Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/viewtopic.php on line 29

Warning: Undefined array key "nfsalas" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/viewtopic.php on line 30
tqhq.ee foorum - stingray
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/func.php on line 153
register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts |
Warning: Undefined array key "nfkasut" in /data01/virt688/domeenid/www.tqhq.ee/htdocs/forum/func.php on line 191
mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Autod : stingray   1 2  
Poster Message
hardtop
stingray
KB'st just lugesin:corvette stingray 5.7 -74punane,automaat,karburaator,must sisu-nahk,tehnika heas korras, 98% originaal Tallinnas lahe eksju huvitav palju maksab ja kelle oma?
04.07.2002 at 18:24
rustang
  
Moderator
stingray
Kas KB-s telefoninumbrit ei olnud või? Huvitav, miks on nii lihtne kirjutada foorumisse aga nii raske teha üht telefonikõnet...
04.07.2002 at 18:28
peep
 
Moderator
stingray
:)

palju maksab-liiga palju...

Aga kui Sul raha on siis osta ikka, meile meeldivad need inimesed kel Vette on.;)
04.07.2002 at 18:34
vette84
stingray
quote:
peep: :)

palju maksab-liiga palju...

Aga kui Sul raha on siis osta ikka, meile meeldivad need inimesed kel Vette on.;)


Vot see jutt mulle juba meeldib!
05.07.2002 at 00:30
Joel
 
stingray
Ma lambist pakun, et see on Robert Krimmi Vette, kellele kuulub/kuulus ja üks must sidepipe'idega II gen. Firebird. Tõenäoliselt on tegemist sellesama Vette'iga, mis Troost Auto juures Vana-Pääskülas jube pikka aega ilma salongisisuta katus maas väljas sademete vallas vedeles ja millest siin foorumis kah kunagi juttu oli: http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=541. Mootoriblokk oli tollel kollaseks värvitud ja miskid 295 rehvid olid taga (kroomvelgedel)...
05.07.2002 at 11:19
wax
 
stingray
See mis müügis, peaks just see teine punane Vette olema, mitte Krimmi oma :)
05.07.2002 at 12:15
79capri
 
stingray
quote:
wax: See mis müügis, peaks just see teine punane Vette olema, mitte Krimmi oma :)

Isegi sõidukorras.
05.07.2002 at 12:24
urmas
stingray
Jutt käib ilmselt sellest autost:

05.07.2002 at 12:47
corvus
stingray
huvitav, mis kuradi valemiga see värv maha ja uus peale saadakse??? (ma mõtlen siin Eestis...)
kui ma õieti mäletan on vist kogu kere nagu rulliga üle lastud... või oli ainult tagumiku ja esiosa komponent "rullitud" (neid saab õnneks lihtsalt uutega asendada)

____________________________
Risto; Corvette '79
05.07.2002 at 13:23
urmas
stingray
Kogu kere värvikvaliteet on väga nigel. Rulliga pole just värvitud, aga pind mullitab ja sisaldab lisandeid.
05.07.2002 at 14:03
corvus
stingray
seega jõudu tööle!
arvan, et sel juhul tuleb uuel omanikul lasta autot kaks kuni kolm korda värvida kuni kvaliteediga rahule jäädakse... juhul kui ei leita esimese hooga keegi kes asjale pihta saab (mina muideks pole veel leidnud aga vist proovin Leivategija ää, kui järgmine aasta jutule saab)


____________________________
Risto; Corvette '79
05.07.2002 at 14:14
Ragnar
stingray
quote:
corvus: huvitav, mis kuradi valemiga see värv maha ja uus peale saadakse??? (ma mõtlen siin Eestis...)
Asi lihtne..., auto osadeks ning liivapritsi.
05.07.2002 at 14:19 Last edited 05.07.2002 at 14:19 by Ragnar
Riho
stingray
quote:
Ragnar:
quote:
corvus: huvitav, mis kuradi valemiga see värv maha ja uus peale saadakse??? (ma mõtlen siin Eestis...)
Asi lihtne..., auto osadeks ning liivapritsi.

Kas plastikut saab liivapritsiga töödelda???
05.07.2002 at 14:30
corvus
stingray
to ragnar: LIIVAPRITS JA AUTO OSADEKS !!??? ma kardan, et peale seda vist auto ainult pahtlist
koosnekski.. :) + osasadeks on seal ainult uksed ja T-topid (+ esipampersi ja tagapampersi nimelised osad, mida oleks lihtsam uued tellida...)

njuu, njuu ...

____________________________
Risto; Corvette '79
05.07.2002 at 14:44
corvus
stingray
kusjuures I mean: "PAMPERS" :) tabavamat nime oleks raske leida

____________________________
Risto; Corvette '79
05.07.2002 at 14:46
vkx
 
stingray
Mina seda kuulutust eile KB-st(vähemalt neti versioonist) küll ei leidnud?! Keegi teab tel.nr-it äkki ja äkki on keegi kursis küsitava hinnaga?
05.07.2002 at 15:02
Indrek
stingray
Mälu järgi on see auto müügis vähemalt aasta, hinnaks oli vist ~160/170 kilo.
Sellest saab suure vaevaga väga ilusa auto, aga arvan, et eestist praegu sellele ostjat pole, kuna asi pole ju müügis superseisukorras ja 40 kiloga.;)
05.07.2002 at 15:17
margus
  
stingray
vkx: stingray omanikuga saab kontakti numbril 05014583 ja mulle öeldi hinnaks niipalju, et rohkem kui 100k ja vähem kui 200k :)
05.07.2002 at 15:28
Riho
stingray
quote:
Indrek: Mälu järgi on see auto müügis vähemalt aasta, hinnaks oli vist ~160/170 kilo.
Sellest saab suure vaevaga väga ilusa auto, aga arvan, et eestist praegu sellele ostjat pole, kuna asi pole ju müügis superseisukorras ja 40 kiloga.;)

Arvan, et viga ei ole mitte inimestes vaid hetke majandussituatsioonis. Mis seal salata - ei ole Eestis liiga palju veel neid inimesi, kes saaks oma hobile kulutada 200+ kilo krooni.
Praegu on ehk see faas, kus peamiselt investeeritakse oma elamistingimuste parendamisse. Kui sellega OK üldiselt on, pööratakse juba tähelepanu enda "sisemistele" vajadustele.
05.07.2002 at 15:32
vkx
 
stingray
quote:
margus: vkx: stingray omanikuga saab kontakti numbril 05014583 ja mulle öeldi hinnaks niipalju, et rohkem kui 100k ja vähem kui 200k :)

Thnx!
05.07.2002 at 15:32
peep
 
Moderator
stingray
28 oktoobrikuu päeval A.D. 2000 Mustang GT 94 wrote

http://pub8.ezboard.com/fv8boardostanmnvahetan.showMessage?topicID=44.topic

22 veebruarikuu päeval A.D. 2001 alekscaddy wrote

http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=217&page=1

Ja kunagi ammuenne Mustang'i postitust oli asjast pikk thread mida kohe ei leidnud ja pikalt ei viitsinud otsida.

Kokkuvõte, sellest masinast on siin aastaid jahutud ehk "hardtop" võta nüüd rull taskust välja mis Sul seal kibeleb ja osta see auto ära. Jutumehed on kõik kõvad ole Sina tegudemees.:)
05.07.2002 at 16:05
vkx
 
stingray
Käidud ja nähtud. Nagu juba mainiti, värv on alla igasugust arvestust, lisaks on auto värvitud ainult pealt, seega vaatab sisepindadelt vastu vana värv(tume punane). 3-4x käivitati autot, kui gaasi maha lasi, suri auto välja, omaniku sõnul oli auto umb.2 nädalat tagasi sõidus. Salong(ja ka auto tervikuna) paistis küll komplektne aga vajaks kindlasti korrastamist, nägi sihuke vana ja hooletu välja nagu vanal autol ikka. Kuna auto seisis pimedas garaažis Kalamajas, ei olnud ehk kõike näha. Mootor ja mootoriruum oleks võinud ka puhtamad olla. Muidu pidi kõik toimima, aint karpa pidi vajama reguleerimist ja omanik plaanib viia auto Hipodroomi taha karpa spetsialisti juurde. Auto olevat eestis umb.2 aastat. Hetkel on hind,...hmm... mis ta nüüd ütleski, 170 või 180 tuhat aga nädala pärast pidi auto viidama Auto ja Karavan müügiplatsile kus pannakse hinnaks 200000.-. Arvan, et sellest Vettest saaks kindlasti asja kui ta üle värvida ja korrastada/puhastada mootor ja salong(arvestades, et tehnika veel kestab, nagu müüja väitis) aga selleks, et see asi ette võtta peaks küll vähe teine hind olema.
05.07.2002 at 19:20
Heiti
stingray
Käisin ka teisipäeval seda autot piilumas ja pildistamas.Auto on ikka väga kehvasti tehtud kuid kõik see oleks tehtav kui omanik natuke(palju) hinnast alla annaks.Hinnaks ütles ta 170k.
Auto oli enam vähem komplektne ja stock mootoriga.
Kui kellelgi tõesti see raha tagataskus on tasuks see auto ligi võtta kuna asi on taastamist väärt.Palju neid isendeid siis ikka siin eestimaa pinnal on.
Ostke ära,tehke korda ja tundge sõitmisest mõnu.
05.07.2002 at 21:16
corvus
stingray
lõin umbes kokku palju värvimine tuleks (eeldusel, et kere pole auklik): üks kord värvimist nn "kvaliteettööna" c.28 000 krooni; arvestades oma kogemust, võib esimene värv aastapärast lihtsalt persses olla (VÕIB OLLA aga ei PEA), teine värvimine c.15 000-20 000 krooni ja loodetavasti ei ole kolmas kord värvida vaja.
Kuid alati on variant, et "kõige peale hakkajal naabri Mihklil" jopastab ja ennäe imet esimese korraga ja sigaodavalt õnnestub....
Kui nad karpat vahetanud ei ole, ei piisa ainult regullimisest - tuleb vahetada: c.2000 eek'u
Mootorialune elementaarseks c.8000 eek'u
Salong elementaarseks c. 5000-6000 eek'u
Autoaloune (eeldusel et amordid ja vedrud on OK): c. 8000-12000 eek'u
+ pudi padi c.5000 eek'u
Kuid probla on selles, et kogu auto tuleb ENNEM seest ja kapoti alt ideaalselt korda teha, kui värv peale kanda!!! Seega elementaarne kõpitsemine ei aita, kui just ei ole nagu minul soovi 3-4 aastat peale omandamist uuesti värvida.
Kui auto on värvitud ja hakkad tegema sama

____________________________
Risto; Corvette '79
08.07.2002 at 11:38
corvus
stingray
sorry:
...kui auto on värvitud ja hakkad tegema sama mootori upgrade, mis mina arvesta vähemalt kapoti ja tiibade ümbruse uuesti värvimisega..
Ja veel: kuna Tallinnas on ainult üks pesa ja kaks meest, kes asjaga ALGUSEST peale tegelenud (ja ütleme ausalt õppinud oma vigadest ja minu r...kotist), siis soovitan algusest peale kasutada auto mehhanilise poole korrastamiseks sama töökoda, mis mina. Lihtne pragmaatiline soovitus, mitte reklaam..

KÕIK SOOVITUSEKS TULEVASELE POTENSIAALSELE STINGRAY OMANIKULE EESTIS


____________________________
Risto; Corvette '79
08.07.2002 at 11:46
tqhq.ee foorum : Autod : stingray   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.