register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Dodge Ram 2500 5,7L HEMI   1 2  
Poster Message
caarel
 
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Tervitused kaasfoorumlastele!

Novembrikuus 2010 sai tehtud suur muudatus pikalt püsinud veendumustele ning soetatud endale 2006.a Dodge Ram 2500
Enne sõitsin 5-ja-pool aastat Nissan 2004 Navaraga ja olin rahul. Ent kui vahetus tehtud, siis... ega pikalt polegi seletada. Autol ja autol on vahe!

Muidu olen ülirahul, kuigi peab märkima, et kui Navaraga sai sõidetud ca 150 000km ilma ühtegi sillaosa vahetamata, siis nüüd on läinud (läbisõit ca 55 000km) vahetusse juba šarniirid, rooliotsad ja parempoole poolass. Ent olen ka kuulnud, et töökindluselt on "USAKAD" siiski "Jaapanlastest" nõrgemad.

USA-autode võhikuna pelgasin loomulikult kõige rohkem mäekõrgust kütusekulu, ent müügikuulutuses seisnud 13/15/18 L/100km rahustas mind maha, eriti kuna peale oli paigaldatud ka 4-põlvkonna vedelgaasi seade. Õigupoolest lootsingi, naljaga pooleks, kilomeetreid "besplatno" läbima hakata.
Tegelikkus on näidanud hoopis midagi muud. 120L gaasiga saan sõita ca 350-450km. Jämedalt siis 30 L/100km ! Ainult puhtalt maanteed olen jõudnud ka 598km läbida. Siis on tulnud bensu peale üle minna. Ehk parimal juhul 20L/100km
Kusjuures enamasti sõidan maanteed ning ka linnas üritan igal võimalikul juhul kasutada cruise controli. Ei aita seegi.

Puhtalt bensuga olen proovinud ka sõita ent seda üksnes haagisega. Paak 120L oli tühi ca 350km järel. Ehk jällegi - ca 30L/100km kanti.

Seepärast teebki murelikuks, et midagi peaks kusagil ikkagi VÄGA valesti olema. HEMI peaks ju ometi pooled silindrid välja lülitama!

Minule ongi jäänud kõik jutud stiilis "20L/100 km peale maksimum" ulmeliseks kauguseks. Ja muidugi praegu, kus pidevalt öösiti -25C kujuneb kulu ca 35L/100km peale (kasutan enne sõitu Webastot ja ka tühikäigul lasen ca 5 min töötada enne algust).

Viga ei oska leida mitte kusagilt. Mitte ühtegi hoiatustuld ega veakoodi. Pardaarvuti suudab keskmist näidata ca 20L/100km juures... Täpsusega ei hiilga reaalsuses siis seegi.

Seepärast loodangi, et kui mitte kuskil mujal, siis siin ehk ikka keegi tark oskab nõu ja jõuga aidata. Pea pilvedes ma seda autot tegelikkuses siiski ei soetanud, lootes, et 5,7 bensiin end tasuta ülal laseb pidada. Juua vajab ju iga hobune mis selles monstrumis peidus. Aga 30L teeb silma märjaks...

Niisiis, jään lootma Teie lahkusele ja abivalmidusele!

Terv,
Kaarel
22.02.2011 at 17:35 1 edit. Last edited 22.02.2011 at 17:37 by caarel
Elcamino
 
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Milliste rehvidega auto sõidab? Kas all on originaal mõõdus rehvid või midagi mehisemat? Ehk on vahetatud ülekandeid sildades. Võimalikke võimalusi palju.
Aga ära morjenda end selle kütte kuluga. Asi läheb hulluks alles siis kui auto võtab alates 40L 100km-le :D
22.02.2011 at 18:07
christian
  
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
quote:
caarel: Tervitused kaasfoorumlastele!

Enne sõitsin 5-ja-pool aastat Nissan 2004 Navaraga ja olin rahul.
siis nüüd on läinud (läbisõit ca 55 000km) vahetusse juba šarniirid, rooliotsad ja parempoole poolass. Ent olen ka kuulnud, et töökindluselt on "USAKAD" siiski "Jaapanlastest" nõrgemad.


Puhtalt bensuga olen proovinud ka sõita ent seda üksnes haagisega. Paak 120L oli tühi ca 350km järel. Ehk jällegi - ca 30L/100km kanti.

Minule ongi jäänud kõik jutud stiilis "20L/100 km peale maksimum" ulmeliseks kauguseks. Ja muidugi praegu, kus pidevalt öösiti -25C kujuneb kulu ca 35L/100km peale (kasutan enne sõitu Webastot ja ka tühikäigul lasen ca 5 min töötada enne algust).

Terv,
Kaarel

Esimene küsimus, kas nissan oli bensukas? arvatavasti mitte kui palju nissanis kütet kulus?
Mul näiteks diisel (5,9) ram 2500 talvel 4veoga joob ca 13/100 ja suvel saan tagaveoga 10ga hakkama (ei sõida linnas eriti)
Etsiis ei saa võrrelda mänguauto diislit HEMIga. see nagu näpu ja m...i võrdlemine
Aga naise liikuriks oli durango HEMI 2004 ja see kah hirmsasti lagunes samad asjad mis sul tekstis kirjas ja kütte kulu oli nii 18/100 keskmiselt mille üle ei kurda. mootor peaks sama olema mis sul ja durango kaalus rohkem kui ram.
kas kast on kinnine? Räägitakse et kastikate pidavat märkimisväärselt kulu langetama.
22.02.2011 at 20:41
caarel
 
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Loomulikult oli Navara diisel ja kolm korda ökonoomsem.
Aga näppu m...-ga pole ma võrrelda tahtnudki. Nagu öeldud, autol ja autol on vahe! Unustame Navara.
Aga ka siin tuleb esile see 18L/100, mida minul ei ole uneski olnud võimalik näha. Kui see klapiks, ei nuriseks üldse. Nagu räägin, 20L/100 on miinimum ning see tuli rahuliku käiguga mööda trassi.
On ka suurepärane kastikate ja seal peal isegi "tuulesuunajad" mis eelmise omaniku järgi olevat maksnud ca 350 eur/tk. Järelikult suunavad sitasti, eksole...

Aga keeldun uskumast, et see kulu normaalne on. Eriti, kui sõidan ka peaaegu kogu aeg 2WD. Eelmist omanikku ei süüdista. Tema käest sain auto mis oli 100% uueväärses seisukorras. Lisade nimekiri on pikk ja jämedat väärkasutamist ei oska kuidagi täheldada.

Diisli ostmise muutis ostuhetkel mõttetuks see, et üks tuttav kes sellist omab, ütles linnakuluks ikkagi ca 16L/100km. Võtaks ta mul gaasiga keskm 20L/100 tuleks see ju odavamgi kui diisli 16L/100?!

Aga jah, endiselt tänan juba kõiki ette kes siiani vastanud ja neid kes ka edaspidi väärtuslikke näpunäiteid jagavad.

Terv,

Kaarel
22.02.2011 at 20:57
Vanaisa
  
Moderator
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
viska arvuti kuskil mikide remondipoes külge - ehk see räägib midagi - näiteks väsinud lambda andur viga ei pruugigi anda aga kulu ajab üles ikka. Eks selliseid asju on veelgi, ma usun.
Ise soovitaks soojalt American Beauty traadikunni Erikut (Antennimees)

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
22.02.2011 at 21:09
viplala
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Pane kuhugile diagnosti aeg kinni, ehk avastavad midagi.
Kuidas seal küünalde ja õhufiltriga lood on? Nendega võib vabalt kulu üles visata. Ega mõni pidur peal ei ole? Samuti suur kulu suurendaja.
22.02.2011 at 21:15
christian
  
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Loodan, et saad selle küttekulu normi ikka. ning muretuid miile :beer
varsti ürituste aeg ja kastikaid busside vahel suht vähe :8o
Tuleb meelde kui durango ostsin siis oli kah esimene paagitäis suht kähku otsas, aga auto oli enne seda mingi aasta seisnud ja endal oli kah esimene nädal jalg raskem kui tavaliselt.:burnout
Kodanik foorumi nimega Martin460 keskmiseks kuluks on tal kirjas 22,9L/100km. see siis 5,9 V8 1500 ram
seega eeldan et HEMI peaks ökom olema.
22.02.2011 at 21:47 1 edit. Last edited 22.02.2011 at 21:59 by christian
tarmo4x4ee
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Kas sul 5-poldi sildadega RAM 2500?

Kui jah, siis on ta praktiliselt identne minu RAM 1500-ga, väidetav vahe on ainult kandevõimes ehk tagavedrudes ja võibolla midagi marginaalset veel.

Seega peaksid siit saama hea võrdlusmomendi, sest minu RAM samuti 5,7 HEMI (tühimass 2540 kg).

Ilma ilustamata kütusekulud:
- praeguste ilmadega (külm + libe) linnas 26-27 l, 4x4 enamasti sees
- praeguste ilmadega maanteel 15-16 l, 2x4 või 4x4 kombineerituna
- suvel maanteel 13.0 l absoluutne miinimum (95 km/h ja cruise control)
- 2,5 tonnise haagisega maanteekulu suvel 22-23
- tühja haagisega (500 kg) kulu suvel ca 17-18, talvel liiter-paar otsa.

Veel - mul on haagise tendi materjalist kastikate. Talvel ei kasuta, seisab garaažis, suvel ka enamasti rulli keeratud. Panen peale ainult siis, kui tõesti mingi asi vihma kardab. Ja võin omast kogemusest öelda, et RAMi kabiini aerodünaamika on kuidagi selline, et on sul see kate peal või ei ole, mitte mingit vahet ei ole tuuletakistuses ehk siis ka kütusekulus.
Näiteks lahtise kastiga kruusateed sõites mingit tolmu ka kasti ei lenda, sellesmõttes väga hästi õnnestunud.

Sõbral on Isuzu D-Max ja kastikate pidi lausa liitrise kuluvahe andma. Seega usun, et asi kinni kabiini-kasti kujus.

Ja veel - minu HEMI on aastast 2003, seega puudub poolte silindrite väljalülitus ja sealt mingit kokkuhoidu tekkida ei saa.

Päris normaalne sinu auto kulu olla ei tohiks tõesti, aga diagnostika jms soovitused juba eespool anti. Sellest võiks alustada.

Edit: unustasin lisada, et kõik toodud kulud bensiini puhul (95), sest gaasiseadet ei ole ja ei tule kah.
22.02.2011 at 00:00 1 edit. Last edited 22.02.2011 at 00:02 by tarmo4x4ee
caarel
 
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Täpselt nii - 5 polti.
...ja suured tänud asjaliku tagasiside eest!
Need numbrid hakkavad minema minule juba lähemale, ent ei ole ikka päris see. Just, nagu mainisid, peaks minul ju pooled silindrid välja lülitama?!
Kastikatte osas on üks asi muidugi pull. Mitmeid kordi olin mõelnud, et mille kuradi pärast mõned RAM-id linnas ilma tagaluugita sõidavad. Hiljuti sain TopPartsist teada, et see pidavat kütusekulu vähendama... :D Milleks üldse see kast siis?
Alustan diagnostikast kohe tuleval esmaspäeval, kuna auto läheb nagunii kaskoremonti. Räägin TopPartsis ka siinkuuldud soovitused edasi ja vaatab mis sellest asjast välja tuleb.
Muidugi juhtus täna veel midagi "meeldivat". Nimelt sureb auto seisma jäädes välja! Seda isegi siis, kui sõidan ainult bensiiniga (-20 kraadiga gaasitoidet liialt ei usalda). Loomulikult hakkasin vaatama erinevate seierite tööd ning imestusest avastasin, et õlirõhu näidik liigub kahtlaselt suure amplituudiga - alla keskmise ei lähe, ent gaasi andes viskab ennast suhteliselt tipu lähedale. Kuna enne pole põhjust olnud nimetatud näidikut jälgida, ei oska öelda, kas on see normaalne või mitte.
Üks mida kõige loogilisemalt eeldada oskan, on viga gaasiseadme automaatikas. Ehk üritab ikkagi vägisi bensiinilt ümber vahetada?

Ja tarmo4x4ee, sinu viimane lause gaasiseadme mittetulemise kohta... Kas on kuulda olnud miskit halba selle kohta? See on minu esimene auto sellise abiseadmega ning tegelikult ei oskagi temast suurt head/halba arvata. Odavam on tankida küll - 0,77 eur/L vs 1,22 eur/L. Mootorile peaks ju tegelikult paremgi olema. Oktaan kõrgem, põlemine parem jne? Parandage, kui eksin.

Igaljuhul, tänud veelkord.
foorumi kasutamisest on juba selgelt abi olnud!
22.02.2011 at 01:16
tarmo4x4ee
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Gaasiseadet ei pane 80% majanduslikel põhjustel ja 20% emotsionaalsetel :)

Majanduslikud põhjused tegin endale selgeks nii, et arvutasin, et ideaaltingimustel tasuks gaasiseade ära 10 kuuga. Reaalsetes tingimustes kindlasti kauem ja sealjuures arvestamata lühikeste otsade asjaolu. Kui need ka juurde võtta, siis tõenäoliselt veniks tasuvusaeg minu puhul mitmele aastale ja see ei ole enam mõttekas.
Mõni gaasispets võib parandada, kui ma eksin, aga minu teada lühikeste otsade tegemisel (a'la 5 km) ei jõua mootor veel nii palju soojaks minna, et gaasile ümber lülitataks või tehakse seda väga hilja (kui juba praktiliselt kohal oled). Ja kui enamik otsi ongi 5 km korraga, siis enamik aega ka gaasiga sõita ei saa...
Kahjuks gaasipaigaldajad oma kalkulaatorites selle asjaoluga ei arvesta, aga foorumitest jms jutte lugedes selline arvamus mul kujunes. Kui väga puusse panen, siis ehk keegi parandab.

Kui gaasiseade juba peal oleks (nagu sinu auto puhul), siis tõenäoliselt muidugi kasutaks.
Ah jaa - üks paha asi oli veel - gaasiballoon võtab kole palju ruumi ära. Tulnuks loobuda varurattast põhja all või suurest ruumist kastis.
22.02.2011 at 02:01
viva
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
http://www.gaasiabi.ee/ on kursis taolise RAMi gaasiseadme häälestamisega. Käisime Tartust peale siinsete gaasimeeste peale lootuse kaotamist nende juures. Tuvastati kohe, et gaasiseade on natuke valesti paigaldatud ning et 3 pihustit ei pihusta nii nagu vaja. Peal garantiiremonti Tartus vähenes gaasikulu ca 30%!!!, ehk siis -20 kraadiga maanteel saab 18-20L hakkama. Bensiini rüüpab siiski igas asendis min 25L sajale, see on reaalsus, mida muuta kahjuks pole õnnestunud. Tegemist 2004 2500 Hemiga, 8 poldi sillad, pikk kast.

____________________________
+372 555 65 900
23.02.2011 at 09:57
anryo
  
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Õlirõhk võib kõikuda tänu õli suuremale viskoossusele. Eriti külma mootori korral ehk?

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
23.02.2011 at 12:54 1 edit. Last edited 23.02.2011 at 12:54 by anryo
rivo09
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Oma kogemusest hemi ramiga saan üelda ,et väljalülitavate silindritega võttis tiba vähem küll. Gaasiga tasus sõitmine ära ainult maanteel. Väljasuremine seisma jäämisel oli minu puhul seotud gaasisedmega ning vea parandasid gaasimehed. Ameerika Autol peaks ka nende autodega palju kogemusi olema.Nad juba 10 kond neid uuena müünud
23.02.2011 at 13:18
BENBEN
  
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Ja see number 2500 näitab, et päritolumaa Mexico, seal ei ole kasutusel nii väikseid numbreid nagu 1500, seal kõikidel meestel suured riistad(USAs muidugi on see sama auto markeeringuga1500). Ja müüs neid autosid Sõpruse pst. firma. Neil peaks teadmisi nende autode kohta küll olema. Mootoriõli sobib sinna ainult see mis ette nähtud, vastasel juhul ei hakka silindrite väljalülimise süsteem tööle. Eelpool nimetatud firma müüb ka sellele mootorile sobivat originaalõli. Oma kogemustest mäletan, et selle autoga alla 20L/100- pole võimalik saada, kui sa just peale mootori käivitamist ei suundu Tartu mnt. ja ei sõida cruise contr.-ga Võrru ja seal lülitad mootori välja. Üks variant võib olla kütusekulu võimaliku vähendamise jaoks, vahetada termostaat tulisema peale näit mingi 194F, tuleks vaadata muidugi, et kas tehas sellist varianti lubab. Mexicos sellist pakast muidugi pole, vblla jäänud lõunamaa termostaat.

____________________________
Ford Maverick`75(Filmiauto:) "Soovide puu", "Free Range")
PerTronix, Doug Headers, JBA Exhaust, H-D exhaust systems, Cambertire dealer.
Ask for price!
www.benben.ee
23.02.2011 at 14:07
caarel
 
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Hea lugeda asjalikke ettepanekuid!

1. Viisin täna auto TopPartsi ning loodetavasti leiavad nad "kala" üles. Ca 10L peab keskmist kulu siiski allapoole saama. Jälgides eeltoodud kommentaare, peaks see kindlasti teostatav olema.
2. Peale TopPartsi viin auto gaasiseadmete remonti teostavasse ettevõttesse. Seda muidugi juhul, kui TP viga ei leia.

Gaasiseadmest veel niipalju, et kui Webastol lasta kasvõi pool töötsüklit läbida (ca 15min) ning enne sõitma hakkamist mootorit u 3-5 min tühikäigul hoida, siis ümberlülitus gaasile toimub ca 1-2 km pärast. Kui kõik auto juures toimiks, siis tuleb kasvõi puhtmajanduslikult tema kasutegur ikka täitsa korralik!

Õli on sees selline mis nõutud - 5W20 (Pennzoil) ning 4000km tagasi vahetatud. Suhteliselt haruldane viskoossus minuarust, ent rangelt soovitatav.

Termostaadi vahetamist pean kahtlaseks, kuna auto on tutikana ostetud Saksast. Küsin muidugi selle kohta teeninduselt.

Aga kokkuvõttes ikkagi naljakas, et 55 000km sõitnud autol selliseid asju parandama peab. :) Navaral, ja kõikidel muudel autodel mida firmas kasutanud oleme, kulus ikka ca 140 000km enne, kui hooldusvälpade väliselt töökoda külastama pidi...

Aga näpp on USA rauale antud ning tagasi "Jaapanlase" peale ei sooviks vägisi ka minna.

PS! Kui keskmine kulu saadud 20L/100 peale, teavitan kohe!
23.02.2011 at 18:23
Maik
  
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Miks sel auto kulu üldse nii kõrge on ? Ka 20 sajale on ju palju.
Vette saab alla 8-ga hakkama vajadusel maateel 5,7l mootoriga, kas tõesti annab teine kere /raskus/ veeretakistus juurde 10l ? Kuidagi palju tundub...

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
23.02.2011 at 19:45 2 edits. Last edited 23.02.2011 at 19:46 by Maik
dodge525
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
no mina sain 318TBI DodgeVan'88 kuluks maanteel minimaalselt 13l/100km, linnasõidul keskmiselt 19 l/100km- vanemat tyypi mootor, maht peaaegu sama, keret on küll parasjagu (nii kaalu kui tuuletakistust)
veel kogu selle kontrolli juures soovitan ka rehvirõhud üle vaadata- sealt võib 10-15% juurde tulla ja kui suure kirjaga rehv on siis võib see isegi 20% ni ulatuda.
23.02.2011 at 20:06 1 edit. Last edited 23.02.2011 at 20:33 by dodge525
Martin K
 
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
quote:
Maik: Miks sel auto kulu üldse nii kõrge on ? Ka 20 sajale on ju palju.
Vette saab alla 8-ga hakkama vajadusel maateel 5,7l mootoriga, kas tõesti annab teine kere /raskus/ veeretakistus juurde 10l ? Kuidagi palju tundub...

Siga ja kägu ei ole mõtet võrrelda.
23.02.2011 at 20:18
tarmo4x4ee
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
quote:
Maik: Miks sel auto kulu üldse nii kõrge on ? Ka 20 sajale on ju palju.
Vette saab alla 8-ga hakkama vajadusel maateel 5,7l mootoriga, kas tõesti annab teine kere /raskus/ veeretakistus juurde 10l ? Kuidagi palju tundub...

Mass, tuuletakistus, pidevalt kaasapöörlevad esimesed poolassid (ka 2WD režiimis). Sellest piisab juba.
23.02.2011 at 22:33
2koma8
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Kirjeldatud sümptomid vihjavad MAP anduri veale. Selle vea saab tuvastada, mõõtes anduri signaalipinget, mis tühikäigul peab olema u. 2V ja kui gaas korraks põhja vajutada, peaks korraks minema 5V alla. Diagn. arvutiga kollektorirõku jälgida pole mõtet sest see on arvutuslik. Tegeliku tulemuse saamiseks peabki jälgima anduri signaalipinget.

Nii imelik kui see ka pole, sama veaga HEMI-l ei tekkinud isegi veakoodi map anduri kohta.

Võimalik, et MDS ka ei toimi selle tõttu, kuna ei näe mootori koormust õigesti.
23.02.2011 at 22:33
kun14
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Tervist foorumlased,julgeks rääkida gaasiseadmest kuna ise olen oma mitmele autole paigaldanud ja neid mudinud ja sättinud .Tuli see selgeks teha olude sunnil kuna aastate eest olid paigaldajad ikka väga saamatud. Gaasikulu ei saa väiksemaks ennem kui bensu süsteem korras (4 põlvkond), peale seda oleks võimalik peenhäälestada.Kas seda ka töökodades tegelikult tehakse,ma ei tea,kuna tavaliselt on olemas valmis seaded-tabelid,mis gaasi kompusse kirjutatakse või on nad iseõppijad.Maantekulu on võimalik vähendada kui kütusetabeli gruisimise ala lahjemaks teha. Ja veel üks kuum teema gaasifoorumites on süütenurga varasemaks tegemine spets plokkidega,kuna gaas tegelikult tahab varasemat süüdet,eriti madalatel pööretel. Oma TransSport 3,4 mudisin ikka mitu korda,kulu bens 12,- keskmine. gaas 11.-keskmine. Landi Renzo Omegas kompu,see siis 4 põlvkond. Oman ka TransSporti 3,1,sellel 1 põlvkond,seal sai reduktoriga mässatud,kulu oli suur. Siis on veel Eskort pirukas,sellel 1põlvkond,siis on Zil 130 6Liitrise mootoriga 1põlvkond, Suzuki Baleno 1,6 1põlvkond, Pikka aega teenisin leiba Gaz-53 autotõstukiga gaas-1põlvkond,sealt kõik alguse saigi. Sellele pandi seade ja kui ma kaks päeva sõitsin oli 150L tühi,siis sai selgeks et kui tahad,et asi toimiks tuleb endale asi selgeks teha,lõpuks oli asi käpas ja 7,5 tonnine masin võttis keskmiselt 35/100 gaasi. Ärge siis pahaks pange,avaldasin lihtsalt omi mõtteid.
24.02.2011 at 17:30 1 edit. Last edited 24.02.2011 at 17:33 by kun14
caarel
 
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Tervitus!

Vaheinfoks nüüd niipalju, et vahetusse läheb mootori detonatsiooniandur, MAP andur ja CO andur. Millal need jõuavad, ei tea. Paratamatus USA autode puhul, nagu olen aru saanud.

Ent nüüd tähtsaima küsimuse juurde - Kus hooldada autole paigaldatud gaasiseadet? Milline on kõikse pädevam koht Tallinnas kus seda tehtaks? Vaja siis hooldada ja üle vaadata. Kindlasti ka häälestada.

Tänud,

Kaarel
16.03.2011 at 11:46
viva
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Soovitaks www.gaasiabi.ee

____________________________
+372 555 65 900
16.03.2011 at 20:40
kun14
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Olen käinud Kristjani juures "Gaznet" jupide abi saamas, normaalne mees. Veebileht neil olemas.
18.03.2011 at 21:03
Andrus BHRA
 
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Kuule Kaarel, kui mootori jupid saad vahetatud vaata siis seda kütuse kulu asja uuesti. Minu 1500 Ram Hemiga ei saanud terve talve jooksul keskmist üle 20´ne. Suvel oli keskmine 14,5. Ma ei paneks mitte kunagi oma autole gaasi peale. Milleks sa selle Hemi üldse ostsid, ise oled ju paadi mees, võtnud siis kohe paadimootoriga variant! ;)


____________________________
BMW M1 Turbo Sauber Group 5
´57 Chrysler 300 Promod
´13 Chevy Express AWD
´87 Chevy Fleetside 454
Paar Ameerika uazikut
18.03.2011 at 02:03
tqhq.ee foorum : Minu auto : Dodge Ram 2500 5,7L HEMI   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.