register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Minu auto : Dodge Ram 2500 5,7L HEMI   1 2  
Poster Message
tarmo4x4ee
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
quote:
Andrus BHRA: Kuule Kaarel, kui mootori jupid saad vahetatud vaata siis seda kütuse kulu asja uuesti. Minu 1500 Ram Hemiga ei saanud terve talve jooksul keskmist üle 20´ne. Suvel oli keskmine 14,5.
Kas tegemist on tagaveolisega? Ja kas see kulu on maantee keskmine?
19.03.2011 at 13:18
Andrus BHRA
 
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Ei ole tagaveoline, ei ole maantee keskmine ja ei sõida nagu pensionär. Ja "mootori" tuluke ka põleb armatuuris, test näitas mingit EGR`i jama. Kuid kuna kulutus on selline, käivitub korralikult ja edasi käib reipalt, siis otsustasin et "ne meshai mashine rabotat"! Mina olen üldiselt oma elu jooksul tähele pannud, et iga auto tahab vähemalt kord nädalas "lahti köhimist" ja seda ma teen ka. Kes teab, mis kiiruselt on Ramil piiraja?

____________________________
BMW M1 Turbo Sauber Group 5
´57 Chrysler 300 Promod
´13 Chevy Express AWD
´87 Chevy Fleetside 454
Paar Ameerika uazikut
19.03.2011 at 14:39
wagoneer
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
quote:
Andrus BHRA: Kes teab, mis kiiruselt on Ramil piiraja?

Kas mitte 170 ei olnud see piir. Ma ei tea kuda bensukatel ,aga cumminsitel pole seda nii lihtne maha ka võtta. Muidugi kui ei osta mingit kangema otsa progetavat box-i.

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
19.03.2011 at 15:24
tarmo4x4ee
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
quote:
Andrus BHRA: Ei ole tagaveoline, ei ole maantee keskmine ja ei sõida nagu pensionär. Ja "mootori" tuluke ka põleb armatuuris, test näitas mingit EGR`i jama. Kuid kuna kulutus on selline, käivitub korralikult ja edasi käib reipalt, siis otsustasin et "ne meshai mashine rabotat"! Mina olen üldiselt oma elu jooksul tähele pannud, et iga auto tahab vähemalt kord nädalas "lahti köhimist" ja seda ma teen ka. Kes teab, mis kiiruselt on Ramil piiraja?

Sellisel juhul peaks minu autol ka midagi viga olema... (vt kulud ülalpool)
Arvasin, et sellised ongi normaalsed numbrid :S
19.03.2011 at 19:41
Märt
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Hemiga durango jääb piirajasse kinni 180 juures, tahhokal on siis ca 3500 RPMi :)

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
19.03.2011 at 21:58
Andrus BHRA
 
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Küsimus ei olnudki seatud selleks, et teada saada kiiruse piiraja asukohta! Ma lasen piirajasse iga nädal! Ka minu autol on see 120 miles kohal, kuid loodan selle eemaldada, sest "cohones`id" lubavad minna veel vähemalt +100 km/h! Kuigi sõbrad hurjutavad!

____________________________
BMW M1 Turbo Sauber Group 5
´57 Chrysler 300 Promod
´13 Chevy Express AWD
´87 Chevy Fleetside 454
Paar Ameerika uazikut
20.03.2011 at 03:13
Xpert
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
quote:
Andrus BHRA: Küsimus ei olnudki seatud selleks, et teada saada kiiruse piiraja asukohta! Ma lasen piirajasse iga nädal! Ka minu autol on see 120 miles kohal, kuid loodan selle eemaldada, sest "cohones`id" lubavad minna veel vähemalt +100 km/h! Kuigi sõbrad hurjutavad!
Mida vahekast, difrid selle kohta hiljem ütlema hakkavad? Tegemist ikkagi rohkem robustse tööautoga, kui mingi autobahn cruiseriga.
Oled uurinud netist, kuidas teistel kestab 120+?
20.03.2011 at 10:48
hall
 
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
quote:
Andrus BHRA: Küsimus ei olnudki seatud selleks, et teada saada kiiruse piiraja asukohta! Ma lasen piirajasse iga nädal! Ka minu autol on see 120 miles kohal, kuid loodan selle eemaldada, sest "cohones`id" lubavad minna veel vähemalt +100 km/h! Kuigi sõbrad hurjutavad!

Anna võimalusel enne teada kui iganädalasele kihutamisele lähed, teaks sel ajal kodus püsida. RAM liikumas kirjeldatud kiirusel tundub küll ebanormaalselt ohtlik nähtus.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
20.03.2011 at 11:47
Andrus BHRA
 
Dodge Ram 2500 5,7L HEMI
Andres, vaata mis kell post kirjutatud on! Räägin tagamaad - kolm venda istusid köögis ja võtsid viina. Viinavõtmise juurde muidugi arutatakse teadupärast igatsugu maailmaasju. Jutt läks foorumite teemale ja sellele, mida sealt kõike lugeda võib. Tekkis "hea idee" kirjutada mingi bullshit ja vaadata reaktsiooni, et kas jäävad uskuma ka! Antud teema sobis sellise posti kirjutamiseks ideaalselt. Tulemuseks näed - usuvad, hoolimata sellest, millise absurdsusega tegemist on!
Vabandan teema risustamise pärast!

____________________________
BMW M1 Turbo Sauber Group 5
´57 Chrysler 300 Promod
´13 Chevy Express AWD
´87 Chevy Fleetside 454
Paar Ameerika uazikut
20.03.2011 at 17:56
tqhq.ee foorum : Minu auto : Dodge Ram 2500 5,7L HEMI   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.