register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read

tqhq.ee foorum : Minu auto : 69 Mustang Mach1 390   1 2 3 4 5  
Poster Message
Maik

69 Mustang Mach1 390
Tee autot ikka endale,mitte mingi numbri pärast.

Sinisele sobib hele sisu väga hästi, punane ilmselgelt absoluutselt mitte.
Arvestades,et see punane on nagunii juba läbi ja kulunud ilmselt,reaalselt probleemi ju pole - uuendada nagunii vaja,kui kere teed.

12.05.2018 at 12:06
kaedoo

69 Mustang Mach1 390
quote:
Maik: Tee autot ikka endale,mitte mingi numbri pärast.

Sinisele sobib hele sisu väga hästi, punane ilmselgelt absoluutselt mitte.
Arvestades,et see punane on nagunii juba läbi ja kulunud ilmselt,reaalselt probleemi ju pole - uuendada nagunii vaja,kui kere teed.

+1 :beer
12.05.2018 at 18:43
sven59

69 Mustang Mach1 390
Aeg nii kaugel, et tuleb suve autod välja ajada. Üle talve on elektri värgid streikima hakanud: Generaator ei laadinud enam, tagurpidi käigu tuled ei vilksatanudki, kütuse näidiku ujuk ulpis paagis niisama. On uus juhtmestik olemas, aga see jääb selleks ajaks kui auto täiesti lahti saab võetud. Kuigi uue originaalse generaatori pidin nüüd külge kruvima koos releega. Jantisin nende juhtmetega siia ja sinna - enne releed ei olnud. Ühendasin kõik nii nagu peaks ja laadimine töötas ja ise väga rõõmus, et nii lihtsalt läks, aga võta näpust süüdet välja keerates jäi auto ikka käima. Releest tulev juhe, mis tahab korraks laadimise alustamiseks voolu saada jäi hiljem voolu edasi andma süütepoolile ja nii ta mul käis. Ma ei osanud praegu muud, kui pidin nupukese vahele panema, et alustaks laadimist.

Peenhäälestamine

See makk on nüüd üle (Retro Soundi oma) USB ja muid värke - sai asendatud vähe originaalsemaga. Nupud ei ole maki külge fikseeritud, et sobib kindlasti ka teistele ameeriklastele. Isegi sobib gaz24-le.

Juhtmete korrastamise käigus leidsin ka ühe kärsanud. See oleks võinud palju pahandust teha ja äkki eelmise geneka hingusele saatiski.

Ülevaatus läbitud probleemideta

04.05.2019 at 22:51
tqhq.ee foorum : Minu auto : 69 Mustang Mach1 390   1 2 3 4 5  
Log in: Username: Password:
Account recovery

muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2019. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.