register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00   1 2 3 4 5 6  
Poster Message
rustang
  
Moderator
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
Tekkis idee panna kohapeal kirja natuke infi osalevate autode kohta ja eriti kasutatud rehvide kohta. Teeks pärast tabeli aegade ja andmetega ning riputaks veebi üles, siis on pärast pimedatel talveõhtutel hea targutada - kui mul oleks olnud selline rehv oleks saanud sellise ringiaja jms. Mis arvatakse?
27.09.2002 at 11:09
devilc
Moderator
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
quote:
rustang: Tekkis idee panna kohapeal kirja natuke infi osalevate autode kohta ja eriti kasutatud rehvide kohta. Teeks pärast tabeli aegade ja andmetega ning riputaks veebi üles, siis on pärast pimedatel talveõhtutel hea targutada - kui mul oleks olnud selline rehv oleks saanud sellise ringiaja jms. Mis arvatakse?
Miks mitte, kuigi kardan, et mingit objektiivset võrdlust sealt ei saa (v.a. minu masinal tänavarehvid vs. kulunud slikid), aga millal see targutamist takistanud on? :D
27.09.2002 at 11:23
peep
 
Moderator
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
Why not aga ega sellisel asjal suurt teaduslikku väärtust pole. Huvitav ikkagi.
27.09.2002 at 11:26
tfr
 
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
quote:
rustang:Teeks pärast tabeli aegade ja andmetega ning riputaks veebi üles, siis on pärast pimedatel talveõhtutel hea targutada - kui mul oleks olnud selline rehv oleks saanud sellise ringiaja jms. Mis arvatakse?

Jah, ma saaks võrrelda oma automaadiga Impreza ja Bridge ning Devili MX5 ja slikiga sõidetud aegu ja mõelda, et ma oleks ka sama aja sõitnud, kui mul slikid oleks all olnud :D


Indrek, Bridgestone Potenza RE720
27.09.2002 at 12:13 Last edited 27.09.2002 at 12:14 by tfr
devilc
Moderator
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
quote:
tfr:Jah, ma saaks võrrelda oma automaadiga Impreza ja Bridge ning Devili MX5 ja slikiga sõidetud aegu ja mõelda, et ma oleks ka sama aja sõitnud, kui mul slikid oleks all olnud :D
Ei lähe läbi, ma võtan tänavarehvid ka kaasa ja teen nendega lõpus mõned ringid :D

Ander, Goodyear Eagle F1 GS-D3
27.09.2002 at 12:21
ollo
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
quote:
devilc:Ei lähe läbi, ma võtan tänavarehvid ka kaasa ja teen nendega lõpus mõned ringid :D

Ander, Goodyear Eagle F1 GS-D3


Tee jah, siis on näha kas ainult mul on sellised Eagle F1'd, mis muhvigi ei pea ja ainult vilisevad või on mõni teine ka. Kuigi rehvid (ja auto:)) sul vist ~poole madalamad, nii et mul võib viga ka selles olla, et kurvis
ainult rehvi külg maha käib.

-olev-
GY Eagle F1 205/60/15 91V
27.09.2002 at 13:02
devilc
Moderator
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
quote:
-ollo-:Tee jah, siis on näha kas ainult mul on sellised Eagle F1'd, mis muhvigi ei pea ja ainult vilisevad või on mõni teine ka. Kuigi rehvid (ja auto:)) sul vist ~poole madalamad, nii et mul võib viga ka selles olla, et kurvis ainult rehvi külg maha käib.

-olev-
GY Eagle F1 205/60/15 91V

Olen sõitnud 205/50/16 F1 GS-D2 ja nüüd 215/40/16 F1 GS-D3'ga. Mõlemad pidasid/peavad väga hästi (seda on kinnitanud ka teised), AGA näiteks S02'ga võrreldes on külgsein pehmem (isegi minu rehviga ronib sinna otsa), milles, koos 60% kõrgusega, võibki Sinu probleem peituda. Lisaks kipuvad nad rajal liiga kuumaks minema.
27.09.2002 at 15:10
ollo
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
Pehmed on nad küll ja üle kuumenevad ka rajal mõne minutiga. Ei hjuva:( Suurem velg, madalam kumm ja S0x ilmselt oleks palju abx.
27.09.2002 at 16:04
_tom_
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
Kas keegi on Conti Sportcontactidega ka mõnd muud rehvi võrrelnud, s.t. oma auto all omanud? Mul pole midagi muud all olnud, niiet ei kujuta ettegi, mis klassist rehv. Kuna eelmine auto oli usa minivan, siis tundus alguses nagunii, et peab iga ilmaga rajult hästi:)
Mõõt on mul 205/55R16. Just jätsin Tabasallu viimase mustri ja keerasin uued samasugused alla.
27.09.2002 at 17:17
devilc
Moderator
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
quote:
_tom_: Kas keegi on Conti Sportcontactidega ka mõnd muud rehvi võrrelnud, s.t. oma auto all omanud? Mul pole midagi muud all olnud, niiet ei kujuta ettegi, mis klassist rehv. Kuna eelmine auto oli usa minivan, siis tundus alguses nagunii, et peab iga ilmaga rajult hästi:)
Mõõt on mul 205/55R16. Just jätsin Tabasallu viimase mustri ja keerasin uued samasugused alla.

ContiSportContact oli vähemalt viimases EVO suures kummitestis (S03, F1, T1-S, SP9000, jne.) kuival rajal selgelt kõige kiirem rehv, aga sõitjat kommenteerisid, et pidamine kadus ruttu ja oli kõikuv.

Kuda Tabasalu ajad on?
27.09.2002 at 17:25
_tom_
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
quote:
ContiSportContact oli vähemalt viimases EVO suures kummitestis (S03, F1, T1-S, SP9000, jne.) kuival rajal selgelt kõige kiirem rehv, aga sõitjat kommenteerisid, et pidamine kadus ruttu ja oli kõikuv.

Kuda Tabasalu ajad on?

Nende totaalselt narmaks kulunutega midagi 55-54 sekki, kui ma mõõta proovisin. Aga ise mobiiliga mõõta väga mugav ega täpne just polnud. See vist mingi hea aeg seal küll ei ole. Eks pühaba näe, kui palju ma teistelt kotti saan. Pärnu kiirel rajal loeb kW päris palju ja seda mul eriti pole.
27.09.2002 at 18:09
devilc
Moderator
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
quote:
_tom_:Pärnu kiirel rajal loeb kW päris palju ja seda mul eriti pole.
Mul kah mitte :D
27.09.2002 at 19:04
peep
 
Moderator
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
Seal saab muuseas ainult tagasirgel tõsiselt vajutada, teise poole S'ist ikka täie lauluga läbi ei sõida - mina vähemalt mitte.:) Ehk enamik rajast on siiski kurvissõit, kus kw asemel eeliseks rehvi pidamine ja õige trajektoor.
27.09.2002 at 22:38 Last edited 27.09.2002 at 22:40 by peep (Moderator)
ats
 
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
Yarisel oli see gaas põhjas - trikishit oli see, et kolmas läks redline S-i keskel, ehk ohutum oli enne S-i neljas käik sisse panna. Aga hobuseid oli muidugi kõigest 115 ja esivedu.
Rajarehvidega MX-5l peaks olema ka gaas põhjas koht see S.

.ps kui kõik hästi läheb, siis saab note ühe ctree anduriga tööle nii, et note peal tuleb vajutada ainult auto numbrit, kes möödus. Kui andur ei toimi, siis note soft jääb ikka alles - auto number (1-5) ja aeg läheb kirja. Tuleb teha ainult mingi kindel koht, kus möödumist ei oleks - et kaks autot korraga "finišit" ei ületaks.
27.09.2002 at 00:03
rustang
  
Moderator
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
quote:
ats: .ps kui kõik hästi läheb, siis saab note ühe ctree anduriga tööle nii, et note peal tuleb vajutada ainult auto numbrit, kes möödus. Kui andur ei toimi, siis note soft jääb ikka alles - auto number (1-5) ja aeg läheb kirja. Tuleb teha ainult mingi kindel koht, kus möödumist ei oleks - et kaks autot korraga "finišit" ei ületaks.

Way to go! Loodame, et ilm alt ei vea.
28.09.2002 at 19:10
ats
 
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
Kas kellelgi on olemas seadet, mis auto sütkarist 220 välja ajaks - notet vaja toita?

Kui kõik toimib, siis kohalikud inimesed, saavad gprs/wap telefoniga oma aegu vaadata :)
http://mail.gate.ee/wap/sauga.asp

ja kes kohale ei tule - need webist
http://mail.gate.ee/wap/liveresults.asp

(hetkel on seal test läbu)
28.09.2002 at 20:05
tfr
 
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
Mis tüüpi läpakas? Mul on enda oma (Dell Latitude C840) kaasas koos kahe akuga, vajadusel võin laenata nii akusid kui läpakat ennast (kuskil 5.5-6 tundi peaks kahe aku pealt kokku vastu pidama). Akud peaksid Delli Latitude/Inspiron seeriale sobima.

Ja kui soft CD peal olemas on, siis võib läpparit ennast ka kasutada.
28.09.2002 at 22:01
rustang
  
Moderator
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
Raban väikese 12/220 toiteka igaks petteks kaasa.
28.09.2002 at 23:32
ats
 
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
Notesid on Jaanusel lausa kolm ;) softi saab üle infraga, aga et ei viicinud jamada (Martini notest softi Jaanuse notesse). Tundub, et neti osa tööle ei saa, aga andur ja soft pidi toimetama.
28.09.2002 at 01:12
rustang
  
Moderator
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
Nonii, asi ära tehtud ja tänud kõigile, kes ürituse õnnestumisele kaasa aitasid. Special thanks to Jaanus+Ats+Martini eksprompt ajavõtusüsteemi eest, RNT-le walkie-talkide eest, Peebule+Indrekule kohapealse orgunniabi eest ning Garfieldile juhendamise eest. Päeva kiireima aja tegi Devilc, niikui ajasüsteemi logi saan riputan selle kuskile üles.
29.09.2002 at 23:59
_tom_
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
quote:
rustang:
niikui ajasüsteemi logi saan riputan selle kuskile üles.
Logi on enamvähem sündimise hetkest internetis olnud, nagu ma aru saan. Ats paar kirja ülevalpool annab URLivihje ka. Aga üritus oli OK küll, selle nimel tasus isegi 600km päevaläbisõit teha (trt-prn-trt-tln)
29.09.2002 at 00:22
peep
 
Moderator
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
jaa, üritus kukkus kuidagi eriti pro'lt välja !:)

Mulle tundub, et see rada on tänavaautole kiiremaks sõiduks päris sobiv, kuna ega ta üle mõistuse kiire pole ja väljasõit kah suht. ohutu tundus - sai ise ära proovitud. Endal oli küll kogu aeg tractioni probleeme, seetõttu õnnestus powerit rakendada vaid tagasirgel, kuhu väljumise kiirus oli piisavalt suur ja rattad enam ei puksinud. M+S rated rehvid pole vist võimsa tagaveolise jaoks parim valik.:) Viimase sõidu viimasel ringil andis kiirendustel pikki piinu talunud tagasild lõpuks otsad - vist lõi mõne taldriku hamba pooleks. Tallinna sõit käis hirmsa metallikolina saatel aga sain ikka omal jalal koju.

Palju sele raja pikkus oli ? 1400 ?
30.09.2002 at 09:38
tfr
 
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
quote:
Logi on enamvähem sündimise hetkest internetis olnud, nagu ma aru saan.
No eile hilisõhtul teda seal igatahes veel ei olnud, nüüd on tekkinud jah.


Aga jah, üritus oli lahe, nagu ka arvata oli. Kusjuures minu jaoks üllatav oli see, et ma sain teiste käest pikema puuga, kui Rapla rajal - ise arvasin, et automaadi nõrgim koht on ikkagi kickdowni aeglus kurvist välja kiirendades ja Saugal, kus selliseid mahapidurdus-kickdown kurve ainult 2tk on, peaks vahe väiksem olema kui Raplas, kus praktiliselt kõik sellised on.

Tuleb ikka kevadeks mingi ringrajaauto ehitada. :)
30.09.2002 at 09:39 Last edited 30.09.2002 at 09:41 by tfr
ats
 
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
Ajad ikka algusest peale üleval polnud - kuna wapi tööle ei saanud, polnud mõtet live broadcasti teha. Väiksed operaatori munaused parandasin ka ära ja siis panin ajad üles. Kui Rustang nimed saadab, siis vahetuvad numbrid nimede vastu.
Üritus tänu 5 kaupa rajale laskmise, lällarite ja ajavõtu süsteemile (ajad tuhandikes) nägi tõesti väga pro välja :D
Tänavautole sobib rada küll - ei ole palju sebimist nagu kardirajal, mõned spinnid ei sega kedagi - ka põllule minnes ei juhtunud midagi hullu.
Ja selles suhtes mul õigus ei old, et Yarisest kiiremini ei sõida.
30.09.2002 at 10:27
tfr
 
Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00
Need "266ASC" ja "266" on erinevad autod?
30.09.2002 at 10:30
tqhq.ee foorum : Üritused : Open Track Sauga rajal pühapäeval 29.09 kell 14:00   1 2 3 4 5 6  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.