register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : Full-size kastikad, tahaks arvamusi   1 2 3 4 5  
Poster Message
hulkur
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
Jah, neid ma olen juba kõiki imetlenud ;)

Millegipärast mul on mulje, et mikid ehitavad selliseid asju pigem Fordi vankrile, mitte Dodge... huvitav miks? On Ford odavam? või vastupidavam?
02.11.2009 at 12:18
Kummipuru
 
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
quote:
Astro SS: Ma arvan, et isegi pika raamiga Ram'i teljevahe jääb väheks korraliku maja jaoks.


Maastikusuutlikus ja normaalne küttekulu sobivad hästi kokku sellisel kombinatsioonil: 3.54 peaülekanne ja 35 rehv.

Kui 2+2 inimest ja pikad otsad, siis Ram'i kabiin '94-02 (eriti tagaiste) ei ole just parim valik, tuleks pigem vaadata tõeliste crewcab'ide poole

Olen omal nahal läbi proovinud ca 30 tundi järjest sõitu (selliste pooletunniste pausidega tanklates) oma RAMiga, kabiinis oli 5 täiskasvanut! kõik jäid ellu ja selgrood sirgeks. Mugavus muidugi sõiduauto või bussiga võrreldav pole, kuid kompromissina igati arvestatav. Roolis järjest ca 12 tundi ja ei saa küll öelda, et oleks ebamugav olnud, et vedrustus jäik või midagi muud sellist. Täiesti normaalne oli. Neid 30 tunniseid otsi oli nädala jooksul kaks! Minu hääl läheks RAM-ile.

See arvamus siis tooriku avliku seisukohalt!

____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud
02.11.2009 at 12:25 1 edit. Last edited 02.11.2009 at 12:34 by Kummipuru
BENBEN
  
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
Usa taadid järjestavad töötegemise kohalt kastiautod sellisesse järjekorda: Ford, Dodge, Chevy, Toyota. Ehk siis Fordil raam tugevam/jäigem, nimistu viimane rohkem lõbusõiduk.

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee
02.11.2009 at 15:12
antennimees
 
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
quote:
hulkur: Nõus, ninata vankri puhul on võit ca. 1,5 m eluruumi.

Samas kui võtta nüüd ntx. F-350 crewcab mõõdud (kiiruga leidsin 2007 a. mudeli omad, tõenäoliselt vanemad ei ole eriti väiksemad):

LOA 10,3m (261,8")
WB 6,8m (172,4")
CARGO 3,8m (98,6")
WIDTH 3,14m (79,9")
DRW 3,76m (95,5")

siis on mul pmst (pea-aegu) ilma pikemaks minemata juba 4 m maja pikkust, millele lisandub pmst king size sexodroom kabiini kohal. Ja tõenäoliselt ei juhtu ka mitte midagi, kui ma lähen tagant mingi 50cm pikemaks.

Kui nüüd võrrelda neid mõõte tavaliste euro automajadega, siis nende kogupikkus jääb enamasti vahemikku 6,3 -6,8m ja laius 2,3-2,5m, seega mulle tundub, et nagu mahuks küll.

Ja bussidel mida kõik millegipärast hirmasasti soovitavad on mul ju kõik mahud piiratud, kui mitte kere lõikuma hakata, aga kui lõikuma peab hakkama, siis kaotab ju buss mõtte?

Huvitav kuidas sa sellistest tollmõõtudest sellised meetermõõdud said või vastupidi.


____________________________
'05 Chevrolet SSR & '03 Cadillac Escalade EXT
02.11.2009 at 21:34
dodge
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
3,14m on küllaltki lai sõiduk... Selle ees peab vist sõitma miski ohutusauto sildiga "LAI VEOS"?
02.11.2009 at 21:48
hulkur
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
quote:
antennimees:
quote:
hulkur: Nõus, ninata vankri puhul on võit ca. 1,5 m eluruumi.

Samas kui võtta nüüd ntx. F-350 crewcab mõõdud (kiiruga leidsin 2007 a. mudeli omad, tõenäoliselt vanemad ei ole eriti väiksemad):

LOA 10,3m (261,8" )
WB 6,8m (172,4" )
CARGO 3,8m (98,6" )
WIDTH 3,14m (79,9" )
DRW 3,76m (95,5" )

siis on mul pmst (pea-aegu) ilma pikemaks minemata juba 4 m maja pikkust, millele lisandub pmst king size sexodroom kabiini kohal. Ja tõenäoliselt ei juhtu ka mitte midagi, kui ma lähen tagant mingi 50cm pikemaks.

Kui nüüd võrrelda neid mõõte tavaliste euro automajadega, siis nende kogupikkus jääb enamasti vahemikku 6,3 -6,8m ja laius 2,3-2,5m, seega mulle tundub, et nagu mahuks küll.

Ja bussidel mida kõik millegipärast hirmasasti soovitavad on mul ju kõik mahud piiratud, kui mitte kere lõikuma hakata, aga kui lõikuma peab hakkama, siis kaotab ju buss mõtte?

Huvitav kuidas sa sellistest tollmõõtudest sellised meetermõõdud said või vastupidi.



Kui nüüd päris aus olla siis hakkasin nüüd isegi vaatama, et absurdiks kisub, päeval muude tegemiste vahel, ei saanud arugi, et midagi valesti oleks :P

LOA 6,6m (261,8" )
WB 4,4m (172,4" )
CARGO 2,5m (98,6" )
WIDTH 2,02m (79,9" )
DRW 2,42m (95,5" )

Ja nüüd pole loomulikult asi enam nii ilus... :( Samas ka mitte väga lootusetu

02.11.2009 at 22:36
tfr
 
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
quote:
antennimees: Huvitav kuidas sa sellistest tollmõõtudest sellised meetermõõdud said või vastupidi.

Niimoodi, et jagas 2,54-ga, korrutamise asemel. :)
02.11.2009 at 22:39
hulkur
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
quote:
tfr:
quote:
antennimees: Huvitav kuidas sa sellistest tollmõõtudest sellised meetermõõdud said või vastupidi.

Niimoodi, et jagas 2,54-ga, korrutamise asemel. :)

mhmh, tundus jube ilus ju...
02.11.2009 at 22:45
l6hmus
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
http://www.tigermotorhomes.com/overview.htm

Selline jääks väikseks ?
02.11.2009 at 23:02
hulkur
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
quote:
l6hmus: http://www.tigermotorhomes.com/overview.htm

Selline jääks väikseks ?

Tegelikult mitte, see on üks mu lemmikuid mis ma siiani leidnud olen. Ainuke viga mis ma sellel suutsin välja mõelda on "salongis" turvavööga kohtade puudumine kuhu kinnitada laste turvatoolid. Seega enda jaoks sobiks pigem see traditsiooniline euro motorhome-i planeering, kus uks on taga ja voodiks lahtikäiv istumine on maja keskel. Midagi sellist:

02.11.2009 at 23:12 1 edit. Last edited 02.11.2009 at 23:12 by hulkur
Astro SS
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
quote:
l6hmus: http://www.tigermotorhomes.com/overview.htm

Selline jääks väikseks ?
See on tore putka ,paraku ainult 2 inimesele ,

Kuhu sa sõidu ajaks 2 titte (loe:last) istuma paned?

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
02.11.2009 at 23:12
hulkur
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
Ja kui kellelegi antud teema veel huvi võiks pakkuda, siis üks link ilastamiseks:

http://www.earthroamer.com/index.html





02.11.2009 at 23:23
Marko L
 
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
Krt ameeriklased oskavad ikka ilusaid ja huvitavaid asju teha.
Varsti peab juba teemat splitima kui vee häid pilte keegi pakkub?

____________________________
Ford Mustang Club Estonia
66" Ford F600
96" Camaro Z28
02.11.2009 at 23:44
mrtn
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
quote:
BENBEN: Usa taadid järjestavad töötegemise kohalt kastiautod sellisesse järjekorda: Ford, Dodge, Chevy, Toyota. Ehk siis Fordil raam tugevam/jäigem, nimistu viimane rohkem lõbusõiduk.

just kirjutab Autoblogis, et Toyota loobub suurte kastikate tootmisest, arusaadav.
03.11.2009 at 01:25
ramman
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
Kas sa kastis poolhaakena järelveetavat treilerit oled mõelnud. Seal peaks ju ruumi olema küll ja rohkem veel. Arvan, et RAM 2500 diisel tõmbab sellist asja nagu nohu.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
03.11.2009 at 11:07
hulkur
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
quote:
ramman: Kas sa kastis poolhaakena järelveetavat treilerit oled mõelnud. Seal peaks ju ruumi olema küll ja rohkem veel. Arvan, et RAM 2500 diisel tõmbab sellist asja nagu nohu.

Sellist õudust ka kohe kindlasti mitte... Kõik peab jääma kahele vedavale sillale. Ma ei taha isegi mõelda mingi poolhaagisega kusagil pehmetel metsateedel või kitsastel mägiteedel ukerdamisele :D
03.11.2009 at 11:58
k-mees
 
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
ka meie maal pole iseehitajatest puudus: http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=25154&page=1

____________________________
´87 Camaro IROC-Z 5,0 TPI
------------------------------------
Liftide remont, hooldus, renoveerimine
www.liftiteenused.ee
03.11.2009 at 20:02
Pedaal
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
mõni idee veel ?

http://img244.imageshack.us/i/dsc00152.jpg/

04.11.2009 at 17:23
tfr
 
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
Kellel ka mõtted liikuma hakanud ja päris nii suurt vaja ei ole, siis siin on üks päris hea toorik muuseas.
04.11.2009 at 18:04
roby
 
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
Mist härrased piiri tagant otsite või ise ehitate.Mul ju täitsa olemas müügiks Hornetsi camper.Tehase oma ja lausa USA-s toodetud.Hinda ka olen küsinud naeruväärselt madalat.Kuna käib RAM-ile kasti siis ei vaja kindlustust ega ülevaatust. Seega lisakulud 0.-Pilte näete usarauas minu auto piltide all. Ise olen kasutanud kaks suve ja olen väägade rahul.Kasti saab selle paari minutiga ja täitsa üksi.Kuid nagu ikka kasutatud asjadega vajab ka see kõpitsemist.
Noh rünnakule matkasellid PICK-UP-i mehed.
Terv. Roby

____________________________
tramm nr. 66
04.11.2009 at 18:47
hulkur
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
Nagu tavaliselt on jutt ikka täiesti kosmosesse läinud :D

Mul oli lihtne küsimus, MILLIST KOLMEST fullsize pick-up-ist eelistada alusvankrina. Millele mulle keegi midagi ülemäära mõistlikku kosta osanud pole, pmst iga l**s kiidab oma p***i... Selmet on mulle pakutud süvenemata mu eeltingimustesse erinavatel viisidel järelveetavaid õudusi, 2wd õudusi, 4wd busse ja veel palju muud.

Enivei, olen nüüd tuulanud palju nii mikide, ausside kui fritzude selleteemalisi foorumeid ja oma "pingerea" teinud. Nüüd on siht silme ees ja minu poolest võib see heietus minna nüüd kuhu iganes :)

tänud kõigile kel midagi tõsiseltvõetavat öelda oli.

andres
04.11.2009 at 21:24
Astro SS
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
Milline see rida välja näeks?

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
04.11.2009 at 21:55
hulkur
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
1. Ford F350 6,0TD Super Duty (Crew Cab) ( on vist 2003 +)
2. Dodge RAM 3500/2500 5,9 Cummins (1996/97 v.a.)
3. Ford F350/250 7,3TD Crew Cab

Kõik loomulikult 4wd.

Hetkeks tekkis mõte ka, et äkki Ford F350 5,4 Triton aga rääkisin kodanikuga, kes sellise mootoriga F-seeriaga on igapäevaselt sõitnud ja veendusin, et kütusekulu läheb ilmselt way liiga absurdseks, samas kui toorikute hinnad ülemäära ei erine...


04.11.2009 at 22:06
hulkur
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
No nüüd hakkab siis tarkuseteri tulema ;)
04.11.2009 at 22:44
kala85
Full-size kastikad, tahaks arvamusi
quote:
roby: Mist härrased piiri tagant otsite või ise ehitate.Mul ju täitsa olemas müügiks Hornetsi camper.Tehase oma ja lausa USA-s toodetud.Hinda ka olen küsinud naeruväärselt madalat.Kuna käib RAM-ile kasti siis ei vaja kindlustust ega ülevaatust. Seega lisakulud 0.-Pilte näete usarauas minu auto piltide all. Ise olen kasutanud kaks suve ja olen väägade rahul.Kasti saab selle paari minutiga ja täitsa üksi.Kuid nagu ikka kasutatud asjadega vajab ka see kõpitsemist.
Noh rünnakule matkasellid PICK-UP-i mehed.
Terv. Roby
palju sellise kuudi eest küsid,kui raske see on?
käru sellega ilmselt vedada ei saa we?
ja kas see muidu seisab mingite jalgade peal et sõidad autoga alla?

____________________________
dodge ram 97a 2500 cummins @+60psi
56157755

05.11.2009 at 01:02
tqhq.ee foorum : Autod : Full-size kastikad, tahaks arvamusi   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.