register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Igakuised kruiisid 2012.   1 2 3 4 5  
Poster Message
Aleksei
Igakuised kruiisid 2012.
Tänud korraldajatele ka minu poolt!
Tagasiteel Viimsist pelgasin pisut, et auto upub mõnel linnatänaval lihtsalt ära.. :D

Väike fotomeenutus - parem hilja, kui.. ;)


____________________________
Dodge Aspen 225cid \6 1981
24.10.2012 at 22:20
markmax
Igakuised kruiisid 2012.
Tere



____________________________
crown ´92
mark VIII´97 LSC
Brougham 91´
you can go up on a steep hill in Las Vegas and look west, and with the right kind of eyes you can almost see the high water mark -- that place where the wave finally broke and rolled back.
25.10.2012 at 22:46
otsiabi
 
Igakuised kruiisid 2012.
kas tulevad ka igakuised kruiisid 2013?

____________________________
'64 T-bird
'71 F100
'74 Charger
'86 STW
13.05.2013 at 16:49
reisisell
Igakuised kruiisid 2012.
Võiks ju tulla küll.
13.05.2013 at 17:14
anryo
  
Igakuised kruiisid 2012.
Tulevad-tulevad.
Nagu ka eelmistel aastatel, siis jälle FMCE eestvedamisel iga kuu viimasel neljapäeval. Kogunemine kell 18:00 ja liikuma hakatakse kell 19:00.
Marsruudid on meil juba välja mõeldud ja kohe varsti teeme ka vastava teema.
Stay tuned.... :smokin

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
14.05.2013 at 09:59
Varblane
Igakuised kruiisid 2012.
Miks jälle neljapäeval?
18.05.2013 at 02:11
speedbird
 
Igakuised kruiisid 2012.
Kas neljapäev on ikka parim idee? Kõik, kellelt üldse küsinud olen, on öelnud, et reedeti kell 19 kogunemine ja 20 start oli palju parem variant. Pärast toimus alati midagi edasi ja tegemist oli justkui reede sissejuhatusega. Neljapäeval ja nii vara ka ei jõua pooled inimesed lihtsalt kuidagi kohale. Eriti need, kes 18 töö lõpetavad näiteks. Suvel ju õhtud kaua valged ja liiklust ka vähem pärast.

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee
18.05.2013 at 11:14
Lowrider
Igakuised kruiisid 2012.
Eks see ole see, et reedeti kellel perega plaanid kellel muud üritused jne. Neljapäev üldiselt selline päev kus väga palju ennast kusagile ära ei lubata veel.


Kusjuures olen otse Põltsamaalt töölt tulles ka kruiisile jõudnud ja siis veel Põltsamaale tagasi ka :D . Aga see hooaeg tõenäoselt ei võta üritustest osa, pole lihtsalt millegagi/kellegagi enam tulla.
18.05.2013 at 23:03 1 edit. Last edited 18.05.2013 at 23:03 by Lowrider
monroe
Igakuised kruiisid 2012.
Arvestades sellega, millised olid üritused sel ajal kui see reedeti toimus ja eelmisel aastal neljapäeviti, siis ei vaja see ürituse reedele tõstmine üldse kommenteerimist. Üritus toimub ühel reedel kuus, iga kord tead kuu aega ette, millal on järgmine ja kui sa ei saa sellele tulla siis tuled järgmisel korral. Selle pärast, et kolm inimest ei saa reedel tulla pole minu arust mõtet kogu rahval üritust ära rikkuda. Inimesed lihtsalt ei jõua ja pole ka pointi ennast ribadeks tõmmata, et jõuda üritusele, kus on peale tema veel 8 autot. Enne oli see ka, et reedeti inimesed said töölt vabaks, pesid autod puhtaks ja läksid kruisile selle pärast, et seal sõpradega kokku saada, mõnusalt linnavahel üks tiir teha ja siis grillima minna või midaiganes...nüüd neljapäeval helistad sõbrale, ta ei tule sest homme tööpäev ja siis hakkad ise ka mõtlema, et on siis vaja seda kütust niisama nalja pärast maha sõita kui otsest eesmärki see ei täida ja nii ta lähebki, et keegi ei tule sul sinna neljapäeval. Lõppu üks väike küsimus ka, et kas sa Anryo käisid kruisidel, sa tead, kas inimestele meeldis neljapäev rohkem kui reede?
19.05.2013 at 13:10 1 edit. Last edited 19.05.2013 at 13:12 by monroe
Pontiac496
Igakuised kruiisid 2012.
Ka mina olen loobunud igakuistest kruiisidest just selle neljapäevase päeva tõttu.
19.05.2013 at 15:14
anryo
  
Igakuised kruiisid 2012.
quote:
monroe: Lõppu üks väike küsimus ka, et kas sa Anryo käisid kruisidel, sa tead, kas inimestele meeldis neljapäev rohkem kui reede?
Kahjuks ei olnud aega küsida. Aga teeme nii, nagu te ise paremaks peate. Fakt on see, et reede õhtuti jälle osad lähevad ära maale suvilasse. Alati on keegi kellele ei sobi.
Aga kui üldsus arvab, et reedeti - siis teeme reedeti? See pole ju minu eraüritus - kus ma käsen, poon ja lasen! :)

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
20.05.2013 at 10:59 1 edit. Last edited 20.05.2013 at 11:03 by anryo
Ri-Q.
 
Igakuised kruiisid 2012.
Ma olen käinud enam-vähem kõikidel kruiisidel. Minu kogemus ütleb, et päeva osas ei ole kõik sugugi nii selge. On muidki faktoreid. Tuletan meelde, et ka vanasti toimusid kruiisid neljapäeval. Ise usun, et reede on parem ja olen seda seisukohta alati püüdnud ka kaitsta.


____________________________
REC
BB
20.05.2013 at 11:41
Stang-R
 
Igakuised kruiisid 2012.
Kruiiside suurimaid probleeme on üldise liikluse tihedus ka suht hilistel õhtutundidel, foorid, bussirajad jne., hakivad rivi korralikult ära.
Pakuks välja "pendeldamise" keskpikkusega trassil, näit. Laagri Maksimarket - Pärnu mnt. - Vabaduse pst. - Pärnu mnt. - tagasipööre
peale Järve Selverit - sama teed tagasi Laagri Maksimarketini,
või siis Laagri Maksimarket - Pärnu mnt - Nõmme keskus- tagasipööre Ehitaja ringilt-
sama teed pidi Laagri Maksimarketini ( või tagasipööre Pärnu mnt- Kadaka ringilt ja uuesti Nõmme suunas).
Analoogsed variandid Pirita teel, Paldiski mnt, Sõpruse pst.

See annaks võimaluse ka hilisematele liitujatele "saba" üles leida.

____________________________
Mustang 68 HT
20.05.2013 at 12:12 1 edit. Last edited 20.05.2013 at 12:14 by Stang-R
Ri-Q.
 
Igakuised kruiisid 2012.
Ma olen veendunud, et kruiisid on edukad siis, kui need algavad ja lõppevad erinevates punktides (mitte nii, et kogu aeg ühest punktist teise üht kindlat rada mööda). Kindlasti peaks olema üks sõit mere äärde, võiks olla üks sõit linnast natuke välja, üks sõit konkreetsesse kohta (Lutsu juurde vms).

____________________________
REC
BB
20.05.2013 at 12:16
tqhq.ee foorum : Üritused : Igakuised kruiisid 2012.   1 2 3 4 5  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.