register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2012   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
Kummipuru
 
American Beauty Car Show 2012
quote:
rivo09: Täiesti uskumatu teema on siin üles tõmmatud.Kus otsast see pilet kallis on ? Mehed te ei saa ju isegi 10 L benssu ühe päeva piletraha eest. Ma ei suuda tõesti teie hädaldamise üle ära imestada. Kas te kusagil mujal vahepeal ei ole väljas käinud ?Suvalise rullnoka klubi pilet maksab sama palju,mõelge enne kui hädaldama hakkate.Mul oleks häbi sellist jama suust välja ajada.

Mina igatahes ootan seda üritust väga ja olen kohal juba kümnendat aastat järjest ,100% suve oodatuim sündmus!!!

Võtsid mul sõnad suust... või siis klaviatuurilt!
29.05.2012 at 21:52
Ri-Q.
 
American Beauty Car Show 2012
Ma arvan, et paljud lähevad sinna ainult seltskonna pärast. Sellest vaatenurgast on 22 eurot ilmselgelt palju (vähemalt pere korral), seda enam, et lisanduvad veel muud kulud. Samas tuletan meelde, et kiirendusvõistlusel on rahalised auhinnad. Kui sellest 22 eurost väikenegi osa auhinnafondi läheb, siis mina isiklikult ei viriseks.

____________________________
REC
BB
29.05.2012 at 22:10
Kummipuru
 
American Beauty Car Show 2012
Kui peres kaks või enam vähemalt 7 aastast last, siis summa läheb tõesti suureks. Arusaadav. Kuid milleks sellel teemal üldse sõna võtta? Ei saa ju eeldada, et ürituse korraldaja võtaks riigilt üle sotsiaalameti kohustused ja hakkaks lastega peresid toetama. See pole oma olemuselt vist mitte kunagi selline üritus olnudki. Kui on kallis ja piletiraha kokku ei saa, siis jääb minemata. Lihtne. Aga eeldada, et korraldaja paneb kokku super ürituse ja seda imeodava piletitasu eest, on vähegi majanduslikult mõtleva inimese jaoks jabur.

Olgu see piletihind kui suur tahes, ikka on ta kellegi jaoks liiga kallis. Mina leian, et selle raha eest on üritust rohkem kui küll!

29.05.2012 at 22:26
Check Engine
American Beauty Car Show 2012
Peab naisega pooleks tegma kui üksi ei jõua.
Lähen see aasta esimest korda, hotell on kinni juba ja kuna varem pole käinud siis arvan et 22€ on normaalne. Igakuu ju nagunii ei käi ju.
29.05.2012 at 22:45
tõnisson
 
American Beauty Car Show 2012
Iga aasta ving ja hala.. Mul tekib küsimus, et kui 22 nüüdset raha sügelema võtab, siis kuidas te mehed tanklas hakkama saate?:devil
Mina olen seal, mu sõber on seal, teine sõber veel, õigemini sitaks sõpru, isa, kasuisa, ema, vennad, õde, nende kõigi sõbrad, ilmselt ämm ja äi.. Me kõik oleme seal..
Olin seal kohal kõrvapõletikus noore poisina kui isa ütles, et õlut ei saa osta selle pärast ja võttis poest selleks korraks hoopis kasti siidrit kaasa ja olen ka tänasel päeval seal, omades viite päris autot.
Ärge kurat virisege.. Head mälestused on need.

____________________________
446+727+Dana60
225 slant six+904+8 3/4
446+727+NP203+9 1/4+dana44
30.05.2012 at 00:00 1 edit. Last edited 30.05.2012 at 00:00 by tõnisson
blondiinike
American Beauty Car Show 2012
Kas ühepäeva piletit pole kohapeal müügis. Olen iga aasta käinud koos perega ja nüüd pean 3 täispiletit ja ühe lapse ostma . Piletihinda vaadates läheb jah kulukaks natuke
30.05.2012 at 08:43
neemos
American Beauty Car Show 2012
Hind hinnaks aga näiteks oleks võinud esimesed kaks nädalat olla natsa väiksem se hind ikka ni umbes 15 euri ja siis vaikselt seda kergitama hakata ;)
Minu pärast oleks võinud ka viimasel päeval selle hinna 30 eurini viia ;)
30.05.2012 at 09:21
Vanaisa
  
Moderator
American Beauty Car Show 2012
Jätaks selle hinnaheietamise ära, oleks-poleks ka. Kes peab kalliks ei osale, thats it.
Külllap korraldaja on oma info siit juba kätte saanud.


____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
30.05.2012 at 09:51
Madlobster
American Beauty Car Show 2012
quote:
neemos:
quote:
Vanaisa: Jätaks selle hinnaheietamise ära, oleks-poleks ka. Kes peab kalliks ei osale, thats it.
Külllap korraldaja on oma info siit juba kätte saanud.



Point on lihtsalt selles et oleks võimalik teha sedasi et saaksid kõik sellest üritusest osavõtta aga mitte teatud ringkond!
Kus juures pensionäärid ei suuda (kuhu nende pileti soodustus jäi) ilmaski sellist hinda välja käiia siis tekkib küsimus et kas nendele on se üritus keelatud või kuidas?

+ to Vanaisa

1 klassi lapse mõne tunnine ekskursioon maksis 20€ kakspäeva kontserte, näitusi, turvatud telklat. Ei tunne et oleks midagi üle mõistuse. kui on suur pere siis jah läheb kulukaks aga suurel perel läheb ka maximas rohkem raha kui poissmehel.
kas igalpool peaks kõhnema rahakotiga inimestele soodustus olema? poes? reisidel? bensujaamas jne. Üks puhkab mustamäel oma rõdul teed juues teine eralennukiga miamisse sõites ja kõike võimaliku luksust tarbides. mida ohkida?
kas pensionäridele on escalade keelatud või on neile seal 80% ale?

Mina kaaviari ei söö liiga kallis on. Tootja uksetaga hinna üle vingumas ka ei käi ostan maximast kirde saia ja maksavorsti. Ehk siis vanaisa sõnad kes peab kalliks ei osale thats it on väga hästi öeldud.
30.05.2012 at 11:15 1 edit. Last edited 30.05.2012 at 11:45 by Madlobster
Rizzy
 
American Beauty Car Show 2012
If it's important to you, you'll find a way. If not, you`ll find an excuse.

37 päeva ja öö jagu aega ürituseni (seda meeldetuletuseks neile, kes oma massinat veel sõidukorda pole saanud).

____________________________
Hobisõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
30.05.2012 at 12:19
Astro SS
American Beauty Car Show 2012
quote:
Rizzy: 37 päeva ja öö jagu aega ürituseni (seda meeldetuletuseks neile, kes oma massinat veel sõidukorda pole saanud).

See kõlab nagu soola raputamisena värskele haavale .....

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
30.05.2012 at 12:49
ivoalaska
 
American Beauty Car Show 2012
Iga aasta sama hala :) Kusjuures see välikäimlate märkus on õigustatud. Need võiks kuhugile äärealadele paigutada ja miskitmoodi seda haisu sutsu likvideerida. Minu jaoks samamoodi aasta oodatuim sündmus ja kohal kindlasti juba seitsmendat korda järjest. Tegelikult tõesti see piletiraha on mõistlik, kui võrrelda muude meelelahutustega. Teatri sooduspilet näiteks on 15 eurot ja see kestab ainult 3 tundi. Haapsalus saab müdistada terve nädalavahetuse. Jõudu korraldajatele!

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
30.05.2012 at 15:56
zippo
American Beauty Car Show 2012
Imelik virisemine jälle-pea aasta oli ju aega finantse jagada!Isiklikult jätan midagi muud tegematta,aga Haapsalus kohal igal juhul iga hinnaga!(isegi oma sünnipäev ei sega,seal seda lõbusam pidada :) )
30.05.2012 at 16:46 1 edit. Last edited 30.05.2012 at 16:47 by zippo
BlingBling
American Beauty Car Show 2012
quote:
Rizzy: If it's important to you, you'll find a way. If not, you`ll find an excuse.

37 päeva ja öö jagu aega ürituseni (seda meeldetuletuseks neile, kes oma massinat veel sõidukorda pole saanud).

god deem!!! läheb kiireks
30.05.2012 at 16:58
Ri-Q.
 
American Beauty Car Show 2012
Mind näiteks häirib, et kui midagi negatiivset esile toodakse või avaldatakse eriarvamust, siis liigitatakse see kohe halaks ja virisemiseks. Foorum selleks ongi, et avaldada oma arvamust ja asjadest rääkida. Pisut rohkem tolerantsust. Tegelikult on küsimus ka selles, kas ABCS-st on saamas laiem rahvaüritus või jääb see ikkagi rauameeste usupühaks.
Isiklikult pooldan viimast. Ilutulestikud jm mõttetus, mis paratamatult kajastub ka hinnas, võiks täiesti olemata jätta.

____________________________
REC
BB
30.05.2012 at 19:22
Madlobster
American Beauty Car Show 2012
quote:
Ri-Q.: Mind näiteks häirib, et kui midagi negatiivset esile toodakse või avaldatakse eriarvamust, siis liigitatakse see kohe halaks ja virisemiseks. Foorum selleks ongi, et avaldada oma arvamust ja asjadest rääkida. Pisut rohkem tolerantsust. Tegelikult on küsimus ka selles, kas ABCS-st on saamas laiem rahvaüritus või jääb see ikkagi rauameeste usupühaks.
Isiklikult pooldan viimast. Ilutulestikud jm mõttetus, mis paratamatult kajastub ka hinnas, võiks täiesti olemata jätta.

Konstruktiivne hala on omal kohal. Mõne veeringu veeretamine ühest taskust teise ei ole konstruktiivne hala.
Peldikud, toitlustus, jms korralduse küsimused ettepanekud on kindlasti korraldajale abiks. Ving, et see on kallis ja see on mõttetu ja nii edasi ei ole ei kellelegi abiks.
Vat ei usu mina, et korraldaja üritab võimalikult kallist ja ebameeldivust pakkuvat üritust teha. Ikkagi soovitakse võimalikult odavalt võimalikult palju ja paljudele pakkuda.

Aga eks hind paneb natuke paika ka seltskonna. Tasuta läbudele tulevad kraaklema ka need, kes rollerile bena vaevu osta jõuavad. Nutt, et mingi memm usa rauda kaema ei pääse nu ma ei tea.

Eks ma selle järgi ka võtan, et ma ise olen suht vähe vinguv preparaat. Ja iga aastane nutt, et kummisuitsu oli palju, keegi pidas pidu liiga kõvasti, muusika oli vale, liiga valjusti, liiga vaikselt, kellegi signaalitamine häiris uinuvate kaunitaride ja printsesside und on suht häiriv. Nutetakse 20 jeevriku väljakäimise üle ja soovitakse 9 tärni hotelli teenindust koos väikse neegripoisiga kes kaaviari serveerib kuldvaagnalt ise samal ajal sobiva muusika saatel palmioksaga kergelt tuult lehvitab.

Tähelepanu juhtimine peldikutele, mis sita ära määrivad ja üle telkla lehke levitavad on õigustatud. Samuti üks aasta oli toitlustajale tähelepanu juhtimine, kes müüs ausa näoga kõlbmatut toitu on omal kohal. Asjad, mis häirivad väga suurt osa külastajaid neid tulebki muuta üksiku esteedi, kehviku või muidu üli pirtsaka tegelase ohkimine on nojah pole vaja öelda.

Kui lähen sinna üritusele arvestan juba, et seal on läbu, muusikat (ka sellist mida ma isiklikult ei kuula) vähe magamist palju lärmi, kummisuitsu signaalitamist jne jne. Kui on vaja teistsugust keskkonda siis tuleb minna teistsugusele üritusele. Kõigile leiab midagi on see siis tasuta luuleõhtud mugavas korteris, või tableti musa saatel vibreerimine hollykas. Vali üritus ja ära inise (see on üle üldiselt öeldud)
30.05.2012 at 21:32
expedition
American Beauty Car Show 2012
Mina olen kahe käega selle poolt et pileti hind on ja minu arust võiks olla isegi veel kõrgem, sest selge on see et yrituse korraldaja seda raha omale taskusse ei pane vaid kasutab seda kylastajate heaolu nimel. Teine point on see, et kõiksugu narkomaanid, pätid ja niisama luuserid ei roni telkimisplatsile (kunagi kui piletihinda platsil ei olnud esines vargusi kaklusi ja muid ebameeldivaid asju) inimene kes tuleb kokkutulekule oma hobiautoga või inimene kes tahab lihtsalt ilusaid autosi ja head seltskonda nautida - ei jäta tulemata ka siis kui oleks hind veelgi suurem.
Ise ootan üritust juba praegu ja naudin lossihoovis ja telkimisalal seda melu, isegi ööläbi signaalitamist ja lärmamist :)
31.05.2012 at 13:32
Vanaisa
  
Moderator
American Beauty Car Show 2012
Turva peaks hea ja karm olema, see hoiab 99% pätte laagrist eemal.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
31.05.2012 at 14:21
biffik
American Beauty Car Show 2012
Töll turvamehed võiks ka olemata olla.
Eelmine aasta tulid mingid tegelased neist jooki nõudma, kuna omal olevat otsa saanud.
31.05.2012 at 16:20
rnx69
 
American Beauty Car Show 2012
quote:
expedition: Teine point on see, et kõiksugu narkomaanid, pätid ja niisama luuserid ei roni telkimisplatsile (kunagi kui piletihinda platsil ei olnud esines vargusi kaklusi ja muid ebameeldivaid asju)

Huvitav, eelmine aasta ei pääsenud ka ilma käepaelata telklasse, ometigi kakerdasid laupäeva öösel seal ringi mingid paelteta kohalikud vene keelt kõnelevad purjus nolgid ja kippusid kodanikega tüli norima. Ning ka teistelt tuttavatelt kostus kaebusi, kus mingid nagad olla üritanud seal tähelepanu kõrvale juhtimiseks pettemanöövreid teha ning asju näpata.

Miskipärast ma küll arvan, et kõigi pilude kinni toppimine on suhteliselt lootusetu üritus, pigem võiks ka sügaval öisel ajal vajadusel turvatiim kättesaadav olla, et ebasoovitav kaader telkimisplatsilt elimineerida.

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
31.05.2012 at 16:26
expedition
American Beauty Car Show 2012
quote:
rnx69:
quote:
expedition: Teine point on see, et kõiksugu narkomaanid, pätid ja niisama luuserid ei roni telkimisplatsile (kunagi kui piletihinda platsil ei olnud esines vargusi kaklusi ja muid ebameeldivaid asju)

Huvitav, eelmine aasta ei pääsenud ka ilma käepaelata telklasse, ometigi kakerdasid laupäeva öösel seal ringi mingid paelteta kohalikud vene keelt kõnelevad purjus nolgid ja kippusid kodanikega tüli norima. Ning ka teistelt tuttavatelt kostus kaebusi, kus mingid nagad olla üritanud seal tähelepanu kõrvale juhtimiseks pettemanöövreid teha ning asju näpata.

Miskipärast ma küll arvan, et kõigi pilude kinni toppimine on suhteliselt lootusetu üritus, pigem võiks ka sügaval öisel ajal vajadusel turvatiim kättesaadav olla, et ebasoovitav kaader telkimisplatsilt elimineerida.

Mina isiklikult ei näinud neid sissetungijaid, aga kui see nii oli siis eks nad kuskilt pilust olid sisse roninud, tean ka et osad "rahatud" tulid autode pagasnikus sisse...., keegi turvatöötajatest võiks öösel küll silma peal hoida, selle vastu ei vaidle.
Aga kui ainult ühed pääsesid siis oli turvatöö 99% efektiivne :D kindlasti oleks igasuguseid seal jõlkunud hordidena, kui mingit kontrolli poleks olnud.
31.05.2012 at 18:29
neemos
American Beauty Car Show 2012
Aga ma polegi omaküsimusele vastust saanud et miks pensionääre tiskrimineeritakse ja neile on se üritus keelatud?
Nemad oma pisikesest pensionist kohe mitte ei suuda sellist hinda välja käiia!
Tean seda omast käest sest kriban sellest enda eest!
Et kui saad seal 250 euri ja pool läheb maksudeks ja tahaks väga kaasa seal lüüa siis teeb se kohe väga kurvaks et ei saa osa võtta :(
Ni et kui modedele se kribamine jälle ei meeldi siis kül nad siis kustutavad sellegi postituse mul siin ära sest paistab et minu sõnavõtt on neile väga vastu karva kuna enamus mu postitusi on siit ära kustutatud :(
Aga ehk juhtub ime ja selgitavad lõpuks et miks pensionäärid ei tohi osavõtta!
02.06.2012 at 09:32
velvat
American Beauty Car Show 2012
Kus see kirjas on, et pensionäärid ei tohi osavõtta?
02.06.2012 at 10:02
Madlobster
American Beauty Car Show 2012
quote:
neemos: Aga ma polegi omaküsimusele vastust saanud et miks pensionääre tiskrimineeritakse ja neile on se üritus keelatud?
Nemad oma pisikesest pensionist kohe mitte ei suuda sellist hinda välja käiia!
Tean seda omast käest sest kriban sellest enda eest!
Et kui saad seal 250 euri ja pool läheb maksudeks ja tahaks väga kaasa seal lüüa siis teeb se kohe väga kurvaks et ei saa osa võtta :(
Ni et kui modedele se kribamine jälle ei meeldi siis kül nad siis kustutavad sellegi postituse mul siin ära sest paistab et minu sõnavõtt on neile väga vastu karva kuna enamus mu postitusi on siit ära kustutatud :(
Aga ehk juhtub ime ja selgitavad lõpuks et miks pensionäärid ei tohi osavõtta!



Pensionäärid ei tohi osa võtta sellepärast, et suur müra ja kummisuits võib põhjustada terviserikkeid.
02.06.2012 at 10:13 2 edits. Last edited 02.06.2012 at 12:11 by Madlobster
90Deville
 
American Beauty Car Show 2012
Eks osa vöivad vötta köik need, kes seda endale lubada saavad.
Varasematest aastatest, kui lossipargitagune tasuta oli, küll ei meenu meeletuid penskarite horde nö osa vötmas, ilmselt kuna penskaritele tegelt ei meeldigi rahvasummas ringi trügida...ja ameerikaautodest puudub neil igasugune teadvus reeglina.
Niiet tundub et üksmees katsub tühjapealt probleemi üles kiskuda, samas pole sellest siin jahumine eriti produktiivne, eks kirjuta AB korraldustiimile ja kurda oma muret sinna. Me siin enivei sulle sobivaid piletihindu määrata ei saa.

____________________________
KKK-Koledate Kastikate Klubi
02.06.2012 at 10:14
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2012   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.