register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest 2002   1 2  
Poster Message
PlyVal64
Speedest 2002
quote:
Taavi: Hmm. Ma pole küll kunagi enne kedagi kurtmas kuulnud, et Bikega ei saaks Eesti teedel sõita. Niipalju, kui ma natuke bike mehi tean kõik on ülimalt rahul oma aparaadiga ja sellega sõitmisega.
Tallinna lähistel on teid ju küll ja küll kus bikega sõitmist nautida saab. Ma ei kujutagi ette, miks peaks keegi linnaliikluses tahtma bikega tööasju ajada. Tegemist on ju puhtalt harrastus sõiduriistaga. Inimene kes ostab omale näiteks R6 või R1 tahab nautida selle võistlustsiklile lähedasi omadusi- juhitavust, teelpüsivust, võimsust, kiirendust jne. Täiesti teine maailm võrreldes chopperiga, nagu me kõik teame:)



Ei saa ju, sest kiiruse piirang on ... ja pole kurvilisi siledaid kõvakateega teesid. Mööda maanteed 250 edasi-tagasi kihutamine pole Bikega sõitmine... vaid samuti idiootsus. Bahnil teine asi - seal sa ei ohusta ennast ja teisi - siin aga küll. Ehk üle jääb 3-4 võistlust aastas ... vähevõitu ... +kokkutulekud(kus teadaolevalt ei sõideta, vaid juuakse). Vähe rahakamad mehed käivad ennast ja ratast proovile panemas lõuna-euroopa serpentiinidel ... vat see pidi "ahvimõnu" olema. Näiteks tolle Alfa tehnikale ehitatud EstFieldi omanik: EF ette, käru sappa, kärule Cagiva(õigekiri?) - kõik punased ja stiilsed - ning euroopasse! Ja mõlemad aparaadid on sellistele teedele mõeldud ... EF(ehk Seven) küll rohkem inglismaa parkides olevatest sildadest hüppamiseks, kuid ikkagi... Sama tegi äsja just eesti ainumas Lambo - treilerile ja laevaga saksa. Sest Lamboga siin pidi hirmsitt sõita olema.
A chopperiga on sõidetud isegi veebruaris ... võid nautida peaaegu aastaringselt. Ja kohati tahaks ka tööpäeval oma "kallikesega" liigelda ...
19.07.2002 at 12:06
Quattro
  
Speedest 2002
Ma ei leia, et bike seljas ebamugav istuda oleks. Ise sõitsin ka ühe Ninjaga paar nädalat, päris tore oli ja ei kurda küll, et linnaliikluses ümberkukkumise tunne oleks olnud. Iga kaherattalise riistapuuga peab tasakaalu hoidma.
See kui tsiklist stardis selili käib on ikka sõiduoskuse viga.

____________________________
Passat,R1100GS
25.07.2002 at 19:43
raix_
Speedest 2002
võibolla tundub veic tobe küsimus, aga äkki keegi seletab, kes enne speedestist osa võtnud järgmist:
et kuda need võistluspaarid seal paika pannakse?
ja seda, et kas selle kuusepuuga saab mõne korra starti harjutada ka? just seda tulede süttimise värki pean silmas. Kuna ma esimest korda elus antud atribuutikaga kokku puutun.
01.08.2002 at 11:08
valts
Speedest 2002
quote:
raix_: võibolla tundub veic tobe küsimus, aga äkki keegi seletab, kes enne speedestist osa võtnud järgmist:
et kuda need võistluspaarid seal paika pannakse?
ja seda, et kas selle kuusepuuga saab mõne korra starti harjutada ka? just seda tulede süttimise värki pean silmas. Kuna ma esimest korda elus antud atribuutikaga kokku puutun.
Kas raix hädas:lol :lol :lol :lol Sa piad enne speedesti mu juurest läbi tulema ja Copterline klepsud ka peale kleepima :burnout
01.08.2002 at 12:40
raix_
Speedest 2002

Kas raix hädas:lol :lol :lol :lol Sa piad enne speedesti mu juurest läbi tulema ja Copterline klepsud ka peale kleepima :burnout
no problemo...amigo :)
01.08.2002 at 13:23 Last edited 01.08.2002 at 13:24 by raix_
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest 2002   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.