu puuga starditakse - ehk ilmselt ei varastanud, aga kohtuniku jaoks küll.
Peale kvalifikatsiooni olin mina A klassis III (esimesel kohal olid kaks opelit ;)) Ain ka B klassis III ja Jaanus D klassis I.
Minul aeg (koos RTga) 9.50 (opelitel 8.8x), Ainil 9.44 ja Jaanusel 9.26.
Finaali ajaks sain 9.0 (vist).
Ain hävis sellega, et arvas, et vastane varastas ja ei sõitnud lõpuni - hiljem selgus, et varastamist ei loetud.
Superfinaalis pandi kokku A ja F klass - F klassi võitja oli turboaudi - ajaga 7.x - ehk siis minul kohene kaotus ning mingit miinusringi ka polnud - ehkki arvan, et ka B ja C oleks olnud hea õnne peale võidetavad - II koha sai Z8, keda Ain eelmine aasta võitis.

Muidu tuunimise tase oli seal kõva - eriti just 2L klassis - autod on täiesti puhtaks roogitud, plekk on ka nii ära roostetanud, et ei kaalu midagi ja bensiini valati juurde pidevalt :D

Muidu show oli vägev - üritust kanti telest üle, juhtidega tehti intervjuusid, lapsed küsisid autogramme, superfinaali juhatas sisse orkester, autasustamine toimus kõrgel kohas jne.

edit: näpukas - Aini aeg 8.44 -> 9.44, Jaanusele D klass
24.06.2002 at 03:12 Last edited 24.06.2002 at 16:04 by ats
jaanus
 
Kalnapilis Drag 2002
Pisike korrektuur: olin oma klassis - "D" - peale kvalifikatsioonisõite esimene ning aeg oli 9.23 AFAIK. Järgmine minu klassis oli meie suur sõber Richards Gailums (Valge NoSupra) Lätist, kelle aeg oli 9.25. Kahjuks sai temagi vaid II koha, kuna tegi valestardi :(
Ainil vast ikka aeg 9.44 oli või ...?

Peale jaanipäeva üritame ühe põhjalikuma jutu teha lõunaosariikide juhtumistest ;)
24.06.2002 at 03:33
tfr
 
Kalnapilis Drag 2002
Ot ... Ain niisama lõbu pärast sõidab B-klassis või on ta oma autoga midagi teinud viimasel ajal, mis teda A-klassi enam ei mahuta?
24.06.2002 at 12:28
Ain S 2000
Kalnapilis Drag 2002
Ei ole ma teind miskit,rohkem fanni lihtsalt.Ilmselt pean muidugi sellele jutumärgid peale kolmanda koha saamist juurde lisama.Aga leedukad olid muidugi selleks aastaks tunduvalt enam ette valmistunud,autod võimsad ja kerged.Kui lubataks,ilmselt sõidaksid nad ilma juhi istmeta,püsti.Ja tühje pudeleid kah kuramustel jagus meie autode pildumiseks.Üks olevat läraka tattigi mu auto pihta lennutanud.Aga augustis tagasi igal juhul,ei jäta jonni!Ja ikka samasse klassi-põhimõtteliselt arvan,et M3 on siiski võimalik võita.Lähen kas või dieedile,siis pole autot vast vaja tühjaks rookida mattidest.
24.06.2002 at 15:22
Ain S 2000
Kalnapilis Drag 2002
Aga mis te arvate,kuna auto nagunii viin kärus kohale,äkki teeks siiski seest puhtaks täielikult selleks ajaks.Ja kas on kuskil keegi,kes viitsiks maha ja pärast tagasi polstrid panna!Tasu on garanteeritud!
24.06.2002 at 15:29
ats
 
Kalnapilis Drag 2002
to tfr:
Teoreetiliselt ei ole S2000le vastast ei 2 ega 3L klassis ja seega ei tahtnud me Ainiga üksteist segada - tal paremad rehvid ka, seetõttu valis Ain 3L klassi - ning me eeldasime, et mõlemad võidavad oma klassi ära ning superfinaalis saame omavahel kokku, mis küll nende süsteemi tõttu poleks õnnestunud (A vs F jne)
Muidu Mugenil on S2000le stroker täiesti olemas 2.2L - ja pöörded aetakse 12K peale kui vaja ning saadakse 300hp. 9000 pöördega jääks 275hp.

to Ain:
Lill on see mees, kes oskab auto pigimattidest tühjaks teha, äkki teeb nende rehvide eest äragi, mis Sa talle andsid ;)
24.06.2002 at 16:15
GSI20
Kalnapilis Drag 2002
eeh, ats, ei maksa kohe nii naiivselt ka suhtuda, et ei ole vastaseid ei 3L ega 2L klassis.
24.06.2002 at 01:52
tqhq.ee foorum : Üritused : Kalnapilis Drag 2002   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.