register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Igakuised kruiisid 2012.   1 2 3 4 5  
Poster Message
mats36
Igakuised kruiisid 2012.
Võiks ise ka mõnda pildikest vaadata :)
29.06.2012 at 10:32
ivoalaska
 
Igakuised kruiisid 2012.
quote:
Ri-Q.: Üllatas pisut autode vähesus. Selleks ongi muutused sisse viidud, et suuremal hulgal inimestel oleks parimad võimalused osa võtta. Need, kes osaleda ei saanud või ei saa tulevikus, võiks põhjustest ka tagasisidet anda.
Üldiselt on igakuised kruiisid tõesti tore õhtu veetmise viis. Seega võtke kindlasti plaani ja tulge kohale!
Üks märkus ka - kaardid võiks vähe teravamad ja detailsemad olla.

Kusjuures kruiis möödus mu nina eest Kolde pst-l, kui kärutasin poodi õlle järgi. Algul pani mõtlema, kuid siis meenus, et on ju kuu viimane neljapäev. Kui järgmine kord meeles püsib, siis ühinen.

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
29.06.2012 at 11:17
Lowrider
Igakuised kruiisid 2012.
Eilse kruiisi kohta ainuke torin oleks see, et kellaaeg oli vast veidike vale. Linnas oli piisavalt tihe liiklus et kolonnist juba kohealguses lihtsalt maha jääda ja üldse ära eksida vahepeal.

Sellegi poolest sai videot ka tehtud, kiitke või laitke, arvamusi ootan alati :)
29.06.2012 at 21:52
Ri-Q.
 
Igakuised kruiisid 2012.
quote:
Lowrider: Eilse kruiisi kohta ainuke torin oleks see, et kellaaeg oli vast veidike vale. Linnas oli piisavalt tihe liiklus et kolonnist juba kohealguses lihtsalt maha jääda ja üldse ära eksida vahepeal.

Sellegi poolest sai videot ka tehtud, kiitke või laitke, arvamusi ootan alati :)


____________________________
REC
BB
29.06.2012 at 22:55
reisisell
Igakuised kruiisid 2012.
Tõesti OK video.
01.07.2012 at 18:09
Marx5777
Igakuised kruiisid 2012.
Väga tore video, kui sul tahtmist on, siis võiks veelgi pikem olla.
02.07.2012 at 15:49
Lowrider
Igakuised kruiisid 2012.
quote:
Marx5777: Väga tore video, kui sul tahtmist on, siis võiks veelgi pikem olla.
Ma olen kolme inimese käest kuulnud juba et mu eelmised videod on senimaani liiga pikad olnud hoopistükis, et võiks lühem ja ägedamate kaadritega olla viitsitaks lõpuni vaadata ;) . (ning tegelikult ma rohkem materjali ei saanud ka teha, ei juhtund koguaeg õigel ajal õiges kohas olema :) )


(oleks vähe profim kaamera, ütleme Canon 550D või midagi sellist siis võiks natuke ägedamaid asju ka teha, veits kaameratööd olen varemalt teind ikka, aga omale ei jaksa väga osta ja praegune Panasonic FZ-47 ei võimalda sigavingeid kaadreid, seetõttu ei viitsi statiivide ja alustega väga möllata :D )
02.07.2012 at 17:20 1 edit. Last edited 02.07.2012 at 17:22 by Lowrider
Ri-Q.
 
Igakuised kruiisid 2012.
Järgmine kruiis toimub juba sel neljapäeval. Peaks ka ilus ilm tulema. Tulge kohale!

____________________________
REC
BB
24.07.2012 at 11:03
reisisell
Igakuised kruiisid 2012.
Tulen kohale:)
25.07.2012 at 08:54
Ri-Q.
 
Igakuised kruiisid 2012.
Ülilahe kruiis oli! Tänud kõigile osalenuile. Järgmine kord võiks planeerida juba rekordiürituse..

____________________________
REC
BB
26.07.2012 at 22:16
reisisell
Igakuised kruiisid 2012.
Kas pilte ka klõpsati?
27.07.2012 at 08:01
Ergo K
  
Igakuised kruiisid 2012.
Olin esimest korda kaasa tegemas seda üritust ja seepärast küsin, et kas osalejaid oli tavapärasest rohkem või on iga kord umbes nii ?


____________________________
Jeep GC limited 2,7crd 02a'
Pontiac Firebird 5,7 Trans Am
Chrysler 300M 3,5
27.07.2012 at 09:34
hergi
 
Igakuised kruiisid 2012.
Tegin seekord teist korda kaasa ja just lõpetasin registreerimise nii siia, kui usarauda. Eilne üritus oli loomulikult üle prahi ja pea kõik toimis ilusti. Ei tea, mis te küll nö. uustulnukate arvamusavaldustest arvate aga isiklikult jäi kõrvadele ette kuldse Z28 - ga sõitev isik - helitehnika võis olla muljetavaldav, kuid minumeelest väga ebasobiv stiilinäide muusikast ja mürataset ei peaks tekitama sellisel üritusel kõlarid, vaid autode väljalasked. Loodan väga, et see konkreetne isik ise näeb seda kirja siin ja võtab teatavaks, et selline lärm kõlaritest sobib minuarust näiteks bemmide kokkutulekule, aga usakate kruiisile kindlasti mitte (juba siis, kui auto selja taga sõitis mul, tundus nagu keegi taoks kõiki võimalikke asju mul enda auto pagassis kokku ja ühesõnaga kõrvad jooksid s*tavett) - see on minu arvamus loomulikult. Arvan millegi pärast, et siinsed tegelased on sellise arvamusega nõus või kas selline asi ongi tavaline kruiisidel?

____________________________
"If I live I will kill you, if I die, you are forgiven" - such as the rule of honor.

Oldsmobile Delta 88 Royale Brougham
27.07.2012 at 10:06 3 edits. Last edited 27.07.2012 at 10:29 by hergi
Grimmy
Igakuised kruiisid 2012.
Kriitikat sa küll ei talu mees.Inimene on lihtsalt viisakas ja ei tule sulle näkku sellist asja ütlema, sest sinusugused ärplejad teevad sellest ju kohe mingi suure teema ja lasevad rusikad käiku.Endalgi võiks vähegegi mõistust olla, et oma muusikat ei pea kuulma terve usaraua seltskond, sest see muusika mida sa kuulasid oli täis PASK.Tümpsuparaadil võid sa oma lillamuusikat lasta aga sellises seltskonnas paluks mitte.
27.07.2012 at 14:53
kaedoo
 
Igakuised kruiisid 2012.
Rahu, ainult rahu! Avame õlle ja elu polegi nii kole. :beer
27.07.2012 at 15:41
Grimmy
Igakuised kruiisid 2012.
Huvitav kas lowrider seekord ka videot tegi?
27.07.2012 at 16:00
hergi
 
Igakuised kruiisid 2012.
Ei viitsinudki parast paari lause lugemist enam tahelepanelikult seda meeleheitlikku ila lugeda.. pmts. keegi ei räägigi siin, et sa seda muusikat kuulata ei tohi.. lihtsalt kuula üksi seda geibiiti nii, et see ei segaks teisi.

Muide näitasime ka sõidu ajal sulle käega üle ühe korra pärast lauluväljaku peatust, et pane vaiksemaks (olime sul ees korduvalt sinise Olds'iga). Situatsiooni kordumisel tulen järgmine kruiis kindlasti ütlema jah. Kruiisil käiakse austusest, mitte idiootsusest.

____________________________
"If I live I will kill you, if I die, you are forgiven" - such as the rule of honor.

Oldsmobile Delta 88 Royale Brougham
27.07.2012 at 17:25
Lowrider
Igakuised kruiisid 2012.
quote:
Grimmy: Huvitav kas lowrider seekord ka videot tegi?
Ei teagi päris kas mul on see aasta rohkem mõnele üritusele asja. Plaan oli ja sai veel inimesi pikalt ette kaasa kutsutud aga tehnilistel põhjustel jätsime ära. Natuke kahju on aga midagi pole parata :( .
27.07.2012 at 17:31
mats36
Igakuised kruiisid 2012.
Paraku mei härra Lowrideriga ei jõudnud sellele kruisile jah. My fault, augustiomale tuleme kindlalt!
27.07.2012 at 17:39
hergi
 
Igakuised kruiisid 2012.
Ma tegelt loodan nende piltide peale, mis tegi pruuni Aspeniga isik. Vaadates töökäiku, tundus, et tulid mahedad kaadrid. Ise klõpsisin telefoniga ka mingid paarkümmend pilti aga neid vist ei ole mõtet riputada üles.

____________________________
"If I live I will kill you, if I die, you are forgiven" - such as the rule of honor.

Oldsmobile Delta 88 Royale Brougham
27.07.2012 at 17:48
reisisell
Igakuised kruiisid 2012.
Kuda sis piltidega lood on? Toompeal klõpsiti ka hoolega:)
27.07.2012 at 19:40
antpower
 
Igakuised kruiisid 2012.
foto!foto!
27.07.2012 at 20:08
Lowrider
Igakuised kruiisid 2012.
quote:
crashorburn:
quote:
Grimmy: Kriitikat sa küll ei talu mees.Inimene on lihtsalt viisakas ja ei tule sulle näkku sellist asja ütlema, sest sinusugused ärplejad teevad sellest ju kohe mingi suure teema ja lasevad rusikad käiku.Endalgi võiks vähegegi mõistust olla, et oma muusikat ei pea kuulma terve usaraua seltskond, sest see muusika mida sa kuulasid oli täis PASK.Tümpsuparaadil võid sa oma lillamuusikat lasta aga sellises seltskonnas paluks mitte.

Viisakas oleks just tulla kõrvale ja viisakalt öelda,et see muusika häirib mind,mitte jätta siia ebaviisakas kommentaar!Ja mis siis nüüd välja tuleb,et sellist muusikat kuulavad inimesed on ärplejad?Omast arust mainisin,et olen väga viisakas ja arusaav inimene ja kui keegi ebaviisakalt käitub,siis vastan samaga!!
Rahune nüüd. Mulle tundub et sa reageerid natuke üle. Teine inimene katsus viisakalt sulle öelda et sellist muusikat ei tasu üle tümpsutada.

Mina seal kohapeal ei olnud, kuid olgem ausad, kui tegu oli tümpsu/klubi/mis iganes muusikaga ja seda mängida väga valjult üle teiste siis järelikult üritasid sa seal midagi saavutada sellega? On ju teada et üldiselt(!) meeldib ameerika auto seltskonnale rockmuusika ja/või muu sellega seonduv

Meil pole kellegil selle vastu kui sulle meeldib tümpsumuusika, aga ära siis ürita seda peale suruda teistele. Ma tõesti ei usu et sa mõistliku volüümiga seda muusikat ei kuule, vastasel juhul võiksid pöörduda kõrvaarsti juurde. Kedagi teist see muusika nagunii ei koti ju, pigem ainult häirib kui seda kohustuslikult peale surutakse.
27.07.2012 at 20:40
crashorburn
Igakuised kruiisid 2012.
quote:
hergi: Ei viitsinudki parast paari lause lugemist enam tahelepanelikult seda meeleheitlikku ila lugeda.. pmts. keegi ei räägigi siin, et sa seda muusikat kuulata ei tohi.. lihtsalt kuula üksi seda geibiiti nii, et see ei segaks teisi.

Muide näitasime ka sõidu ajal sulle käega üle ühe korra pärast lauluväljaku peatust, et pane vaiksemaks (olime sul ees korduvalt sinise Olds'iga). Situatsiooni kordumisel tulen järgmine kruiis kindlasti ütlema jah. Kruiisil käiakse austusest, mitte idiootsusest.

Sorry,aga sõitmise ajal tegelen siiski sõitmisega ja ei näinud mingeid märguandeid,aga oleks kohe tulnud minu juurde ja öelnud viisakalt ja jätnud kirjutamata sellise kommentaari oleks palju parem.Ja sellised asjad nagu muusika jpm. on maitse asi ja ma ei hakka sinu muusika maitset ega autot või ükskõik midagi sellist maha tegema.Õpi inimestega viisakalt suhtlema ja otse näkku on alati parem öelda kui kuskil foorumis kiruda ja ebaviisakas kommentaar jätta.Otse näkku öeldes on kah võimalik viisakas olla ja kui sul see välja ei tule on sul suhtlus probleemid ja mitte ei ole kõik ärplejad!Ausalt olen väga viisakas ja arusaav inimene,aga eks ikka võimalik mind kah v'lja vihastada!!!!
27.07.2012 at 20:53
hergi
 
Igakuised kruiisid 2012.
Sinu käitumine ei olnud ka viisakas, mõtle natuke. Ei saa nii rumal olla, et sellist asja korraldada arvates, et see sobib, nii käibki ja mitte olla teadlik faktidest, mida lowrider oma lõikudes tutvustas, kuigi need tutvustust ei peaks küll vajama. Jäta see teema nüüd rahule ja ära enam tee selliseid asju usaraua seltskonnas.

____________________________
"If I live I will kill you, if I die, you are forgiven" - such as the rule of honor.

Oldsmobile Delta 88 Royale Brougham
27.07.2012 at 22:46
tqhq.ee foorum : Üritused : Igakuised kruiisid 2012.   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.