register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : OKC III etapp tulemused   1 2  
Poster Message
rustang
  
Moderator
OKC III etapp tulemused
Ma ei oskagi kommenteerida.... Ajasõit oli nagu oleksin esimest korda kardis, ehmatuseks pääsesin siiski C-finaali. Seal püüdsin rada selgeks saada aga aeg lõppes enne otsa. Kogemata tekkis ees miski rüselus, mille käigus Jutulinnust mööda lipsasin. Midamoodi sel rajal sekund kiiremini sõidetakse minu pisike aju ei võta....
01.12.2002 at 18:32
Jansa
OKC III etapp tulemused
quote:
BlueStang:
Aga mis minu taga toimus - kuidas Jutulind C-finaali viimaseks sattus?

Räme viga kolm kurvi enne ruudulippu (seal S-i keskel)- pressis sulle kõrvale, jättes sisekurvi prao, kust nii mina kui rustang läbi mahtusime.
:)
01.12.2002 at 18:33
PlyVal64
OKC III etapp tulemused
quote:
devilc: Nii, teeks siis spekulatsioonideks otsa lahti. Kui võrrelda kvalifikatsiooni ja võistluse parimaid ringiaegu, saame sellise tulemuse:

Kart nr. 3
---------
K: 17.33 (EtsKets)
V: 17.07 (Indrek)
Parandus: 0.26 s



Mina sõitsin b-finaalis kardiga nr.3 aja 17.02, ehk parandust
0.31 s. Ja kart nr.4 libises vist oluliselt rohkem, kui teised. Vähemalt nii tundus. Stardijärgses shikaanis oli nii mul külmade rehvide, kui EtsKetsil kuumadega tegu, et rehve mitte puudutada. Kas rehvirõhk võib selles mingit rolli mängida?
01.12.2002 at 19:09
Jutulind
OKC III etapp tulemused
quote:
Jansa:
quote:
BlueStang:
Aga mis minu taga toimus - kuidas Jutulind C-finaali viimaseks sattus?

Räme viga kolm kurvi enne ruudulippu (seal S-i keskel)- pressis sulle kõrvale, jättes sisekurvi prao, kust nii mina kui rustang läbi mahtusime.
:)
Jap... Puhas oma viga :*( Et siis oli vaja viimasel ringil üritada bluestang S kurvi keskvalli lükata ... Loomulikult see ei õnnestunud tänu tehnika mittevaldamisele ja teised said mööda, kuna viga liiga hilja taipasin. Teinekord viimasel ringil enam selliseid asju ei ürita ( parandamisruumi ju enam ei ole :) )


____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
02.12.2002 at 10:32
udu
 
OKC III etapp tulemused
quote:
peep: Võistlus

6. PlyVal64 17,02 (3)
7. tfr 17,33 (2)
8. Noobel 17,45 (5)
9. Fire 17,46 (1)
10. udu 17,27 (4)


hmm...tegelikult olin ma kaheksas peale tfri, keda ma 5 viimast ringi püüdsin, paluks parandada.


____________________________
Chevrolet Corvette '80
Cadillac CTS '06
02.12.2002 at 11:01
peep
 
Moderator
OKC III etapp tulemused
Õhtul kui koju lähen, vaatan paberitest järele mis värk on, ehk on tõesti minu näpukas.
02.12.2002 at 11:03
Noobel
OKC III etapp tulemused
quote:
udu:
quote:
peep: Võistlus

6. PlyVal64 17,02 (3)
7. tfr 17,33 (2)
8. Noobel 17,45 (5)
9. Fire 17,46 (1)
10. udu 17,27 (4)


hmm...tegelikult olin ma kaheksas peale tfri, keda ma 5
viimast ringi püüdsin, paluks parandada.


Tunnistan Udu juttu, mina (Noobel) lõpetasin peale kanget võitlust tema järel.

Muidu oli üritus suurepärane ning minu eeldus, et B-finaal tuleb jälle kõige "igavam" ei pidanud paika.
02.12.2002 at 11:28
spinner
OKC III etapp tulemused
Igati tore üritus oli nagu alati.

Minul muidugi õnnestus kummivirna alla sõitmisega järgmiste ees väga suure vahega "päeva ebaõnnestuja" tiitel võtta :D
Nagu öeldakse, kõik mis ei tapa, teeb tugevaks. Järgmine kord siis jälle parimat üritamas.
02.12.2002 at 17:37
peep
 
Moderator
OKC III etapp tulemused
Vea põhjus tulemustes on selgunud, mingil kummalisel põhjusel pole ajavõtusüsteem fikseerinud momenti mil udu ületas stardijoone ja seetõttu on talle kirja läinud ainult 19 ringi ja ta finisheeris justkui ringiga mahajäänuna. Ehk udu 8. ja Noobel ning Fire nihkuvad koha võrra allapoole.
02.12.2002 at 20:51
Indrek
OKC III etapp tulemused
Pidime vaatama slaalomi märgiseid, kas ununes asi või ei saanud kaasa võtta või lihtsalt mina ei näinud asju.
???
quote:
Jutulind:
Ok ... Üritan OKC-le mõlemast näidise kaasa kaubelda. Siis vaatab. Kui veel miskit huvitavat leiate nende kataloogist, siis andke enne 26.11 teada.

03.12.2002 at 10:47
Jutulind
OKC III etapp tulemused
quote:
Indrek: Pidime vaatama slaalomi märgiseid, kas ununes asi või ei saanud kaasa võtta või lihtsalt mina ei näinud asju.
???
quote:
Jutulind:
Ok ... Üritan OKC-le mõlemast näidise kaasa kaubelda. Siis vaatab. Kui veel miskit huvitavat leiate nende kataloogist, siis andke enne 26.11 teada.



:uhoh Ununes jah. Tegelikult pidin reedel peale korjama sealt ja siis läks see päev kolekiireks ja ... Ühesõnaga paneb mind punastama.

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
03.12.2002 at 12:11
tqhq.ee foorum : Üritused : OKC III etapp tulemused   1 2  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.