register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : OKC III etapp tulemused   1 2  
Poster Message
tfr
 
OKC III etapp tulemused
See on siis placeholder. Peep võib siia tulemused panna. :)
30.11.2002 at 16:43 Last edited 30.11.2002 at 16:47 by tfr
tfr
 
OKC III etapp tulemused
Nii, tänased pildid tulid tänu vahepealsele riistvaraupgradele mõnevõrra vähem udusemad kui eelmine kord, seepärast julgesin nad isegi välja panna:

http://tfr.cafe.ee/album/okc30112002

Tundub, et tase oli tänu varajasele kellaajale veidi nõrgem kui eelmine kord - praktiliselt sama ajaga (17.60 eelmise korra 17.62 vastu) õnnestus eelmise korra C-finaali asemel seekord lausa B-finaali saada. Ja noh, 7. koht oli sealt ka parim, mida loota oli - PlyVal oleks must ilmselt kasvõi üle sõitnud, aga nii ei oleks seda jätnud :D
30.11.2002 at 16:47
PlyVal64
OKC III etapp tulemused
quote:
tfr: Nii, tänased pildid tulid tänu vahepealsele riistvaraupgradele mõnevõrra vähem udusemad kui eelmine kord, seepärast julgesin nad isegi välja panna:
Ja noh, 7. koht oli sealt ka parim, mida loota oli - PlyVal oleks must ilmselt kasvõi üle sõitnud, aga nii ei oleks seda jätnud :D
Pildid lausa suurepärased! Aga mis ülesõitmist oleks olnud, seekord julgen küll "vastu rinda" lüüa ja öelda, et B-finaalis vähemalt minul oli küll igav. Kiiruste vahe ikkagi liiga suur ... minu kasuks. Ka järgiootamisest polnud kasu, põhimõtteliselt lasin Sinu mööda ja siis oli kohe selge, et järgitöristada pole ju kah mõtet - kohe eksisid ja läinud ma uuesti olingi .Sellest 30st ringist vast 1-2 üldse veidi pingutasin, enamuse lasin poole gaasiga ja veerandiga sõites ootasin teid järgi. Ja viimase ringi tugev pingutus tõi aja 17.02 ... a järgmine kord on õnn olla teises eelsõidus ... annan tullile eesõiguse. Aga nende ulmeaegadeni - 16.9 - on veel pikk tee!
30.11.2002 at 17:21
Indrek
OKC III etapp tulemused
Pildid on väga head. Sõit oli mõnus, üldiselt võin nagu rahule jääda, kiirust täna nagu ei leidnud,ikka riivasin kuhugi seina, mis kiiruse maha võttis, aga kokku III koht, pole nagu nurisemiseks põhjust, täna poleks Devilci(õnne etapivõidu puhul) ja Peebu vastu saanud nii või teisiti ja A finaali võisin enda suhtes lugeda kordaläinuks, parim, mis teha andis ja milleks olin suuteline täna.
30.11.2002 at 17:29
Ets
OKC III etapp tulemused
Minu sajatused lähevad kardi kapsaaeda!!! Numbrit ma Teile ei ütle, head komistamist selle otsa järgmine kord:evil ollot/Indrekut astusid must üle ja kadusid eest ilma igasuguse aupaklikkuseta??? Igal juhul oli eelmine kord C finaali võites hoopis parem tunne kui nüüd A-s viimaseks ehk puhta peksupoisiks jääda. Aga noh, eks järgmine kord annab ju parandada8-)
Piltide eest tänud, tfr!
30.11.2002 at 17:36
peep
 
Moderator
OKC III etapp tulemused
Võistlus

1. devilc 16,97 (1)
2. peep 16,92 (2)
3. Indrek 17,07 (3)
4. ollo 16,91 (5)
5. EtsKets 17,32 (4)
6. PlyVal64 17,02 (3)
7. tfr 17,33 (2)
8. udu 17,27 (4)
9. Noobel 17,45 (5)
10. Fire 17,46 (1)
11. tull 17,22 (5)
12. BlueStang 17,96 (3)
13. Jansa 17,91 (1)
14. rustang 17,90 (4)
15. Jutulind 17,77 (2)

Kvalifikatsioon

peep 17,04 (5)
EtsKets 17,33 (3)
devilc 17,33 (5)
ollo 17,37 (3)
Indrek 17,38 (1)
PlyVal64 17,46 (4)
Fire 17,55 (1)
tfr 17,60 (4)
udu 17,63 (1)
Noobel 17,68 (2)
tull 17,72 (2)
BlueStang 17,98 (2)
Jutulind 18,02 (4)
rustang 18,03 (2)
Jansa 18,07 (3)
Raul 18,10 (5)
jaanus 18,17 (2)
hirax 18,31 (4)
79Capri 18,55 (3)
spinner 19,02 (1)
Tõnis 19,15 (1)
30.11.2002 at 18:05 Last edited 02.12.2002 at 20:53 by peep (Moderator)
Ets
OKC III etapp tulemused
Ja nagu näha, Jaanust nitrosurakas ikkagi ei päästnud;) Aga seda enam peaks tal järgmiseks korraks hammas verel olema?
30.11.2002 at 18:13
peep
 
Moderator
OKC III etapp tulemused
Punktiseis peale III etappi

1. devilc 56
2. ollo 50
3. peep 48
4. Indrek 47
5. tull 39
5. PlyVal64 39
7. EtsKets 35
8. Fire 25
9. Noobel 22
10. Jutulind 15
10. udu 15
12. BlueStang 12
12. tfr 12
14. Etz 9
15. Jansa 6
16. rustang 3
17. mrtn 2
17. vkx 2
19. t-spark 1
30.11.2002 at 18:16 Last edited 02.12.2002 at 20:54 by peep (Moderator)
Ets
OKC III etapp tulemused
Tabeliseisust võib välja lugeda, et hakkavad juba mingid grupid tekkima: esinelik+järgnev trio (EtsKets tolkneb kah jalus)+paar Fire/Noobel kes kogu aeg kemplevad+ülejäänud, kes hooaja lõpuks kindlasti ka devilcist üle käivad. :beer abiks8-)
30.11.2002 at 18:21 Last edited 30.11.2002 at 18:23 by Ets
peep
 
Moderator
OKC III etapp tulemused
tfr, thanks piltide eest.

huvitav millest see tuleb, et erinevatel võistlustel on erinevad inimesd "kõige kiiremad" ? Kas siis asi sõltub n.ö. "vormist" ?

Muidu sõit oli hea ja kaotus devilc'le napp aga kindel. Punnitasin mis ma punnitasin aga sõidu alguspoolel oma muretuse tõttu (sõitsin nagu oleksin üksi rajal, ei katnud sõidujoont) kaotatud esikohta ma enam tagasi võtta ei suutnud, lihtsalt ei pääsenud rünnakule.
30.11.2002 at 18:50 Last edited 30.11.2002 at 18:52 by peep (Moderator)
Raul
OKC III etapp tulemused
Krt..midagi peab ette võtma..juba 3-s üritus ja ma ikka stabiilselt esimene, kes võistlusest eemale jääb :)
Aasta üritaja tiitli peaks küll saama :D ega muu vist ei aita, peab ikka harjutama minema.....
30.11.2002 at 18:57 Last edited 30.11.2002 at 18:58 by Raul
Ets
OKC III etapp tulemused
quote:
peep: tfr, thanks piltide eest.

huvitav millest see tuleb, et erinevatel võistlustel on erinevad inimesd "kõige kiiremad" ? Kas siis asi sõltub n.ö. "vormist" ?
Pakun välja, et ikkagi on asi kartide tehnikas!? Ise olen tähele pannud, et erinevatel etappidel on üks ja seesama kart käitunud erinevalt!? Täna oli ju nr. 5 see, mis kohe käima ei tahtnud minna kuigi 5 ei ole varem eriti halba tõmmet näidanud!? Noh, mis ma tahan öelda on see, et eriti mootor, mida pidevalt seal sätitakse (segukruvi pendeldab ju pidevalt +/- vahet?) mõjutab ehk kõige suuremalt lõpptulemust. Kogu see sõit on üks LOTO, mis tänu etappide rohkusele siiski lõpuks terad sõkaldest eraldavad!?
Aga üks on õige: proovisin eelsõidus erinevaid sõidustiile ja ei tea ikka milline neist finaalikoha tõi??? Jutulinnul ja LaSal on aga üks asi plaanis, mis aitaks välja selgitada kõige effektiivsema! Ootan põnevusega jätku asjale!
Peep/Devilc: jätkame ehk ikkagi nii, et ajasõidu aeglasem valib kardi esimesena???
30.11.2002 at 19:06 Last edited 30.11.2002 at 19:08 by Ets
peep
 
Moderator
OKC III etapp tulemused
Mis siis sellel "halval" kardil viga on - ei kuula rooli või libiseb liialt ?
30.11.2002 at 19:19
Ets
OKC III etapp tulemused
quote:
peep:kardil viga on - ei kuula rooli või libiseb liialt ?
Üks ja seesama kusjuures ju? Ma ei pretendeeri absoluutselt mingi lõpliku tõe väljaütlejaks aga: kart, millega finaalis sõitsin oli eelsõidu omast oluliselt alajuhitavam + "pöörete piiraja" elik tippkiiruse hoidik hakkas tööle oluliselt varem, kui eelsõidu omal (seda saab tunnetada stardi-finishi sirge järgsel paremkurvil, millele järgnes uudne kolmerealine "rehvitakistus")). Just nimelt sirgetel kadusid nii Indrek kui ka Ollo eest ära, kurvide üle ma kurta ei saa! Ja kui Devilc juba oma sooja hingeõhku mulle kuklasse hingama hakkas (loe: sain peaaegu ringiga:kill) oli samuti silmanurgast näha meie lühem vahe just enne kurve ja pisut ehk pikem või sama peale neid, 5-6 ringi jooksul enne ruudulist lippu, siis kui Sa Peep tema skalpi ikka veek ihkasid:D
Lihtsalt fiiling on hetkel selline!
30.11.2002 at 19:38 Last edited 30.11.2002 at 19:40 by Ets
Etz
OKC III etapp tulemused
Siis sa sõitsid järelikult kart nr.3-ga
30.11.2002 at 19:53
Raul
OKC III etapp tulemused
Ise sõitsin ka nr. 5 kardiga. Ma ei tea millest see vahe tuli aga eelmisel korral sai kõik kurvid peale 1 võetud täisgaasiga, seekord lõppes see üritus enamasti rajaääre riivamisega ja kart tundus olevat alajuhitav. Ja sama kardiga tuli ju Bluestang ka rajalt maha ja kurtis kehva karti....
30.11.2002 at 20:00
devilc
Moderator
OKC III etapp tulemused
quote:
EtsKets:Peep/Devilc: jätkame ehk ikkagi nii, et ajasõidu aeglasem valib kardi esimesena???
Kas siis praegu polnud nii? Mina valisin küll kardi viimasena, õigemini üritasin seda teha eelviimasena, aga Peebul oli juba nr. kahele silm peale visatud ja nii ma nr. 1 rooli sattusingi.

Nr. 5 kohta ei oska öelda muud, kui et mina sõitsin sellega 1. eelsõidus 17.33 ja Peep teises 17.04. Raul, väike vihje: kõiki kurve ei peagi alati täisgaasiga sõitma.

Vormist. Enda sõit oli täna tuntavalt parem kui eelmisel korral (tunnistan ausalt ühe vahepealse harjutuskorra üles ;)), seda eelkõige just stabiilsuse arvelt. Ühtki suurt viga ei teinud. Finaal oli minu jaoks küll põnev - ennast rooli unistama ei tohtinud unustada hetkekski - Peep oleks suurima rõõmuga kohe mööda kimanud.

tfr, head pildid!
30.11.2002 at 20:26 Last edited 30.11.2002 at 20:28 by devilc (Moderator)
PlyVal64
OKC III etapp tulemused
quote:
EtsKets: Tabeliseisust võib välja lugeda, et hakkavad juba mingid grupid tekkima: esinelik+järgnev trio (EtsKets tolkneb kah jalus)+paar Fire/Noobel kes kogu aeg kemplevad+ülejäänud, kes hooaja lõpuks kindlasti ka devilcist üle käivad. :beer abiks8-)

Funimisele lisaks püüaks kordki ka esinelikule tagatulesid(neid olematuid) näidata ... a siis peab kahjuks vähemalt korra asja algusest lõpuni tõsiselt võtma. No ja õnne peab kah olema ... kuid korra olen neist kõigist eespool kah olnud, seega pole see ainult unistus. Aga siis ainsamaks korraks see ka jääb! Fun,fun ja veelkord fun, mulle küll vähemalt:)
edit: tulemustes ollo alati eespool olnud, kuid siis tuli teda pikalt järgi oodata:) Liigne "pehmus" möödasõitudel võib lõpuks kallilt maksma minna...
30.11.2002 at 21:16 Last edited 30.11.2002 at 21:19 by PlyVal64
ollo
OKC III etapp tulemused
Igati lahe üritus oli jälle, kuigi tulemus... oleks võinud ju parem olla:D Lõbus igatahes oli, eriti A-finaalis Indrekuga kohti vahetades ja siis EtsKetsi taga kala oodates (jõudsin ära oodata, vahepeal juba mõtlesin, et polegi mingit varianti mööda saada).
See, miks erinevad mehed erinevatel kordadel kiired on... ega tegelikult väga ei ole ju. Mõned on lihtsalt stabiilsemad. Tegelikult tuleb ju ajasõidus tulemus välja sõita sisuliselt 5 viimase ringiga ja see on paras spordiloto. Autost sõltub muidugi ka natuke, aga mitte palju. Mina sõitsin finaali 5-ga, mida siin keegi just kirus ja sain päeva parima aja. Ei saanud jah kõiki kurve täiega võtta, aga polnud vajagi:D Peep vist liikus samaga eelsõidus. Minu eelsõit oli eelmistel kordadel laidetud 3-ga, väga viga justkui polnud, ainult pidamine puudus täielikult esimesed 10 ringi. See vist oli kõigil 1. sõidu meestel nii. Eelmisel korral nii hull ei olnud, sest autodega oli varem sõidetud ja rehvid olid tiba soojemad.
Mis sirgetel "eest ära minekusse" puutub, siis ükskõik kes ees on, sirgetel distantsiline vahe igal juhul pikeneb. A nu, kui ise kõigiga samal päeval sõitnud pole, ei julge midagi kindlat öelda. See vist oli 4, millega EtsKets finaalis liikles?
30.11.2002 at 21:22
ollo
OKC III etapp tulemused
quote:
Aga üks on õige: proovisin eelsõidus erinevaid sõidustiile ja ei tea ikka milline neist finaalikoha tõi??? Jutulinnul ja LaSal on aga üks asi plaanis, mis aitaks välja selgitada kõige effektiivsema! Ootan põnevusega jätku asjale!
See oleks küll abx, kui oma ringitulemust kohe peale ringi lõppu näeks. Tegelikult ka full listing peale sõidu lõppu oleks parem kui praegune "best lap" lipakas. Kui paberiga sponsoreerida, äkki on nad nõus selle arvelt rohkem kulutama:D
30.11.2002 at 21:29
Ets
OKC III etapp tulemused
quote:
devilc: aga Peebul oli juba nr. kahele silm peale visatud ja nii ma nr. 1 rooli sattusingi.
quote:

Eks ma seda silmas pidasingi!?
quote:
See vist oli 4, millega EtsKets finaalis liikles?
quote:

Ei olegi tõest niiväga kaugel:D

30.11.2002 at 22:32
peep
 
Moderator
OKC III etapp tulemused
Tegin siis jälle väikese näputöö ja märkisin kardinumbrid võistlejatele taha, et saaksite oma järeldused teha.

Tegelikult jah, juba II etapil sai see kardivalimise reegel paika pandud aga ma isiklikult lihtsalt unustasin selle ja vist mõned teisedki. Ehk järgmine kord siis üritame meeles pidada.
01.12.2002 at 11:25
devilc
Moderator
OKC III etapp tulemused
Nii, teeks siis spekulatsioonideks otsa lahti. Kui võrrelda kvalifikatsiooni ja võistluse parimaid ringiaegu, saame sellise tulemuse:

Kart nr. 1
---------
K: 17.38 (Indrek)
V: 16.97 (devilc)
Parandus: 0.41 s

Kart nr. 2
---------
K: 17.68 (Noobel)
V: 16.92 (peep)
Parandus: 0.76 (!) s

Kart nr. 3
---------
K: 17.33 (EtsKets)
V: 17.02 (PlyVal64)
Parandus: 0.31 s

Kart nr. 4
---------
K: 17.46 (PlyVal64)
V: 17.32 (EtsKets)
Parandus: 0.14 s

Kart nr. 5
---------
K: 17.04 (peep)
V: 16.91 (ollo)
Parandus: 0.13 s

Seda kokkuvõtet vaadates tundub, et 4 polnud nii vilets kart midagi, lihtsalt EtsKets ei pigistanud masinast viimast ;)

Tegelikult tõestab see kokkuvõte ainult seda, et meie sõiduoskuste juures ei saa veel kartide erinevusest väga rääkida. Võib ka olla, et mõni kart sobib mingile sõitjale paremini jne.
01.12.2002 at 12:17 Last edited 01.12.2002 at 19:17 by devilc (Moderator)
Jansa
OKC III etapp tulemused
Ise rahul, c-finaalis õnnestus viimaselt kohalt kaks pügalat ülespoolegi rabeleda :)
Aga mis jutt see on-
quote:
Tegelikult jah, juba II etapil sai see kardivalimise reegel paika pandud aga ma isiklikult lihtsalt unustasin selle ja vist mõned teisedki. Ehk järgmine kord siis üritame meeles pidada.
mind II etapil polnud, äkki tegin sohki kuidagi nüüd ???
01.12.2002 at 15:56
BlueStang
 
OKC III etapp tulemused
Tere mehed. Tartust tagasi ja saan ka oma kardist mahatulekut kommenteerida. 5 oli kindlasti hea kart, aga mulle harjumatu sellepärast, et pärast kurvi gaasi tallates võttis mootoril hinge kinni ja edasi ei läinud. Tegin siis 9 ringi ja tulin maha ära.
Sorry mehed sellise taktika pärast, aga ei saanud tehnika eest ise vastutada - vastasel korral poleks ma neid puudujäänud ringe palunud. 5-ga sõidetud aeg 18.07 oleks küll taganud C-finaali viimase stardikoha seega vast kellegile otseselt liiga ei teinud.
Sain siis teie kõigi lahkel loal veel 4 ringi juurde teha. Kart oli nr 4 ja parandasingi oma aega 17.89 peale. Finaalis valisin vana hea tuttava nr 3-e ja sellega õnnestus Jutulinnu pidevaid rünnakuid sõidu lõpuni tagasi hoida. Tull muidugi sõitis ees oma sõitu - ei saanudki aru, kuidas ta meie finaali sattus:)
Ilmselt on mul numbriga 12 mingi eriline suhe, seekord kvalifikatsioonisõit 12-ndalt kohalt, iga kord võistlussõidus 12-nes, punkte ka nüüd 12 ja üldkokkuvõttes samuti 12-nes???
Pildid ka head - leidsin end üsna mitmelt:) Kahju, et jälle sauna ei saanud...
Aga mis minu taga toimus - kuidas Jutulind C-finaali viimaseks sattus?


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
01.12.2002 at 18:12 Last edited 01.12.2002 at 00:58 by BlueStang
tqhq.ee foorum : Üritused : OKC III etapp tulemused   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.