register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2012   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Poster Message
baltex
American Beauty Car Show 2012
ka miskit pildid rongkäigust
http://fotoalbum.ee/photos/baltex/sets/1301695
Leidub ka rehvikulutamis videosid kehva kvaliteediga, kel soovi ja arvab et tegi seal kus mina paiknesin, siis küsida, lisan või saadan.
Tellitud videod:

08.07.2012 at 20:07 3 edits. Last edited 09.07.2012 at 18:11 by baltex
Ri-Q.
 
American Beauty Car Show 2012
Üks kaotas paraadi ajal oma USA lipu lossihoovi esisel platsil ära. Selline väikesem lipp, plastist varrega. Kuulub vist mingile Vanile, millel oli neid lippe veel. Korjasin selle üles ja annan omanikule tagasi. Kätte saab nt järgmisel kuukruiisil või mõnel teisel üritusel.

____________________________
REC
BB
08.07.2012 at 20:17
MiL472
American Beauty Car Show 2012
Super värk! Rahvas oli sõbralik nagu juba kombeks, ja naabrid on meil ka korralikud vanad :)
Vihm andis ka uue kogemuse - säherdust padukat pole mina veel elusees näind. Autoga sõita ei saanud, totaalne sein ees :)
Korraldus oli hea, mingeid olulisi puudujääke meie seltskond ei täheldanud.
Laagri alal sai ka veidi offroadi harrastatud, tänud Harrile kes kapriisi välja sikutas! :)
Kruiis oli lahe, aga militsionäärid reageerisid küll veidike üle - enda silme all tõmmati vähemalt 5 autot tee kõrvale.
Kas kiirendus üldse toimus? Ise ei jäänd sinna pikemalt, vaatasin et säherduse ilmaga pole seal vist pääle uisutamise miskit muud tarka teha.

Igatahes suur tänu korraldajatele ja loodame, et järgmisel aastal jälle!

____________________________
69 Coupe de Ville
91 Caprice Classic - ex
72 Fleetwood Eldorado - ex
85 M1009 - ex
80 El Camino
AMSOIL tooteid küsi minult. info@usapood.ee
08.07.2012 at 21:11
rnx69
 
American Beauty Car Show 2012
Mõned klõpsud ka minu poolt - http://pilt.delfi.ee/album/259609/

Ja tänud korraldajatele!

____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
08.07.2012 at 21:41
Ziilike123
American Beauty Car Show 2012
10/10


____________________________
Elu algab 5'st liitrist, taevas 7'st!!

'77 Ranchero 500, 460cid ("Punapea")
Dnepr MT-11
Sisu Pasi XA-188
08.07.2012 at 22:08
Tim
 
American Beauty Car Show 2012
Kahju, et see aasta oma auto laiali lasin vahetult enne üritust. Tänu sellele pidime telikma tavaautode telklas ja kõndimist oli rohkem lihtsalt.

Muidu oli supper üritus ja mis teha looduse vastu ei saa. Loodame, et korraldajatel miskit jama ei tule selle pargi sonkimise pärast. See nägi ikka kole välja küll pärast.

Pean ka ära mainima, et eelarvamuslikult hoidsime kohalikust toitlustusest eemale. Kuid mingi hetk olin sunnitud sealt prae ikkagi ostma ja see oli minuarust küll väga maitsev. Mitte mingi laga nagu tavaliselt. Kiitus toitlustuse eest!

See üritus siis selleks aastaks läbi jälle kuid jääme uut ootama.

Kas see aasta kuskil üldse oma kainust kontrollida sai või ei leidnud ma lihtsalt neid inimesi üllesse ?
08.07.2012 at 22:11
antoonio
American Beauty Car Show 2012
Olid olemas mobiilsed kainusekontrollijad repressiivorganite värvides, kes ilmutasid selles osas ka ülimat aktiivsust. Sai isegi punasinist tuledemängu tahavaatepeeglist nähtud.
A muidu oli päris tore.:)

____________________________
Caddilac Coupe DeVille'79 (D'Merchant)
08.07.2012 at 22:26
Lowrider
American Beauty Car Show 2012
quote:
MiL472:
Kas kiirendus üldse toimus? Ise ei jäänd sinna pikemalt, vaatasin et säherduse ilmaga pole seal vist pääle uisutamise miskit muud tarka teha.

Tahaks sama teada. Plaanisin igavese vinge video teha (teistest päevadest sai tehtud omajagu klippe, homme hakkan monteerima) aga vihm oli vastik ja vaatasime et autosi ja rahvast üldse alles ei jäänd niiet ei hakanud piletit ostma. Pärnus oli juba igastahes soe ja päikeseline, otepääl üldse 30 kraadi sooja ja lõõskav päike, jäi kripeldama see otsus ära minna.

Muidu oli väga lahe üritus jällegi, autod olid väga lahedad, rahvas sõbralik, üldjoontes ilm oli mõnus soe, aga kui vihma tuli need natukesed ajad siis KORRALIKULT.

Vast õigustas see kirves piletihind ära korraldajatele, kiirendusvõistlusest ei tulnd vihma pärast tõenäoliselt pooltki seda tulu millega ette arvestati, võimalik et vihm peletas ka laupäeval nii mõnedki tulejad ära.
08.07.2012 at 22:35 1 edit. Last edited 08.07.2012 at 22:41 by Lowrider
Grimmy
American Beauty Car Show 2012
Kiirendus toimus küll osaliselt tänu Georg Liigandile, kellel on väga täpne ilmaprognoos.Keelas lahkumast autodel, sest vihm pidavat kohe järgi jääma ja jäigi.Kui vihm oli järgi jäänud, hakkasid autod rada kuivatama ja sõideti mitumitu ringi.Lõpuks ikka sõitsid kõik dragsterid ka jne.Kahju, et The White Indian ja see suur soomlaste rekka ära läksid kui vihma sadasid, neid oleks kindlasti tahtnud näha.
Üritus muidu oli vinge, ilmaga läks veits viltu see aasta aga hullu polnud.Telklas sai jubedalt nalja peale seda vihmasadu, purjus inimesed kakerdasid muda sees pikali ja mida veel :D
Suured tänud Karolile ja Monikale, et ikka viitsivad korraldada seda üritust iga aasta.

Näeme järgmine aasta !
08.07.2012 at 22:53
Ri-Q.
 
American Beauty Car Show 2012
Tavaline ilmateade lubas ka hoovihma. Eks ta pisut veider ole, et kui kaks päeva juba kohal oldud, siis ei saa tundi veel kannatada... Vaatasin, et enamik autodest pööras kohe otsa ümber.

____________________________
REC
BB
08.07.2012 at 23:17
Fog
 
American Beauty Car Show 2012
Üritusele jõudsin umbestäpselt tunniks ajaks, kuid järgmise aasta toimumise nimel sai selleks ka piletid lunastatud. Valik oli sama hea kui eelnevatel aastatel, eriti jäi meelde leeduka Ford model A. Kui sealt veel mõned kruviklambrid eemaldada oleks 100%.
Kiirenduse vihmasaju ajal muutus haagis kinosaaliks, ning sai live-s Nitro Nats-i vaadatud, ehk ei mingit ongelmat.
Sõitmise kohapealt läks nagu alati:(

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
08.07.2012 at 23:19
Collector
 
American Beauty Car Show 2012
Suured tänud taas korraldajatele Monikale ja Karolile Eesti Corvette Klubi poolt!
Ma väga loodan, et teil on soovi seda üritust vedada veel pikki aastaid. Vastasel korral oleks USAraua kummardajatel hooaja tippsündmus puudu ja seda asendada oleks äärmiselt raske. Vaikselt oli kuuldusi, et järgmisel aastal on Haapsalu ja Rootsi üritused erinevatel nädalavahetustel. Eks siis ole näha, kas need " me ei saa ju kahes kohas korraga olla, tehke mõnel muul nädalavahetusel" on kõik kohal.
Kokkuvõttes Eesti Corvette Klubi loeb ürituse täielikult kordaläinuks. Sama kinnitasid ka Norrakad ja Soomlased. Peaks ju olema kõigile selge, et sellist lahedat ameerikaraua seltskonda mingi "hädine" vihmasabin küll ära ei ehmata :)
Nõrgematele, kes kiirenduse alguses vihmaga lahkusid - küsige järgmine kord Georgi käest ja saate tegelikult teada, mis ilm ees ootab! Nii nagu Georg lubas, et 30 min. vihma ja siis edasi kuiv - nii ka oli. Teadmiseks neile, kes lahkusid, et kiirendusvõistlus loomulikult toimus.
Jaksu ja häid mõtteid teile Korol ja Monika.

Margus Kärt
Eesti Corvette Klubi juhataja

____________________________
Corvette C3 1982 Collector Edition
Corvette C3 1978 Indy 500 Pace Car
Corvette C2 1967 Convertible
09.07.2012 at 08:21
A-Berg
  
American Beauty Car Show 2012
käepelad võiksid olla kasvõi 1sm pikkemad - ja see on palve kõikidele ürituste korraldajatele.

Muus osas jäin täiesti rahule !
Suured Tänud AB tiimile !!!
09.07.2012 at 09:18
kristohd
 
American Beauty Car Show 2012
ABCS 2012 oli viimase peal! Igal aastal jääb aga tunne, et sellest ühest nädalavahetusest jääb väheks, et kõik jutud saaks räägitud jne. Time flies when your having fun.
Vabandan siiralt kõigi ees, et The White Indian ära sai viidud vihmaga. Minuni jõudis info, et ilm ei parane. Autodest sai kopsikuga vett välja tõstetud ja polnud enam kuiva asja selga ega jalga ajada. Kui oleks teadnud, et sadu lõppemas ja sõidud toimuvad oleks muidugi ära oodanud. Kui hiljem sain kõne, et rada kuiv ja sõidud toimuvad, oli üllatus suur aga ei oleks enam tagasi jõudnud.
09.07.2012 at 09:29
tõnisson
 
American Beauty Car Show 2012
Ei kõik väga hea nagu ikka..
Miilitsad panid küll hullu, eriti tundusid neile meeldivat f-bodyd, seal hulgas ka härra Knight-i masin.
Hiljem seal selveri juures võeti ka nii palju maha kui suudeti..
See oli ka tore muidugi, et enne kruiisi läksime politsei autost küsima, et ega äkki igaksjuhuks puhuda ei saaks, irvitati ja öeldi, et ei, roolis kohtume..

____________________________
446+727+Dana60
225 slant six+904+8 3/4
446+727+NP203+9 1/4+dana44
09.07.2012 at 10:14
rnx69
 
American Beauty Car Show 2012
Huvitav, et sel aastal härrased miilitsad nii hoolitsevad olid - varasematel aastatel on kuidagi sõbralikumat-soosivamat suhtumist seal linnas ikka kohanud :)


____________________________
'75 Chevrolet Camaro Type LT 350 V8
'92 Blazer S-10 262 V6
Full Throttle Club
_______________________________________________________________
Though I travel through the Valley of Rice, I fear no evil, for Torque is with me.
09.07.2012 at 10:35
Riho
American Beauty Car Show 2012
quote:
tõnisson: See oli ka tore muidugi, et enne kruiisi läksime politsei autost küsima, et ega äkki igaksjuhuks puhuda ei saaks, irvitati ja öeldi, et ei, roolis kohtume..

See minu meelest eeldaks küll mingit märgukirja vms. härraste politseinike ülemustele.
Kõlab justkui konkreetne patrull keeldus oma tööülesannet, milleks on liikluse turvalisuse tagamine, täitmast.
09.07.2012 at 11:17
ivoalaska
 
American Beauty Car Show 2012
Kusjuures käisin ka hommikul puhumas ja siis tõrguti ja tehti märkuseid, kuidas peaks eelmine õhtu kainuse peale mõtlema. Läbi häda sai ära puhutud. Aga üks härrasmees peale mind sai ka umbes analoogse vastuse "roolis kohtume"

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
09.07.2012 at 11:39
DevilDeVille
  
American Beauty Car Show 2012
Meil oli selline episood politsionääridega, et linnast väljasõidul parkeerisime Cadillacid bensukasse sooviga varustada end võileibade ja kohviga. Peale toitumis ja vedelikulisamisoperatsioonidega ühelepoole saamist asusime uuesti teele. Selleks hetkeks olid liiklusohutuse tagajad oma pistelise lauspuhumise just värskelt lõpetanud ja asunud tagasi kesklinna suunas liikuma. Märganud meie starti, polnud kahtlustki, et meid peatama tullakse. Nii juhtundki - politseinikud tegid auringi ning siis tuledesäras uuemõisast väljasõidul kimasid meie masinast mööda ning peatasid Antoonio. Meie arusaadavalt solidaarsusest jäime seisma, kuigi meid liikluseeskirjades kirjeldatud moel keegi ei peatanud. Sestap ei pidanud ma vajalikuks peale peatumist ka autosse kükitama jääda ning mainisin ennetavalt ka tublile kainele juhile, et kohe saan teada, kuidas ma ei tohi autost väljuda. Saingi teada, niisamuti sai siis politseinik teada, et kuna ta meid peatanud pole, siis ei kehti ka see autoskükkimise kohustus mulle mingist asendist.

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
09.07.2012 at 11:45
Jänes
 
American Beauty Car Show 2012
Tänud korraldustiimile toreda ürituse eest. Ilma vastu ei saa ja loodame, et ülessongitud lossipargi pärast järgmine aasta toimumata ei jää. Üritus möödus kiiremini kui eelmistel aastatel, kuna jõudeistumist ei olnud - joogi kättesaamise nimel tuli kõvasti vaeva näha, et see poole sääreni vees kahlates autost kätte saada, aga seda paremini maitses :D Hommikul oleks tahtnud enne kruiisi puhuda, nagu tavaliselt on saanud, aga ses mõttes läks siis meil hästi, sest mingeid intsidente hiljem polnud ja jõdsime väsinuna, ent õnnelikult koju. Jääme järmist aastat ootama! :)

____________________________
Lincoln Mark VII `84
Koledate Kupeede Klubi
09.07.2012 at 12:09
mats36
American Beauty Car Show 2012
Väga huvitav aga mul õnnestus kõigist puhumistest kõrvale hiilida. Mu ees võeti mitu autot rajalt maha a mind lasti edasi kergete naerusuudega. Samas puhumisaktsioonist möödumisel olin üksi autos. Kohalikud ohvitserid lossihoovi juures isegi naeratasid ja näitasid pöialt kaamerasse.

Kruisist niipalju, et omaette kogemus oli sõita valge Devillekesega uhkes üksinduses vahepeal. Mu ees oli vist pea kilomeeter tühja maad, minu taga aga natuke vähem. Kuigi ma sõitsin isegi vaikselt. Juhtus see siis kui äkki minu ees sõitnud auto teeäärde keeras - märkasin, et ohoo mis nüüd :D

Ürituse kohta midagi halba küll öelda ei ole. Ilm ilmaks, eks oli ka aeg peale mitut aastat lõõskavat päikest ;) . Kuigi sai täheldatud, et rahvast liikumas lossiplatsil oli nagu vähem võrreldes eelmiste aastatega (ilmselt tingitud ilmaprognoosist). Samas eksponaate oli oluliselt rohkem.

Ühesõnaga kiidusõnad ka siitpoolt American Beauty tiimile asja ülalhoidmise eest, looking forward to next year.
09.07.2012 at 12:46
maert
American Beauty Car Show 2012
Pildis nägi kiirendusvõistlus välja umbes selline:
https://plus.google.com/photos/100427281239075062294/albums/5763113754735458561
Muidugi õnnitlused, Team Outlaw.
Ja tänud AB, organiseerimast.
Märt.

____________________________
maert
09.07.2012 at 14:04
rrrr
  
American Beauty Car Show 2012
Tundub, et politseil on ülesanne saada kinnitust eestlaste suurest joomisest.
Saadetakse püüdma sellistesse kohta kus suurem tõenäosus roolijoodikuid tabada.
Kuna ilmselt oli plaan ees, siis muututi närviliseks, kui saak ähvardas jääda loodetust kesisem.

Nii saamegi "õiglase" statistika.

____________________________
1994 Lumina Minivan
2001 Camaro Convertible
1968 Opio 600
ja doonorid
09.07.2012 at 14:37
Lowrider
American Beauty Car Show 2012
Mul on õhtu jooksul üles saamas video mis ma tegin, teen reede ja laupeäva kohta eraldi video niiet täna saate reedese video. Hoidke foorumil silm peal. ;)
09.07.2012 at 20:16
nustu826
American Beauty Car Show 2012
Üritus oli igati super - natuke rikkus asja vihm ja miilitsad...

Ennast korjati ka mitme sõiduki vahelt välja torupilli puhuma. Poiss vist ei julgenud näkku vaadata või midagi, aga igatahes esimesel korral ei saanud aru mida ta tahtis. Mulle tundus et ta kõneles enda peegelpildiga tagumise klaasi peal. Igatahes peale muusikapala esitamist sain edasi sõita...

Aga siinkohal küsimus ka härra Eesti Knight'ile - kas raisad tegid siis suraka ära, või on veel ka inimlikkust Eesti politseis? Sõitsin tihedalt ta sabas, kui vastutulev sinivalge värvimuusika peale pani, otsa ringi keeras, mind teeäärde sundis ja K.I.T.T.-i peatas.......

Ah jaa.... Korraldajatele siis veel, et äkki oleks mõttekas pühapäeva hommikuks panna telklast väljasõidu juurde piigad alkomeetritega, kes siis kainust kontrolliksid??? Sesmõttes et saad kainuseastme teada ja siis ise otsustad ja vastutad kas sõidad või ei. Kedagi sõitmast ei takistataks. Usun et rahvas oleks igati rahul

Ja veel see, et kui telklast olen ostnud lahtise õlle omale - sellega lähen välja lossi ette autosse raha juurde võtma ja mind enam tagasi ei lasta, kuna väljast toodud joogiga ei tohi sisse tulla....

Naisega hakati samamoodi jaurama kui tal 0,5l veepudel näpus oli ja parklast auto juurest tagasi lossihoovi tahtis tulla, kuigi ta oli sellesama vee ostnud lossihoovist ja sellega turvade vahelt välja jalutanud...

See tuleks kah läbi arutada ja miskitmoodi asja muuta.... Päris nii kah ei saa, et ma selle pool liitrit õlut korraga värava taga sisse pean kallama enne kui sisse saan
09.07.2012 at 20:55 1 edit. Last edited 09.07.2012 at 21:13 by nustu826
tqhq.ee foorum : Üritused : American Beauty Car Show 2012   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.