register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : 4x4 safari!   1 2 3  
Poster Message
QRX
4x4 safari!
quote:
CRV - hüdrauliline lülitus)!

Hm, Veho väitel on HRV/CRV nelivedu identne.

Veho võib ennast põlema panna! Ma olen neid autosid mõlemaid põhja alt vaadanud ja tean, millest räägin! Kui ma ei ole kindel, hoian suu kinni! Veho koha pealt veel nii palju, et oli kord veidi vaba aega ja luusisin Veho salongis ringi. Kui ma jäin HRV ja CRV juurde seisma, tuli minu juurde müügimees ja hakkas pajatama, missugused suurepärased maastikuautod neil on. Ma siis tegin end vähe lolliks ja küsisin igatsorti küsimusi, millest viimane oli stiilis "kuule, siin mingi off-road seltskond korraldab talveti Lauluväljakul maasturitele võistlusi, et pole nagu hondasid seal kunagi näinud". Vastus oli eriti tase!!! Vend ütles, et honda maasturid on nii kõvad, et ei pea end mingitele võistlustele tõestama minema! Ja siis ma ütlesin talle lause, mis on kirjas mu post'i alguses!
P.S. selleg ma ei soovi solvata ühtegi inimest, kes on endale soetanud eelpool kirjeldatud liikuri, kui keegi tunneb end puudutatuna, minu vabandused!
11.12.2002 at 01:09
mrtn
4x4 safari!
mina soetasin eelpooltoodud liikuri, kuna see oli ainuke automaatkastiga enamvähem-auto, mida aktsepteeritava tarneajaga väikse raha eest sai. taurusest ju eriti raha järgi ei jäänud.
11.12.2002 at 01:29 Last edited 11.12.2002 at 01:51 by mrtn
tfr
 
4x4 safari!
Niih, homme saab loodetavasti natuke abiväge Lapplanderi koostamisel. Kui käima saab, lähen üritan Taeblas ülevaatust teha. Eks sellest 2x15km otsast paistab, kas ma julgen pühapäeval 2x100 ka ette võtta :)
11.12.2002 at 01:41
QRX
4x4 safari!
quote:
mrtn: mina soetasin eelpooltoodud liikuri, kuna see oli ainuke automaatkastiga enamvähem-auto, mida aktsepteeritava tarneajaga väikse raha eest sai. taurusest ju eriti raha järgi ei jäänud.

HRV on omas elemendis kindlasti vägagi tegija liikur, see eelmine post oli kirjutatud küll rohkem selleks, et kirjeldada oma kogemusi veho küündimatute müügimeestega, kes desinformatsiooni andes põhimõtteliselt valetavad kliendile!

P.S. Kuidas sisetunne on! Kas oled pühapäeval tuleja?
12.12.2002 at 11:28
mrtn
4x4 safari!
sisetunne ütleb, et tulen. vaatasin juba perspektiivika pilguga, kuidas spoiler küljest ära kruvida, see jääb muidu esimese mätta juurde maha :)

veho müügimeestest niipalju, et sellest aut. 4-veo süsteemi ülesehitusest ei osanud nad muud rääkida, kui et haagib automaatselt taha, kui esirattad libisevad. küsimusele, kui kauaks sild taha jääb, nad vastata ei osanud. testisin ise seda kiilaka peal liikuma hakates, seal vedas tagasild kaasa mitmeid sekundeid, niikaua kui julgesin ise uksest piiluda, samas hoo pealt vajutades on tunda kiiret puksimist, nagu lülitaks sisse-välja sagedusega 1-2 Hz.
12.12.2002 at 11:33
QRX
4x4 safari!
Lisaks kõigele, tuleb mul meelde, et meil on siin Cherokeede omanike, kes mingil põhjusel ei soovigi teemas kaasa rääkida!
12.12.2002 at 11:44
tfr
 
4x4 safari!
quote:
mrtn: veho müügimeestest niipalju, et sellest aut. 4-veo süsteemi ülesehitusest ei osanud nad muud rääkida, kui et haagib automaatselt taha, kui esirattad libisevad.

Ta tuleb sildade liikumiskiiruse erinevuse pealt taha. Ka ntx situatsioonis, kus Sa külglibisemisse satud ja esimesi rattaid reflektoorselt liikumissuunda keerad - kuigi jah, siin liiguvad ka ikka esimesed (mis otse sõidusuunas on) kiiremini kui tagumised, mis külg ees libisevad.
12.12.2002 at 11:55
Indrek
4x4 safari!
quote:
QRX: Lisaks kõigele, tuleb mul meelde, et meil on siin Cherokeede omanike, kes mingil põhjusel ei soovigi teemas kaasa rääkida!

Jah, natuke aega tagasi just keegi siin rääkis, et Grand on kõigist maasturitest parima läbivusega.;)
12.12.2002 at 11:56
PlyVal64
4x4 safari!
QRX, mina olen mõlemapoolsete ebameeldivuste vältimiseks näit. uutele(uued näod automüügis) Opeli- ja Fiatimüüjatele kohe otse öelnud, et mulle pole mõtet lolli juttu ajama hakata. Lihtsam on. Aga jah, Vehol on vist selline "tõestada pole vaja" tunne lausa reaalselt ideeline suhtumine. Mariine vähemalt käis proovist Foresteri ära ja edaspidi ei aja enam kliendile rumalat juttu selle "kohutavalt suurset maastikuvõimest"...
12.12.2002 at 11:56 Last edited 12.12.2002 at 11:57 by PlyVal64
QRX
4x4 safari!
quote:
PlyVal64: QRX, mina olen mõlemapoolsete ebameeldivuste vältimiseks näit. uutele(uued näod automüügis) Opeli- ja Fiatimüüjatele kohe otse öelnud, et mulle pole mõtet lolli juttu ajama hakata. Lihtsam on. Aga jah, Vehol on vist selline "tõestada pole vaja" tunne lausa reaalselt ideeline suhtumine. Mariine vähemalt käis proovist Foresteri ära ja edaspidi ei aja enam kliendile rumalat juttu selle "kohutavalt suurset maastikuvõimest"...
Kui sa tähele panid, siis ma tegin lihtsalt aega parajaks Vehos, ma ei oleks sellele müügimehele midagi halvasti öelnud, lihtsalt see viimase küsimuse vastus pani silmanurgad vähe tõmblema!
12.12.2002 at 12:08
QRX
4x4 safari!
quote:
Indrek:
quote:
QRX: Lisaks kõigele, tuleb mul meelde, et meil on siin Cherokeede omanike, kes mingil põhjusel ei soovigi teemas kaasa rääkida!

Jah, natuke aega tagasi just keegi siin rääkis, et Grand on kõigist maasturitest parima läbivusega.;)

Seda enam peaksid need härrased ka maastiku peale tulema, mitte ainult virtuaalkeskkonnas paremustest pajatama!
12.12.2002 at 12:10
QRX
4x4 safari!
Küsimus! Kas kellelgi on alates 5 tonni tõmbejõuga köit, mille venivus on ~a 30%. Mul enda oma Peipsi ääres, pühapäeval võib vaja minna!
12.12.2002 at 12:45
tfr
 
4x4 safari!
Nonii. Tänase 4-tunnise garaazhimaratoni tulemus on see, et mootor on koos Lapplander sõidab jälle. Käiguhoovastik sai ka tagavarakasti pealt ringi tõstetud, mille tulemusena ei peagi enam tagurpidikäiku iga kord 5 minti sisse nõiduma :)

Kui nüüd homme maalt seal oleva tagavarakola seest kojamehed üles leiab (ilma nendeta praegusel aastaajal natuke nadi) ja ülevaatuselt läbi läheb, siis võiks pühapäeval selle hulljulge Tallinna-sõidu ju isegi ette võtta :)
12.12.2002 at 20:43 Last edited 12.12.2002 at 20:43 by tfr
Indrek
4x4 safari!
quote:
tfr:
Kui nüüd homme maalt seal oleva tagavarakola seest kojamehed üles leiab (ilma nendeta praegusel aastaajal natuke nadi) ja ülevaatuselt läbi läheb, siis võiks pühapäeval selle hulljulge Tallinna-sõidu ju isegi ette võtta :)

Väga hea.
Kas tuleb veel keegi siis, oleks tegelikult ka huvitav näha mõnda Grandi (ja ka teisi) kaasa tegemas?
12.12.2002 at 20:54
QRX
4x4 safari!

Väga hea.
Kas tuleb veel keegi siis, oleks tegelikult ka huvitav näha mõnda Grandi (ja ka teisi) kaasa tegemas?

Indrek! Said sa Hundiga ka rääkida?
12.12.2002 at 21:06
urmas
4x4 safari!
quote:
QRX: Lisaks kõigele, tuleb mul meelde, et meil on siin Cherokeede omanike, kes mingil põhjusel ei soovigi teemas kaasa rääkida!

Indrek: Jah, natuke aega tagasi just keegi siin rääkis, et Grand on kõigist maasturitest parima läbivusega.;)
1. Isiklikult pole midagi väitnud, kuna teema eriti ei huvita
2. Just nädal tagasi sai 13k eest liigendeid kõhu alt vahetatud

urmas@97grandcherokee5.2
12.12.2002 at 22:10
tfr
 
4x4 safari!
Nonii. Paistab, et Lapplanderiplaan ei mängi ikka välja :(

Käisin täna maal ja leidsin kojamehed ka üles :) Lappasin viimased tükid kokku ja käisin CO-d tshekkimas (kuna ülevaatusepunktis öeldi, et see on enam-vähem ainus asi, mis 69 aasta autol korras peab olema). CO oli 0.3 ehk väga bueno, küll oli aga põhjas põlemata gaaside näit, mille kohta arvati, et ilmselt küünlad mustad vms, või mõni pütt ei käi üldse.

Kolistasin siis enam-vähem kõik Haapsalu autoremondiurkad läbi, aga enne järgmist nädalat pole kellelgi aega teda ette võtta. Küll aga sain selle käimisega targemaks veel niipalju, et mingi kolin, millele ma ise suurt tähelepanu pöörata ei osanud (32 aastat vana auto, ikka koliseb kusagilt) identifitseeriti kui kohe-kohe surema hakkav siduri survelaager. :-/

Ühesõnaga, ma vist ikka ei hakka punnitama ja sellise pooltoore mootori ja kohe sureva siduriga Tallinna tüürima. Lasen need asjad ka rahulikult korda teha - küll see järgmine safari ka veel tuleb. :)

Üritusest kui sellisest aga ikkagi kõrvale jääda ei tahaks. On veel üks võimalik variant - Luige vintsimees Oliver lubas mulle seltskonnaks tulla, kui tal vähegi aega on pühapäeval. Et kui tal aega on, siis ehk tuleme tema igapäevasõiduautoga (Defender 110). Kui ei, siis äkki ma ikka mahun kellelegi (Indrek, Udu, Oliver) kõrvale või tahaistmele, tuleks jäädvustaks üritust.
13.12.2002 at 15:08
QRX
4x4 safari!
Üritusest kui sellisest aga ikkagi kõrvale jääda ei tahaks. On veel üks võimalik variant - Luige vintsimees Oliver lubas mulle seltskonnaks tulla, kui tal vähegi aega on pühapäeval. Et kui tal aega on, siis ehk tuleme tema igapäevasõiduautoga (Defender 110). Kui ei, siis äkki ma ikka mahun kellelegi (Indrek, Udu, Oliver) kõrvale või tahaistmele, tuleks jäädvustaks üritust.
Kui kindel Oliveril see plaan tulla oli?
13.12.2002 at 23:53
tfr
 
4x4 safari!
Oliver paraku leidis, et selliste sündmuste käigu korral on kooliasjad prioriteetsemad :( Ma tulen igatahes homme sinna Maksimarketi juurde kohale, ehk mahub ikka kuskile peale.
14.12.2002 at 21:43
PlyVal64
4x4 safari!
Äkki tuleb üks Wrangler veel juurde, siis peaks tfr küll pääle mahtuma. Igatahes, äkki ilmutab end siis LeMans`i, Dart`i ja Wrangleri omanik kah ennast, püüdsin sellise tegevuse vajalikkuse selgitustööd teha. Loodame...
14.12.2002 at 22:02 Last edited 14.12.2002 at 22:02 by PlyVal64
QRX
4x4 safari!
Nii, et siis homme see päev! Teeme siis julgetest põgusa ülevaate! Praeguse seisuga on siis tulijad:

Indrek (Wrangler)
Udu (Bronco)
mrtn (HRV)
Tundmatu (Wrangler) ??
QRX (Pajero Sport)
+ kaaskonnad

Ma arvan, et pole paha esimeseks korraks! Isiklikult oleks küll oodanud pisut suuremat huvi asja vastu, sest siiski on meil siin maasturite omanikke rohkem! Et siis kohtume homme hommikul!
14.12.2002 at 22:21
peep
 
Moderator
4x4 safari!
Ma oleks ehk uue stock Tahoe saanud aga võõra autoga on nii nagu on. Ja ega selline Tahoe vist Hondast pädevam pole maastikul, kui mitte hullem...
14.12.2002 at 22:47
QRX
4x4 safari!
quote:
peep: Ma oleks ehk uue stock Tahoe saanud aga võõra autoga on nii nagu on. Ja ega selline Tahoe vist Hondast pädevam pole maastikul, kui mitte hullem...
Aga siis olekski saanud teada! Mul on ju ka täiesti modimata masin! Orikas, noh!
14.12.2002 at 22:52
peep
 
Moderator
4x4 safari!
Ah, pärast kukub midagi veel küljest ära, seda jama pole vaja... Oleks minu oma, siis poleks selline väike test mingi probleem...:)
14.12.2002 at 22:55
QRX
4x4 safari!
quote:
peep: Ah, pärast kukub midagi veel küljest ära, seda jama pole vaja... Oleks minu oma, siis poleks selline väike test mingi probleem...:)
Aga tuleja ikka oled!?
14.12.2002 at 22:56
tqhq.ee foorum : Üritused : 4x4 safari!   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.