register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : kiirendushooaeg 2003   1 2 3  
Poster Message
BlueStang
 
kiirendushooaeg 2003
quote:
peep: Väga suure tõenäosusega on 2003 OMC klassid samad mis eelmisel aastal.
Poolt, siis ei pea ma mõtlema, kas laen üle või hingan vabalt edasi:)

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
02.01.2003 at 21:10
sam
  
kiirendushooaeg 2003
asi pole üldsegi selles, kas keegi on poolt või vastu, vaid selles, et ka nõrgematel autodel oleks võimalust. Ei ole ju normaalne, et "suur" klass hakkab 3liitrist. Seda, et 2,0T autoga annab võita ma tean, aga IMO see ainult aja küsimus. Millest antud klassijaotus OMC:l üldse tuleb?
09.01.2003 at 10:21
sam
  
kiirendushooaeg 2003
ei taha väga pinda käia, aga tahaks ikka vastust klassijaotuse kohta saada. Millega on selline klassijaotus OMC:l põhjendatud? kas sellega, et vähem auhindasid peab välja panema?

____________________________
www.es-racing.ee
14.01.2003 at 09:37
peep
 
Moderator
kiirendushooaeg 2003
"Normaalsus" ja "õiglus" on suhteline mõiste olnevalt hindaja isikust (ja tema auto töömahust siis konkreetsel juhul), minu arust pole momendi klassijaotusel häda midagi, kui vaadata protokolle - nii osalejate arve kui kiiremaid.

Ja miks keegi peab sinule midagi põhjendama ??? Oled ise midagi selle ürituse heaks ära teinud või tahad teha ? Kui jah siis saada oma mõtted/pakkumine mulle privasse, abi on alati vaja.
14.01.2003 at 11:27
sam
  
kiirendushooaeg 2003
miks peab minema nii isiklikuks? ma ei kavatsenud tüli norida vaid mul on huvi. Ja üritusele aitaks kaasa hea meelega, kuid paraku on raskusi enda autogi õigeks ajaks valmis saada. Keegi ei ole kohustatud minule põhjendama, lihtsalt tahtsin teada. OK?
14.01.2003 at 12:01
peep
 
Moderator
kiirendushooaeg 2003
:) - ma ilmselt ei tunnegi Sind, mida isiklikku mul saab Sinu vastu olla ? Ja kui Sa tähelepanelikult võistluse tulemusi uurid siis eesotsas on nii alla kui üle 5 l. autosid üpris võrdselt - ehk tuleb omada autot millel on potensiaali ja ongi korras.

Calibral peaks aerodünaamika päris pädev olema sebi sinna natuke jõudu ka vahele ja küll ta liigub. OMC on ikkagi eelkõige sr ja tqhq rahva jaoks ja poolt orgunnitav fun ja oma auto proovilepaneku üritus mitte mingi ülitõsine tiitlivõistlus.
14.01.2003 at 15:41 Last edited 14.01.2003 at 15:43 by peep (Moderator)
417RR
kiirendushooaeg 2003
Tapa OMC st rääkides:
7 juuni ei pruugi olla lennuväli vaba (Jalgratta Tallinna GP).

Saadan sulle Peep info edasi kah
20.01.2003 at 11:01
riisiveski
kiirendushooaeg 2003
quote:
peep: OMC on ikkagi eelkõige sr ja tqhq rahva jaoks ja poolt orgunnitav fun ja oma auto proovilepaneku üritus mitte mingi ülitõsine tiitlivõistlus.
tekkis kohe küsimus, et milline on töömahu alampiir?


____________________________
Be smart. Drive safe. Stay legal.
20.01.2003 at 23:48
417RR
kiirendushooaeg 2003
quote:
riisiveski:
quote:
peep: OMC on ikkagi eelkõige sr ja tqhq rahva jaoks ja poolt orgunnitav fun ja oma auto proovilepaneku üritus mitte mingi ülitõsine tiitlivõistlus.
tekkis kohe küsimus, et milline on töömahu alampiir?


siiani on mul kõige lahjem olnud
1,5
21.01.2003 at 12:51
riisiveski
kiirendushooaeg 2003
quote:
417RR:
tekkis kohe küsimus, et milline on töömahu alampiir?


siiani on mul kõige lahjem olnud
1,5

endal hetkel 1,3 mis võib autovahetuse tõttu kasvada 1,5ks :)

____________________________
Be smart. Drive safe. Stay legal.
21.01.2003 at 18:11
peep
 
Moderator
kiirendushooaeg 2003
See pole oluline, et auto on võimas ja megakiire. Kui on huvi teada saada milleks konkreetne masin võimeline on, siis welcome ! Kui omaniku ego välja kannab võib ka tico või muu säärasega peale tulla. Kriteeriumiks on ikkagi tehnilise kontrolli edukas läbimine.
21.01.2003 at 18:17
diesel
kiirendushooaeg 2003
ja tehn kontroll uurib mida?
ega jummala pärast ei pea tõkiskingi ja muud seukest otsima hakkama ???
21.01.2003 at 18:35
peep
 
Moderator
kiirendushooaeg 2003
Tõesti ei viitsi siia momendil kogu nimekirja ära trükkida - kui juhend avaldatakse siis saad täpsemalt teada. Tehniliselt korras autoga probleeme ei teki ja tõkiskingad ei huvita kedagi.
21.01.2003 at 18:38 Last edited 21.01.2003 at 18:40 by peep (Moderator)
diesel
kiirendushooaeg 2003
ega ma väga ei arvanudki. igaks petteks ja südame rahustuseks pärisin. aitüma.
21.01.2003 at 18:49
riisiveski
kiirendushooaeg 2003
quote:
peep: See pole oluline, et auto on võimas ja megakiire. Kui on huvi teada saada milleks konkreetne masin võimeline on, siis welcome ! Kui omaniku ego välja kannab võib ka tico või muu säärasega peale tulla. Kriteeriumiks on ikkagi tehnilise kontrolli edukas läbimine.
ma ikke tõsiselt mõtlesin tulla jah, peaasi et nalja saab :)


____________________________
Be smart. Drive safe. Stay legal.
21.01.2003 at 20:25
PlyVal64
kiirendushooaeg 2003
quote:
riisiveski: endal hetkel 1,3 mis võib autovahetuse tõttu kasvada 1,5ks :)
Põdeda ei tasu, kunagi olid vist F-1 autod sama kubatuuriga ja sõitsid 300+km/h. No ja vähemad kg annavad ka teatud eelist. Aga rehvid olgu korralikud!

Ahjaa, Peep, relle rehvijutu pääle tuli meelde: see aasta võiksid mingi kiirusindeksi kontrolli kah reeglitesse panna. Eelmine aasta too Golf lubas ja ei sõitnud üle160km/h, kuid egas too kulunud protitud talverehv OMCle vist hästi sobi...
21.01.2003 at 00:04
LaSa
 
Moderator
kiirendushooaeg 2003
quote:
PlyVal64: see aasta võiksid mingi kiirusindeksi kontrolli kah reeglitesse panna. Eelmine aasta too Golf lubas ja ei sõitnud üle160km/h, kuid egas too kulunud protitud talverehv OMCle vist hästi sobi...
eks, ja kes sõidab kiiremini indeksist, siis sellele kirjutab politsei trahvi :p
21.01.2003 at 00:17
partel
  
kiirendushooaeg 2003
Või teha kiirus-bracket aeglasematele, igaüks valigu oma kiirus ja siis püüdku täppi panna :p
21.01.2003 at 00:20
LaSa
 
Moderator
kiirendushooaeg 2003
.. olles eelnevalt spidomeetri disablenud :p Kuigi spidokas on kah piisvalt ebatäpne enamasti, et +/- 10 kmph põõsasse panna.
21.01.2003 at 00:54
zeke
kiirendushooaeg 2003
quote:
peep: See pole oluline, et auto on võimas ja megakiire. Kui on huvi teada saada milleks konkreetne masin võimeline on, siis welcome ! Kui omaniku ego välja kannab võib ka tico või muu säärasega peale tulla. Kriteeriumiks on ikkagi tehnilise kontrolli edukas läbimine.
Põhimõtteliselt võin siis tulla fiat 127ga millel 0.9L mootor ja korraldajatel pole selle vastu midagi.
Ja sooviksin tead kuhu ja kuna need tehnilised tingimused üllesse pannakse.Äitäh
21.01.2003 at 01:52
LaSa
 
Moderator
kiirendushooaeg 2003
quote:
zeke:Põhimõtteliselt võin siis tulla fiat 127ga millel 0.9L mootor ja korraldajatel pole selle vastu midagi.
Ja sooviksin tead kuhu ja kuna need tehnilised tingimused üllesse pannakse.Äitäh
mingit töömahu alampiiri EI OLE. Nagu Peep mainis, on oluline auto tehn. korrasolek; autol peavad olema tehn pass ja ülevaatus ning sõitjal juhiluba.

Infot saab üritusekohta siitsamast foorumist ning enne üritust tekitatakse ka vastav webileht, kus kõik vajalik kirjas.
22.01.2003 at 10:17 Last edited 22.01.2003 at 10:18 by LaSa (Moderator)
peep
 
Moderator
kiirendushooaeg 2003
Kui on tootja markeeringuga ja sertifitseeritud ning kiirusindeksit omav protikumm siis ma probleemi ei näe - tänapäeval on isegi W kiirusindekist olevad protikummid olemas. Kiirusindeks ei ole selles mõttes absoluutne näitaja, et kajastab rehvi vastupidavust pikaajalisele kasutamisele. Lühiajaliselt 20-30 sek. võib ka kiiremini sõita.

Tore, et kõik juba sügelevad aga parem keskenduge oma autode ettevalmistamisele - jutumehed oleme me ju kõik kõvad.;) BTW. 2001 aastl sõideti '79 diisel Asconaga 138 kmh. Tehke järele !

Mis üritust üldiselt puudutab siis oleneb toimumine korraldustiimi kokkusaamisest (vast saab), raja seisukorrast (selgub kevadel) ja kasutusloa saamisest (taotlus on tegemisel).
22.01.2003 at 11:06
PlyVal64
kiirendushooaeg 2003
quote:
peep: Kui on tootja markeeringuga ja sertifitseeritud ning kiirusindeksit omav protikumm siis ma probleemi ei näe -


Seda ma just mõtlesingi.

quote:
Mis üritust üldiselt puudutab siis oleneb toimumine korraldustiimi kokkusaamisest (vast saab)
Minuga võid arvestada ja soove-käske jagada, kui vaja.
22.01.2003 at 11:47
BlueStang
 
kiirendushooaeg 2003
quote:
peep:
Tore, et kõik juba sügelevad aga parem keskenduge oma autode ettevalmistamisele - jutumehed oleme me ju kõik kõvad.;)

See minu jaoks hooaja põhiüritusi - selleks korraks tahan miskitmoodi piiraja maha saada ja muud huvitavat ettevalmistada.


____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
22.01.2003 at 11:58 Last edited 22.01.2003 at 11:59 by BlueStang
rustang
  
Moderator
kiirendushooaeg 2003
quote:
peep:Tore, et kõik juba sügelevad aga parem keskenduge oma autode ettevalmistamisele - jutumehed oleme me ju kõik kõvad.;)
Tänu soojadele ilmadele on auto hooajaks ettevalmistus tsipa edenenud, eesmärk olla esimest korda rajal juba 9. märtsi Igamehe stardis. OMC korraldustiimis olen nõus jätkuvalt osalema, kuid tahaks sel aastal ka raja läbi sõita ;)
22.01.2003 at 12:25
tqhq.ee foorum : Üritused : kiirendushooaeg 2003   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.