register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : EDRA Nationals 2013   1 2  
Poster Message
veedler
EDRA Nationals 2013
TÄHELEPANU, TÄHELEPANU!!

Eesti meistrivõistluste, Läti meistrivõistluste ja Eesti tänavaklasside karikasarja osavõistlus.

Toimumise aeg: 15-16 juuni 2013

Asukoht: Kiltsi Lennuväli, Haapsalu

Ajakava:

Reede, 14.06.2013.a

18:00 – ... - Võistlusala avatud. Võistlejatel võimalik tulla ja end boksialas sisse seada.
21:00 - ... - Pit silence

Laupäev, 15.06.2013.a.

08.00–11:30 - CHECK IN, tehniline kontroll
11:50-12:00 – Võistlejate koosolek (kõigi võistlejate kohalolek kohustuslik)
12:00-17:00 – Kvalifikatsioonisõidud
21:00- .... - Pit silence

Pühapäev, 12.06.2013.a.

11:50-12:00 – Võistlejate koosolek (kõigi võistlejate kohalolek kohustuslik)
12:00-16:00 – Finaalsõidud
16:30-17:00 – Autasustamine

NB! Korraldajal või võistluse peakohtunikul on õigus põhjendatult ajakava muuta.

Võistlusklassid:

Eesti meistrivõistlused - autod

- Street Modified. Autode indeksklass, ilma mootori piiranguta. Kiireim ajaindeks
10,000 sek. Klassi tähis ST/MOD.
- Outlaw. „Backhalfitud“ kereautod ja toruraamil autod ilma mootori piiranguta. Klassi
tähis OL.
- Bracket. Mootori töömahu piirangud puuduvad, ajalimiit on 11.000 - 16.000 sek.
Klassi tähis BR.

Eesti Meistrivõistlused – mootorrattad

- Street Bike. Võistlusratta ümberehitused keelatud, mootori kubatuuripõhine piirang puudub. Klassi tähis SB.
- Pro Bike. Võistlusratta ümberehitused lubatud, mootori kubatuuripõhine piirang puudub. Klassi tähis PB

Läti Meistrivõistlused ja karikassari – autod

- PRO A : Vabalthingavad mootorid töömahuga kuni 2000 cm3 (LMV Arvestus)
- PRO B: Vabalthingavad mootorid töömahuga 2001-6000 cm3(LMV Arvestus)
- UNLIMITED: Autod ilma mootori ja kaalupiiranguta(LMV Arvestus)
- PRO STREET: Autod ilma mootori ja kaalupiiranguta. Klassi indeks 11.500 sek. (LMV Arvestus)
- STREET MODIFIED: Autod ilma mootori ja kaalupiiranguta. Klassi indeks 12.500 sek (Läti karikasari)
- STREET: Tänavaautod, mis omavad kehtivat riiklikku tehnilist ülevaatust. Klassi indeks 13.500 sek. (Läti karikasari)
- HANDICAP: Bracket klass. Autod ilma mootori ja kaalupiiranguta. Klassi indeks 11.500 sek. (Läti karikasari)

Eesti kiirenduse karikasari

- Street A: Indeksklass tänavasõiduautodele. Ilma mootori ja veoskeemi piiranguta autod, mis ei sõida kiiremini, kui 14.0 sek.
- Street B: Indeksklass tänavasõiduautodele. Ilma mootori ja veoskeemi piiranguta autod, mis ei sõida kiiremini, kui 11.5 sek.

Eelregistreeimine EMV ja Eesti karikasarja klassidesse toimub interneti teel: http://www.bhra.ee/register/?page=22&
Eelregistreerimine Läti klassidesse toimub kohapeal.

Võistlusjuhend: http://edra.ee/docs/EDRA_NATIONALS_2013_juhend.pdf

In english: http://edra.ee/docs/EDRA_NATIONALS_2013_reglement.pdf

Väravad pealtvaatajatele avatakse mõlemal päeval kell 11:00.

Pileti hinnad:

Ühe päeva pilet - 10 eur.
Kahe päeva pilet - 15 eur.
Allameetrimehed TASUTA!

Facebook: www.facebook.com/pages/EDRA-Nationals/255112581229605

Facebook event: www.facebook.com/events/195219787296836/?fref=ts



06.06.2013 at 08:48 1 edit. Last edited 10.06.2013 at 22:07 by veedler
veedler
EDRA Nationals 2013
Juhend lisatud :)
10.06.2013 at 22:08
veedler
EDRA Nationals 2013
Pildi- ja filmimehed, tähelepanu!

http://www.edra.ee/edra-nationals-2013-pressi-akrediteerimine/
10.06.2013 at 23:53
veedler
EDRA Nationals 2013
VÄGA TÄHTIS INFO VÕISTLEJATELE, MEESKONNALE JA PEALTVAATAJATELE.

Olles tänase päeva jooksul olnud Korduvalt ühenduses Eesti Meteoroloogia ja Hüdroloogia Instituudi sünoptikutega, on EDRA Nationals korraldusmeeskond võtnud vastu otsuse, et võistlus toimub ühepäevase üritusena. EMHI sünoptikute, spetsiaalselt koostatud prognoosi kohaselt, ei möödu pühapäev 16 juuni, Kiltsil vihmata. Prognoosi kohaselt on siia sadu oodata juba hommikul alates kella üheksast. Suurema saju lõpp peaks saabuma alles pühapäeva hilisel pärastlõunal.

Seega on võistluse uus ajakava järgmine:

15. juuni, 2013

8:00 - Tehnilise kontrolli ja check in-i algus

10:45 - Võistlejate koosolek

11:00 - Kvalifikatsioonisõitude algus

15:00 - Eliminaatorite koostamine

16:00 - Eliminaatorisõidud

19:30 - Autasustamine

Ajakava muutusest on teavitatud EAL Kiirendusvõistluste Alakomitee esimeest, ning Läti Kiirenduskomiteed.

NB! Paneme võistlejatele südamele, et ei jäätaks kohapealset chek in-i viimasele hetkele. Palume kohal olla võimalikult vara, et vältida veel ajakava nihkumist.

Pealtvaatajatele avatakse väravad kell 11. Võimalik on osta vaid 10€ ühe päeva pilet. Lisaks teavitatakse pealtvaatajaid tava- ning sotsiaalmeedia kaudu.

Lisainfo +372 53 960 111
14.06.2013 at 17:17
perilainen
EDRA Nationals 2013
Toimus see üritus siis või? Suures avaras netis pole sõnagi järelkaja.
16.06.2013 at 12:47
Wolle
  
EDRA Nationals 2013
Toimus. Kahjuks olin ise sunnitud natuke peale ellikate algust lahkuma seega ei tea tulemustest midagi.

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.
16.06.2013 at 13:04
gets
EDRA Nationals 2013
Viimastel aastatel on normaalsed üritused nii tavaliseks saanud, et keegi enam suurt numbrit ei tee asjast :).
Igatahes igati vinge võistluspäev oli. Kõik sujus viisakalt ja ilm oli autodele soodus. Sõideti isiklikke rekordeid nii siit, kui piiri tagant. Eriti rahul olid Lätlased, kellele raja pidamine väga mokkamööda oli. Väiksemate klasside autod on läinud ka juba nii võimsaks (ja kergeks), et pole probleemi raja lõpus muru poole tiirutada - lõunamaalaste ülelaetud S2000 ja Elise. Kiiremate klasside rajapikkustest uisutamistest rääkimata - sellega saavad juba vabalt hakkama ka Pro Street autod.

Autosid kokkuvõttes liiga palju ei olnud, kuid kuna sõita sai ka teise riigi klassides, siis oli vähemalt sõitjatel huvitav ja päev oli ilusti täidetud. Tõenäoliselt ei tüdinenud ka pealtvaatajad ühtede ja samade autode nägemisest, sest nagu öeldud, asjad on ikka päris kärmeks läinud.

Andrese Taunuse 300m peal vinge uisutamine ja kapoti lennutamine, Fog'i jube aga kiire Fiero, Käbi Monza rehvisuitsupilved, Veljo Buicki avatud varjudega ~8.5 sõitmine, omade ja naabrite neliveoliste ulmestardid - 4 kiirendusrehvi suitsetamine stardis tahab ikka natuke jõudu saada. Need olid mõned hetked, mis omale meelde jäid.

Endale sai kobistatud Bracketis Eestikate I ja Lätikate III koht. Just nimelt kobistatud, sest kohati oli asi tuhandikes kinni. Eriti poolfinaali sõidus Delvisega, kus pidurdasin lõpus liigselt ja meile mõlemale "tundus", et tema oli lõpujoonel eespool, kuid paber näitas mulle 0,006 sekundilist eelist. Sarnane oli ka finaal, kui Kristo lasi lõpus liiga palju gaasi maha ja võit lipsas 0,046 sekundiga käest.

Bracketi tulemused:
I Ago Kravets (Läti III)
II Kristo Tihvan (Läti I)
III Tarmo Naarits
16.06.2013 at 19:17
dellu
EDRA Nationals 2013
Just nagu Ago ütles, siis korraldus sujus tõesti ilusti.
Tõesti kripeldama jäi natuke see Ago kirjeldatud case, kus ma nagu tõesti oleksin eespool olnud, aga ajavõtt muud väitis. Ainuke mis kogu selles ettevõtmises häirima jäi oli alljärgnev. Kui läksin ajavõtust üle täpsustama, kumb siis ikkagi on lõpuandur ja kumb kiiruse arvutamise andur, et aru saada mis case on. Tekkis vahepeal Agoga arutades mõte, et äkki oli esimene siis finishi andur ja teine kiirusandur, kuna seal oli Ago enda arvates veel eespool. Härra Salmre vastuse peale, et jah tagumine oranz kast on lõpuandur ja minu küsimuse peale, et kuidas ma seal eespool olles siis kaotasin üritas ta mulle selgeks teha, et ma kaotasin reaktsiooniga. Jah kaotasin küll, aga mis seal vahet on palju kellegi reaktsioon on, Bracketi loogika ongi ju see, et kes joonepeal lõppkokkuvõttes eespool, on võitja (v.a punane ja lõhki). Tema aga raius, et ei see ei loe midagi, sul oli reaktsioon kehvem. Niipalju võiks ajamõõtja teada Bracketi reeglitest. Mul võib 1 sekund ka reatktsioon olla, samas kui vastane stardib 0.000-ga, aga tema sõidab 1.001 oma indeksist mööda ja mina indeksit 0.000 täpsusega, siis olen ju mina teoorias 0.001 sekundit eespool. Ehk siis oluline ikkagi on joonel olev vahe.
Huvitav mis point on sellisel juhul finishikohtunikul, sest minuarust nagu küll ellikate alguses hõisati, et nüüd on finishikohtunik ka paigas ja jälgib asja. Äkki siis panna vähemalt kaamera filmima statiivi peale otse finishijoont. Siis oleks see asi väga lihtsalt üle kontrollitav kui mingi hilisem kahtlus tekib. Miks nagu üldse siia lisaks kirjutama ajendas ongi see, et ma ei imestaks ajavõtu mingi kala üle, kuna videosid üle vaadates (Seda Agoga sõitu kahjuks pole kuna arvatavasti sai kaamera tühjaks sellel sõidul, kuna järgmiseks sõiduks ta enam sisse ei lülitanud ka) on näha veel üks huvitav asi. Kuna mul oli kaks väga "napikat" kvalifikatsioonides -0.002 ja -0.007 RT siis vastavalt. -0.002 sõidus läheb startides foor alguses roheliseks ja siis viskab punaseks. -0.007 sõidus sellist asja ei juhtu. Seal läheb kohe punaseks. Äkki kalas seal Ago sõidus ka süsteem ja luges näiteks alles tagumise rattaga ületuse või miskit.
Ja kui nüüd arvestada minu teist ellika ringi 3-4 koha peale, kus nn arvutuslik vahe peaks olema 0.110 sek ja autode vahe oli kuskil pool autopikkust äkki, maksimum autopikkus, siis selle kõrval tundub küll 0.006 ikka millimeetrite mäng ja ma ei tea, see vahe tundus ikka vähe suurem. Ma ei virisegi kaotuse üle, sest Ago oli selle võidu tegelikult juba stardis ära teeninud, sest minu start ebaõnnestus täielikult. Lihtsalt bracketi omapära, kus harjutud maha pidurdama, viis selle sõidu tänaseks küsimusi tekitava lõpplahendini. Nagu ka kommentaarorid lisasid, et ta on vist kõige rohkem autosid vahetanud bracketis osaleja. Jah oli ka seekord nii, et tuli jälle sõprade autosid laenata, nagu ka paar aastat tagasi roheline Corrado ja ei olnud väga harjumiseks aega ka, kuigi sõita ju sai. Igatahes selles stardis langesid pöörded liiga alla ja turbo enam stardis aidata ei jõudnud. Seega ka kohe selline 0.5 sek ajakadu ja täiesti õigustatult võit Agole sellest seisukohast võttes. Kahjuks siiski kommentaatoreid pean kurvastama, ei tule veel ühte uut rajale, tuleb mõned aastad puhanud vana tagasi :), ainult süda on nüüd uus. Ühesõnaga pika jutu lõpetuseks siis võiks mõelda tõesti mingi videosüsteemi peale tehnika "täppipaneku" kontrolliks. Kui mingi hetk video ära lõikan, viskan selle huvitava roheline->punane klipi ka siia. Sellele oleks küll täitsa huvitav selgitust kuulda.
16.06.2013 at 20:49
gets
EDRA Nationals 2013
Jep loogika on tõesti see, et esimene üle joone võidab, kui lõhkisõitmist ei toimu. Muudmoodi ei saa numbrid kuidagi kokku joosta.
Arvutasin just ja see vahe pidi meil lõpus olema ~25cm. Peale vaadates tundus jah, et sina olid eespool, kuid hooga möödatuhisevat autot on tõenäoliselt ikka raske kuskile fikseeritud punkti võrdluseks seisma mõelda, seega ise ei julge seda "tundus" asja liiga kindlalt võtta ja pigem usaldan arvutit. Mul muidugi hea targutada, sest võit käes :). Aga nii palju, kui ma ähmaselt progemisest tean, ei oska ma kuidagi proge või anduri viga mõttes simuleerida. Katkestus on katkestus ja aeg on aeg, poolikult/osaliselt üks või teine väärtus ei toimi.
Proovin oma kaamera järgmistes finaalides naaberrajale suunata, et saaks kasvõi ligikaudselt topeltinfo.
16.06.2013 at 22:41
Kalju
EDRA Nationals 2013
quote:
dellu:Mul võib 1 sekund ka reatktsioon olla, samas kui vastane stardib 0.000-ga, aga tema sõidab 1.001 oma indeksist mööda ja mina indeksit 0.000 täpsusega, siis olen ju mina teoorias 0.001 sekundit eespool.


Liida oma ET ja reaktsioon kokku ja siis Ago vastavad näitajad ning vaata kumma summa on väiksem ja kui palju.


____________________________
'63 M-21 L; '87 IŽ-412IE
16.06.2013 at 23:24 2 edits. Last edited 16.06.2013 at 23:43 by Kalju
Fog
 
EDRA Nationals 2013
Lõppkiiruse andurid on alati pärast trap'i.

Aga omaltpoolt ütleks samuti et sujuv, v.a. OL ellika ringid, seal astuti järjekordselt ämbrisse. Aga õnneks oli klasse palju, ehk suurt mõju see ei omanud seekord. (ooame kuni teised on ka semi peal,ja siis peale, 20 minutit ja nüüd finaal. Selle asemel, et kohe semi teha, tund ja final+3-4 sõit).

Endal läks selles mõttes hästi, et kõik asjad millega eelmine aasta sai maadeldud(turbo, kast, start) olid korras, kuid mootor pärast refreshimist otsustas vett mitte sees hoida. Põhjust tuleb otsida liiga odavast torgivõtmest... Aga see selleks, auväärne viimane koht, ning hetkel juba mootor nii laiali võetud kui ka kokku pandud. Kuna vaja ruttu teada kas viga oli see või teine, siis tuleb ruttu elimineerida "see", et teada kas tuleb "teine" usast tellida;)



____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
16.06.2013 at 23:38
dellu
EDRA Nationals 2013
Kalju, ei ei, ei saa ET + RT, Bracket ju
Küll aga saab ET - DIAL IN + RT. See annab niiöelda indeksist möödasõidu + reaktsiooni ajakulu nn kogueksimuse ideaaltulemusest. Minul oli 0.637 ja Agol 0.631 paberi järgi, ehk finishis vahe 0.006 sekundit. Kui nüüd aga FOG väidab, et finishi andurid on enne lõppkiiruse andureid (kuigi peaajavõtja Kristjan Salmre väidab ristivastupidi) võib tõesti olla asi juba reaalsem. Seal võis Ago tõesti ees olla.

Niipalju võib korralduse poolepealt tõesti lisada, et Ellikate järjekorda oleks võinud ka kommentaatorid öelda. Kuna Läti ja Eesti olid segamini ka veel, siis suht keeruline jälgida. Mis sa seal Bracketis ikka boksis istud, kui vahepeal nagu keerata midagi ei ole, vaataks parem seni kiiremate toimetamisi. Ja kommentaatori jutule lisaks, et Bracketi ellika paarid oleme me ka juba aastaid ise kokku pannud, isegi ellikas on tavaliselt peale viimase sõidu tulemusi selge juba, kuigi eks korraldajate ellika peab pärast ikka üle vaatama :).
17.06.2013 at 13:11 1 edit. Last edited 17.06.2013 at 13:15 by dellu
Wolle
  
EDRA Nationals 2013
quote:
Fog: Lõppkiiruse andurid on alati pärast trap'i.


Kas sain mina sellest lausest valesti aru (koos Delvisega) või olen Sina eksinud?

quote:
Finish Line: The 66 feet before the finish line in each lane is where top speed is recorded.


____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.
17.06.2013 at 15:27 1 edit. Last edited 17.06.2013 at 15:27 by Wolle
Fog
 
EDRA Nationals 2013
quote:
Wolle:
quote:
Fog: Lõppkiiruse andurid on alati pärast trap'i.


Kas sain mina sellest lausest valesti aru (koos Delvisega) või olen Sina eksinud?

quote:
Finish Line: The 66 feet before the finish line in each lane is where top speed is recorded.

Minul oli valesti seljuhul meeles.

____________________________
'84 Fiero 4.5T mängimiseks
Eesti esimene dragster, eiteamilleks?
17.06.2013 at 15:40
anryo
  
EDRA Nationals 2013
quote:
Finish Line: The 66 feet before the finish line in each lane is where top speed is recorded.
Meil on nad 20 meetrit enne lõppandureid. Infoks lihtsalt.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
17.06.2013 at 17:05
veedler
EDRA Nationals 2013
Lõppkiirust mõõdetakse tõesti speed trap-ga. 20 meetrit või 66 jalga enne lõpuandureid on trap-i andurid. Kui auto need läbib, käivitatakse kell. Kui auto läbib nüüd finishiandurid, peatatakse ka see aeg. Kuna meil on teada trap-i pikkus ja selle läbimiseks kulunud aeg, siis nüüd teeb süsteem kiire arvutuse ja ongi kiirus teada. Seega mõõdatakse kõik kiireused arvutuslikult.
17.06.2013 at 17:38
tmac
 
EDRA Nationals 2013
ajavõtu logi ka saab äkki :D

____________________________
Team Ilms-Motorsport
Carbon Destroyer 8.56@274km/h
17.06.2013 at 19:54
tacco
 
EDRA Nationals 2013
Pilte kah
17.06.2013 at 22:20
perilainen
EDRA Nationals 2013
quote:
veedler: Lõppkiirust mõõdetakse tõesti speed trap-ga. 20 meetrit või 66 jalga enne lõpuandureid on trap-i andurid. Kui auto need läbib, käivitatakse kell. Kui auto läbib nüüd finishiandurid, peatatakse ka see aeg. Kuna meil on teada trap-i pikkus ja selle läbimiseks kulunud aeg, siis nüüd teeb süsteem kiire arvutuse ja ongi kiirus teada. Seega mõõdatakse kõik kiireused arvutuslikult.

Millal tulemused ülesse saavad 2 päeva juba möödas? Korraldajatel oleks aeg üle saada sellest infosulust mis tekib pea iga ürituse järel!

Paljud inimesed ei jõua ühel või teisel põhjusel üritusele, aga sooviks teada mis toimub. Praeguste tehniliste võimalustega ei ole eriti raske ka aegu otse kuskile webi näiteks kanda. Tasuks mõeld aja leida see võimalus. OMC puhul on online ajad näiteks väga hea lahendus, eelmine aasta kui ei saanud minna siis "jälgisin" võistlust webist.
17.06.2013 at 22:28
dellu
EDRA Nationals 2013
quote:
perilainen:
quote:
veedler: Lõppkiirust mõõdetakse tõesti speed trap-ga. 20 meetrit või 66 jalga enne lõpuandureid on trap-i andurid. Kui auto need läbib, käivitatakse kell. Kui auto läbib nüüd finishiandurid, peatatakse ka see aeg. Kuna meil on teada trap-i pikkus ja selle läbimiseks kulunud aeg, siis nüüd teeb süsteem kiire arvutuse ja ongi kiirus teada. Seega mõõdatakse kõik kiireused arvutuslikult.

Millal tulemused ülesse saavad 2 päeva juba möödas? Korraldajatel oleks aeg üle saada sellest infosulust mis tekib pea iga ürituse järel!

Paljud inimesed ei jõua ühel või teisel põhjusel üritusele, aga sooviks teada mis toimub. Praeguste tehniliste võimalustega ei ole eriti raske ka aegu otse kuskile webi näiteks kanda. Tasuks mõeld aja leida see võimalus. OMC puhul on online ajad näiteks väga hea lahendus, eelmine aasta kui ei saanud minna siis "jälgisin" võistlust webist.

AC Dragil samuti koguaeg online tulemused + ellikad ka koguaeg jooksvalt muutuvad.
17.06.2013 at 22:51
veedler
EDRA Nationals 2013
Esikolmikud
EDRA Nationals 2013


Street A

I - Edgars Dimpers
II - Rolands Ozolins
III - Tarvo Järv

Street B

I - Olegs Rezniks
II - Vladimirs Malers
III - Toomas tuuling

Bracket

I - Ago Kravets
II - Kristo Tihvan
III - Tarmo Naarits

Street Modified

I - Lauri Soots
II - Gunnar Saar
III - Andres Arnover

Outlaw

I - Veljo Einberg
II - Kristjan Käbi
III - Maris Ozolins

Street Bike

I - Erko Poska
II - Priit Serk
III - Janek Kirjanen

Pro Bike

I - Deivid Urbus
II - Petri Koivuniemi
III - Erki Anto

Punktiarvestus ja ajavõtulogi tuleb avalikuks juba homme.
17.06.2013 at 01:25 1 edit. Last edited 18.06.2013 at 09:52 by veedler
veedler
EDRA Nationals 2013
quote:
perilainen:

Paljud inimesed ei jõua ühel või teisel põhjusel üritusele, aga sooviks teada mis toimub. Praeguste tehniliste võimalustega ei ole eriti raske ka aegu otse kuskile webi näiteks kanda. Tasuks mõeld aja leida see võimalus. OMC puhul on online ajad näiteks väga hea lahendus, eelmine aasta kui ei saanud minna siis "jälgisin" võistlust webist.


Tuletan kõigile meelde, et tegemist oli Eesti meistrivõistluste etapiga, kus rekordid ja muud lõplikud tulemused peab kinnitama spordiala alakomitee EAL-is. Seega mõned päevad võiks olla ilma põhjapanevate sajatusteta. ;)
17.06.2013 at 01:37
kristohd
 
EDRA Nationals 2013
Tore oli jälle seda melu kaasa elada. Väga sujuvalt toimusid sõidud. Õnnitlused võitjatele ja tänud korraldajatele.
Kas see aasta sõidetaksegi selle stardipuuga kõik sõidud? Midagi peaks sellega ette võtma sel juhul. Teatud olukordades raske jälgida/ aru saada. Mingisugune tume taust tekitada?!
18.06.2013 at 14:08
AK1
EDRA Nationals 2013
Seedisin asja ivake ja otsustasin ikkagi kirjutada. Polnud ammu võistlustel käinud (olin välismaal) ja imestuseks palju muutunud. Osalejatele võis asi hea olla aga pealtvaatajale võiks paar asja parem olla.

1. Pahatihti ei saanud üldse aru mis klass sõidab. Jutustajad nimetasid ainult numbreid ja nimesid aga mis klass ja kas poolfinaal või finaal ei midagi. Siklite ajal üldse enamus ajast vaikus. Lõpupoole ei olnud kommentaare kosta kuna muusika röökis üle.
2. Ellikad saaks kindlasti kiiremini paika kui 1,5 tundi
3. Uus puu ei ole pealtvaatajatele informatiivne. Stage tulesid ei ole üldse näha ja samuti ei toimi enam puul võitjaraja näitamist.
4. Kuhu kadusid numbritablood?

Samas oli ka positiivseid asju.

1. Eesti & Läti MV koos. Lahe! Rohkem sõite, rohkem masinaid. Väga teretulnud nähe.
2. Söögiputkus oli valik laiemaks läinud just joogi kohapealt. Kõik inimesed ju ei joo ainult õlut ja siidrit.
3. On paranenud kommenteerijate teadmised võistlusmasinatest.

Enamus pahupoolest peaks olema suht lihtsalt parandatav ja seda tasuta aga samas teeksid asja palju selgemaks ja atraktiivsemaks just pealtvaataja jaoks.

Jõudu edaspidiseks korraldajatele!
26.06.2013 at 11:01
Marko L
 
EDRA Nationals 2013
quote:
AK1: Seedisin asja ivake ja otsustasin ikkagi kirjutada. Polnud ammu võistlustel käinud (olin välismaal) ja imestuseks palju muutunud. Osalejatele võis asi hea olla aga pealtvaatajale võiks paar asja parem olla.

1. Pahatihti ei saanud üldse aru mis klass sõidab. Jutustajad nimetasid ainult numbreid ja nimesid aga mis klass ja kas poolfinaal või finaal ei midagi. Siklite ajal üldse enamus ajast vaikus. Lõpupoole ei olnud kommentaare kosta kuna muusika röökis üle.
2. Ellikad saaks kindlasti kiiremini paika kui 1,5 tundi -
3. Uus puu ei ole pealtvaatajatele informatiivne. Stage tulesid ei ole üldse näha ja samuti ei toimi enam puul võitjaraja näitamist.
4. Kuhu kadusid numbritablood?



2. Saab, kui on kasutusel BHRA ajavõtt
3. Ei ole uus puu - pigem varuvariant. Järgmisel võistlusel korralik ajavõtusüsteem.
4. Kuhugi ei ole kadunud - käivad koos BHRA ajavõtuga.

____________________________
Ford Mustang Club Estonia
66" Ford F600
96" Camaro Z28
26.06.2013 at 21:39
tqhq.ee foorum : Üritused : EDRA Nationals 2013   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.